برگزیده های پرشین تولز

بررسي وضعيت Wimax مبين نت

gaara13

Registered User
لایک‌ها
658
با سلام به اساتید نت
من تا 22 بهمن طرح 18 گیگ 1024 دارم
همین طرح رو تمدید کنم خوبه یا به 24 گیگ 512 برم؟
قیمتشون تقریبا یکی هست

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
با سلام به اساتید نت
من تا 22 بهمن طرح 18 گیگ 1024 دارم
همین طرح رو تمدید کنم خوبه یا به 24 گیگ 512 برم؟
قیمتشون تقریبا یکی هست
طرح6ماهه داشتی قبلا؟من 18ماهه 1ساله داشتم ولی الان همون طرح شده 6ماهه و طرح خودمو تمدید نمیکنن!
اگر سرعت دانلود مهم نیست و گیگ میخای خوب512بهتره،اما سرعتش اونزمانی که من استفاده میکردم دقیقا نصف1مگ بود

sotd

Registered User
لایک‌ها
12
طرح یک مگ داشتم که مدتش تمام شده از عزیزان کسی هست بتونه تمدید یکساله بهمراه تعویض مودم برام انجام بده . از مودم زیاد راضی نیستم .

Sent from my GFIVE Prado using Tapatalk

ALLshopTM

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام 1 جیگر 4 تا سواله منو که البته 8 تاهست جواب بده لطفاااا
1-اقاااااااا طرح 1مگ نامحدود میخاااااام کی مبین نت دوباره میزارتش توصفحه مشترکین؟ایاراهی هس بخرم ؟
2-این مودمهای خام ایرانسل+مبین نت(هردوروداشته باشه)بخرم یا مشکل دارن؟درکل چطورین؟
3-مودل جیبی مبین نت با LAN ب کامپیوتروصل میشه؟داخل جعبش کابلشو داره؟
4-مودل جیبی مبین نت باUSB ب کامپیوتروصل میشه؟داخل جعبش کابلشو داره؟
پیشاپیش مرسی و ولنتین مبارکککک بوسسسسسً!/!

New_Folder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام دوستان. من دو سه روز پیش اینترنت مبین نتم قطع شد. در واقع سیگنال از بین رفت. در حالی که جای ثابتی داشت و تقریبا دو سال جای مودم را تغییر نداده بودم. اما نمیدونم چرا سیگنال دهی یهو از بین رفت. یعنی به نظر شما دکل ایراد داره ؟ مودم هیچ اشکالی نداره چون جای دیگه میبرم درست میشه... میخواستم بپرسم که شما هم همین مشکلو داشتین تا حالا ؟ و آیا اگه مودم رو آپگریت بکنم درست میشه ؟ در کل چه راهکاری به نظرتون میرسه ؟
(میخوام مودم همون جای قبلی دوباره سیگنالش خوب بشه)

ali_59x

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
شاهکار جدید مبین نت

208ii37.jpg

happy_crow

Registered User
لایک‌ها
10
دزد هستند دوستان. تحریم این دزدان تنها راه ممکن است دوستان.

Sent from my LT26i using Tapatalk

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان داغدیده غم ازدست رفته عزیزتونروتسلیت وارزوی صبر وهمکاری شما راداریم شمام داشته باشید.!
شرکت مبین نت در یک اقدام عجیب و بدون اطلاع قبلی به مشترکان از اول اسفند ... ، لینک زیر رو مطالعه کنید :
http://mobinnet.ir/freetimechange3to7
حال در بین ما کسانی هستند مثل خودم که به صورت یکساله و دو ساله مودم + طرح رو خریداری کردند فقط به خاطر شبانه رایگان و شاید از این خبر بی اطلاع باشند ، لطفا دوستانی که مبین نت دارند طرح شکایت و اطلاع رسانی کنند .
-------------------------------------------------------------------------------------
مشترکین مبین نت بدلیل محدود کردن دانلود شبانه به میزان 2 برابر حجم خریداری شده و نیز کاهش و تغییر ساعت شبانه به 3 تا 7 ! از طریق دو لینک زیر شکایت خود را به این موضوع ارسال کنید :
سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی :
http://complaint.cra.ir/Portal/View/Viewer.aspx?DashboardId=8dab6b28-fdfa-4ece-82eb-117bcaaa241c
فریاد مشتریان مبین نت :
http://mobinnet.ir/voc
و همچنین شماره تماس :
دفتر نظارت بر سرويس هاي فناوري اطلاعات : 8812676, 88112584
باتشکراز کاربرعزیز
data4u
این طرح شکایت سامانه ثبت شکایات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی خومن هست برای اون دسته داغدیده هاک حال نوشتن ندارن والبته شمام همینوبدین بهتره ک یک صداباشیم!
باسلام
متاسفانه شرکت مبین نت درمواردی ک عرض میکنم حق مشتری رورعایت نمیکنه هیچ تازشم کلی سرش کلاه میزاره
1-سرعت نامحدودمیده مثلا512 ولی سرعت بزورب 60 میرسه گاهیت سرعت 5تامیشه!
2-اطلاع رسانی ضعیفی داره نسبت ب تغییرساعت رایگانشو..
3-کم کردن سرعت دانلودرایگان شبانش از2تا8 به3تا7
4-محدود کردن دانلود شبانه به میزان 2 برابر حجم خریداری شده
5-ماکلن ناراضی هسیم
باتشکر

