برگزیده های پرشین تولز

آشنایی با جراحی های چشم و پرسش و پاسخ

ali854

Registered User
لایک‌ها
11
سلام جناب یاسینی خیلی ممنون بابت پاسخ ها.
آیا شماره چشم 4- و 4.5- شماره بالایی هست؟؟؟
نظر شما راجب عمل کاشت لنز آرتیفلکس با دکتر علیرضا نادری در کلینیک نگاه چیه؟؟؟؟؟
در آینده مشکلی ایجاد نکنه؟؟؟
بازم تشکــــــــــر

GAME

Registered User
لایک‌ها
55
هزینه عمل لیزیک در بیمارستان نور چقدر هست
کلا کدوم بیمارستان برای عمل پیشنهاد میکنید که نتیجه بهتریی بگیرم

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام. آقای یاسینی عزیز یه 18 ماهی از این عمل لازک من (با دکتر هاشمی تو بیمارستان نور) گذشت و چشم چپ من کماکان 5/10 باقی موند و بهتر نشد... که فک کنم دیگه باید بهش عادت کنم با همون یه چشم سالم! ولی الان چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه دو تا مشکله: اول مشکل دیدم توی شب موقع رانندگیه که واقعا خطرناکه!! راهی دارم با عینک مخصوصی چیزیبهترش کنم؟ منظورم همین انعکاس نور، HALO و ... هست. ظاهرا این عینک های دید در شب فقط توصیه نمیشند و فقط AR Coated ها توصیه میشن که هنوز تست نکردم. و دومیش، این که یه چشمم ضعیف تره، باعث نمیشه چشم سالمم هم به دلیل فشار بیشتر ضعیف بشه؟ یا بر عکس چشم ضعیف ترم چون ازش کار کمتر کشیده میشه؟؟
ممنون مثل همیشه

دوست عزیز شماره چشمتون رو ایا مطمئنید.
بهتره برید پیش یک دکتر دیگه برای چک اپ.
اول نگید کی عملتون کرده بزارید ببینیم نظر اون دکتر چیه.
در مورد ضعف اون یکی چشم مشکلی نیست نگران نباشید.
لطفا به من هم خبر بدید که دکتر دیگه چی گفت.

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام لطفاپاسخ سوالات راقاطع دهید زمانی که شما پیج مهمی که مربوط به حیاتی ترین عضوبدن است ایجادمیکنید چه بسا مسعولیت زیادی درقبال ان دارید هنگام پاسخ به افرادازهیچ کس واهمه نداشته باشید چراکه وظیفه اصلی شمامعرفی بهترین هست وهیچ کاراشتباهی انجام نداده اید قاطع وقطعی باشید تابهترین نتیجه ایجادشودتنهازمانی افرادازشمادلخورندکه نتیجه مطلوب ازجراح معرفی شده نگیرند

خیلی ممنون از اینکه وظایف من رو معرفی کردید!
گرچه از کسی واهمه ندارم ولی نمیتونم بر جهل مردم فائق بشم.
وقتی شخصی بر یک دکتر اصرار داره و مرتب از من میپرسه که ایا فلانی خوبه چی بگم. وقتی نمیگم فلانی خوبه یعنی طرف خوب نیست. ولی نمیشه مستقیم این قضیه رو گفت چرا که هموطنان ایرانی لطف دارند و اگر قردا شماره چشمشون 0 25 فرق بکنه فکر میکنن فلان دکتر اگر رفته بودن همین هم صفر میشد.
من هدفم ابتدا که این تاپیک رو زدم حدود 6 سال پیش راهنمایی دوستان بود. هنوزم دوست دارم هروقت میتونم این کار رو بکنم.
ولی خواهش میکنم این مورد رو وظیفه فرض نکنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
من برای جراحی چشم بادکترفهیم درکلینیک نور معاینه شدم ومشکل برای عمل ندارم وامکان انتخاب جراح های مختلف دارم ایاشماجراحی بادکترعلیرضافهیم راپیشنهادمیکنید ویاازاساتید دیگراستفاده کنم ؟
دکتر میرافتاب. ایشان یکی از بهترین های نور هستند. حالا اگر پست قبلی من رو خوندید لطفا دوباره سوال نکنید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
که البته احتمال هم نیست به خاطر اینکه من رفتم کلینیک نور و دکتر گفت می تونم لنز بذارم. حالا باید تا ۲ جولای صبر کنم ولی شما لطفا سایتشون رو ببین به خاطر اینکه خیلی تبلیغات دارن.
از دوترتون بمرسید که ایا کپسول چشمی شما سالمه. خودش میفهمه و اگر گفت بله بپرسی ایا نمیتونید iol بزارید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب آقای یاسینی
خسته نباشید بابت زحماتی که میکشید بدون هیچ چشمداشت
جناب یاسینی بنده وقت گرفتم از کلینیک نوآوران تو پونک برای اندازه گیری ضخامت قرنیه و عکس برای اینکه مشخص بشه قوز قرنیه دارم یا نه برای عمل prk
1.سوالم اینه که آیا کلینیک نوآوران معتبر هست؟
2.گفتن که دستگاهمون آلگرتو هستش.درسته؟
3.دکتراش تو چه سطحی هستند؟
4.اصلا این مرکز رو قبول دارید؟
ممنون و تشکر فراوان

