برگزیده های پرشین تولز

w810i

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
پخ کردم چک کن

hamidk

Registered User
لایک‌ها
144
در رمش یکم بیرون زده همه شان همینطور می شوند
قیمت را نفرمودید

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
بین 70 تا 75 باید از نزدیک ببینم
به نظرم یه خورده خطهای رو صفحه زیاده درست نمیگم؟

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
داش حمید جوب ندادی

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
پخ کردم

Last edited:

iphone

Registered User
لایک‌ها
188
پدیت:blink:

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
من يدونه دارم... دست اوله و از اول دست خودم بوده... خرداد 86 خريده شده و حدود 1 سال و نيم استفاده شده و از اون موقع خاموشه... وضعيت ظاهري بد نيست ولي يكم خط و خش داره و رنگ بعضي كليدها هم رفته ولي در كل گوشي ضربه نداره و باز هم نشده... در ضمن سري اول مالزي هست كه دوربينش خيلي معروفه و با دوربين 2 مگ عكس هاي خيلي خيلي عالي ميگيره.... كيفيت عكس اين گوشي با 2 مگاپيكسل مارو متعجب ميكرد و در زمان خودش يكي از بهترين دوربين هارو داشت طوريكه از نظر كيفيت عكس با گوشي هايي مثل N73 و K800 رقابت ميكرد ولي سري هاي بعدي كه اومد ديگه دوربين فوق العاده اي روش نبود..
گوشي من كارتون و لوازم كامل داره (فكر كنم فاكتورش هم باشه ولي مطمئن نيستم ولي كارت گارانتيش هست)
قصد فروش هم ندارم ولي اگه كسي به قيمت مناسب بخره ميفروشم... حالا شما قيمت مد نظرت رو بگو اگه مايل بودم گوشي مال شما:rolleyes:
يه نمونه از عكس گرفته شده با گوشي هم ميزارم كه كيفيت عكس رو ببينيد:

اين عكس با همين گوشي W810i در پارك شهر گرفته شده. كيفيت عكس براي يه دوربين 2 مگاپيكسلي فوق العادست... به حجم عكس توجه كنيد 1.59 مگابايت :eek: البته شرايط نور صحنه بسيار مناسب بوده و Contrast و Brightness هم كاملا تنظيمه و تكنيك عكاسي حرفه اي هم در گرفتن عكس لحاظ شده (هرچند كه با دوربين SLR گرفته نشده ولي عكس قشنگيه... خيلي ازين عكس ها با اين گوشي گرفتم :rolleyes:)

[IM[/]

اتفاقا منم یه عکس دارم که تو پارک ملت گرفتم با w810 . سایزش با سایز عکس شما یکیه ولی حجمش تقریبا یک سوم عکس شماست! برای چی انقدر اختلاف حجم دارن با اینکه کیفیتشون فرق زیادی نداره؟! در ضمن منم رو بهترین کیفیتش تنظیم کردم ولی حداکثر حول و حوش 400 کیلو در میاد عکسام

http://img6.************/files/5hj2tfz1y81dxpv07ylz.jpg

spyware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اتفاقا منم یه عکس دارم که تو پارک ملت گرفتم با w810 . سایزش با سایز عکس شما یکیه ولی حجمش تقریبا یک سوم عکس شماست! برای چی انقدر اختلاف حجم دارن با اینکه کیفیتشون فرق زیادی نداره؟! در ضمن منم رو بهترین کیفیتش تنظیم کردم ولی حداکثر حول و حوش 400 کیلو در میاد عکسام

نميدونم والله... من هرچي عكس با اين گوشي گرفتم كيفيتش وحشتناك بالا و حجم عكس هم زياد بود... نميدونم چرا؟؟؟! :eek:
ولي خداييش خيلي دوربين خوبي داره... يه عكس ديگه ميزارم ببينيد... :D

پارك شهر
74a57bfcab9343c2ac9f.JPG

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474

نميدونم والله... من هرچي عكس با اين گوشي گرفتم كيفيتش وحشتناك بالا و حجم عكس هم زياد بود... نميدونم چرا؟؟؟! :eek:
ولي خداييش خيلي دوربين خوبي داره... يه عكس ديگه ميزارم ببينيد... :D

پارك شهر
[/quote]

تا جایی که میدونم شرایط عکس برداری تاثیر گذار هست! مثلا فکر کنم در جایی که نور شدید آفتاب باشه حجم بیشتر میشه!
مثلا در N97 من و قبل اون N95 سایز عکس از 400KB بود تا 2.5MB

بالا