برگزیده های پرشین تولز

آموزش چگونه در سرورهاي اشتراك گذاري آپلود و درآمد كسب كنيم

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
همونطور که قول داده بودم عکس صفحه درآمد این سایت رو قرار می دم ولی چون کاری پیش اومده و باید جایی برم نمی تونم تا پایان روز صبر کنم تا نتیجه بهتر مشخص بشه. این نتیجه قرار گرفتن 7 ساعته یک لینک از این سایت در بلاگ شخصی هست.

s00w776r3dc9ayhfqnnb.jpg

80opw40osbkzdkizw0ll.jpg

در حالت کلی تائید می شه. نکته ای هم که هست اینه که ظاهرا رفرال گیری در این سایت معنایی نداره و فقط تبلیغ رایگان برای سایت محسوب می شه.

من از لینک شما عضو شدم ببینم چجوریه وقت کردم باهاش کار کنم میام توضیح میدم دربارش.

------------------------
ادیت
زوم ساپورتش میکنه. برای زیر 100 یورو 20 درصد کامزد میگیره و برای بالای 100 یورو 5 درصد . به وب مانی و بانک پرداخت میکنه. سرعت اپلودش برای من خوب نیست 4 فایل همزمان رو هم کدوم رو 2.5 مگ سرعت میده و اینکه همه فایلهایی که با زوم آپلود کردم Fail شد. مثل اینکه FTP نداره یا حداقل من پیداش نکردم. زده 50 گیگ فضا میده حالا نمیدونم کلا اینقدره یا مثل Oboom بعد از 50 گیگ فایلهای غیر فعال پاک میشن.

Last edited:

HARTMANN

Registered User
لایک‌ها
34
من از لینک شما عضو شدم ببینم چجوریه وقت کردم باهاش کار کنم میام توضیح میدم دربارش.

------------------------
ادیت
زوم ساپورتش میکنه. برای زیر 100 یورو 20 درصد کامزد میگیره و برای بالای 100 یورو 5 درصد . به وب مانی و بانک پرداخت میکنه. سرعت اپلودش برای من خوب نیست 4 فایل همزمان رو هم کدوم رو 2.5 مگ سرعت میده و اینکه همه فایلهایی که با زوم آپلود کردم Fail شد. مثل اینکه FTP نداره یا حداقل من پیداش نکردم. زده 50 گیگ فضا میده حالا نمیدونم کلا اینقدره یا مثل Oboom بعد از 50 گیگ فایلهای غیر فعال پاک میشن.

از لطفتون ممنونم دوست عزیز.

برای بالای 100 یورو فقط برای پرداخت وایر 5 درصد کارمزد می گیره که این درصد در پرداخت زیر 100 یورو هم وجود داره. یعنی 25 درصد هست ولی برای وبمانی خیر. فضایی هم که می ده نامحدود هست. اون 50 گیگ و 500 گیگ فضای امنی هست که ارائه می ده. نکته دیگه این هست که این سایت چیزی از درآمد رفرال ها یه آپلودر نمی ده ظاهرا.

در آخر اینکه سرعت کمش تائید می شه و دلیلش هم اینه که تازه شروع کرده و طبیعیه که مدتی طول بکشه تا به وظعیت نرمال برسه. البته چون من فایل های زیر 100 مگ آپلود می کنم از این نظر فعلا مشکلی ندارم.

alexa10

Registered User
لایک‌ها
363
این tehparadox.com چرا اینجورییه؟:| من همزمان یا حتی زودتر از بقیه فایل میذارم واسه دانلود ولی بازم تایپیکم بعد یک ساعت به زور 5 تا بازدید داره و این 5 تا هم دانلودی نمیکنن:| در حالی که یکی دیگه همون فایل رو میذاره هزار نفر تو 10 دیقه میریزن تو تایپیک!

AsirEshgh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

این یعنی چی ؟
Dear partners. On 1st of August payments will not be made. We apologize for all caused inconveniences.

پرداخت های سایت لت ایت بینت چطوره ؟
کی واریز می کنن ؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
سلام

این یعنی چی ؟
Dear partners. On 1st of August payments will not be made. We apologize for all caused inconveniences.

پرداخت های سایت لت ایت بینت چطوره ؟
کی واریز می کنن ؟

نوشته 1 آگوست که قرار بوده پرداخت کنه انجام نمیشه و معذرت خواهی کرده. Letitbit قبلا که حداقل پرداختش 5 دلار بود و هفتگی پرداخت میکرد. الان رو اطلاع ندارم ببینم چجوری شده.

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
تو سافت ارشیو فیلمهایی که قبل از 1990 تولید شدن رو نمیشه گذاشت ؟؟ من یه فیلم برای تست میخواستم پست کنم کلاسیک بود و قدیمی ولی تو تگها تا 1990 داره و بدون تگ هم که نمیشه پست کرد.

keivanpro

Registered User
لایک‌ها
173
تو سافت ارشیو فیلمهایی که قبل از 1990 تولید شدن رو نمیشه گذاشت ؟؟ من یه فیلم برای تست میخواستم پست کنم کلاسیک بود و قدیمی ولی تو تگها تا 1990 داره و بدون تگ هم که نمیشه پست کرد.