سلام و تشکر.
1 کلینیک بسیار جدیدیه و ازلاعات من در موردش بسیار کمه.
2 بله الگرتو دارن این رو میدونم.
3 براتون سوال میکنم.
4 بهم چند روز فرصت بدید.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
ببخشید جناب یاسینی سوال دیگه بنده اینه که این مرکز با ارسال پیامک مدعی این شده که تو ماه رمضان تخفیف 50 درصدی دارند و عمل 2600 رو با 1280 انجام میدن.چطور ممکنه؟
ببینید دوست عزیز عمل لیزر جزوه اعمالیست که هرینش عملا فقط صرف در امد کلینیک و پزشک میشه پس بله ام انش هست.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
سلام جناب یاسینی خیلی ممنون بابت پاسخ ها.
آیا شماره چشم 4- و 4.5- شماره بالایی هست؟؟؟
نظر شما راجب عمل کاشت لنز آرتیفلکس با دکتر علیرضا نادری در کلینیک نگاه چیه؟؟؟؟؟
در آینده مشکلی ایجاد نکنه؟؟؟
بازم تشکــــــــــر

بله دوست عزیز مجموع بالای 8 شماره بالائیست.
دکتر نادری نگاه رو بسیار توصیه میکنم. کارش بسیار عالیه.
بله لنز ارتیفلکس لنز بسیار خوبیه و در بین لنز های فیکیک تعداد جایءداری بسیار بالایی داره.

b.yasini

کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
هزینه عمل لیزیک در بیمارستان نور چقدر هست
کلا کدوم بیمارستان برای عمل پیشنهاد میکنید که نتیجه بهتریی بگیرم

ali215215

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بیمه های طرح سلامت بسیار خوب هستند. من فکر میکنم یکی از بهترین دستاوردهای این دولت هستند.
رینگ داخل چشمی مشکل قوز قرنیه شما رو درمان میکنه ولی ممکنه یک مقداری باقی بمونه.

اگر هزینه عمل 250 تومنه شک نکنید برید برای عمل.

-------------------------------------------------------------
ضمن تشکر از پاسخ شما
متاسفانه به هیچ عنوان چه تلفنی و اینترنتی موفق به اخذ نوبت از دکتر زارعی در بیمارستان نشدم و ایشان هم مطب ندارد
حال شما با توجه به شناخت خودتان ،کدام پزشک زیر را معرفی می کنید
لازم به ذکر است که تمامی دکترهای خاتم الانبیا مشهد خوب هستند و چه بسا عمل پیش دکترهایی که سرشان خلوت تر است بهتر باشه تا نسبت به دکترهایی با مراجعات زیادبیمار
پزشکات فلوشیب قرنیه در بیمارستان خاتم مشهد
دکتر سعید شکوهی راد
دکتر علیرضا اسلامپور
آقاي دکتر ابريشمي

با تشکر از شما

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام اقای یاسینی
خداقوت
من هم بیمه ارتش دارم،هم بیمه تکمیلی مشهدم هستم، از طرفی بیممون وقتش اخر مرداد تموم میشه،بخاطر همین میخاستمب هرچه سریعتر عمل کنم.بیمارستان خاتم الانبیا مشهد ظاهرا خیلی دیر وقت میده، ولی کلینیک دکتر صداقت خیلی زود، بخاطر همین تصمیم گرفتم برم کلینیک دکتر صداقت، هرچند فکر کنم برام،خیلی گرونتر در بیاد.
سوال من اینه
1. بطور همزمان میشه از بیمه ارتش و معلم استفاده کرد؟ میگن اول بیمه ارتشو استفارتشواده میکنی،بعدصورتحساب میگیری،میری بیمه تکمیلی.
2. کلا هم هزینه برام مهمه هم کیفیت کار،شما گفتین دکتر صداقت و زارعی خوبن تو مشهد، ولی زارعی خیلی دیر نوبت میده، دکتر صداقتم فقط تو کلینیکش عمل میکنه، حالا با این تفاسیر به نظرتو ن کار درستی میکنم،میرم کلینیک دکتر صداقت؟چون مطمءنم قیمتاش خیلی بالاتر از خاتم النبیا هست

