برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دوستان یه سوال فوق فنی
من 19 ام اعزام هستم,الان افتادم پایگاه هوایی مهر اباد-نیروه هوایی یعنی
حالا یه اشنا هم تو نیرو زمینی دارم,سرلشگره مقامش,این میتونه اموزشی منو بندازه کهریزک دژبان مرکز
بعدش خود خدمت رو بندازه پیش خودش تو ستاد مشترک ارتش تو چهار راه قصر
حالا من میخوام بدونم چه کنم؟خودمم خیلی نیرو هوایی رو دوست دارم,ولی اگر خود خدمت رو بیوفتم شهرستان,دیگه کاری
از این طرف ساخته نیست,حالا به نظرتون نیرو هوایی چجوریه؟ارزش همچین ریسکی رو داره؟
هرجا آشنا داری همونجا برو بعدا راحت تر می تونه کمک کنه، در ضمن نیرو زمینی سرلشگر نداره، دیگه بالاترین مقامش که فرمانده نیرو زمینی هست سرتیپ تمامه!

armansh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه...
من پارسال به دلیل عمل قلب معافیت خودم رو گرفتم. بعد چن وقت متعصفانه پدرم فوت شد.
حالا میخواستم بدونم میتونم معافی پزشکی رو تبدیل به کفالت کنم؟ و در کل آیا بهتره اینکارو انجام بدم یا نه؟

ممنون

almaseraga

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
محرم ده روز نه رژه بود نه ورزش فقط عزاداری
رمضان میگن فوق العاده تر هم میشه
فقط مسجد میرید

Sent from Amazing Phone Huawei 4C
من اعزام 94/3 هستم
آموزشیمون ماه رمضون بود
واقا خوب بود
ولی قبلو بعد ماه رمضون همون 2 هفته سرویسمون کردن
ماه رمضون انقدر میخوابی که از خواب بدت میاد
ولی مرخصیاتونم 10 روز یه باره تا روزه هاتون قبول باشه

samiiiiiii

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
کسی اینجا هست 19 /6 اردکان یزد.****؟؟؟؟؟؟
سلام. میشه یه توضیح جامع ار پاذگان ولی عصر اردکان بدین.
از وضعیت غذا -تمیزی حمام دستشویی اسایشگاه. میزان سخت گیری . مرخصی اخر هفته- ونکته ای چیزی اگه میدونین.ممنون میشم

wowxpria

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام دوستان
خیلی از تجربه های دوستات تو این مدت استفاده کردم!
بلاخره نوبت ما هم رسید یعنی فردا 5/19 رفتنی شدیم!!!
نیرو انتظامی - مرکز آموزشی دستغیب جهرم-فارس
والا زیاد تعریف کردن از پادگانش منتها مهم یگانه اونم تو نیرو انتظامی....
نبود 2 سال :دی...
دوستان سلام
باورتون میشه آموزشی تموم شد و دو ماه از یگان هم تموم شد چرا آنقدر سریع دنیا میگذره... آه حسرت...

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
سلام دوستان من کسری سابقه جبهه پدر دارم این مدارکش رو باید هنگام ثبت نام و خرید دفترچه خدمت ببرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بعد آموزشی

aryantaktaz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26

armansh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
سلام دوستان . امیدوارم حالتون خوب باشه...
من پارسال به دلیل عمل قلب معافیت خودم رو گرفتم. بعد چن وقت متعصفانه پدرم فوت شد.
حالا میخواستم بدونم میتونم معافی پزشکی رو تبدیل به کفالت کنم؟ و در کل آیا بهتره اینکارو انجام بدم یا نه؟

ممنون
کسی نمیدونه؟ :general505:

murchehh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
دوستان سلام
باورتون میشه آموزشی تموم شد و دو ماه از یگان هم تموم شد چرا آنقدر سریع دنیا میگذره... آه حسرت...
داداش جسارتا بعد از جهرم کجا افتادی؟
این چیزی که میگن یگان فاصله نزدیکی از محل سکونت داشته باشه اجرا شده کلا برای شما و کسایی که اونجا بودند؟
خیلی ممنون

