برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

ins2012

Registered User
لایک‌ها
57
سایت چینی ؟ من انگلیسیم خوبه ولی دیگه چینی ... نمیدونم والا ببینم چی میشه
آدرس سایت warez رو بده
از چه اپلود سنتری استفاده کنم برای warez مطمعنا از اپلود بوی نمیشه استفاده کرد چون من فقط با اپلود بوی کار کردم
ممنون که راهنمایی میکنی

http://www.warez-bb.org/
نمیدونم الان میشه با آی پی ایران ثبت نام کنی یا نه ولی تلاش کن میشه در ضمن شماکه انگلیشت خوبه اول قوانین بخون ولی وارز خیلی گیر میده چون ماله خوده مدیران آپلودسنتره زیاد نمیزارن کسی پیشرفت کنه
واسه آپلود سنتر من city-upload پشنهاد میکنم چون باتوجه به تعداد بازدید تعداد دانلودهاش واقعه و اینکه مدیرش تو همین سایت هست هروقت بخوای واست درامدتو میفرسته به ایران تو کارتت .

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
پس نمیتونیم سایت خارجی بزنیم چون منبع این فیلم ها سایت های خارجی هست، خودمون که فیلم بردار نیستیم باید از سایت خارجی برداریم
پس تنها راهش میمونه سایت فارسی یا فعالیت تو انجمن فارسی، شما کدومو پیشنهاد میکنی ؟
راستی برای فعالیت تو انجمن های خارجی چطور باز کپی رایت گیر میدن ؟
آقا به نظر من بی خیال شو مث خود من :)) . واقعا همش دردسره . پول توش هم باشه واسه اینایی هس که کلی تجربه دارن . من که هم به فرم ها سر زدم فرم های وارز منظورمه هم سافت ارشیو هم می خواستم سایت فیلم بزنم . دیدم نه بابا از این خبرا نیس بریم تو یه کار دیگه بهتره! :))

goldeneyes

Registered User
لایک‌ها
79
آقا به نظر من بی خیال شو مث خود من :)) . واقعا همش دردسره . پول توش هم باشه واسه اینایی هس که کلی تجربه دارن . من که هم به فرم ها سر زدم فرم های وارز منظورمه هم سافت ارشیو هم می خواستم سایت فیلم بزنم . دیدم نه بابا از این خبرا نیس بریم تو یه کار دیگه بهتره! :))
اره راست میگی من تو این چند روز با همه موضوع ها (فیلم خارجی ، پ.و.ر.ن ، تریلر بازی ، تریلر فیلم) تو سایت های ایرانی و خارجی فایل هامو اشتراک گذاشتم اصلا دانلود نداره، کلی منبع با موضوع های مختلف جمع کردم فایده نداره
تنها موضوعی که خیلی دانلود داشت اکانت پرمیوم انواع سایت های فیلم و آپلودسنتر رو تو فایل فشرده با یک سری فایل اضافه که بشه یک مگ تو uploadboy آپلود کردم خیلی دانلود داشت ولی به یک سری دلایل منبع رو از دست دادم، سایتش رو زده بودم حالا دارم دامنشو میفروشم

HARTMANN

Registered User
لایک‌ها
34
من سایت فیلم زیاد زدم اگه سایت مطلب فارسی بزنی بازدید ایران که فایده نداره ! سایت خارجی مثل فیلم هم وقتی بازدیدت بره بالای 5هزار تازه دلارها سرازیر بشه هم آپلودسنترها فایل ها پاک میکنند هم گوگل ایمیل میزنه واسه قانون کپی رایت بازدید ناگهان میرسه به صفر . واسه پ*ر*ن هم کپی رایت نقض میشه !

این عکس بعد از روزی که گوگل ایمیل میده :
v568z605v0gieftv6ji.png
فکر نمی کنم به خاطر نقض کپی رایت گوگل سایت رو تو لیست سیاه بگذاره. در حال حاضر سایت های وارز زیادی هستن که روزانه ده ها هزار ورودی از گوگل دارن.

imokaf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
اره راست میگی من تو این چند روز با همه موضوع ها (فیلم خارجی ، پ.و.ر.ن ، تریلر بازی ، تریلر فیلم) تو سایت های ایرانی و خارجی فایل هامو اشتراک گذاشتم اصلا دانلود نداره، کلی منبع با موضوع های مختلف جمع کردم فایده نداره
تنها موضوعی که خیلی دانلود داشت اکانت پرمیوم انواع سایت های فیلم و آپلودسنتر رو تو فایل فشرده با یک سری فایل اضافه که بشه یک مگ تو uploadboy آپلود کردم خیلی دانلود داشت ولی به یک سری دلایل منبع رو از دست دادم، سایتش رو زده بودم حالا دارم دامنشو میفروشم
پسورد سایتای پ و ر ن که خیلی دانلود داره ! منبع هم که فک و فراوونه ! ولی این پولا خوردن نداره . مریضی میشه تو جون آدم :))

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان تا الان کسی تجربه کار با depositfiles را داشته؟ از نظر دانلود خوری و پرداخت چطوریه؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
دوستان تا الان کسی تجربه کار با depositfiles را داشته؟ از نظر دانلود خوری و پرداخت چطوریه؟