meisam223

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. آقای یاسینی عزیز یه 18 ماهی از این عمل لازک من (با دکتر هاشمی تو بیمارستان نور) گذشت و چشم چپ من کماکان 5/10 باقی موند و بهتر نشد... که فک کنم دیگه باید بهش عادت کنم با همون یه چشم سالم! ولی الان چیزی که بیشتر از همه اذیتم میکنه دو تا مشکله: اول مشکل دیدم توی شب موقع رانندگیه که واقعا خطرناکه!! راهی دارم با عینک مخصوصی چیزیبهترش کنم؟ منظورم همین انعکاس نور، HALO و ... هست. ظاهرا این عینک های دید در شب فقط توصیه نمیشند و فقط AR Coated ها توصیه میشن که هنوز تست نکردم. و دومیش، این که یه چشمم ضعیف تره، باعث نمیشه چشم سالمم هم به دلیل فشار بیشتر ضعیف بشه؟ یا بر عکس چشم ضعیف ترم چون ازش کار کمتر کشیده میشه؟؟
ممنون مثل همیشه

دوست عزیز شماره چشمتون رو ایا مطمئنید.
بهتره برید پیش یک دکتر دیگه برای چک اپ.
اول نگید کی عملتون کرده بزارید ببینیم نظر اون دکتر چیه.
در مورد ضعف اون یکی چشم مشکلی نیست نگران نباشید.
لطفا به من هم خبر بدید که دکتر دیگه چی گفت.

بله آقای یاسینی، مطمین هستم. چون شاید بعد عمل حداقل 10 بار رو برا ویزیت رفتم (چند ماه یک بار و آخرین بار اردیبهشت، دید هر دو چشم من با عینک قبل عمل 8/10 بوده در ضمن). ویزیت های بعد عمل رو هم با دکتر کاظم امان‌زاده رفتم. ایشون میگه نامنظمی پیدا کرده و با لنز سخت هم تست کردند پارسال و حداکثر دید چشم چپ من با لنز سخت هم 6/10 بود که روی پروندم هم نوشت. میخواستن عمل Wave-Front انجام بدن که اون هم برای من دیگه با ضخامت باقی مونده ممکن نیست :| و فقط ایشون روزی یه قطره بیریموگان ساعت 4 عصر رو رو واسه کوچیک شدن مردمکم توی شب تجویز کرده که اوضاع رو برام توی شب و همین طور این هاله دیدن تو روز تو محیط های با نور کم رو بهتر میکنه. اگر نیازی هست جای دیگه معاینه بشم، باید چی رو بپرسم؟ در مورد دید چشم هام مطمین هستم.... ممنون

Mehdib1360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام جناب آقای یاسینی
من امروز رفتم موسسه نو آوران تو پونک
عکس رنگی انداختن و گفتن که میتونم عمل prk انجام بدم.و برای پنج شنبه 25 تیر ماه تو کلینیک مرکزی شهر واقع در میدان ونک نرسیده به میرداماد خیابان والی نژاد وقت عمل دارم زیر نظر دکتر شهرام سازنده.
جناب یاسینی آیا شما دکتر سازنده رو میشناسید؟
آیا کلینیک مرکزی شهر مجهز هست؟
دکتر سازنده دکتر خوبیه؟
عکس های رنگی رو هم ضمیمه میکنم که اگر امکانش هست توضیح مختصر بفرمایید
در ضمن شماره چشم راست و چپ بنده رو به اینصورت تشخیص دادن که تو عکس ها فرستادم براتون
باز هم تشکر صمیمانه بابت زحمات و راهنمایی های خوبتون1435592676721926049060.jpg

فایل های ضمیمه

• 20150629_201407.jpg
    20150629_201407.jpg
    322.4 KB · نمایش ها: 14
  • 20150629_201427.jpg
    20150629_201427.jpg
    295.5 KB · نمایش ها: 14

AYSAY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اقای یاسینی
چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
داداشم مشکل قوزقرنیه داره ک چشم چپش شدیدتر از چشم راستشه
بیمه درمانی داداشم نیروهای مسلح هستش
هزینه عمل خیلی براش مهمه
میشه راهنمایی کنید بگید کدوم بیمارستانا توی تهران یا تبریز با بیمه نیروهای مسلح این عمل رو انجام میدن ؟و هزینه اش چقد میشه؟ و اینکه بعد عمل امکان بهبود قرنیه هست؟میشه جلوی ضعیف شدنش رو گرفت؟بیمارستان چمران تهران یا فارابی این عمل رو انجام میدن؟چه جوری میتونم از هزینه عمل توی بیمارستانای طرف قرارداد نیروای مسلح اطلاع پیدا کنم؟
ممنون میشم جوابم رو بدین

Last edited:

