برگزیده های پرشین تولز

SMS های تبلیغاتی این بار از خود مخابرات !!!!!!@!@

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
سلام

نمي دونم برای شما هم اومده یا نه. نشستی یکهو می بینی که SMS اومد. :eek: از شماره 4 رقمی مخابرات اومده میگی حتما باز می خواهد پیش شماره عوض کنن یا سال نو رو تبریک بگن !! ولی مبینی نه !!!
چشم سفیدای بی چشم و رو ، پیام تبلیغاتی فرستادند !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
می شه یکی به اینا بگه سرویسی که بخاطرش دارین کلی پول می گیرین با کدوم مجوز تبلیغ باهاش می فرستین !!

http://www.semiadam.com/archives/000628.html این رو هم بخونین !

fotocopy

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
42

ei_baba_bi_khial

Registered User
لایک‌ها
20
بيب بيب!! ...تبليغ..12 تومن :eek: ......

بوق بوق!!....هه هه :mad: ..12 تومن....
images

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از ei_baba_bi_khial :
بيب بيب!! ...تبليغ..12 تومن :eek: ......

بوق بوق!!....هه هه :mad: ..12 تومن....
images
اااااااااااااااااه ////بی خیال جون ! این حرکت زشت چیه آخر پستته ؟

اینا نتیجه ثبت نام 3 میلیون و خرده ای موبایله دیگه داش ممرضا ! بالاخره مشکل نقدینگی آخر سال بدینوسیله جور شد و آقایان عیدیه نفس راحتی کشیدند !
ضرب المثل هم که نیاز نیست ولی ما میگیم : چو فردا شود فکر فردا کنیم !
اینام حالا فردای دیروزشونه دیگه ! دیروزو ... گشادی کردن ، امروز " تبلیغ "میدن و فردا "وعده" و پس فردا ...امممم...بی ادبیه .. همون که ته پست بیخیاله !

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
واقعا وقاحت رو به انتها رسونده اين شركت مخابرات. با ماهي 200 ميليارد تومن سود پولهاي مردمو بالا ميكشي آبم ميكني روش ديگه محتاج چندر غاز پول تبليغات روي sms ي؟!!!

shaar

Registered User
لایک‌ها
57
داش كاكو آمارت رو اصلاح كن! يعني به عبارتي درست به اطلاعتون نرسوندن! يه روز يه حاج آقايي داشته جوونا رو نصيحت مي كرده كه بابا چيه اين همه پول ميدن براي مشروبات الكيلي؟ 5 هزار تومن ميدين يه شيشه آبجو! يكي از از بروبچ ميگه: ببخشيد وسط كلامتون! گرون فروختن به شما حاج آقا! هر دونش 2 تومن بيشتر نيست! حالا كاكو جام ژول بقيه رو بالا كشيدن؟ 5 ميليون و شش صد هزار عدد آمار رسمي ژيش فروش موبايل هست!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
بابا بيخيال داش ممرضا منم گاهي اوغاط مزاحمي برا ملت ميفرستم

IsoBuster

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از کرامات sms ی یک قانون در حدود یک ماه و نیم پیش: "Door sho monafegh :))" اینو یادگاری نگه می دارم همیشه، خیلی یادگاری باارزشیه...

این قانون نامنافق برای بعد از عید یه برنامه ای هم برای یک کرم بدبخت داشت که فکر کنم یادش رفته!

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از IsoBuster :
از کرامات sms ی یک قانون در حدود یک ماه و نیم پیش: "Door sho monafegh :))" اینو یادگاری نگه می دارم همیشه، خیلی یادگاری باارزشیه...

این قانون نامنافق برای بعد از عید یه برنامه ای هم برای یک کرم بدبخت داشت که فکر کنم یادش رفته!
هه هه ! .....

Mafia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
به نقل از knowhow :
سلام

نمي دونم برای شما هم اومده یا نه. نشستی یکهو می بینی که SMS اومد. :eek: از شماره 4 رقمی مخابرات اومده میگی حتما باز می خواهد پیش شماره عوض کنن یا سال نو رو تبریک بگن !! ولی مبینی نه !!!
چشم سفیدای بی چشم و رو ، پیام تبلیغاتی فرستادند !!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
می شه یکی به اینا بگه سرویسی که بخاطرش دارین کلی پول می گیرین با کدوم مجوز تبلیغ باهاش می فرستین !!

http://www.semiadam.com/archives/000628.html این رو هم بخونین !
آقا ما تو مشهد ماهي 3 يا 4 هزار تومان بابت sms ميديم (بابام ميده) اما من كه خيلي باهاش حال ميكنم ! ايقدر كيف ميكنم SMS بفرستم يا بگيرم ! اما بره چي واسه ما تبليغ خميردندان ارسال نشد ؟ ما از پليس و بانك و همه پيام گرفتيم اما از خميردندون نه !

