برگزیده های پرشین تولز

user name تون چه معني داره ؟

kourosh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
username ما هم كه معلومه اسم مونه. البته توي خونه يه چيز ديگه صدامون مي كنن كه رو مون نمي شه اين جا بنويسيم. :D

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
من هر وقت اسم شار رو مي‌بينم ياد فيزيك مي‌افتم! :)

*persian woman*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در مورد اسم خودتون من يه چيز ديگه هم به ذهنم رسيد. حروف اول دوتا كلمه. مثلا: قاضي و معروف... ؛)
اين ذهن من همچنان در اين مورد فعاليت مي كنه. لطفا نجاتش بدين!

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
شار يک اسم بين المللي هست و مالتي لينگوال!

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
در مورد اسم خودتون من يه چيز ديگه هم به ذهنم رسيد. حروف اول دوتا كلمه. مثلا: قاضي و معروف... ؛)
اين ذهن من همچنان در اين مورد فعاليت مي كنه. لطفا نجاتش بدين!

بابا يكي منو نجات بده! تو مگه كار و زندگي نداري! :D
واس اين فكراي تو هم كه شده، همين امروز مي‌نويسم! :rolleyes:
ولي جداً اين همه كار مهم تو دنيا... ;) :D
مخلصيم!

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من فکر کنم Ghazmar يعنی کسی که خانه اش منفجر شده ولی باز هم
در این وضع با لبخندی دل نشين به دوربين مينگرد!!!
این يه کم نياز به تفکر داره :)

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
من خودم خيلي در مورد قضمر (اگه املاش همين باشه) فكر كردم و به نتيجه اي نرسيدم . بعد گفتم شايد سر كاري باشه . اما الان خودش مي گه يعني چي ؟

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
آقا اسم ما هم داستاني شده! 8)
قضيه به اون پيچيدگي كه فكر كردين، نيس. يعني راستش خيلي مسخره‌تر از اين حرفاس!
راستيتش من عروسك زياد دارم. (خب چيه؟ يكي سيگار مي‌كشه، يكي ايدز داره، منم عروسك دارم!) :shock: :D
چندين سال پيش، با يه جمعي بوديم كه يكي از اون يكي بهتر، دوستاي قديمي و حال، مي‌خواستيم واسه عروسك جديدم، يه اسم انتخاب كنيم، بعد از بحث فراوون، اسم غزمر رو براش انتخاب كرديم. :D اين اسم هيچ معني‌اي نداش، فقط از نظر آوايي، به اون عروسك مي‌خورد! حالا چه جوريش، ديگه بايد احساس كنين، يعني احساس مي‌كرديم كه اسم اين عروسك غزمره! چه جوري اگه يكي شترق بزنه پس گردنتون احساس مي‌كنين كه دردتون گرفته؟ ما هم احساس مي‌كرديم كه اسم اين عروسك غزمره!!! :D
اين گذشت تا يه ماه بعدش، من تصميم گرفتم تا براي وب‌گردي‌هاي بي‌هدفم يه ID از Yahoo بگيرم تا اگه جايي خواستم register كنم، يا هر چيز ديگه، آدرس email واقعيم نباشه، تا همه چي قاطي نشه. جاتون خالي يه شب تا صب هر چي رو كه انتخاب كردم، قبلاً گرفته شده بود!
ديگه ساعت 4 صبح، مغزه Hang كرده بود! يه هو ياد اين Ghazmar افتادم. طبيعي بود كه همچين ID اي رو كسي قبلاً نگرفته بود (ولي اگه اينم گرفته بودن، ديگه Crash مي‌كردم بجاي Hang!!!). خلاصه كه اين اسم، اولش شد شناسة Yahooي من. ولي كم كم بعدش خيلي از جاها، چون اسمم قبلاً به عنوان username گرفته شده بود و يا ترجيح مي‌دادم كه از نام واقعيم استفاده نكنم، اين نام به عنوان شناسة كاربري من انتخاب شد و طوري شد كه خيلي‌ها من رو فقط با همين نام مي‌شناختن. ;)
اين بود داستان Ghazmar! :D

dracula_persian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه يه کم مهبت پدری داشتی این کارو نميکردی
اون بچه فردا با چه رويی به دوستاش و همسر آيندش اسمشو بگه ؟!
:)

miladmovie

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3
من... من... آقا اجازه......

من يك بار يك ايميل توي ياهو درست كردم به اين نام يك دفعه تا چشمم رو باز كردم ديدم هرجا رفتم اين يوزر نيم رو انتخاب كردم از فروم ايراني تا خارجي تا .....

