برگزیده های پرشین تولز

>> ███ چــرا ســایــت شــمــا صــفــحــه اول گــوگــل نـــبــاشــد؟! ███ << SEO IN ACTION

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
این کتاب همون کتابی هست که سایت اکسپرس گذاشته واسه فروش؟
محتوا کتاب یکی هاست؟چقدر با اون کتاب شباهت داره؟وچقدر محتوا کتاب در عمل اثبات شده؟
یک نمونه سایت پخ کنید که با این کتاب سئو شده باشه
درود
این کتاب فقط از طریق سایت seodaramal.ir به فروش میرسه و اگر سایتی این کتاب منتشر کنه مطمئن باشید از طریق مراجع قانونی پیگیری میکنیم ( لینک ارسال کنید )

Erfan.TRIAL

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
با اینکه طراح نیستم منم خریدم!
فقط یه سوال : یه نمونه سایت بدین که با این روش ها سئو شده باشه.
چون وقتی تایپ کردم کتاب سئو ، حداقل تو 2 صفحه اول نبودید.

kamal_s67

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
درود
دوست گرامی اینکه سایت شما با چنین کلماتی صفحه اول گوگل هست فکر نکنم اثبات بی ارزش بودن کتاب باشه؟ متاسفانه موضوعی که مطرح کردید ربطی به این تاپیک و کتاب سئو نداره. در خصوص الکسا هم باید عرض کنم که "میزان جستجو برای کلماتی نظیر "خرید کتاب سئو" بسیار کم هست و عملا ارزش سئو ندارد. از طرفی سئو برای لندینگ پیج ایده مناسبی نیست چون شما در لندینگ پیج نیاز به معرفی اثر دارید و نمیتونید چگالی کیورد حفظ کنید.برای همین صفحه حتی ایندکس هم نکردیم."

دوستانی که تقاضای اطلاعات بیشتر در خصوص کتاب دارند مثل سرفصل ها و یا تعداد صفحات به این آدرس مراجعه کنند

موفق باشید
استارتر محترم شما میگین که خرید کتاب سئو جستجوی زیادی نداره برای همین سایت خودتون سئو نشده ولی سوال من اینه که خودتون میزان جستجوی "آموزش سئو " و کلمات مرتبط با اون رو میدونید که عملا مشتریان شما هستند و باید کتاب به اونا معرفی بشه رو چک کردید که میانگین 15000 سرچ در ماه هستش؟
و اینکه اولین اصل در سئو انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو هست رو وقتی خودتون رعایت نمیکنید میشه یه دلیلی بیاورید که من کتاب رو بخرم ؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
استارتر محترم شما میگین که خرید کتاب سئو جستجوی زیادی نداره برای همین سایت خودتون سئو نشده ولی سوال من اینه که خودتون میزان جستجوی "آموزش سئو " و کلمات مرتبط با اون رو میدونید که عملا مشتریان شما هستند و باید کتاب به اونا معرفی بشه رو چک کردید که میانگین 15000 سرچ در ماه هستش؟
و اینکه اولین اصل در سئو انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سئو هست رو وقتی خودتون رعایت نمیکنید میشه یه دلیلی بیاورید که من کتاب رو بخرم ؟
درود
عزیز در این پست این سوال مطرح شده
http://forum.persiantools.com/threads/چرا-سایت-شما-صفحه-اول-گوگل-نباشد؟.680091/page-4#post-10984941

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
سلام به همه
خب کتاب رو کامل خوندم و حدود 90 درصدش رو میدونستم ... از داخلش فقط یکی دوتا نکته ی ریز دستگیرم شد که امیدوارم جواب بده ، در کل برای کسانی که تازه شروع کردند خوبه و تمام نکاتی که لازمه تو این کتاب گفته شده .
موفق باشید

2640144892

Registered User
لایک‌ها
244
لینک خرید؟چند صفحه اس؟

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
سلام.
بعد از خرید اگر سوالی داشتیم میتونیم اینجا بپرسیم دوستِ عزیز ؟
درود
بزرگوار سوالات از طریق ایمیلی که با اون خرید کردید همراه با مشخصات خرید به [email protected] ارسال کنید. حتی الامکان به سوالات پاسخ میدیم
موفق باشید

