برگزیده های پرشین تولز

WM5 For PDA2K

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز يه خبر خوشحال كننده را براي PDA2K دار ها دارم و اون نصب ويندوز موبايل 5 روي دستگاهاشون هست كه برنامش توسط افراد xda-dev تهيه شده

CEZoom2.JPG

CEZoom1.JPG

در ضمن اين هم يه موضوع جالب در مورد اين ROM جديد

This means 61MB is used as the new "persistent store". This also means that full 128MB of RAM is now available for running programs which means....which means....which means....THE PDA2K has even more RAM than than than than....even the JASJAR!!! The JASJAR only has 64MB RAM

لينك دانلود را هم به زودي مي گذارم :D

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
خب این شد یه چیزی...

جناب امیدخان گیاهی آموزش کامل ارتقا رو اینجا میذارن، من قول میدم که هرکی دستگاهش حین ارتقا مشکل پیدا کرد و به رحمت الهی رفت، ایشون یه دونه دستگاه نو براش TNT می کنن :D

omidgiahi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از xPlod :
خب این شد یه چیزی...

جناب امیدخان گیاهی آموزش کامل ارتقا رو اینجا میذارن، من قول میدم که هرکی دستگاهش حین ارتقا مشکل پیدا کرد و به رحمت الهی رفت، ایشون یه دونه دستگاه نو براش TNT می کنن :D
من چی کاره بیدم

Overload

Registered User
لایک‌ها
0
و بالاخره اينم ويندوز موبايل 2005 مخصوص PDA2K . ( توجه كنيد كه اين پك فقط مخصوص سري 2ك هست و روي سري هاي ديگه كار نميكنه )

× البته هنوز ورژن رسمي دردست نيست و اين هم يك ورژن بتاست كه مشكلات خاص خودش رو داره .

× حتما اين ارتقاء رو با استفاده از راهنمائي هاي سايت ويكي ( http://wiki.xda-developers.com/inde...eangel_WM5_Home ) انجام بديد.

× اگر اين ارتقاء رو انجام بديد ميتونيد دوباره به WM2003 برگرديد ولي ديگه هيچوت نميتونيد كه Extended Rom گوشيتون رو Lock / Hide كنيد.

× شما براي كار با اين ورژن به Activesync 4 احتياج داريد كه اونم فقط روي Windows XP SP2 اجرا ميشه .

WM5 5.1.1700 build 14343 ROM

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به نقل از Overload :
و بالاخره اينم ويندوز موبايل 2005 مخصوص PDA2K . ( توجه كنيد كه اين پك فقط مخصوص سري 2ك هست و روي سري هاي ديگه كار نميكنه )

× البته هنوز ورژن رسمي دردست نيست و اين هم يك ورژن بتاست كه مشكلات خاص خودش رو داره .

× حتما اين ارتقاء رو با استفاده از راهنمائي هاي سايت ويكي ( http://wiki.xda-developers.com/inde...eangel_WM5_Home ) انجام بديد.

× اگر اين ارتقاء رو انجام بديد ميتونيد دوباره به WM2003 برگرديد ولي ديگه هيچوت نميتونيد كه Extended Rom گوشيتون رو Lock / Hide كنيد.

× شما براي كار با اين ورژن به Activesync 4 احتياج داريد كه اونم فقط روي Windows XP SP2 اجرا ميشه .

مرسی از اينکه لينک دانلود رو گذاشتين...:)
فقط اون لينکه که به سايت ويکی هست، کار نميکنه.
اگه ميشه اصلاحش کنين، ممنون ميشم.

يه سؤال ديگه: اگه (خدايی نکرده) برای دستگاه مشکلی پيش بياد، گارانتيش ميپره؟
اگه دوباره برگردونده بشه به wm2003se آيا با توجّه به برگشت ناپذير بودن امکان lock-hide قسمت Extended ROM، موقع تحويل گرفتن دستگاه برای گارانتی، متوجّه اين upgrade خواهند شد؟

ashil-11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

سلام دوست گرامی
با تبریک سال جدید و تشکر فراوان از شما
من ویندوز را با موفقیت نصب کردم
فقط تنها مشکلم الان اینه که گوشیم یه کم کند شده
این فایلی که شما زحمتش را کشیدید ورژن 1 است و آخرین ورژن تا اونجائی که من جستجو کردم ورژن 3 است که من از هیجا نتونستم دانلود کنم لطفا اگر این ورژن را در اختیار دارید آپلود کنید

از زحمات شما بینهایت ممنونم
سال خوبی داشته باشید

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
سلام دوست گرامی
با تبریک سال جدید و تشکر فراوان از شما
من ویندوز را با موفقیت نصب کردم
فقط تنها مشکلم الان اینه که گوشیم یه کم کند شده
این فایلی که شما زحمتش را کشیدید ورژن 1 است و آخرین ورژن تا اونجائی که من جستجو کردم ورژن 3 است که من از هیجا نتونستم دانلود کنم لطفا اگر این ورژن را در اختیار دارید آپلود کنید

از زحمات شما بینهایت ممنونم
سال خوبی داشته باشید

دوست عزیز یه نگاهی به تاریخ تایپیک مینداختید:)

imate_pda2k

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
18

ashil-11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مطالب مربوط به wm5 برای pda2k و جدیدترین رام ها :

http://wiki.xda-developers.com/index.php?pagename=HTC_Blueangel_WM5_Home

ممنون از دوستان به خاطر راهنمائیهاشون