برگزیده های پرشین تولز

UMD Discs & PSP

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
:lol: سلام دوستان !
می خواستم بدونم این دیسک های UMD که واسه PSP ها استفاده میشن با میشه رایتشون کرد و حجمشون چقدره !
هرچی اطلاعات از این دیسک ها دارید بگید ممنون میشم !
راستی قیمتشون اگه پیدا بشه چقدره ! قیمت خوده PSP چه قدره ! مرسی

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
نه ! سونی writer UMD به بازار عرضه نکرده و نخواهد کرد، دلیل این اقدام مبارزه با نقض کپی رایت میباشد...
بنابراین به هیچ وجه منتظر UMD Writer نباش.

PSP هم با امکانات مختلف به بازار عرضه شده است، متداولترین پکیج، PSP Value Pack می باشد که مدل ژاپنی آن در بازار تهران حدود 270 تومان قیمت دارد... البته یک کارت 1GB هم به شدت توصیه میشود.

در ضمن بیش از ده بازی PSP هم روی CD دارم که به قیمت بازار که 25,000 تومان است میفروشم این CD رو ...

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
اون 25 تا رو هم کنج اورده بود
الان ارزون ترشم هست

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
راستی دیویدی بود اونی که کنج داشت شما سی دی شو داری؟

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
آره دقیقا همونه، اگه ارزون تر نمیدم برای اینه که کار ناجوانمردانه ای نکرده باشم ... به قیمت خود اونا میدم...

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
رو اینترنتم من خیلی بازیاشو دیدم که برای دانلود گذاشته بودن اگه اینترنت پر سرعت داری میتونی راحت دانلود کنی

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
میگم بازی هاشو میشه روش ریخت یا باید از دیسکاش اجرا کرد !
بعدش هر دیسکش قیمتش چنده ؟؟
من می خوام گیگا پکش رو بخرم که یه کارت فلش 1 گیگ هم داره !
آیا بزم روش واسه اسلات فلش هست زیادش کرد ؟؟ مموری 2 گیگ چنده ؟؟؟
ین گیگا پکش چنده ؟ نمایندگی سونی هم میده ؟؟؟؟
مرسی

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
بعضی از بازی ها رو میشه از روی مموری استیک اجرا کرد و بعضی ها که جدیدا اومدن مثل grand theft auto فقط از رویه دیسک اجرا میشه.
نکته بسیار مهم در هنگام خرید اینکه, psp ی که میخرید حداکثر ورژن firmware آن باید 2.00 باشه و اگر ورژن آن بالاتر از 2 باشد (2.01 و یا 2.50 ) دیگر نمیتوانید بازی ها را از روی مموری استیک اجرا کنید و باید تا ابد پول دیسک اورژینال بدهید! روش شناسایی ورژن از روی جعبه به این صورته که, روی لیبلی که روی جعبه چسبانده شده در زیر قسمتی که ولتاژ نوشته شده یک حرف هستش که این حرف نشاندهنده ورژن فرم ویر هست:
A = 1.50
B = 1.51
C = 1.52
F = 2.00
G = 2.01
H = 2.50

بنابراین اگر حرف G و یا H دیدید از خرید آن خودداری کنید! هرچند که هرچی psp تو بازار دیدم همش G و H بود.:wacko:

در مورد قیمت دیسکشم, من فقط یه دیسک اوریجینال خریدم اونم midnight clup بود که اونموقع 40 تومن پولشو دادم و بقیه بازی هاشو دانلود کردم :lol:

psp فقط یک اسلات مموری استیک داره و قیمت مموری 2 گیگ تا چند وقت پیش 170 تومن بود که شاید حالا کمتر شده باشه. البته شرکت DATEL یک مینی هارددیسک به حجم 4 گیگ درست کرده که به همراه یک باطری قویتر قیمتش اینجا حدوده 200 و خورده ای هستش ولی وقتی به psp وصلش میکنی یه خورده psp رو بیریخت میکنه :blink:

بنظر من اگه تفاوت قیمت value pack با giga pack زیاد باشه , یه psp value pack بگیری و یه مموری 2 گیگ جدا بخری بهتره. چون بعضی از بازیها هستند که حجمشون بیشتر از یه گیگه و برای اینکه رویه مموری 1 گیگ جا بشه باید آهنگ و فیلمهای بازی رو حذف کنی که لطف بازی از بین میره.

فعلا قدم اول اینه که یه psp با فرم ویر 2 به پایین پیدا کنی!

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام امروز رفتم جمهوری قیمت کردم !
گفت 270 هست . پرسیدم گیگا پکش چنده . گفت 40 تومن گرونتر !
بعدش مثه اینکه کارت 2 گیگ بود 110 تومن !
مگه اینکه آدک 2 تا 1 گیگی بگیره !!!
خیلی گرونه شاید از خریدش صرف نظر کنم !! دیسکهاشم گیر نیاوردم !
گرافیکش در چه حدیه ؟ یه مقایسه بکنید ممنون میشم !

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
Memory Stick PRO Duo فعلا تا 2 گیگ تولید شده البته سونی اعلام کرده که 4 گیگشم بزودی تولید میکنه.

اگه ورژن فرم ویر بالاتر از 2 باشه دیگه نمیشه از رو مموری بازی رو اجرا کرد. در حقیقت فرم ویر رو باید برگردوند به ورژن 1.5 تا بشه بازی رو از مموری اجرا کرد و فقط تا ورژن 2 رو میشه برش گردوند به 1.5 و این کار در فرم ویر بالاتر از 2 امکان پذیر نیست.

اگه یارو تونست بازی از رو مموری با ورژن بالاتر از 2 اجرا کنه به ما هم بگید که کل دنیا تو کفش موندند! :lol:

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
می گم اگه اینطوری نباشه که فایده نداره !
من نمی خوام پول دیسک اوریجینال بدم
آخه خوده یارو گفت 2 تا سیدی بهت اشانتیون میدم که باید بریزی روشون بازی کنی !
تاره گیگا پکش مگه چه ورژن هایی داره ؟

sunny4u

Registered User
لایک‌ها
8
خب شما همانجا به فروشنده بگو بازی رو بریزه رو مموری و اجرا کنه و یا اینکه قبل از اینکه psp رو از جعبه در بیاره باهاش طی کن که ورژن آن بالاتر از 2 نباشه و وقتی از جعبه در آورد , روشنش کن و به قسمت system setting و بعد به system information برو و ورژن رو چک کن.
اگر هیچ کدوم از این راهها امکان پذیر نبود دیگه باید با استفاده از روشی که در پست قبلی گفتم , یعنی از روی حرفی که روی لیبل جعبه هست ورژن رو تشخیص بدی!
نکته دیگه اینکه دقت کن جعبه حتما آک باشه و چسب آن باز نشده باشه و همچنین شماره سریال زیر psp رو با شماره سریال رو جعبه چک کن که یکی باشه!

بالا