برگزیده های پرشین تولز

Win Phone 8

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
سلام
دوستان برنامه نویس خوشحال باشند با تمرکز بر هسته سیستم عامل 8 تمام این سیستم عامل چه Win Phone 8 چه Win RT 8 &Win Pro 8
هسته هاش یکی شد و شما میتونید بهترین نرم افزار ها رو با کمترین تغییر رو هر سه اجرا کنید
و در Win Phone 8 قابلیت برنامه نویسی با زبان C و ++C و .. گنجانده شد تا تمام برنامه نویسان بتونن بدون مشکل بهترین نرم افزارها رو برای این سیستم عامل بنویسن
به نظر بنده این یعنی یک انقلاب و رشد سری نرم افزارهای این سیستم عامل
نطری داشتید قرار بدید
موفق باشید

Last edited:

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
مایکروسافت هم بالاخره یه تکونی به خودش داد. هر چند تا نیاد هیچی قطعی نیست، باید سریعتر بیاد تست کنیم ببینیم چجوریه.

marshal_charmer

Registered User
لایک‌ها
1
من عاشق ویندوز موبایلم و متاسفم برای کسانی که این سیستم عامل رو به سیستم عامل های نوکیا و یا حتی اندروید ترجیح میدن !!!!

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
من عاشق ویندوز موبایلم و متاسفم برای کسانی که این سیستم عامل رو به سیستم عامل های نوکیا و یا حتی اندروید ترجیح میدن !!!!
ویندوز موبایل مزیت خیلی داشت ولی مشکل هم داشت برای همین اکثر افراد مزیتهاشو نادیده گرفتن و فقط به مشکلاش گیر دادن
مشکل اصلی این سیستم عامل سنگینی اون بود و نبود پردازنده هایی با قدرت الان که بتونن این سیستم عامل را روون اجرا کنن و اینکه مایکروسافت میخواست pc رو با موبایل یکی کنه که درست راحشو پیدا نکرد شکست خورد ولی مطمئن هستم ایندفه راحشو پیدا کرده و از شکستای گذشته درس گرفته و با سرعت پیش میاد و اینکه شایعه شده خودش داره گوشی تولید میکنه به یک با یک نواوری که دنیای گجت های قابل حمل رو متحول میکنه امیدوام در ساخت اون هم از شکست Zun درس گرفته باشه اگه حقیقت داشته باشه
به امید موفقیت مایکروسافت چون مثل بعضی شرکتا فقط به فکر منافع خودش نیست
Just Microsoft

timemachine2029

Registered User
لایک‌ها
130
بنظر من با این روند کندی که پیش رو داره مثل IE که داره سهم بازار رو از دست میده توی همین قضیه + تبلت هم شکست میخوره و محاله به پای ای او اس و اندروید برسه!!

hashem2050

Registered User
لایک‌ها
246
بنظر من با این روند کندی که پیش رو داره مثل IE که داره سهم بازار رو از دست میده توی همین قضیه + تبلت هم شکست میخوره و محاله به پای ای او اس و اندروید برسه!!
به نظر من هم محاله همچین مشکلی پیش بیاد شما از ایده های مایکروسافت خبر نداری و اینکه مایکروسافت شرکتی که تو همه زمینه ها بسیار ارام و عاقلانه کارشو پیش میبره و از شکستاش و شکست شرکتای دیگه استفاده میکنه
همین اپل هم اگه مایکروسافت نبود الان وجود نداشت و الانم خیلی از مواقع کمکش میکنه و با هم هیچ مشکلی ندارن
ویندوز رغیبیه برای اندروید و مطمعن باشید پیروز میشه
به نظر من تبلت های اندرویدی و ای او ای اسباب بازین و هیچ حرفی برای گفتن ندارن

MafiaGame

Registered User
لایک‌ها
410
جز کسایی بود که از همون ابتدا عاشق ویندوز موبایل بودم ولی متاسفانه هنوز نتونستم تجربه اش کنم.
هیی lumia 920
هی htc 8x

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
به نظر من تا چند وقت دیگه بازار گوشی های اندرویدی کاهش پیدا میکنه و بیشتر روی گوشی های ارزون قیمت تمرکز پیدا میکنه و بازار دست IOS-WIN8 میفته.....

IOS و Win8 هر 2 تاشون سیستم عامل های کاملا مستقلی هستند و مثل اندروید همه چی رو کپی نکردند....

7_f_7

Registered User
لایک‌ها
255
اینکه نشه یه نرم افزار موبایل بانک ساده رو روی ویندوز فون نصب کرد، واقعاً جای بحث داره...

اینکه همه نرم افزارها رو باید از استور خود مایکروسافت بگیرید و چک بشه، محدودیت بزرگیه... درسته امنیت بالایی داره، ولی برای ایران حداقل 5 سال طول میکشه برنامه نویسا برنامه هاشون رو به طور کامل به استور مایکروسافت معرفی کنن.

.WOLF.

Registered User
لایک‌ها
283
ويندوز موبايل فوق العاده است, بهترين سيستم عامل هستش ب نظرم ب زودي كل بازار رو هم ميگيره

I.N.F.U.S.E

Registered User
لایک‌ها
46
به نظرم بهترین رابط کاربری رو داره و استیبل ترین سیستم عامله
فقط روی نرم افزار هاش باید کار کنه چون اکثرا پولی هستند

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
به نظرم بهترین رابط کاربری رو داره و استیبل ترین سیستم عامله
فقط روی نرم افزار هاش باید کار کنه چون اکثرا پولی هستند
پولی؟ بیشتر برنامه هاش رایگانه! به استور سر بزنید.
اینکه نشه یه نرم افزار موبایل بانک ساده رو روی ویندوز فون نصب کرد، واقعاً جای بحث داره...