AYSAY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ی سوال دیگه بیمارستان خاتم الانبیا مشهد چطوره؟ایا طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح هست؟

ali215215

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ی سوال دیگه بیمارستان خاتم الانبیا مشهد چطوره؟ایا طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح هست؟
-------------------------
سلام
بیمارستان خاتم مشهد حرف نداره،من خودم دفترچه بیمه سلامت دارم ،قبول می کنند چه برسه به نیروهای مسلح.
برای هفته آینده نوبت گرفتم
اگر بیمه تکمیلی دارید،برید پیش دکتر صداقت ،کلینیک ویژه دارد(سرچ کنید توم نت)
ولی داخل خاتم عمل نمی کنه و دو تا کلینیک جدا دارند ،همل می کنند با بیمه های تکمیلی هم کار می کنند
بقیه سوالت فنی را من در جریان نیستم

AYSAY

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنونم از پاسختون یعنی دکتر صداقت بیمه نروهای مسلح قبول نمیکنه؟
بعد شما داخل بیمارستان خاتم عم کردین؟مشکل شما هم قوزقرنیه بود؟ میتونم بپرسم هزینه اش چقدره؟

ali215215

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنونم از پاسختون یعنی دکتر صداقت بیمه نروهای مسلح قبول نمیکنه؟
بعد شما داخل بیمارستان خاتم عم کردین؟مشکل شما هم قوزقرنیه بود؟ میتونم بپرسم هزینه اش چقدره؟
ببین جناب زنگ بزن به مطب ها ،معمولا بعد از ظهر ها هستن
بعد بپرس دکتر کجا عمل می کند،منشی ها بهت می گویند،زنگ می زنی به کلینیک یا بیمارستانی که دکتر عمل می کند،سپس از حسابداری یا نمایندگی های بیمه ،شرایط دفترچه و غیره را متوجه می شوید و هزینه را می پرسی،همین
در ضمن اگر شما فارسی مسلط نیستید و لهجه آذری دارید،از یک نفر که کاملا خوب می تواند فارسی صحبت کنه ،کمک بگیرید
چون لهجه های ،سمت شرق کشور که ما هستیم،با شما متفاوت است و اگر لهجه دارید ،حتما پاسخ شما را به خوبی به صورت تلفنی نمی دهند
من قوز دارم،چشم چپم،الان نوبت گرفتم برای یک شنبه ،
کلا دکترها و بیمارستان خاتم از مجموعه فارابی تهران و فارابی مشهد بهتر هستند و همشان تجربهی خوبی در پشم پزشکی دارند
به عنوان مثال دکتر زارعی ؛از نوابغ چشم پزشکی جهان ،در این بیمارستان ویزیت و عمل می کند،پس این بیمارستان را با بیمارستان های دولتی در سایر کشور ،حتی با فارابی تهران مقایسه نکنید
من در 500 کیلومتری مشهد هستم و همجوار استان خراسان،و بیشتر دکترهای مشهد دوره طرح و رزیدنتی را در استان ما می گذارند و بر اساس تجربه به شما می گویم که پزشکان مشهدی هم از لحاظ طبابت و هم از لحاظ دریافت و دستمزد از بسیاری از پزشکات تهران ،بهتر و خوش انصاف ترند
برا جزییات بیشتر در گوگل کلینیک خاتم مشهد را سرچ و با نوبت گیری و غیره اشنا شوید،همه جزییات داخل سایتشان است
ادرس خاتم مشهد
رمضان بتوانی بیایی ،خیلی خلوت تر است و نوبت سریع می گیری
http://www.mums.ac.ir/khatam/fa/index
-------------------------
در مورد سوال های تخصصی و غیره خود آقای یاسینی باید ،زحمت بکشند و پاسخ شما را بدهند،در مورد چشم پزشکی عجله نکنید،و خوب تحقیق کنید(کسی که به مشکل چشم می خورد فرقی بین 2 الی حتی 6 ماه (بسته به نوع مشکلش؟)برایش فرقی ندارد،مخصوصا قوز قرنیه
من خودم الان یک ماه دارم تحقیق می کنم ،تا به این نتایج رسیدم
یکی از بستگان در تهران عمل کرده بود،با هزینه بالا ،ولی الان ناراضی است و مشکل دارد(پیش همان دکترهای معروف ایران)
یا علی

eghbali66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام / من دکتر سیامک زارعی قنواتی رو میشناسم و دو بار زیر نظر ایشون تو خاتم عمل کردم / کارشون عالیه / فقط دقت داشته باشین که اکثر عمل ها رو خودشون انجام نمیدم و رزیدنتاشون این کارو میکنن چون خاتم یک مرکز آموزشیه !
دوستان حرف ایشونو تا چه حد تایید میکنید؟

بالا