برگزیده های پرشین تولز

SMS PICTURES ٠

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه جوري مي شه عكس براي فرستادن از طريق sms پيدا كرد ظاهرا بايد با فرمت ota باشه ايا كسي از اين عكس ها
داره و يا converter وجود داره؟

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از jraminj :
چه جوري مي شه عكس براي فرستادن از طريق sms پيدا كرد ظاهرا بايد با فرمت ota باشه ايا كسي از اين عكس ها
داره و يا converter وجود داره؟

اين 88 تا مسيج تصويري زيبا :
88Picture Messages
و اين هم برنامه اي براي تبديل Jpg به Ota , Otb :
picture massage maker

ديگه چي ؟ :happy:

jraminj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خيلي ممنانيم Sayrex خان انشاالله خداوند عمر دراز و با عزت و همراه با دو عدد چاي به شما عنايت بنمايد.مرسي

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از jraminj :
خيلي ممنانيم Sayrex خان انشاالله خداوند عمر دراز و با عزت و همراه با دو عدد چاي به شما عنايت بنمايد.مرسي

واهش ميكنم قابلي نداشت . فقط لطفا بگيد چايي هاش ديشلمه باشه با ليمو ... :happy:

StarSoheil

Registered User
لایک‌ها
42

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از starsoheil :
سایرکس
گوشیهایی از قبیل 6630 که امکان ارسال مسیج تصویری ندارن هیچ راه دیگه ای نیست که بتونن این کارو انجام بدن؟

طبق اطلاعات خودم جز همون فوروارد كردن پيكچر ميسج ها راه ديگه اي وجود نداره . البته هنوز به طور جدي دنبالش رو نگرفتم كه ببينم آيا راه ديگه اي هم داره كه بشه كاري كرد كه مثل گوشي هاي ديگه نوگيا ليست اونها رو نشون بده ... اميدوارم بشه فقط نياز به يه 6630 دارم ... كسي نبود 6630 اش رو به من قرض بده من پيادش كنم :D

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
به نقل از Niaz :
با عرض پوزش فقط كاربران ثبت نام شده مي توانند اين فايل را دريافت کنند :eek:
جناب Syrex زحمات زیادی بابت جمع آوری این نرم افزارها کشیدن، به همین علت خودشون رو محق می دونن که اجازه دریافت فایل بدون عضویت در سایت رو به کسی ندن و کسی هم نمی تونه بابت این موضوع ایشون رو سرزنش کنه.
حالا اگه بقیه دوست دارن که اطلاعاتی رو که خودشون به سختی (!) به دست آوردن، به راحتی در اختیار بقیه قرار بدهند این به خودشون مربوط میشه.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Niaz :
با عرض پوزش فقط كاربران ثبت نام شده مي توانند اين فايل را دريافت کنند :eek:

ثبت نامش كه كاري نداره كاره يه دقيقه است بعد مي تونيد download كنيد ;)

Sayrex

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
147
به نقل از xPlod :
جناب Syrex زحمات زیادی بابت جمع آوری این نرم افزارها کشیدن، به همین علت خودشون رو محق می دونن که اجازه دریافت فایل بدون عضویت در سایت رو به کسی ندن و کسی هم نمی تونه بابت این موضوع ایشون رو سرزنش کنه.
حالا اگه بقیه دوست دارن که اطلاعاتی رو که خودشون به سختی (!) به دست آوردن، به راحتی در اختیار بقیه قرار بدهند این به خودشون مربوط میشه.

جناب Xplod بازم لطف كردند و ما رو مورد عنايت قرار دادند ... فكر كنم 1 بار هم سر اين موضوع با شما صحبت كردم ! باز هم ميگم عرضم به حضورتون كه : اولا اينجا يه سايت مثل تمام سايت هاي موجود مثل همين PT مثل مجيد آنلاين و .... فروم ديگه كه انجام هر كاري توش نيازمند عضويت هست . من اگر ميبينيد مرجع رو سايت خودم قرار ميدم براي اين هست كه اولا سايت منه طبيعي هست اين كار رو بكنم . دوما من فقط اين فايها رو ارسال نكردم دوستان ديگه اي هم بدوند كه ارسال كردند و طبيعتا راضي بودند كه فايلي رو ارسال كردند وگرنه اين كار رو نمي كردند . من وقعا در عجبم ! من بالغ بر 200 هزار تومن + وقت + دانش و اندوخته و ... ام رو بدون حتي ذره اي چشم داشت در اختيار كاربراني مثل خودم و حودتان گذاشتم . اونوقت يه ثبت نام كه اون هم 20 ثانيه از وقت گران بهاتون رو نميگيره و اون هم كه چشم داشتي بازم درش نيست اينقدر براي شما سخته كه اينجور با من بر خورد ميكنيد ؟ يعني واقعا به نظر شما جواب اين همه امكانات سرمايه وقت هزينه و .... اين شكليه ؟ كه آخر سر هم متهم شم به اينكه چرا ثبت نام گذاشتم ؟ من واقعا ديگه حرفي ندارم . و واقعا هم متاسفم كه جواب اين همه كار رو به اينصورت ميديد . :(

