برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
دوستان گلم تو مشهد برای لازک یا لیزیک کدوم دکتر و وکدوم بیمارستان (یا مطب) رو پیشنهاد میکنید؟

ghyasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
شرمنده بهتر دیدم این سوال رو با کامپیوتر جواب بدم
دوست عزیز خدا رو شکر یکی از دوستان هر از گاهی هم در مورد آب مروارید سوال می کنند که بیشتر تحصص من هست.

اولا اصلا از عمل نترسید.
عمل آب مروارید ماکزیمم هر چشم نیم ساعت طول می کشه و معمولا بیهوشی نداره.
در طول عمل هیچ دردی رو احساس نمی کنید و عموما جز نوری که به چشمتون تابیده میشه چیزی نمی بینید.
عمل بسیار ساده و سریع و با یک برش بسیار کوچک انجام میشه
دیدتون بعد از عمل 1000X بهتر میشه. محیط آبی تر دیده میشه و شماره چشمتون به شدت کاهش پیدا می کنه
برای مطالعه باید یک عینک بزنید که اصلا شمارش بالا نیست.
دید شبتون به شدت افزایش پیدا می کنه به طوریکه احساس می کنید تا زمان عمل اصلا در شب نمی دیدبد!

شک نکنید که دکتر صداقت در این زمینه یکی از بهترین های ایران هستند.
بگذارید یک پیشنهاد به شما بکنم.

از دکتر صداقت بخواهید برای شما لنز Acrysof IQ شرکت آلکان رو بزارند اگر امکان داره شما رو با دستگاه Infiniti یا R-Evolution شرکت اپتیکون عمل بکنند.
لنزی که اسم بردم ماله شرکت آلکان و از رقبای اصلی ماست ولی به طور کلی بهترین چیزیه که در حال حاضر در جهان تولید میشه.

لطفا به من از نتیجه بعد از عملتون هم خبری بدید
شرمنده که کمی دیر شد.
درود
جناب یاسینی لنز IQ آلکان تهیه کردم و دستگاهی هم که قراره عمل بشم
Evolution است.ولی نکته ایکه منو نگران کرده اینه که من فکر میکردم عمل در کلینیک طوس انجام میشه.اما متوجه شدم که قراره در بیمارستان بنت الهدی عمل شوم. نظر شما در ابن خصوص چیست؟ آیا از این بیمارستان اطلاع دارید؟ لطفا در اسرع وقت پاسخ دهید که تا وقت هست فرصت تغییر محل عمل را داشته باشم. بدرود

..Masoud..

Registered User
لایک‌ها
2,015
جناب یاسینی و سایر دوستان در حال حاضر بهترین نوع شیشه عینک چه مارکی هست ؟

nasahami

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام, تو صفحه های قبل دیدم که برای یکی از اعضا تو قم مشکلی پیش اومده بود و همین منو به شک انداخت, البته مشکل هرجایی ممکنه پیش بیاد, ولی کیفیت دستگاه های قم رو در حال حاضر چه طور ارزیابی میکنید؟ ایا با نور خیییلی تفاوت داره؟ دکتر تو قم میشه بهم معرفی کنید لطفا؟

ghyasi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود
جناب یاسینی لنز IQ آلکان تهیه کردم و دستگاهی هم که قراره عمل بشم
Evolution است.ولی نکته ایکه منو نگران کرده اینه که من فکر میکردم عمل در کلینیک طوس انجام میشه.اما متوجه شدم که قراره در بیمارستان بنت الهدی عمل شوم. نظر شما در ابن خ
صوص چیست؟ آیا از این بیمارستان اطلاع دارید؟ لطفا در اسرع وقت پاسخ دهید که تا وقت هست فرصت تغییر محل عمل را داشته باشم. بدرود
سلام مجدد. معذرت ميخوام دستكاه مربوطه infiniti ميباشد. بدرود