*persian woman*

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقا اسم ما هم داستاني شده!  8)  
راستيتش من عروسك زياد دارم. (خب چيه؟ يكي سيگار مي‌كشه، يكي ايدز داره، منم عروسك دارم!)  :shock:  :D  
چندين سال پيش، با يه جمعي بوديم كه يكي از اون يكي بهتر، دوستاي قديمي و حال، مي‌خواستيم واسه عروسك جديدم، يه اسم انتخاب كنيم، بعد از بحث فراوون، اسم غزمر رو براش انتخاب كرديم.  :D  اين اسم هيچ معني‌اي نداش، فقط از نظر آوايي، به اون عروسك مي‌خورد! حالا چه جوريش، ديگه بايد احساس كنين، يعني احساس مي‌كرديم كه اسم اين عروسك غزمره! چه جوري اگه يكي شترق بزنه پس گردنتون احساس مي‌كنين كه دردتون گرفته؟ ما هم احساس مي‌كرديم كه اسم اين عروسك غزمره!!!  :D  
اين گذشت تا يه ماه بعدش، من تصميم گرفتم تا براي وب‌گردي‌هاي بي‌هدفم يه ID از Yahoo بگيرم تا اگه جايي خواستم register كنم، يا هر چيز ديگه، آدرس email واقعيم نباشه، تا همه چي قاطي نشه. جاتون خالي يه شب تا صب هر چي رو كه انتخاب كردم، قبلاً گرفته شده بود!
ديگه ساعت 4 صبح، مغزه Hang كرده بود! يه هو ياد اين Ghazmar افتادم. طبيعي بود كه همچين ID اي رو كسي قبلاً نگرفته بود (ولي اگه اينم گرفته بودن، ديگه Crash مي‌كردم بجاي Hang!!!). خلاصه كه اين اسم، اولش شد شناسة Yahooي من. ولي كم كم بعدش خيلي از جاها، چون اسمم قبلاً به عنوان username گرفته شده بود و يا ترجيح مي‌دادم كه از نام واقعيم استفاده نكنم، اين نام به عنوان شناسة كاربري من انتخاب شد و طوري شد كه خيلي‌ها من رو فقط با همين نام مي‌شناختن.  ;)  
اينكه از اون تاريخچه اي كه من ساختم طولاني تره! ولي جالب بود... :)
غزمر (اصلي) حالش خوبه؟

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
آقا اسم ما هم داستاني شده!  8)  
راستيتش من عروسك زياد دارم. (خب چيه؟ يكي سيگار مي‌كشه، يكي ايدز داره، منم عروسك دارم!)  :shock:  :D  
چندين سال پيش، با يه جمعي بوديم كه يكي از اون يكي بهتر، دوستاي قديمي و حال، مي‌خواستيم واسه عروسك جديدم، يه اسم انتخاب كنيم، بعد از بحث فراوون، اسم غزمر رو براش انتخاب كرديم.  :D  اين اسم هيچ معني‌اي نداش، فقط از نظر آوايي، به اون عروسك مي‌خورد! حالا چه جوريش، ديگه بايد احساس كنين، يعني احساس مي‌كرديم كه اسم اين عروسك غزمره! چه جوري اگه يكي شترق بزنه پس گردنتون احساس مي‌كنين كه دردتون گرفته؟ ما هم احساس مي‌كرديم كه اسم اين عروسك غزمره!!!  :D  
ديگه ساعت 4 صبح، مغزه Hang كرده بود! يه هو ياد اين Ghazmar افتادم. طبيعي بود كه همچين ID اي رو كسي قبلاً نگرفته بود (ولي اگه اينم گرفته بودن، ديگه Crash مي‌كردم بجاي Hang!!!). خلاصه كه اين اسم، اولش شد شناسة Yahooي من. ولي كم كم بعدش خيلي از جاها، چون اسمم قبلاً به عنوان username گرفته شده بود و يا ترجيح مي‌دادم كه از نام واقعيم استفاده نكنم، اين نام به عنوان شناسة كاربري من انتخاب شد و طوري شد كه خيلي‌ها من رو فقط با همين نام مي‌شناختن.  ;)  
اينكه از اون تاريخچه اي كه من ساختم طولاني تره! ولي جالب بود... :)
غزمر (اصلي) حالش خوبه؟

آره، سر و مر و گنده نيشسته داره بر و بر، منو نيگا مي‌كنه! ;)

daydad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مي دهد هر كسش افسوني و معلوم نشد ... كه دل نازك او مايل افسانه ي كيست! :shock:

daydad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:shock: ما يك پا حافظ بيديم!؟! ;)

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
منم نيك نيم قبليم ويزيتور بود ولي يك مشكلم اين بود كه اين اسم رو يك نفر ديگه هم استفاده ميكرد و حتا اون يكي ويزيتور يكبار مفصل با احسان دعوا كرد كه چرا نمي دونم كانتر تو با كانتر نمي دونم چي چي يكيه! ما هم ديديم كه سو سابقه شده و بعدا شايد به اسم من دربره! از طرف ديگه به اسم ويزيتور خيلي قديما توي بلاگر يه بلاگ ساختم كه به خاطر باگي كه اون موقع داشت اين بلاگ ساخته شد ولي نه چيزي توش ميشد پابليش كني و نه ميشد حذفش كني.. البته بعدا با يك كلكي حذفش كردم و درست شد ولي خوب ديگه يك اسم جديد انتخاب كردم! كه بعدا ديدم اين اسم هم قبلا استفاده كننده داشته ولي ديگه سعي كردم با پررويي موقعيتمو حفظ كنم!

mjme

Registered User
لایک‌ها
11
بيا اينجا نجاتت بدم

بالا