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,460
به نقل از Sayrex :
جناب Xplod بازم لطف كردند و ما رو مورد عنايت قرار دادند ... فكر كنم 1 بار هم سر اين موضوع با شما صحبت كردم ! باز هم ميگم عرضم به حضورتون كه : اولا اينجا يه سايت مثل تمام سايت هاي موجود مثل همين PT مثل مجيد آنلاين و .... فروم ديگه كه انجام هر كاري توش نيازمند عضويت هست . من اگر ميبينيد مرجع رو سايت خودم قرار ميدم براي اين هست كه اولا سايت منه طبيعي هست اين كار رو بكنم . دوما من فقط اين فايها رو ارسال نكردم دوستان ديگه اي هم بدوند كه ارسال كردند و طبيعتا راضي بودند كه فايلي رو ارسال كردند وگرنه اين كار رو نمي كردند . من وقعا در عجبم ! من بالغ بر 200 هزار تومن + وقت + دانش و اندوخته و ... ام رو بدون حتي ذره اي چشم داشت در اختيار كاربراني مثل خودم و حودتان گذاشتم . اونوقت يه ثبت نام كه اون هم 20 ثانيه از وقت گران بهاتون رو نميگيره و اون هم كه چشم داشتي بازم درش نيست اينقدر براي شما سخته كه اينجور با من بر خورد ميكنيد ؟ يعني واقعا به نظر شما جواب اين همه امكانات سرمايه وقت هزينه و .... اين شكليه ؟ كه آخر سر هم متهم شم به اينكه چرا ثبت نام گذاشتم ؟ من واقعا ديگه حرفي ندارم . و واقعا هم متاسفم كه جواب اين همه كار رو به اينصورت ميديد . :(
من فكر كنم حق با جناب sayrex باشه :D

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
اولي حدود 400 تا عكس اس ام اسي
دومي برنامه اي براي ديدن اين عكسها روي كامپيوتر

فایل های ضمیمه

• sms pic.zip
    201.2 KB · نمایش ها: 1,099
  • Ota.zip
    197 KB · نمایش ها: 1,990

onil_1991

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از reza_badkonaki :
اولي حدود 400 تا عكس اس ام اسي
دومي برنامه اي براي ديدن اين عكسها روي كامپيوتر
اینا که باز نمیشن مشتی لطفا راهنمایی

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
به نقل از onil_1991 :
اینا که باز نمیشن مشتی لطفا راهنمایی

والا من يه بار ديگه هم چك كردم ولي هيچ مشكلي نداره........اگه ميشه واضح تر بگو اين فايلهايي كه اپلود كردم كار نميكنه يا برنامه و يا عكسها مشكلي داره
اگه بقيه هم اشكالي ديدن بگن لطفا :blink: :blink: :blink:

Hitler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين پك رو دانلود كنيد توش سه قسمت هست:
Ota viewer.rar
اين قسمت براي نمايش SMS PICTURES ها با فرمت .ota هست

Image to Picture Message (.Ota) Converting-Packed By Amir2020
این قسمت که خودش دو قسمت هست :
opr02PIP.zip
برای تبدیل عکس معمولی به SMS PICTURES
و

logos.zip
که شامل 563 عکس میشه که آماده هست برای تبدیل .

توجه کنید سایز عکس هایی که میخواید تبدیل کنید باید 72×28 باشه​

فایل های ضمیمه

• Ota Pack.zip
    289.7 KB · نمایش ها: 889

magna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض سلام
اين برنامه تبديل عكسها هيچ رقمه كار نميكنه . روش كليك نكرده ارور ميده . لطفا يه نيگا بهش بندازين
ممنون از لطفتون

magna

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اين برنامه تبديل كار نميكنه . به هر دري زدم نشد

Princess NazaniN

کاربر فعال ادبیات
کاربر فعال
لایک‌ها
2,442
این عکسها برای گوشی های سامسونگ هم کار میکنه؟میشه اس ام اسشون کرد؟
gt-s5233a

Danesh121

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
انگار دیگه این مطلب خریداری نداره!
بابا یکی به من حالی کنه که این عکسها رو از طریق sms چطوری میشه فرستاد؟ چه گوشیهایی این کارو میکنن؟ همه گوشیها تصویر دریافتی رو نشون میدن؟؟؟؟:wacko:

بالا