برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
سلام
بهترین موضوع برای وبلاگ زدن چیه که دانلودش زیاد باشه ؟
در چه زمینه ای دانلود هاش زیاده ؟
من از آپلود بوی استفاده میکنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
سلام
بهترین موضوع برای وبلاگ زدن چیه که دانلودش زیاد باشه ؟
در چه زمینه ای دانلود هاش زیاده ؟
من از آپلود بوی استفاده میکنم
ممنون میشم راهنماییم کنید

*P*O*R*N* صدرصد بهترین انتخاب هست .

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
*P*O*R*N* صدرصد بهترین انتخاب هست .
بله درسته این موضوع خیلی گولاخه تازه نیازی به سایت هم نداره تو انجمن بقیه اینجور سایت ها، لینکتو به اشتراک میزاری
ولی برای من مقدور نیست میشه یک موضوع دیگه بعد از این رو بگید چی هست؟

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
این

بله درسته این موضوع خیلی گولاخه تازه نیازی به سایت هم نداره تو انجمن بقیه اینجور سایت ها، لینکتو به اشتراک میزاری
ولی برای من مقدور نیست میشه یک موضوع دیگه بعد از این رو بگید چی هست؟

من سایت فیلم زیاد زدم اگه سایت مطلب فارسی بزنی بازدید ایران که فایده نداره ! سایت خارجی مثل فیلم هم وقتی بازدیدت بره بالای 5هزار تازه دلارها سرازیر بشه هم آپلودسنترها فایل ها پاک میکنند هم گوگل ایمیل میزنه واسه قانون کپی رایت بازدید ناگهان میرسه به صفر . واسه پ*ر*ن هم کپی رایت نقض میشه !

این عکس بعد از روزی که گوگل ایمیل میده :
v568z605v0gieftv6ji.png

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
اون آقایی که میگفت cityupload پرداخت داره دهنت سرویس کو پرداخت 1ماه گذشت !
سلام دوست عزیز
من چندین بار ایمیل فرستادم شما جواب نمیدی
من در به در دنبال شما میگردم که مشخصات کارتتون رو بدید واسه پرداخت.
لطفا پیام خصوصی کنید که همین الان واریز کنم
من حداقل 6 تا ایمیل فرستادم به شما

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
تیم ما افتخارش این هست که پول کسی رو نخرده و همیشه ما بودیم که دنبال کاربرها دویدیم برای اینکه مشخصات کارتشون رو بدهند برای پرداخت

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
تیم ما افتخارش این هست که پول کسی رو نخرده و همیشه ما بودیم که دنبال کاربرها دویدیم برای اینکه مشخصات کارتشون رو بدهند برای پرداخت
شما از کجا الان میدونی پرداختی به من چقدره ؟!
ایمیل بدین لطفا مشخصات بفرستم

toopfile

Registered User
لایک‌ها
105
شما از کجا الان میدونی پرداختی به من چقدره ؟!
ایمیل بدین لطفا مشخصات بفرستم
درآمد شما ۱۱.۴۷ $ هست
شماره کارت رو بدین واسه پرداخت
میتونم عکس هم بگریم که ثابت کنه با شما چندین بار از طریق ایمیل تماس گرفتم ولی جواب ندادید

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من سایت فیلم زیاد زدم اگه سایت مطلب فارسی بزنی بازدید ایران که فایده نداره ! سایت خارجی مثل فیلم هم وقتی بازدیدت بره بالای 5هزار تازه دلارها سرازیر بشه هم آپلودسنترها فایل ها پاک میکنند هم گوگل ایمیل میزنه واسه قانون کپی رایت بازدید ناگهان میرسه به صفر . واسه پ*ر*ن هم کپی رایت نقض میشه !

v568z605v0gieftv6ji.png
یعنی سایت فیلم خارجی هم جواب نمیده :( . من الان چند وقته دارم رو این کار میکنم که تا چند روز اینده سایتمو اماده کنم !

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
یعنی سایت فیلم خارجی هم جواب نمیده :( . من الان چند وقته دارم رو این کار میکنم که تا چند روز اینده سایتمو اماده کنم !

به نظرم به جای اینکه هر کس برای خودش کار کنه باید همه تجربه هاشون بزارن روهم مثلا سایت من اون همه vps خرج کنم بک لینک بخرم تازه بازدیدش زیاد شد که یک دفعه صفر شد اینجوری جواب نمیده سایت های دانلود فیلم همش دسته خارجی هاست ما همیشه از میدان پرت میشیم بیرون چون قانون های چرتشون نمیدونیم .

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
به نظرم به جای اینکه هر کس برای خودش کار کنه باید همه تجربه هاشون بزارن روهم مثلا سایت من اون همه vps خرج کنم بک لینک بخرم تازه بازدیدش زیاد شد که یک دفعه صفر شد اینجوری جواب نمیده سایت های دانلود فیلم همش دسته خارجی هاست ما همیشه از میدان پرت میشیم بیرون چون قانون های چرتشون نمیدونیم .
من خیلی کم تجربه هستم فقط با هاست کار کردم و وردپرس و تورنت یه چیزایی بلدم رفیقمم انکد بلده و فیلما رو میشناسه میخواستیم یه سایت خارجی بزنیم خیر سرمون . این مدت فقط اطلاعات جمع میکردم تازه فهمیدم وی پی اس و درامد با اپلودسنترا چجوریه ! :( پس نریم که ج نمیده :general503:

Last edited:

