برگزیده های پرشین تولز

Sun Developer

MICROSYSTEMS

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
You can get info by 4 developer in us company :

Sun Develop Center in 2005 :
-----------------------------------------------------------
US : Scotts Valley , Alias name : Senior.Borland Developer
Actor : Dev Cen
History : Borland IDE , Java Books , J2EE
Certificate : J2EE , Borland , Ajax
ER : Palo Alto , Alias name : Senior.Palo alto J2EE Architect
Actor : DBA
History : IBM Developer , Java && J2EE Books , J2EE , J2ME
Certificate : Sun , IBM , Google , Oracle
AS : Amirsam Bahador , Alias name : Senior.Sami Java Architect
History : India Network Security , Java && Ajax && J2EE Books
Certificate : Sun , ISN , WAP , Oracle , J2ME
ER : Arnaud Blandin , Alias name : Senior. Blandin J Man
History : Nebras , Java && J2ME && J2EE Books , J2EE , J2ME
Certificate : Sun , Nebras , AMD ,

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
این یعنی چی امیر سام ؟؟؟
اسم من هم می خواهی ادامه اش باشه ؟؟

Bahram.ws

Registered User
لایک‌ها
73
اين آقاي امير سام رو يه بار توي برنامه باز هم زندگي شبكه چهار اورده بودن

hba

کاربر فعال صفحات داینامیک
کاربر فعال
لایک‌ها
1
آخه این تاپیک یعنی چی اصلا چه مفهومی داره؟

بابا دو دقیقه وقت بزارید گوگل همه مدله این اقا رو سرچ کنید ببینید چیزی رسمی پیدا می کنید؟؟؟

xyxy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز من مدیر برنامه های آقای بهادر هستم نقل قول ایشان :

با سلام خدمت تمامی دوستان

از استقبال شما بسیار متشکرم

ویرایش اول سیستم عامل اینجانب با نام W2ST بوده است و در سال 1380 "تاریخ ایران" پیاده سازی شد این سیستم عامل چندی است که در U.S.P ثبت اختراع شده است با نام تجاری J2SOS و شماره 1098620050310 تولید سایر سیستم عامل های تحت وب بعد از گذشته چند سال از تولید W2ST رایج شد و ایده اصلی این سیستم عامل برای طراحان Unix بوده است اما نه به این شکل سیستم عاملهای رایج نیز از لحاظ عملکرد بسیار با این سیستم عامل یعنی J2SOS تفاوت دارند و در واقع فقط یکسری سرویس را در سطح وب ارائه میکنند از جمله EyeOs که سیستم عاملی مبتنی بر وب است اما تعریف سیستم عامل چیز دیگری است ، در پروتوکل 257 سیستم عامل آمده است :

سیستم عامل ابزاری است که واسط میان لایه سخت و نرم یک ابزار الکترونیکی را به هم پیوند زند و به طوری این عمل را باید انجام دهد که نیازی به بستر جانبی نباشد

به عبارتی دیگر سیستم عامل نباید به عنوان یک نرم افزار بر روی یک سکوی دیگر "سیستم عامل" سوار شود ! اما در صورتی که سیستم عامل توانایی داشته باشد به صورت مجزا اجرا شود میتواند بر روی دیگر سکو ها نیز سوار شود

J2SOS هم میتواند به صورت مستقل اجرا شود و هم به صورت غیر مستقل

دوستان من متاسفانه در بعضی از مجامع علمی بر علیه من صحبت هایی شده است از جمله

امیرسام Hacker است اما این موضوع کاملا اشتباه است زیرا اینجانب به هیچ وجه آشنایی در این زمینه ندارم !

گروهی نیز برای اهداف شوم از من و کارهای من برای منافع ضد انقلابی می خواهند شایعه پراکنی کنند که این شایعه ها نیز کاملا اشتباه است ، من در حال حاضر به صورت پژوهشی با شرکت JBOSS در حال فعالیت هستم و هیچگاه تصمیم جدی برای رفتن از کشور نگرفته ام زیرا ایران وطن است و من عاشق ایران هستم شاید J2SOS را به خارج از کشور بفروشم اما امیدوارم که هیچ گاه این مملکت را ترک نکنم ،

ایران :

الان گربه است یه زمانی ببر بوده بیا با هم به این گربه قدرت بدیم به رسیدن به صدر جدول سرعت بدیم

در حال حاضر اینجانب در خارج از ایران هستم و به زودی به کشور باز میگردم ، و طی آخرین مذاکرات میخواهم Killer را به صورت رایگان بعنوان یک تکنولوژی ایرانی در ایران گسترش دهم

من از این وطن هستم حتی اگر در این وطن نباشم ، ارزش های انقلاب و ایران را پاس داریم و با قدرت باید خود را به صدر جدول برسانیم

من فقط و فقط یک فرد علمی هستم و در مباحث علمی دوست دارم به کشورم یعنی جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم
دلیل وجود اسم خود را در بعضی از سایت های سیاسی نمیدانم امیدوارم به زودی این مشکلات نیز به همت دولت محترم حل شود ، و دیگر شخصیت های ضد انقلابی جسارت این کار را در خود نبینند درست است که در ایران کسی به من کمک نکرده است اما من برای کشورم جان میدهم و اگر کسی به من کمک نکند به این معنا نیست که گروهی ضد انقلابی از این موضوع سو استفاده کنند

خدانگهدار

dadashon

Registered User
لایک‌ها
0
توی سایت United States Patent and Trademark Office و Google Patents Search هیچ رکوردی برای شماره پتنت 1098620050310 نیست. این آقا فکر می کنه همه مجری برنامه تلوزیونی هستند و راحت میشه گولشان زد.

http://www.uspto.gov
http://www.google.com/patents

بالا