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
سلام دوستان من کسری سابقه جبهه پدر دارم این مدارکش رو باید هنگام ثبت نام و خرید دفترچه خدمت ببرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا بعد آموزشی
شما دوست من باید بری پست کنی,وقتی امریه ت اومد و یگانت مشخص شد,پدرت سایقه کسری رو میبره و کاراشو انجام میده
تا یگان مشخص نشه نمیشه کاری کرد

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
هرجا آشنا داری همونجا برو بعدا راحت تر می تونه کمک کنه، در ضمن نیرو زمینی سرلشگر نداره، دیگه بالاترین مقامش که فرمانده نیرو زمینی هست سرتیپ تمامه!
دیروز رفتم امریه گرفتم,هنوز زده نیرو هوایی مهر اباد
این طرف پارتیمون گفت 5شنبه برو بگیر,ردیفش کردم,اره گیر داده منو بندازه کهریزک,ولی من خودم نیرو هوایی حال میکردم
اما به هرکی میگم,میگه پاریتت هرجا میگه همونجا برو که پوستتو نکنن:eek::general208:
حالا دقیق تا فردا مشخص میشه من مهرابادیم یا کهریزکی
راستی دوستان 1سوال:
پدرم 5درصد جانبازی گرفته(به خاطر 3تا ترکش تو بدنش)که +24 ماه جبهش میشه=9 ماه کسری از من,حالا بعد از کلی بد بختی مدارک بیمارستانشو پیدا کرده,توش موج انفجار هم زدن,حالا طبق چیزی که من متوجه شدم(و بهمون گفتن)موج انفجار حدود 25 درصد جانبازی میدن
حالا همین الان که من دارم مینویسم دنبال کارهاشه,میخوام اینو بدونم,من اگه اون 5درصده که گرفته رو 6 درصد میدادن+24ماه جبهه,ایا من معاف میشدم؟؟؟؟و حالا که اینجوری شده,فکر میکنید از موج انفجار,چند درصد بهش بدن؟1درصد کار منو راه میندازه؟
بعد من تا اون موقع وسط اموزشی هستم,بر فرض مثال اگر معافی بگیره برام,چقدر زمان میبره من بیام بیرون؟
ببخشید زیاد شد,من شنبه اعزامم,دیگه حالم خوب نیست

behi16

Registered User
لایک‌ها
556
دوستان پادگان شهید مدرس کرج چطوره؟
فقط فوق لیسانس و دکترا برمیداره؟

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دیروز رفتم امریه گرفتم,هنوز زده نیرو هوایی مهر اباد
این طرف پارتیمون گفت 5شنبه برو بگیر,ردیفش کردم,اره گیر داده منو بندازه کهریزک,ولی من خودم نیرو هوایی حال میکردم
اما به هرکی میگم,میگه پاریتت هرجا میگه همونجا برو که پوستتو نکنن:eek::general208:
حالا دقیق تا فردا مشخص میشه من مهرابادیم یا کهریزکی
راستی دوستان 1سوال:
پدرم 5درصد جانبازی گرفته(به خاطر 3تا ترکش تو بدنش)که +24 ماه جبهش میشه=9 ماه کسری از من,حالا بعد از کلی بد بختی مدارک بیمارستانشو پیدا کرده,توش موج انفجار هم زدن,حالا طبق چیزی که من متوجه شدم(و بهمون گفتن)موج انفجار حدود 25 درصد جانبازی میدن
حالا همین الان که من دارم مینویسم دنبال کارهاشه,میخوام اینو بدونم,من اگه اون 5درصده که گرفته رو 6 درصد میدادن+24ماه جبهه,ایا من معاف میشدم؟؟؟؟و حالا که اینجوری شده,فکر میکنید از موج انفجار,چند درصد بهش بدن؟1درصد کار منو راه میندازه؟
بعد من تا اون موقع وسط اموزشی هستم,بر فرض مثال اگر معافی بگیره برام,چقدر زمان میبره من بیام بیرون؟
ببخشید زیاد شد,من شنبه اعزامم,دیگه حالم خوب نیست
بله شما گیره 1 درصد هستی اگه محموع جبهه و جانبازی به 30 میرسید معاف میشدی. از درصد موج انفجار اطلاعی ندارم.
شما معاف بشی تسویه می کنی میایی بیرون، **** وظیفه معافی رو تایید کنه نامه میده میبری پادگان تسویه می کنی میایی بیرون.

