برگزیده های پرشین تولز

REDEMPTIONPERIOD يعني چي ؟

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
آقا يه دومين هست كه من خيلي وقته منتظرم آزاد بشه

الان 1 ماه از expire شدن اون دومين ميگذره ولي الان وقتي whois ميگيرم در قسمت Status مينويسه :

REDEMPTIONPERIOD

مي خواستم بدونم معني اين كلمه چيه و اينكه آيا من ميتونم الان اين دومين رو ثبت كنم يا هنوز آزاد نشده؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
REDEMPTIONPERIOD يك دوزه 60 روزه است كه پس از expire شدن دامین اتفاق میافته در این مدت ثبت دامین برای صاحب قبلی دامین مقدور است و هزینه اون هم 60 دلار می باشد.
بعد از این دوره ، دامین به برای مدت 10 روز به حالت Delete Period می ره که در این 10 روز کسی نمی تونه دامین رو رجیستر کنه و بعد از اون دامین برای عموم آزاد می شه.

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به نقل از knowhow :
REDEMPTIONPERIOD يك دوزه 60 روزه است كه پس از expire شدن دامین اتفاق میافته در این مدت ثبت دامین برای صاحب قبلی دامین مقدور است و هزینه اون هم 60 دلار می باشد.
بعد از این دوره ، دامین به برای مدت 10 روز به حالت Delete Period می ره که در این 10 روز کسی نمی تونه دامین رو رجیستر کنه و بعد از اون دامین برای عموم آزاد می شه.
اين دومين هم عجب قوانين خفني داره :blink:
بعد يك سوال ديگه : من ميتونم يك هفته قبل از آزاد شدن دومين پول رو به حساب شما واريز كنم تا شما در روزي كه دومين آزاد ميشه اونو سريع واسم ثبت كنيد؟

....P30....

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
امير جان منظور من چند روز قبل از تمام شدن مدت Delete Period بود

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
مي شود !
اما ممكنه يهويي يكي زبل تر باشه و زود تر بگيره ! اگر دومينت خيلي مهمه پيشنهاد مي كنه اونو back Order بكني ، يه خورده خرجش بالا است فقط ( 20 هزار تومان ! ) .
اين يه سرويسي است كه هر يك ساعت يه بار چك مي كنه كه دومين آزاد شده يا نه ! و بعدش اگه آزاد شده بود اونو سريع مي گيره !!! اما خوب بازم ممكنه تو اين فاصله 1 ساعت !!! يكي پيدا شه و اونو بگيره !!!! اما خوب از back Order هم سرويس بهتر نداريم !!!

بالا