برگزیده های پرشین تولز

sql server 2005 نصب کردم اما نمی تونم بازش کنم

parinaz571

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان . من نسخه developed روی اکس پی نصب کردم اما microsoft sql serever manegment studio نیست! که بازش کنم. نمی دونم نصب نشده یا چی قبلا هم یک نسخه اکسپرسشو نصب کرده بودم که پاک کردم. راهنمایی کنین لطفا

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
یک بار دیگه نصب را اجرا کنید و در مرحله Components to Install گزینه SQL Server Database Services را تیک بزنید و نصب رو ادامه بدید .. باید که بیاره

ja.softeng

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان . من نسخه developed روی اکس پی نصب کردم اما microsoft sql serever manegment studio نیست! که بازش کنم. نمی دونم نصب نشده یا چی قبلا هم یک نسخه اکسپرسشو نصب کرده بودم که پاک کردم. راهنمایی کنین لطفا

با سلام همون طور که دوست عزیز اشاره کردند باید Sql Server رو کامل نصب کنی من قبلا این مشکل برام پیش اومده کامل نصبش کردم حل شد البته قبلش iis رو هم نصب کن
در ضمن یه نکته ای رو هم باید در نظر بگیری اگر ویژوال استادیو 2005 رو استفاده نمی کنی و ورژن های بالایی چون 2008 و یا 2010 رو استفاده می کنی اول باید Sql Server2005 رو نصب کنی بعد ویژوال.

parinaz571

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نسخه قبلی رو کلا پاک کردم و دوباره نصب کردم مشکلم حل شد . اما یک سوال دارم من موقع نصب mixed mode روانتخاب کردم اما از Windows authentication می تونم وارد شم و از sql server authentication نمی دتونم وارد شم. اینجا لوگین و پسوردو چی باید بزنم.؟ همون پسوردی که تو mixed mode داده بودم میدم اما login رو نمی دونم چی بدم.این اررو می گیره

A connection was successfully established with the server, but then an error occurred during the login process. (provider: Shared Memory Provider, error: 0 - No process is on the other end of the pipe.) (.Net SqlClient Data Provider)

بالا