برگزیده های پرشین تولز

sسيم كارت قفل شده. لطفاَ كمك كنيد

javad2000

Registered User
لایک‌ها
25
با سلام
مي خواستم روي گوشي Samsung X430 پدرم رمز بگذارم و چون Pincode قبلي را نمي دانستيم چند عدد امتحاني را وارد كردم كه پيغام داد : Pincode is blocked. Enter PUK من هم چند عدد امتحاني را وارد نمودم و بعد اين پيغام را داد: PUK Disabled. Card Blocked. به مخابرات زنگ زدم و گفتند كه سيم كارت شما سوخته و بايد آن را تعويض كنيد. خواستم بدانم آيا راهي هست كه بدون تعويض سيم كارت گوشي دوباره شروع به كار كند؟
از پاسخ شما بسيار ممنون خواهم شد.

باتشكر

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از javad2000 :
با سلام
مي خواستم روي گوشي Samsung X430 پدرم رمز بگذارم و چون Pincode قبلي را نمي دانستيم چند عدد امتحاني را وارد كردم كه پيغام داد : Pincode is blocked. Enter PUK من هم چند عدد امتحاني را وارد نمودم و بعد اين پيغام را داد: PUK Disabled. Card Blocked. به مخابرات زنگ زدم و گفتند كه سيم كارت شما سوخته و بايد آن را تعويض كنيد. خواستم بدانم آيا راهي هست كه بدون تعويض سيم كارت گوشي دوباره شروع به كار كند؟
از پاسخ شما بسيار ممنون خواهم شد.

باتشكر

خراب كردي پسر.
نه راهي نيست (8 ) تومن هزينه ته . فقط دقت كن سيم جديد كه ميگيري رو گوشي هاي جديد اس ام اس بتونه بزنه.

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
7 تومن :D اين سيم كارتي كه سوخته رو به مخابرات تحويل ميدي و سيم كارت جديد ميگيري ، اگه اينو گمش كني هزينه اش ميشه 17 تومن

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از Niaz :
7 تومن :D اين سيم كارتي كه سوخته رو به مخابرات تحويل ميدي و سيم كارت جديد ميگيري ، اگه اينو گمش كني هزينه اش ميشه 17 تومن

ارزون شده؟
من سال 79 هشت تومن دادم.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
به نقل از Niaz :

نه نياز جان ديگه كاري با سيم ندارن همش شده هفت تومن سيم سوخته رو هم ميتونن يادگاري نگه دارن :D

بالا