مزایده vega 64

bring_me.tolife

Registered User
سلام مجدد خدمت عزیزان پرشین تولزی
با فروش کارت گرافیک سیستم خودم در خدمتتونم کارت قدرتمندی هست و همرده کارتای rtx 2060 و gtx 1080 هست کارت به مدت 6 ماه دست خریدار قبلی ماین شده تاریخ خرید من برج 10 سال 97 هست و من هم حدود 9 ماه باهاش بازی کردم و خداروشکر هیچ مشکلی نداشته کارت رفرنس هست و من خودم با اندرولت به فرکانس فوق العاده 1550 مگاهرتز استیبل رسیدم دما هم برای همیشه زیر 80 و حدودای 77 تا 78 بوده خمیر کارت کیفیتش عین روز اول هست و نیازی به هزینه اضافه نیست کارت پلمب هست و هیچ گونه دستکاری روش صورت نگرفته عکسای این هیولای خوش قیمت و دوست داشتنی رو ضمیمه می کنم بازی gears 5 هم بنچمارکش تقدیم میشه که بدونید این کارت با قیمت نزدیک به 1050ti نو چه کولاکی میکنه!
1.هزینه ارسال با خریدار محترم هست
2.مدت تست 24 ساعت
3.اول ارسال مقدور نیست حتی برای شما دوست گرامی
4.استفاده از واسطه معتبر مقدور هست
پایه:3300
گام:25
فوری:3400

فایل های ضمیمه

bring_me.tolife

Registered User
مردم مسخره شما نیستن دوست عزیز خیلی راحت می تونم الان یک منفی خوشکل نثارت کنم تا الکی مثل یک خریدار رفتار نکنی و بعدم غیبت بزنه منتها من اعتقادم به بخشش هست و از حق خودم گذشتم حداقل برو یه عذر خواهی از اقای بهاور بکن فردا باز خواستی معامله کنی هیچ کس حاضر نمیشه با این رفتاری که شما داری واسطه بشه برات

ShQringQn

کاربر تازه وارد
درود دوست گرامی.
عذر میخوام معاوضه مقدوره؟با قطعات زیر:

یکعدد Rx 580 هم موجوده.

bring_me.tolife

Registered User
درود دوست گرامی.
عذر میخوام معاوضه مقدوره؟با قطعات زیر:

یکعدد Rx 580 هم موجوده.
فقط فروش نقدی مد نظر هست شرمنده شما هستم دوست عزیز

bring_me.tolife

Registered User
قیمت مناسب هست اینقد چونه نزنین تو پخ دو نفر ۳۲۰۰ پیشنهاد دادن که جواب رد دادم خواهشا رعایت کنید سروران کارت ۱۰۸۰ ماین شده که دقیقا هم قدرت همین کارت هست رو الان دارن ۴۵۰۰ میدن

بالا