برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
اضافه خدمت سنواتی و انضباطی سربازان ستادکل نیروهای مسلح
معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح از بخشودگی دو سوم از اضافه خدمت سنواتی سربازان ستادکل نیروهای مسلح و سازمان‌های تابعه و بخشودگی نیمی از اضافه خدمت انضباطی این سربازان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۵۲۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸ - 24September 2016
1927_841.jpg
به گزارش خبرنگار دفاعی امنیتی دفاع پرس، همایش روز سرباز به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور سردار «علی عبداللهی» معاون هماهنگ‌کننده ستادکل نیروهای مسلح، سردار «موسی کمالی» جانشین اداره کل منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان و سربازان وظیفه در ستاد کل نیروهای مسلح برگزار شد.

در این مراسم سردار عبدالهی با گرامیداشت جایگاه سربازان در 8 سال دفاع مقدس اظهار داشت: در دفاع مقدس همه اقشار ایفاء نقش می‌کردند و ترکیب اقشار شهدا مؤید این موضوع است. در میان شهدا از سرباز بود تا سردار، وزیر و آیت الله؛ که این نشان از نقش آفرینی همه اقشار در دفاع مقدس دارد.

وی در ادامه با اشاره به نقش ارزنده سربازان در دفاع مقدس افزود: همانگونه که این جوانان در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی کرده‌اند، آینده کشور نیز در دست جوانان و امید **** به آنها است.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در پایان به مناسبت روز سرباز از بخشودگی دو سوم اضافه خدمت سنواتی سربازان ستادکل نیروهای مسلح و سازمان‌های تابعه و بخشودگی نیمی از اضافه خدمت انضباطی خبر داد.

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
الان اضافه خدمت سنواتی من که 6 ماهه دو سوم بخشیده میشه؟

pedram99

Registered User
لایک‌ها
17
دوستان من فردا باید برم تقسیمم مشخص بشه . از فردا یک ضرب میرم سر یگان ؟ یا چند روز بعد مبرم؟
ضمنا چون بومی هستم ماه های اول مرخصی میدن ؟ یا نه چون شنیدم یکی دو ماه نگه میدارن بعد مرخصی های پایان هفته و اینا رو میدن

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
دوستان الان **** سرباز میگیره ؟ بعد از آموزشی توی **** بیفتی میشه

یکی از دوستام میگه آموزشیت که داشت تموم میشد برو پادگان **** (که واسه ما نزدیکترینش **** دیلمان شهرری هست ) اونجا درخواست بده که واسه تقسیم میوفتی اونجا بقیه خدمتت رو انجام میدی به نظر شما میشه همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم تک پسر هستم و کارت بسیج فعال هم ندارم

Arshalia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
دوستان الان **** سرباز میگیره ؟ بعد از آموزشی توی **** بیفتی میشه

یکی از دوستام میگه آموزشیت که داشت تموم میشد برو پادگان **** (که واسه ما نزدیکترینش **** دیلمان شهرری هست ) اونجا درخواست بده که واسه تقسیم میوفتی اونجا بقیه خدمتت رو انجام میدی به نظر شما میشه همچین چیزی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منم تک پسر هستم و کارت بسیج فعال هم ندارم

خیر امکان پذیر نیس، شما آموزشی هرجا باشی، یگانت هم همونه، نمیشه بری ارتش بعد یگانت بشه **** یا بر عکس !

almaseraga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي؟؟؟؟؟؟؟
یادش بخیر انگار همین دیروز بود منم دنبال این چیزا میگشتم
ولی خداروشکر الان 18ماه خدمت کردم و خداروشکرم راضی هستم
درسته خیلی چیزارو به خاطر این خدمت از دست دادم ولی خب یه چیزاییم به دست آوردم
البته همش بستگی به جاییکه خدمت میکنین داره برای مثال پاسدارا بجز اعصاب داغون براشون چیزی نمیمونه ولی من خداروشکر خیلی تجربه های خوب داشتم تو خدمت
راستی یگانم وزارت دفاعه

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي؟؟؟؟؟؟؟
یادش بخیر انگار همین دیروز بود منم دنبال این چیزا میگشتم
ولی خداروشکر الان 18ماه خدمت کردم و خداروشکرم راضی هستم
درسته خیلی چیزارو به خاطر این خدمت از دست دادم ولی خب یه چیزاییم به دست آوردم
البته همش بستگی به جاییکه خدمت میکنین داره برای مثال پاسدارا بجز اعصاب داغون براشون چیزی نمیمونه ولی من خداروشکر خیلی تجربه های خوب داشتم تو خدمت
راستی یگانم وزارت دفاعه
خسته نباشی.جا به این راحتی

