برگزیده های پرشین تولز

spy!!

jeeerjeeerak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.کامپیوترم از دیروز هشدار spyware می ده . فکر کنم تعدادشون هم زیاد باشه با چه برنامهای میشه حذفشون کرد . spyfalcon رو خودم دانلود کردم نزدیک 10 تا پیدا می کنه ولی برا حذفش باید بصورت پولی رجیسترش کنم .کمک

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
آنتی اسپای خود ماکروسافت هم چیز خوبیه

از اینجا میتونی بگیریش

jeeerjeeerak

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی مضرن؟ اگه بی خیالشون بشم چی ؟

persian-earning

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از jeeerjeeerak :
خیلی مضرن؟ اگه بی خیالشون بشم چی ؟
کاری نداره پاک کردنشون!!!
با استفاده از نرم افزارهایی که دوستان معرفی کردند می تونی به سادگی این کار را انجام بدی!!!

از لحاظ مضر بودن امکان داره از نوع بسیار مضر باشند و یا از نوع یک اددویر ساده
به هر حال در کل پاک کنی بهتره

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
100 درصد بهتر است كه آنها را پاك كنيد . كمترين آسيب انها كند شدن سيستم شما است .
من خودم از trend Micro Anti spyware استفاده مي كنم . در مجموع بد نيست . قابليت هاي ديگري هم در نرم افزار دارد كه ممكن است به كار شما بيايد . مانند اتوماتيك پاك كردن history و مديريت cooki فايل ها .

از اينجا ميتوانيد دانلود كنيد . در حال حاضر ورژن 3 اين برنامه قابل استفاده است .
http://www.trendmicro.com/en/products/desktop/as/evaluate/overview.htm

check_shark

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از Reza364 :
آنتی اسپای خود ماکروسافت هم چیز خوبیه

از اینجا میتونی بگیریش

این میزنه ویندوزم ولید نیست شما یا بقیه دوستان آدرس یک شماره سریال ولید رو دارن؟

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بهترین آنتی اسپای ها اینها هستن.
Spybot
Ad-Aware SE Personal
دومی جز پک گوگل هم هست. یعنی گوگل این نرم افزار رو به عنوان آنتی اسپای به کاربرانش سفارش میکنه!
برای دانلود اسمشون رو در این سایت سرچ کن!
سایت دانلود

pinokio2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از fireboy :
آره خوبه بخصوص آپديتهاش.كسي ميتونه در مورد add ons يا همون tools هاي اون توضيحي بده.چكاراهايي ميكنن.بايد جالب باشن؟؟؟
يه سوال ديگه : اين برنامه SpywareBlaster هم به عنوان برنامه مستقل بكار نميره و نميتونه كامپيوتر رو اسكن كنه .يعني كارش اين نيست والبته كارش اينه كه بعضي سايتهاي داراي ويروس و spy و.. رو بلوكه ميكنه و از اين تيپ كارها. ولي واقعا بيخوده.من بهش خيلي مطمئن بودم و مرتب آپديتش هم ميكردم .ولي ناغافلكي يه سايت بيخود (بد) رفتم و اون رو بلوكه نكرد و اتفاقي كه افتاد اينه كه حالا شماره كانكشن من رو هر بار عوض ميكنه و پنجره dial من تبديل شده به اين ببينيد:
1.JPG
البته با يه شماره خارج از كشور در پنجره كه من پاكش كردم.
اولا چطور از شر اين اتفاق راحت بشم و براي هر بار اتصال به اينترنت مجبور نشم كانكشنم رو تعريف كنم.يعني چطور به حالت قبل برگردم.آيا بايد قسمتي رو در رجيستري درست كرد. و ثانيا براي جلوگيري از دسترسي سايتهاي ناجور به قسمت dial چكار بايد كنيم؟؟؟
لطفا كمكم كنيد.

هیچکس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از zonealarm security suite استفاده می کنم. بدک نیست. ولی شما که سیستمتون آلوده شده نشون می ده که انتی ویروس یا فایروال مطمئن ندارین. حتما سعی کنین این فایلهارو پاک کنین.

بالا