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
آقا چند تا نکته شايد بيربط....

يکی اينکه من فکر کنم گوشی های Nokia رو ميشه کاری کرد که از اين پيغام ها دريافت نکنن....فکر کنم اگه recieve catalogs يا يک چنين چيزی رو خاموش کنيد...همونی که امکان اينکه زبان های دريافتی رو براش تعيين کنيد..خاموش کنيد ديگه نميگيريد.....
ديگه اينکه منم اين حرکت ننگين رو به شدت ***** ميکنم.....کار کار انگيليسه....
سوم اينکه من فکر ميکنم ميتونم خودم چنين messagی بفرستم....يعنی گوشی که من دارم يکم دستکاری...از نوع نرم افزاری روش انجام داده شده و اينکه
امکان فرستادن هر جور msg رو ممکن ميکنه...مثل همين بعضی از اين msg ها که گوشی ها رو داغون ميکنن...
يا مثلاً چيزی که من خودم امتحان کردم اين بود که يک پيغام ميفرستم و گوشی شما ميگه که شما يک voice mail دريافت کرديد....در صورتی که خوب اصلاً چنين سرويسی ما در ايران هنوز نداريم....
البته امکان داره که بسته باشن اين امکان رو..يعنی اينکه broadcasting رو....اما من از اين متخصصان عزيز چشمم آب نميخوره....چون اصولاً کسی نميتونه اين کار رو انجام بده مگه اينکه يک گوشی مثل من داشته باشه..که شک دارم پيدا بشه...يا اينکه pocketpc داشته باشه...
و در هر 2 صورت بايد برنامه نويس هم باشه چون چنين برنامه مشابه خارجيش نيست....چون اونجا بسته هست اين امکان....و در ضمن هنوز اطلاعاتش پخش نشده.....
يعنی protocol و.....چون من خودم کشفيدم و هنوز هم منتشريجات نکردم......
در کل الان يکی 2 ماه هست که ميخوام چنين کار کنم....اما ميترسم...نظر شما چيه؟
چون آخه احتمال زياد شماره خودم مييفته و در ضمن يهو ميان و ميگن يک کار امنيتی بوده و يهو قيبمون ميزنه...حالا فردا پسفردا مارو نديدين واسه همين بوده ها.....

حالا نميدونم از اين متب بی سرو ته چی فهميدين...اما اونايی که فهميدن نظرتون چيه؟

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
باورتون نمی شه امروز چی خوندم توی روزنامه ابرار اقتصادی !!!!!

مهندس رستمی مسئول SMS شرکت مخابرات ایران ضمن تایید خبر ارسال پیام های تبلیغاتی از خود شرکت مخابرات گفت : شرکت مخابرات !!! هزینه ارسال این پیام ها رو بر اساس تعرفه مصوب هیات مدیره شرکت مخابرات از ارسال کنندگان این پیام ها دریافت می کند. مشترکان تلفن همراه مالک مطلق این تلفن ها نیستند و بخشی از مالکیت آن به دولت و بخشی از آن نیز به شبکه تعلق دارد و به همین دلیل مخابرات حق دارد برای مشترکان پیام تبلیغاتی ارسال کند. !!!

خیلی جالبه واقعا آدم چی بگه.
تا وقتی که مردم مجبورن از مخابرات سرویس بگیرند همین آش و همین کاسست. ولی وقتی یکی اومد زد رو دستشون و به صورت خصوصی سرویس داد میافتن به غلط کردم. دقیقا عین سرویس های VOIP من یادم نمی ره که یک دقیقه تلفن به آمریکا بود 700 تومان با مالیاتش و .... !!!!!! ولی بعد که شرکتها با دقیقه ای 90 تومان این خدمات رو ارائه کردند مخابرات قیمتش رو کرد 150 تومان !!! دقیقا همین بلا باید سر خطوط موبایل و خطوط تلفن ثابت بیاد تا بفهمند یه من ماست چقدر کره داره !!!

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اين مخابراتيا ازون جاكشان. هر اس ام اس 14 تومان از تبليغ دهنده پول مي گيره . . .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تا وقتی که مردم مجبورن از مخابرات سرویس بگیرند همین آش و همین کاسست
منم خوندم ! ولی نه ممدرضا جون ! نه ! باور کن میتونند کاری کنند که اون خصوصیه هم بشه شبیه همین دولتی ! یا مجبورش کنن با تعرفه اینا کار کنه تا به اجزای دولت ضربه وارد نشه !!!!! یا ازین دست مزخرفات !
اینا ...

بالا