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
الان خدمت با لیسانس چه جوری هست البته بعد از آموزشی منظورمه (وقتی وارد یگان میشی) تو مخی داره مثل سرباز صفر یا نه
من یه 5 6 ماه کسری خدمت دارم و تک پسر هم هستم شغلم هم آزاده بعضی وقتها میگم نرم خدمت فایده نداره هنوز دو دل هستم
دوستم با لیسانس رفت خدمت افتاد اهواز میگفت پست میدادم همش بعد شش ماه انتقالی گرفت تهران دوباره پادگان جدید باید پست بده و از اول شروع کنه و پشیمون بود
به نظرتون چیکار کنم یرم یا نه با این شرایطم ارزشش رو داره

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
من پدرم 12 ماه سابقه جبهه داره بعد گفت سابقه بسیج هم داره شش ماه که توی جبهه بوده اون جزء سابقه جبهه حساب میشه بسیجیش ؟؟؟؟؟؟

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
آیا تا 2-3 ماه بعد از سربازی هنوز به حساب کارت سپه سرباز حقوق واریز می کنن ؟!
یا بعد از اتمام سربازی اتوماتیک حقوق و عیدی ها قطع میشه ؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
آیا تا 2-3 ماه بعد از سربازی هنوز به حساب کارت سپه سرباز حقوق واریز می کنن ؟!
یا بعد از اتمام سربازی اتوماتیک حقوق و عیدی ها قطع میشه ؟
نه خدمتت تموم شه دیگه چیزی نمیریزن .

miladsarbaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اعزام 19/8
شهید درویش اهواز
خدایا به امید تو .
اقا ما رفتیم اونجا ، یه هفته موندیم از حموم و تلفن و ... خبری نبود ، اما اضاف شد بعدش
رفتیم اونجا گفتن شهید درویش مال سال 90 هست ، اینجا یگان ویژه استان خوزستان هست و ...
روزای اول سخت بود و باید فرز بودی ، کم کم عادت کردیم و وقت اضاف میاوردیم.
متاسفانه تو گروهان ما ادمایی که هی زر میزدن و حرف اضاف میزدن زیاد بود برای همین بعضی شبا با وضعیت کامل میخوابیدیم و بشین پاشومون میدادن.
بعضی سر دوشی دارها که مال دوره های قبل بودن اونجا بودن (ظاهرن اشتباهی کردن که نزاشتن برن) میگفتن که امکانات شما خیلی بیشتر شده ، ما غذا بهمون نمیدادن ، اب نداشتیم و از این حرفا که فک میکنم راست میگن.
راهنمایی خواستید بگید .

Last edited:

aryantaktaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
سلام
ترم آخر دانشجوی پرستاری هستم.
میخواستم بدونم کسی اطلاع داره برای گرفتن امریه بیمارستان باید به کجا مراجعه کنم؟!
باید برم به دانشگاه علوم پزشکی آیا؟!

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
21روز استحقاق مرخصی دارم .ولی مرخصیم نمیدن

NullByte

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
اینکه میگن اگر دوره آموزشی رو نزدیک بیافتیم حتما دوره خدمت رو جاهای دور میندازند درست هست ؟؟؟ کسی تجربه ای داره ؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
سلام دوستان
اینکه میگن اگر دوره آموزشی رو نزدیک بیافتیم حتما دوره خدمت رو جاهای دور میندازند درست هست ؟؟؟ کسی تجربه ای داره ؟
درست نیست و هیچ ربطی به هم ندارن، آموزشی که شانسی هست، یگان هم بستگی به شرایطی که داشته باشی میوفتی، البته در تقسیمات یگان شانس هم وجود داره و ممکنه شرایط نداشته باشی و همون شهر خودت هم بیوفتی. ولی شرایط دار باشی قطعا شهر خودت میوفتی.

Sadrapadra

Registered User
لایک‌ها
422
دوستان من میخام این هفته دفترچمو پست کنم
1) تاریخ اعزامم کی میفته ؟ مدرکم هم لیسانسه آیا امکان داره اسفند با اعزامم موافقت کنم اگر تعجیل بزنم ؟ نمیشه شیتیل به کسی بدی اعزامت رو اسفند بندازن

amin_947

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
186
یه سوال داشتم از دوستان
خدمات مربوط به این دفترچه بیمه نیروهای مسلحی که به سربازها میدن رایگانه؟
یکی از دوستان می گفت مثلا دندون پزشکی اش رایگانه
کسی تا حالا از این دفترچه استفاده کرده؟

بالا