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
من خریدم ولی نتونستم دانلود کنم. دوبار سعی کردم ولی هر دوبار دانلود ناتمام موند.
ایمیل هم فرستادم ولی جوابی نرسید

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
من خریدم ولی نتونستم دانلود کنم. دوبار سعی کردم ولی هر دوبار دانلود ناتمام موند.
ایمیل هم فرستادم ولی جوابی نرسید
درود
ظاهرا اینترنت شما مشکل داره چون لینک دانلود بررسی کردیم و بدون ایراد بود. کتاب برای شما ایمیل شد. لطفا مشکلی بود اطلاع بدید.
موفق باشید

Last edited:

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
درود
ظاهرا اینترنت شما مشکل داره چون لینک دانلود بررسی کردیم و بدون ایراد بود. کتاب برای شما ایمیل شد. لطفا مشکلی بود اطلاع بدید.
موفق باشید
ممنون از پاسخ شما
هیچ ایمیلی دریافت نکردم، شاید مشکل از یاهو باشه
یه ایمیل دیگه ام رو از طریق پ.خ براتون فرستادم

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
ممنون از پاسخ شما
هیچ ایمیلی دریافت نکردم، شاید مشکل از یاهو باشه
یه ایمیل دیگه ام رو از طریق پ.خ براتون فرستادم
درود
مجدد ارسال شد. لطفا پوشه Spam هم بررسی کنید

persianm

Registered User
لایک‌ها
199
من این کتاب رو خوندم، همونطور که اشاره شده، همه مطالب بکر نیست و مطالب تکراری که در دسترس همه هست هم در این کتاب موجوده.
مطالب مفیدی هست و میشه به عنوان چک لیست کارها ازش استفاده کرد.
من نکاتی رو از این کتاب گرفتم که قبلا میدونستم ولی فراموش کرده بودم اعمال کنم
همینطور نکات جدیدی یادگرفتم که فکر میکنم بتونم استفاده زیادی ازش ببرم
در کل ارزش این هزینه‌ای که می‌پردازید رو داره

8song

Registered User
لایک‌ها
1,302
کتاب رو خریدم

با خوندن چند صفحه ی اول و یه مرور سریع صفحات کاملا میشه فهمید که کاملا ارزششو داره

و قیمت این کتاب در مقابل مطالبش کمه
ممنون

amirmail

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
637
سلام
من این کتابو به تازگی خریدم
از حق نگذریم کتاب واقعا عالیه
ولی بعد از خوندن باید تلاش و صبر رو از یاد نبرید
خب حالا من تازه اینو خریدم و راهکاراهایی که گفته رو تازه عملی کردم و هنوز مونده تا به نتیجه خوب یا بد برسم (پس از نتیجش بیخبرم)
ولی خداییش پشتیبان خوبی داره خیلی سریع جواب سوالارو مینویسه
راستشو بخواین کتاب حجیمی نیست ولی راهکارهای ظاهرا یا باطنا خوبی داره
مطمئنی شما تازه وارد تو این سایت ثبت نام کردی که همین رو بخری و تبلیغ کننده استاتر باشی؟!!!

SEOman

Registered User
لایک‌ها
91
مطمئنی شما تازه وارد تو این سایت ثبت نام کردی که همین رو بخری و تبلیغ کننده استاتر باشی؟!!!

درود
عزیز به دیدگاه شما احترام میذارم و اگر جای شما بودم شاید همین فکر رو میکردم ولی توصیه میکنم دید منفی نه تنها در این جنبه بلکه در کل زندگیتون کنار بذارید و نیمه پر لیوان ببینید.
خوشبختانه این انجمن مدیرانی داره که وظیفه برخورد با تخلفات احتمالی دارند. از طرف دیگه کاربران با سابقه هم کتاب تهیه کردند و نظراتشون در تاپیک موجود هست
موفق و موید باشید

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
خوبه ! ولی یه کم گرون نیست ؟ بعد از پرداخت فایل کتاب به دستمون میرسه؟ یا کتاب چاپ شده؟ اگه فایل است که دیگه واقعاً گرونه !

بالا