sarasabet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.
دوستان عزیز من شماره چشمم 5.5- و 0.75 آستیگمات هست. میخوام تازه برای عمل عیوب انکساری اقدام کنم. نزدیک به هشت نه سالم هست که لنز طبی استفاده میکنم.
اگر بشه میخوام برم بیمارستان نور. الان سر اینکه کدوم دکتر را انتخاب کنم موندم. دکتر میر آفتاب شنیدم خوبه دکتر هاشمی هم همینطور.
فقط بدی عمل با دکتر هاشمی این هست که خودشون معاینه و چکاپ نمی کنند. الان به نظرتون برم دکتر هاشمی را به عنوان پزشک معالج معرفی کنم یا دکتر میر آفتاب را؟
کسی تو سال 93 یا 94 تو بیمارستان نور عمل کرده؟ میخوام ببینم هزینه عمل چقدر میشه؟
یه سوال دیگه من خیلی وقته لنز استفاده میکنم این میتونه مانع عملم بشه؟ (هنوز برای معاینات نرفتم) و اینکه من کارم با کامپیوتر هستش چند روز بعد از عمل میتونم از کامپیوتر استفاده کنم؟

uptight

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقای یاسینی برای فمتولیزیک در بیمارستان نور کدوم یکی از این دکتر ها بهتره ؟ سید محمد میر آفتاب ، کاظم امان زاده ، محمد امین سیدیان یا هومن بهره مندی ؟

برای آب مروارید هم لطفا یه دکتر در همین مرکز معرفی کنید . ممنون .

Last edited:

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام، خوبین؟ خسته نباشین.
من میخاستم تو مشهد عمل لیزیک یا لازک رو انجام بدم، شماره چشمام هم هر کدوم 4 هست، همچنین هر کدوم 0.75 آستیگمات داره.
1- شما کدوم دکتر رو پیشنهاد میکنین؟
2- عمل تو مطب با بیمارستانهای تخصصی مثه بیمارستان خاتم النبیاء چه فرقی داره؟ مثلاً اگه برم پیش دکتر خاکشور، تو بیمارستان خاتم النبیاء چطوره؟
3- معایب بعد از عمل چیه؟ میگن قرنیه حساس میشه بعد عمل؟!
4- خرج عمل تقریباً چقدره؟

javad shokuhian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و احترام
من شماره چشم م بالاست و سالهاست كه عينكي هستم از كودكي
چون از عينك هاي افتابي استفاده ميكنم و كلا علاقه زيادي به عينك هاي افتابي دارم
سخته برام كه شيشه هاي عينك افتابيم رو تبديل به طبي افتابي كنم
چون هم كيفيت و شكيل بودن كار پايين مياد هم شيشه عينك خيلي كلفت ميشه با شماره چشم من حتي با كمترين ضخامت ممكن
راستش تصميم به عمل ليزيك گرفتم مدتي هست
ميخواستم نظر شما رو بدونم و راهنمايي هاي لازم رو ازتون بگيرم
ايا صلاح هست عمل كنم با اين اوصاف و شماره چشم !
و احتمال موفقيت در عمل ليزيك چشم بنده چقدره !؟ و ايا برگشت پذيره !
...
خيلي متشكرم

http://upload7.ir/uploads//bf5d40a5543870a2db3e6b3852b0dbe7a33b85c7.jpg

maryam33f

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقای یاسینی عزیز سلام
من شهرستانم و تصمیم دارم بزودی پی آر کی یا لازک انجام بدم.
خواهش میکنم ازتون پاسخ منو بدین
1- شما در بازدیدی که از بخش لیزیک فارابی داشتین دستگاههای لازک و لیزکشو چطور دیدین آیا پیشرفته و جدید هستن و قابل قیاس با کلینیکهای خصوصی مثل نور هستن؟ لیزر اگزایمر جدید دارن؟
2- نظرتون درباره دکتر بهشت نژاد چیه من هرچی گشتم توی نت چیز زیادی درموردشون ندیدم ظاهرا مطب ندارن و تنها در فارابی کار میکنن به نظرتون کارشون خوبه؟؟
3- بعدم چرا فارابی از جاهای دیگه ارزونتره یعنی سطحش پایینه؟
ممنون میشم جوابمو بدین منتظرم

Last edited:

faribas66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقای یاسینی دیگه جواب نمیدین

