برگزیده های پرشین تولز

tic-tac-toe بازي

lelina

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يه برنامه به زبان C ميخوام كه بازي tic-tac-toe ( دوز بازي ) را به صورت يه جدول 3*3 با مهره هاي گرافيكي با دو رنگ مختلف پياده سازي كنه.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
من این برنامه رو چند سال پیش واسه پروژه درس هوش مصنوعی نوشته بودم البته با ++VC ببین چطوریه.
راستی RightClick یادت نره!

فایل های ضمیمه

• TTT.zip
    18.1 KB · نمایش ها: 85

peyman13618

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
من این برنامه رو چند سال پیش واسه پروژه درس هوش مصنوعی نوشته بودم البته با ++VC ببین چطوریه.
راستی RightClick یادت نره!

ميشه سورس اين برنامه رو بزاري ميخوام يه 5*5 براي ساختمان داده بنويسم بايد تا سه هفته ديگه هم تحويل بدم اگه ميشه يه كمكي بفرماييد

littlerabbit

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
6
وقت ندارم که بنویسم فقط یه ایده بهت میدم. مربع وقفی میدونی چیه؟ یه مربعیه که از هر طرف جمعش کنی سطر یا ستون یا مورب یه نتیجه (یه عدد) برای همه میده.

یه پنج در پنجشو ایجاد کن و بد هر بار که خواستی چک کنی باید همه حالتها رو جمع کنی و ببینی کدوم به جمع مورد نظرت نزدیکه نمیدونم جمع مربع 5 تایی چند میشه (یعنی خونه های صفحه تو با یه مربع وفقی متناظر کن بعد خونه هاب بازیکن 1 رو جمع بزن اگه برابر اون عدد شده بود یعنی برده و همین طور بازیکن دوم خونه های خالی هم که صفرن) برای هوش مصنوعیشم باید خونه هایی رو که مجموعشون از بزرگترین عدد مربع وفقی یعنی 25 در این حالت با جواب فاصله داره بیخیال بشی (خطر برد نداره یعنی دو خونه دست کم خالی داره ) ولی باقی خطرناکن وباید چک بشن که آیا دو خونه دارن یا یکی!همین! خیلی سادست . اگه وقت داشتم مینوشتم ولی متاسفم!

بالا