اینکه همه نرم افزارها رو باید از استور خود مایکروسافت بگیرید و چک بشه، محدودیت بزرگیه... درسته امنیت بالایی داره، ولی برای ایران حداقل 5 سال طول میکشه برنامه نویسا برنامه هاشون رو به طور کامل به استور مایکروسافت معرفی کنن.

بحث نرم افزار موبایل بانک فرق می کنه!
بخاطر مسائل تحریم بانک و موسسات دولتی.
وگرنه اگر برنامه های برتر رو ببینید چندتاشون ایرانی هستند.
قرار دادن برنامه فقط 3 روز طول می کشه که اونم بخاطر چک کردن برنامه توسط کارمندان مایکروسافت برای استاندارد بودن برنامه است.
سپاس

wwe.spen

Registered User
لایک‌ها
24
دوستان از اقوام ما رفتن lumia خریدن واقعا گوشی عالیه هم در پخش موزیک هم در اجزای بازی ها اما خیلی کم بازی برای این سری ویندوز فون گیر میاریم . در واقع بازی خیلی زیاد هست اما بیشترشون هزینه دارن که ما تو ایران و تحریم به سر میبریم و نمیتونیم بازی ها رو بخریم . کسی سایت خوبی برای دانلود بازی های windows phone 8 سراغ داره ؟

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
دوستان از اقوام ما رفتن lumia خریدن واقعا گوشی عالیه هم در پخش موزیک هم در اجزای بازی ها اما خیلی کم بازی برای این سری ویندوز فون گیر میاریم . در واقع بازی خیلی زیاد هست اما بیشترشون هزینه دارن که ما تو ایران و تحریم به سر میبریم و نمیتونیم بازی ها رو بخریم . کسی سایت خوبی برای دانلود بازی های windows phone 8 سراغ داره ؟
شما اگر پی پال داشته باشید می تونید بخرید. یا ویزاکارت.
به غیر از مارکت از طریق دیگه نمی تونید برنامه یا بازی نصب کنید.
سپاس

mehdi.abdoli2008

Registered User
لایک‌ها
14
سلام دوستان ويندوز ٨ و ٧،٨ خيلي فرق ميكنن؟ اخه ميخوام لوميا بگيرم اما بين ٥٢٠ و ٨٠٠ گير كردم! ميخواستم بدونم كسايي كه كار كردن با ٨ و ٧،٨ كمك كنن كه امكانات ٨ خيلي فرق كرده؟ بازي و برنامه زياد واسم مهم نيست بيشتر رابط كاربري مد نظرمه! ممنون

Sent from my BlackBerry Z10 using Tapatalk

Hmd74

Registered User
لایک‌ها
180
سلام دوستان ويندوز ٨ و ٧،٨ خيلي فرق ميكنن؟ اخه ميخوام لوميا بگيرم اما بين ٥٢٠ و ٨٠٠ گير كردم! ميخواستم بدونم كسايي كه كار كردن با ٨ و ٧،٨ كمك كنن كه امكانات ٨ خيلي فرق كرده؟ بازي و برنامه زياد واسم مهم نيست بيشتر رابط كاربري مد نظرمه! ممنون

من فقط با 8 کار کردم و اطلاعی از 7.8 ندارم ولی با توجه به اینکه شما بازی و برنامه براتون مهم نیست و بخاطر رابط کاربری میخرید،لومیا 520 بهتره. چون وین فون در ضعیفترین گوشی هم لگ نمیزنه و روون کار میکنه و مطمئنا 8 از 7.8 بهتره و بیشتر ساپورت میشه...

mehdi.abdoli2008

Registered User
لایک‌ها
14
من فقط با 8 کار کردم و اطلاعی از 7.8 ندارم ولی با توجه به اینکه شما بازی و برنامه براتون مهم نیست و بخاطر رابط کاربری میخرید،لومیا 520 بهتره. چون وین فون در ضعیفترین گوشی هم لگ نمیزنه و روون کار میکنه و مطمئنا 8 از 7.8 بهتره و بیشتر ساپورت میشه...

ممنون كه جواب داديد. اخه ٥٢٠ كيفيت صفحه اش زير نور افتضاحه! ٥٢٠ نو بايد بگيرم بهدش كه بخوام بفروشم روش ضرر داره اما خوب خيلي قوي تر از ٨٠٠ هست! اما ٨٠٠ هم كيفيت زير نورش خوبه هم دوربين ٨ داره با فلاش و هم قشنگتره به نظرم كاركرده ام كه بگيرم ديگه روش افت نداره واسه فروش!

Hmd74

Registered User
لایک‌ها
180
ممنون كه جواب داديد. اخه ٥٢٠ كيفيت صفحه اش زير نور افتضاحه! ٥٢٠ نو بايد بگيرم بهدش كه بخوام بفروشم روش ضرر داره اما خوب خيلي قوي تر از ٨٠٠ هست! اما ٨٠٠ هم كيفيت زير نورش خوبه هم دوربين ٨ داره با فلاش و هم قشنگتره به نظرم كاركرده ام كه بگيرم ديگه روش افت نداره واسه فروش!

خب چرا نوکیا میخرید؟!؟ با پول 520 میتونید HTC 8S بخرید که خیلی خوشگله و امکاناتش هم در حد لومیا 820 هست....

mehdi.abdoli2008

Registered User
لایک‌ها
14
خب چرا نوکیا میخرید؟!؟ با پول 520 میتونید HTC 8S بخرید که خیلی خوشگله و امکاناتش هم در حد لومیا 820 هست....

اخه ٨اس فقط ١،٥ گيگ داخلي داره!

بالا