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
من متاسفانه جوابی نگرفتم دوباره می پرسم بهترین متخصص شبکیه و جراح مگس پران تو ایران کی هست؟ دکتر فروردین تو شیراز چطوره؟

miss.silent

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای یاسینی
بنده شهرستانم ، از بابل و می خواستم به زودی برای عمل لازک بیام تهران
و الان در جستجوی دکتر و مرکز هستم. میخوام جایی عمل کنم که هم قیمت و از نظر تجهیزات در سطح خوبی باشه.
نظرتون در مورد بیمارستان فارابی چیه ؟ ایا قیمت پائینش بر کیفیت و نتیجه کار تاثیری نداره ؟ چنانچه داره ، خواهشا بگین . چون نمیخوام ریسک کنم. پیشاپیش ممنون.

mahya.d

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
جناب مهندس یاسینی سلام.
خسته نباشید.
بی زحمت با توجه به نسخه می شه بگید که شماره آستیکمات چشم های من چند است؟؟
من دو هفته دیگه وقت معاینه آقای دکتر خانلری رو دارم . 4 ساله شماره چشمم ثابته فکر میکنید برای من لازک بهتره یا فمتو.؟؟
پیش دکتر خانلری عمل کنم بهتره یا میر دهقان؟؟
متشکرم
Untitled.png

f.rezaei

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام آقای یاسینی عزیز
ممون از راهنمایی های خوبتون. من میخواستم چشامو عمل کنم و تا بحال معایناتی رو انجام ندادم که مساعد عمل هستم یا نه. میخواستم نظرتونو راجب بیمارستان جواد الائمه قم بدونم؟ و اینکه دکتر باقری مدرسی فرد و فرخی کدوم رو شما تایید میکنین؟ به من گفتن که دکتر مدرسی فرد از پزشکای خود فارابی هستن. درسته؟ واقعا تصمیم و انتخاب برام سخت شده. لطفا یه راهنمایی کامل به من کنید که اگه بشع انشالله تا اخر این ماه عمل کنم. ممنونم اگه زودتر راهنماییم کنید.

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
در مورد دوستانی که قصد لیزیک کردن دارن اینو بگم که به یک نکته مهم دقت کنید. متاسفانه در مواردی بعد از ماه ها یا سال ها بعد از عمل افراد ممکن هست که به مگس پران (فلوتر) دچار بشند که یک عمر گریبان گیرشون خواهد شد و جالبه منخصصین هم در این مورد هیچ هشداری نمیدند چون اصلا مگس پران رو جدی نمیگیرند و حتی درمان هم نمیکنند. قصد من ترسوندن شما نیست چون بسته به هر شخص متفاوت هست و لزوما هرکس دچار نخواهد شد اما کافیه عبارت floaters and lasik رو در اینترنت جستجو کنید تا مطالب مختلفی رو در این مورد ببینید. خلاصه از ما گفتن بود. تصمیم نهایی با شماست.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

barbod227263

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
53
متاسفانه مدت هاست جناب یاسینی پاسخگو نیستند ...
از دوستان
کسی اپتومتریست خیلی خوب و دقیق میشناسه تهران لطفا معرفی کنه بهم
بارها پیش چشم پزشک های مختلف رفتم و شماره عینک تعیین کردن
ولی واقعا در دید خودم راضی نیستم

ممنون

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
اساتید یک سوال

من الات 23 سالمه بخوام چشامو عمل کنم بعضیا میگن که تا 26 سالگی نباید عمل کنی

بعضیا هم میگن عمل چشم برگشت پزیره و بعدا باز ضعیف میشه

1991reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
باسلام
یک هفته پیش عمل لنز ارتیزان را دکتر دانشگر برام تو کلینیک رازی انجام دادن البته فقط چشم راستم الان دیدم بهتره ولی یه مقدار تار و درهم میبینم و درکل دیدم درحد لنزتماسی که استفاده میکردم هم نشده البته هنوز بخیه ها را نکشیدم،حالا با این شرایط بنظر شما بهبودی تا چه حدی ممکنه؟ ضمنا امروز متوجه شدم که لنز دقیقا در مرکز نیست و یه مقدار بالاتره این موضوع مشکل ساز نیست؟،سنم 24, نمره لنز23- ونمره لنز تماسی که قبلا استفاده میکردم19-بود ضمنا 2نمره هم استیگمات دارم

mobomas

Registered User
لایک‌ها
1,185
بالا