joker_war

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
430
بله شما گیره 1 درصد هستی اگه محموع جبهه و جانبازی به 30 میرسید معاف میشدی. از درصد موج انفجار اطلاعی ندارم.
شما معاف بشی تسویه می کنی میایی بیرون، **** وظیفه معافی رو تایید کنه نامه میده میبری پادگان تسویه می کنی میایی بیرون.
دم شما گرم,دعا کنید از موج انفجار 1-2درصد جانبازی بدن,کار من حل شه,من که کچل کردم,صبح هم دارم میرم پادگان,میگن البته برمیگردی لباس و....رو ردیف میکنی چند روز دیگه میری,حالا دقیق نمیدونم چقدر نگرمون میدارن تو پادگان,پس اگر معافی تایید بشه,نهایتا 1-2روزه منو مرخص میکنن,خیلی خوبه پس,دعا کنید تا اخر اموزشی ردیف شه,شیرینی تون رو میدم:D

Last edited:

engineer805

Registered User
لایک‌ها
370
یه پادگان لاکچری
به شما از گل کمتر نمیگن.یه دوره آموزشی که باس براتون بگذره اما اصلا حس سختی کشیدن بهتون دست نمیده.
بیشتر خاله بازیه.به نظرمن آموزشی نهایت دوماهه و تموم میشه مهم یگان هستش که کجا و کدوم رده بیفتی چون بحث19ماهه.
اصلا هم به این فکر نباشید که شهر خودتون بیفتید حتما خوبه بعضی از رده ها اگر شهرستانی باشید خیلی بهتون آسونتر میگذره.
موفق باشید

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
برای آموزشی **** ، با مدرک کارشناسی، و داشتن دوره تکمیلی

موی سر رو باید چه اندازه کوتاه کرد ؟

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
جای خیلی خوبیه . فصل سرماش یکم سخته . چون کل پادگان حالت شیب داره و توی ارتفاع ساخته شده , شما یه پیاده روی ساده روزانت تبدیل میشه به کوهنوردی ! دیگه پیاده روی برد بلند با بند و بساط و اردوی آخر یک هفته توی سرمای جانسوز! دهنت سرویس میشه .
ببین آموزشی هر جا باشی سخته ولی مدر.س چون مسئولینش باشعورن یکم راحتتر میگذره . دوره ما که لیسانسم گرفت .
از لحاظ غذا و مرخصی و بهداشت کارشون درسته . پست هاش سخت نیست خلاصه اگه بتونی بیفتی اونجا عالیه .
برای آموزشی **** ، با مدرک کارشناسی، و داشتن دوره تکمیلی
موی سر رو باید چه اندازه کوتاه کرد ؟
زیر اون کلاه هر چی موهات کمتر باشه بهتره . جایی که سخت نگیرن بین 8 تا 12 مناسبه .

Wswsw

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.برادر من دیروز برای اموزشی اعزام شد به نیرودریایی سیرجان.ولی از دیروز هیچ تماسی نگرفته.کسی هست اونجا اموزش گذرونده باشه که خبر داشته باشه روزهای اول چه خبره اونجا؟ کیوسک تلفت هست؟ محدودیت برای زنگ زدن ندارن؟ واینکه امکانش هست بیاد مرخصی برای اندازه کردن لباس؟البته راهش هم دوره ما تهران هستیم

بالا