همون تگ 1990 را بزن.. برای فیلم های قبل از 1990 همون تگ را قبول می کنن....( حداقل من اون تگ را که می زدم هیچ وقت مشکلی نبود)

arash66_2m

Registered User
لایک‌ها
9
سلام دوستان
من تو adf.ly پول دارم میخوام این پول رو ببرم به payza ولی payza نه ایران رو ساپورت میکنه نه چیزی و حتی برای برداشت بپول باید اکانت active بشه اونم با دادن عکسی چیزی شماره موبایلی چیزی و حتی پاسپورت اینا .
من الان دقیقا چیکار کنم ؟ کسی اکانت از اونجا داره تو adf.ly ؟ با کدوم روش پول رو برمیداره ؟

merlinmgha

Registered User
لایک‌ها
284
سلام دوستان
من تو adf.ly پول دارم میخوام این پول رو ببرم به payza ولی payza نه ایران رو ساپورت میکنه نه چیزی و حتی برای برداشت بپول باید اکانت active بشه اونم با دادن عکسی چیزی شماره موبایلی چیزی و حتی پاسپورت اینا .
من الان دقیقا چیکار کنم ؟ کسی اکانت از اونجا داره تو adf.ly ؟ با کدوم روش پول رو برمیداره ؟
باید یکی از این دلار فروشها رو پیدا کنی که اکانت پیپال داره پول رو بگیره ریال بده بهت تو تاپیک خرید و فروش ارز ببین از این فروشنده های معتبر کدومه انجام میده. من خودم الان لنگم برای یکی که این کار رو بکنه برام قبلا یکی بود ولی الان انجام نمیده دیگه. آدم مطمئن هم سراغ ندارم الان

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
سلام بر همگی

دوستانی که بعد از نشون دادن عکس پرداخت SanShare.com بنده شروع به کار با این آپلود سنتر کردن خواهشا دست نگه دارند.

امروز زده تعداد نسبتا زیادی (114 عدد) از فایلهام رو بدون هیچ دلیلی پاک کرده، فایلهایی که اصلا موردی نداشتند و کپی رایت هم شامل اونها نمیشد.

واقعا مسخرست.

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
@donnie yen

سلام

آقا کدوم هاست رو به عنوان backup پیشنهاد میکنین !؟ چیزی که هم ارزون باشه و هم خیلی گیر نده !

donnie yen

Registered User
لایک‌ها
203
@donnie yen

سلام

آقا کدوم هاست رو به عنوان backup پیشنهاد میکنین !؟ چیزی که هم ارزون باشه و هم خیلی گیر نده !
والا به هیچ کدومشون نمیشه اعتماد کرد، خودتون باید یکی رو انتخب کنید، ممکنه من جایی رو معرفی کنم و بعد اونجا مرحوم بشه، انوقت بعدش من شرمندتون میشم.

l3in

Registered User
لایک‌ها
103
دوستان یه سوال
تو نرم افزار Cutftp اگه فرض کنیم میخوایم یه فایل رو توی 4 تا آپلود سنتر آپ کنیم، حالا خواستم بدونم راهی داره که مثلا با زدن یه گزینه فایل اتوماتیک توی 4 تا آپلود سنتر آپ بشه ؟
چون سخته که واسه هر آپلودسنتر یه بار رو اسمش کلیک کنی بعد فایل رو بکشی روش تا آپلود شه ...
ممنون میشم دوستان کمک کنن.

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
دوستان یه سوال
تو نرم افزار Cutftp اگه فرض کنیم میخوایم یه فایل رو توی 4 تا آپلود سنتر آپ کنیم، حالا خواستم بدونم راهی داره که مثلا با زدن یه گزینه فایل اتوماتیک توی 4 تا آپلود سنتر آپ بشه ؟
چون سخته که واسه هر آپلودسنتر یه بار رو اسمش کلیک کنی بعد فایل رو بکشی روش تا آپلود شه ...
ممنون میشم دوستان کمک کنن.

چرا از زوم استفاده نمی کنید !؟

http://z-o-o-m.eu/down.htm

l3in

Registered User
لایک‌ها
103

yaghihaghi

Registered User
لایک‌ها
86
والا اولا با Cut راحت ترم دوما انگار شنیدم گفتن زوم پولی شده.
حالا مگه زووم چنین قابلیتی داره ؟

اگه Cut داره و میدونین ممنون میشم کمک کنین چون باحاش راحت ترم ..

برای 4 تا که مشکلی نداره پولشم به صورت کمک که مثلا 5 دلار !

با Cut کار نکردم !

z.t.iran

Registered User
لایک‌ها
129
از اطلاعاتتون سپاسگزارم استارتر محترم

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
سلام دوستان

من پی زا دارم قبلنا با یه کردیت کارت مجازی وریفای کردم از همین adfly هم برداشت داشتم ولی الان دیگه با adfly کار نمیکنم ...

enimonte

Registered User
لایک‌ها
1,310
سایتی برای اپلود عکس هست که پرداخت داشته باشه؟؟الان یک سایت هست 5 دلارم رو خورده زده. پرداخت 24 ساعته ولی بعد از 2 هفته خبری نیست.بار دوم هم که دکمه پرداختم را زدم موجودیم غیب شد :دی

HARTMANN

Registered User
لایک‌ها
34
سایتی برای اپلود عکس هست که پرداخت داشته باشه؟؟الان یک سایت هست 5 دلارم رو خورده زده. پرداخت 24 ساعته ولی بعد از 2 هفته خبری نیست.بار دوم هم که دکمه پرداختم را زدم موجودیم غیب شد :دی
بودنش که هست ولی سایت های معتبر فقط محتوای 18+ قبول می کنن. چون تبلیغات 18+ دارن.

بالا