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
من خیلی کم تجربه هستم فقط با هاست کار کردم و وردپرس و تورنت یه چیزایی بلدم رفیقمم انکد بلده و فیلما رو میشناسه میخواستیم یه سایت خارجی بزنیم خیر سرمون . این مدت فقط اطلاعات جمع میکردم تازه فهمیدم وی پی اس و درامد با اپلودسنترا چجوریه ! :( پس نریم که ج نمیده :general503: میتونم تو یاهو باهاتون صحبت کنم؟
چندتا جواب گرفتن ولی اون ها مثل من و شما یک دونه سایت نزدن همه وقتشون بزارن روش ازشون هم بپرسی میگن به یک دستاوردهایی رسیدیم تجربه داریم!! ولی پیشنهادم اینه که تو فرم های اشتراک برید لینک فایلتون بزارید نه اینکه سایت شاخص بزنید .

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
چندتا جواب گرفتن ولی اون ها مثل من و شما یک دونه سایت نزدن همه وقتشون بزارن روش ازشون هم بپرسی میگن به یک دستاوردهایی رسیدیم تجربه داریم!! ولی پیشنهادم اینه که تو فرم های اشتراک برید لینک فایلتون بزارید نه اینکه سایت شاخص بزنید .
به نظرتون اگه تو شبکه های اجتماعی بریم ج میده؟ کسی هم زیاد نیس!

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
به نظرتون اگه تو شبکه های اجتماعی بریم ج میده؟ کسی هم زیاد نیس!
تو فیس بخوای کار کنی باید لایک بخری که باز اون خودش دنگ و فنگ داره .
هرکار میکنی واسه درامد از طریق آپلودسنتر یا باید سایت فارسی بزنی اگه خارجی میزنی کپی رایت نباشه یا لینک فایل هرچی بود بزاری تو فرم های پربازدید مثل وارز که اونجاهم انقدر بهت گیر میدن بیزار میشی ولی حداقل هزینه ای نداره .

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
تو فیس بخوای کار کنی باید لایک بخری که باز اون خودش دنگ و فنگ داره .
هرکار میکنی واسه درامد از طریق آپلودسنتر یا باید سایت فارسی بزنی اگه خارجی میزنی کپی رایت نباشه یا لینک فایل هرچی بود بزاری تو فرم های پربازدید مثل وارز که اونجاهم انقدر بهت گیر میدن بیزار میشی ولی حداقل هزینه ای نداره .
کلا ناامید شدم . برم بازار با گاری کنم سودش بیشتره فک کنم . در تعجم این همه سایت خارجی چرا اونا رو داغون نمیکنن واسه کپی رایت به ما گیر میدن :|

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
آقایون city-upload واقعا دمش گرم من صفحه قبل گفتم پرداخت نمیکنه حرفم پس میگیرم یه معذرت خواهی هم خدمت مدیر سایت که این همه دنبال بنده بودن همه کار برای بنده کردن ایشون نمیدونم چی بگم و سپاس .
فقط حیف شد از 2سال پیش با این سایت آشنا نشدم !

mohammadsj

Registered User
لایک‌ها
36

v568z605v0gieftv6ji.png
این سایت شرایطی شبیه به پنالتی داره !! فکر نمیکنم ربطی به DMCA داشته باشه

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79

v568z605v0gieftv6ji.png
پس نمیتونیم سایت خارجی بزنیم چون منبع این فیلم ها سایت های خارجی هست، خودمون که فیلم بردار نیستیم باید از سایت خارجی برداریم
پس تنها راهش میمونه سایت فارسی یا فعالیت تو انجمن فارسی، شما کدومو پیشنهاد میکنی ؟
راستی برای فعالیت تو انجمن های خارجی چطور باز کپی رایت گیر میدن ؟

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
پس نمیتونیم سایت خارجی بزنیم چون منبع این فیلم ها سایت های خارجی هست، خودمون که فیلم بردار نیستیم باید از سایت خارجی برداریم
پس تنها راهش میمونه سایت فارسی یا فعالیت تو انجمن فارسی، شما کدومو پیشنهاد میکنی ؟
راستی برای فعالیت تو انجمن های خارجی چطور باز کپی رایت گیر میدن ؟

warez سایت مخصوص این کار هست و کلا مطالب و فیلم های توش کپی رایت هست ولی واسه اینکه سایت خودتون بزنین حالا چون واسه من این مشکل پیش اومده دلیل نمیشه واسه شماهم پیش بیاد من پیشنهاد میدم سایت فیلم زبان چینی بزنید چون اون کشور هم کپی رایت سرش نمیشه مشکل گوگل هم ندارین مثل خیلی از سایت های فیلم ایرانی .

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
warez سایت مخصوص این کار هست و کلا مطالب و فیلم های توش کپی رایت هست ولی واسه اینکه سایت خودتون بزنین حالا چون واسه من این مشکل پیش اومده دلیل نمیشه واسه شماهم پیش بیاد من پیشنهاد میدم سایت فیلم زبان چینی بزنید چون اون کشور هم کپی رایت سرش نمیشه مشکل گوگل هم ندارین مثل خیلی از سایت های فیلم ایرانی .
سایت چینی ؟ من انگلیسیم خوبه ولی دیگه چینی ... نمیدونم والا ببینم چی میشه
آدرس سایت warez رو بده
از چه اپلود سنتری استفاده کنم برای warez مطمعنا از اپلود بوی نمیشه استفاده کرد چون من فقط با اپلود بوی کار کردم
ممنون که راهنمایی میکنی

بالا