منتخب بازارچه

Replay جوابها به ايميل

kami

مدیر بازنشسته
به نقل از fireboy8766 :
خسته نباشيد
بعد از تغييرات 2 روز پيش ,از اون پستهايي كه زده ميشد( به ايميل) و به صورتي , اطلاع رساني ميكرد, خبري نيست. اين به چه دليل هست؟
پس مشكل از اينجاست؟ ميگم دوروزه كه خبري نيست.

Persia

Registered User
به نقل از fireboy8766 :
خسته نباشيد
بعد از تغييرات 2 روز پيش ,از اون پستهايي كه زده ميشد( به ايميل) و به صورتي , اطلاع رساني ميكرد, خبري نيست. اين به چه دليل هست؟
کدوم تغييرات؟ کدوم ايميل؟ کدوم پست؟ :wacko:
ميشه يه کم توضيح بدين؟

fireboy

Registered User
اگر خاطر شريفتون باشه وقتي شما پستي در پرشين ميزنيد در يكي از انجمن ها و كسي ديگه به شما پاسخ ميده در همون بخش ... به شما ايميلي زده ميشه و شما رو مطلع ميكنه.
بهد از آخرين تغييرات در پرشين اين كار انجام نميشد كه الآن حل شده!
با تشكر

Persia

Registered User
البته منوط به اينكه خود شخص با انتخاب گزينه مربوطه در پايين صفحه بخواد كه با نوشته شدن پاسخ جديد با ايميل بهش اعلام بشه. وگرنه در حالت عادي اين كار انجام نميشه.

fireboy

Registered User
به نقل از Persia :
البته منوط به اينكه خود شخص با انتخاب گزينه مربوطه در پايين صفحه بخواد كه با نوشته شدن پاسخ جديد با ايميل بهش اعلام بشه. وگرنه در حالت عادي اين كار انجام نميشه.
×× و عنايت دارين كه اين در حالت پيشفرض اوكي هست!

Persia

Registered User
fireboy جون ميدوني که من چقدر دوستت دارم(شاهدم اينه که از سايتتون کلي تعريف کردم) :happy:
اينو گفتم که يه وقت خداي نکرده فک نکني دارم باهات کل کل مي کنم. ;)
اما بايد بگم که قبلي هم اونجوري نبود. يعني ديفالتش ارسال ايميل نبود. :rolleyes:

fireboy

Registered User
به نقل از Persia :
fireboy جون ميدوني که من چقدر دوستت دارم(شاهدم اينه که از سايتتون کلي تعريف کردم) :happy:
اينو گفتم که يه وقت خداي نکرده فک نکني دارم باهات کل کل مي کنم. ;)
اما بايد بگم که قبلي هم اونجوري نبود. يعني ديفالتش ارسال ايميل نبود. :rolleyes:
×× نه عزيز جان ما كي گفتيم كل كل ميكني.فكرشو هم نكرديم. :blush: . مام دوست داريم شما رو همه برو بچه هاي پرشين رو.
در ضمن پس چطوري بوده كه براي من در حالت پيشفرض تيك دار بوده و خوب من رو همين حساب گفتم!
نميدونم چطور براي شما نبوده :eek:

بالا