این سایت پرداختش همیشه به موقع هستش ولی بعد از دو تا DMCA وقتی بخوای درخواست پول کنی بن میشی پس بدرد وارز نمیخوره. شمارشش هم یکم عجیبه مثلا لینکهایی که کد شده باشن رو حساب نمیکنه حتما لینک باید کلیک خور باشه تا دانلودش حساب بشه.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
این سایت پرداختش همیشه به موقع هستش ولی بعد از دو تا DMCA وقتی بخوای درخواست پول کنی بن میشی پس بدرد وارز نمیخوره. شمارشش هم یکم عجیبه مثلا لینکهایی که کد شده باشن رو حساب نمیکنه حتما لینک باید کلیک خور باشه تا دانلودش حساب بشه.

ممنون از راهنمایی خوبی که کردی .... چون این از اون سایتهایی که ظاهرش گول زننده است و کاربر پسنده ...راحت می تونه کاربرها را جذب کنه....با این راهنماییت کلی تو وقتم صرفه جویی شد

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
بنظرم بهترینش در حال حاظر اکسپرس لیچه میتونید از طریق زیر عضو بشید

mohammad8711

Registered User
لایک‌ها
118
رپیدگیتور دیگه هر هفته پرداخت نمی کنه و از این به بعد هر 32 روز یکبار پرداخت می کنه! هر روز بدتر از دیروز :D

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
ب سلام
دوستان توی Softarchive میتونین به این یوزر ریت بدین که بشه توش بلاگ ساخت ؟
Solee
ممنون

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
مگه هنوز میشه بدون دعوتنامه بلاگ ساخت ؟؟

دعوت نامه؟ نمیدونم والا من چیزی ندیدم.یعنی بعد از اینکه ریت بدین نمیزاره بسازم؟
کی میتونه دعوت نامه بده؟

Sent from my C6603 using Tapatalk

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
دعوت نامه؟ نمیدونم والا من چیزی ندیدم.یعنی بعد از اینکه ریت بدین نمیزاره بسازم؟
کی میتونه دعوت نامه بده؟

Sent from my C6603 using Tapatalk
والا چند وقت پیش زده بود که سایت دعوتنامه ای شده و فقط Trusted Users میتون دعوتنامه بدن. ریتت رو زیاد کردم ببین میشه پست زد یا نه.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
والا چند وقت پیش زده بود که سایت دعوتنامه ای شده و فقط Trusted Users میتون دعوتنامه بدن. ریتت رو زیاد کردم ببین میشه پست زد یا نه.

شما درست میگی دوست عزیز سیستم اجازه نمیده.
حالا راهی سراغ ندارین ؟
فکر کنم تغریبا میشه گفت شبیه آواکس شد سیستمش .....

Last edited:

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
شما درست میگی دوست عزیز سیستم اجازه نمیده.
حالا راهی سراغ ندارین ؟
فکر کنم تغریبا میشه گفت شبیه آواکس شد سیستمش .....
تو همین تاپیک چند نفر Trusted Uploader داریم ببین بهت دعوتنامه میدن یا نه.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
تو همین تاپیک چند نفر Trusted Uploader داریم ببین بهت دعوتنامه میدن یا نه.

Trusted اون یوزر هایی میشن که بدون تایید پستاشون میره صفحه اول یا همون یوزرهایی که میتونن بلاگ بسازن ؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
Trusted اون یوزر هایی میشن که بدون تایید پستاشون میره صفحه اول یا همون یوزرهایی که میتونن بلاگ بسازن ؟
جفت اینایی که گفتی قابلیت Trusted Users هستش. اونا یک منو برای ایجاد کد دعوتنامه دارن.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
دوستان سایت Keep2Share.cc به ازای تعداد دانلود ها پرداخت نداره؟ چون تو قسمت affiliate فقط در مورد طرح های فروش صحبت کرده
در زمینه دانلود خوری و حذف فایل ها چطوری عمل می کنه؟

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان من از یه تراکر نمیتونم با VPS ام با نرم افزار utorrent 3.3.1 دانلود کنم (تراکر های دیگه مشکل نداره) به نظرتون علتش چیه ؟
تا دیروز درست بود اما یه دفعه خراب شد تا به الان.
جالب اینجاس رو Pc ــم utorrent رو نصب کردم و یه فایل تورنت اون تراکر رو دانلود کردم و utorrent شروع کرد به دانلود کردن و مشکلی نداشت اما توی vps Status به صورت Finding peers میمونه و هیچ کاری نمیکنه.
یادمه قبلا هم اینطور شده بود اما یادم رفته چطور درستش کنم. کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم.

دوستان سایت Keep2Share.cc به ازای تعداد دانلود ها پرداخت نداره؟ چون تو قسمت affiliate فقط در مورد طرح های فروش صحبت کرده
در زمینه دانلود خوری و حذف فایل ها چطوری عمل می کنه؟

هر چی باشه این سایت بیشتر برا اونایی خوبه که درامدشون خیلی زیاده چون فکر کنم اگه بخواین از سرویس FTP ــاش استفاده کنین باید اکانت پرمیومش رو تهیه کنید !

بالا