برگزیده های پرشین تولز

Xbox One یا PS4؟

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
دوستان بدون تعصب پیشنهاد بدید کسانیکه از هر دو کنسول استفاده کردن جواب بدن
PS4 یا XBox؟

Ev0t

Registered User
لایک‌ها
938
دوستان بدون تعصب پیشنهاد بدید کسانیکه از هر دو کنسول استفاده کردن جواب بدن
PS4 یا XBox؟
ببین دوست عزیز هیچ کدومشون خوب مطلق نیست هر کدوم مزیت هایی دارن که رقیب خود نداره چند پست قبل مزیت های هر کدوم رو گفتم باید ببینی کدوم یک کار شما رو راه میندازه مثلا یکی xbox one رو به دلایل خاصی میخره و خیلیم از خریدش راضیه اما شما اون دلایل اصلا مد نظرت نیست پس اگه بخری پشیمون میشی مصرف کننده نهایی خودت هستی و خودت‌ هستی که باید تصمیم بگیری

masoud1362

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
35
ببین دوست عزیز هیچ کدومشون خوب مطلق نیست هر کدوم مزیت هایی دارن که رقیب خود نداره چند پست قبل مزیت های هر کدوم رو گفتم باید ببینی کدوم یک کار شما رو راه میندازه مثلا یکی xbox one رو به دلایل خاصی میخره و خیلیم از خریدش راضیه اما شما اون دلایل اصلا مد نظرت نیست پس اگه بخری پشیمون میشی مصرف کننده نهایی خودت هستی و خودت‌ هستی که باید تصمیم بگیری
ممنون از راهنمایتون

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
چه عجب یکی اومد کنسول بخره. چند تا تاپیک میگم برا بازی کنسول بخرید گوش نمیدن که!
خودم Xbox 360 دارم و راضیم. فقط باید مواظب باشم زیاد داغ نکنه که یه وقت سه چراغه بشه.

JaroOBarghi

Registered User
لایک‌ها
5,223
@Ev0t

Amoo one chera 2ta porte hdmi dare? Yeki gir avordamm vaghti khode 10kiloesho ba adptoore 5kiloiiesh va dastehash ke battrey mikhore va ba cabl sharj nmisharoo didam kheyki jaa khoordaam yaaani tooof:D hdmi bezanam be monitoir un jacke sabze3.5mm monitoir sedaro mide? To ps4 mishood sedaro az daste begiry to in na:/ bakhiyehaam bazshe midam mire hamun 4 migiram bow inam bekhatere racingo forza gerreftaaam

بالا