این طرح شکایت فریاد مشتریان مبین نت خومن هست برای اون دسته داغدیده هاک حال نوشتن ندارن والبته شمام همینوبدین بهتره ک یک صداباشیم!
سلام
ب شدت از تغییرات مدام وبیجاتون ناراضی هستم اولن شبانه روبرگردونید ب 2تا8 دوما حتی بیشترش کنیدسوم طرحای ا نامحدود زیادتر یبزارین در آخربگم ک اگ اقدام ب جلب رضایت من وحتی بقیه دوستان نکنید برای همیشه من ودوستانم ازمبین نت میریم.
بی خداحافظی.

لطفا اقدام کنیدپشت گوش نندازین اگ همه یک صداشیم حتما جواب میگیریم باتششکرازهمکاری وهمدلی همه عزیزان داغدیده...

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
260
دوستان لطفا در رابطه با تمدید طرح هاتون با این مببین نت دزد حتما تجدید نظر کنید و برای سال جدید تووی این یک ماه به فکر سرویس دهنده ای که مشتری مدار اولیتشه باشید!

این حرام خورها هم ساعت استفاده از زمان دانلود رایگان رو کم کردند و هم حجم استفاده از این طرح رو! در جریان باشید که کاهش سرعت هم از قبل لحاظ شده بوده!

و همه‌ی اینها بدون خبر رسانی مناسب و حتی ارسال ایمیل انجام شده!

• کلیه طرح های اشتراکی از ساعت ۳ تا ۷ صبح رایگان میباشند.
    • مشترکان می‌توانند با توجه به طرح انتخابی و فعلی خود و در طول فعال‌ بودن طرح‌شان تا حداکثر دو برابر حجم طرح خریداری شده، از حجم رایگان در ساعات شبانه استفاده کنند

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
مارو بگو که تازه اواخر بهمن ماه 1 ساله قرارداد بستیم! نذاشتن 4 روز بگذره بعد.
دوستان کسی هست که حجم رایگان شبانش رو تموم کرده باشه؟

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
اینم از جواب مبین نت ب شکایت ما...
http://mobinnet.ir/announcement_3_7
فک کرده مابوقیم اره جون عمت برای اراییه کیفیت بهتر!شمابروزیرساختاتودرس کن بابا مشکل از خودته بچاپ مچاپی راه انداختیناااا..دوستان ب شکایتتون ادامه بدین تمدید نکنین و حسابی از مبین نت فاصله بگیرین وتحریم محریمش کنین وگرن بدترمیشه وضعمون...
لطفاهیچکس تااطلاع ثانوی مبین نخرهههههه8

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
1توضیح برااوناک نمدونسن

تفاوت وایمكس ایرانسل و مبین نت :
1 – ایرانسل فقط مجوز سرویس دهی در 7 استان را دارد ، ولی مبین نت اُپراتور سراسری وایمكس بوده و در حال حاظر مراكز تمامی استانها و برخی از شهرستانها را تحت پوشش قرار داده است.
نكته
در حال حاظر مبین نت تنها اُپراتور سراسری وایمكس می باشد و بیشترین مناطق را در سطح كشو تحت پوشش قرار داده است ، اما هنوز كل كشور و تمامی شهرستانها در آنتن دهی این شركت قرار ندارد، حتی در شهرهای تحت پوشش هم تمامی مناطق آن شهر ممكن است در آنتن دهی قرار نداشته باشد. ولی طبق اظهارات مدیران مبین نت ، برنامه این شركت این است كه در آینده تمامی نقاط كشور را تحت پوشش قراردهد .
2 – ایرانسل یك شركت چند محصوله است و وایمكس یكی از محصولاتی است كه ارائه میدهد ، در واقع وایمكس محصول تخصصی ایرانسل نمی باشد، در حالی كه مبین نت بطور تخصصی فقط وایمكس ارائه می دهد و همیشه محصول تخصصی از كیفیت و مزایای بیشتری برخوردار است .
3 – تعداد دَكل ها ( bts ) های مبین نت در هر شهر و استان از ایرانسل بیشتر است .
4 – به هیچ عنوان نمی توان برای استفاده ازسرویس ( وایمكس مبین نت) از مودم های ایرانسل و یا هر مودم دیگری غیر از مودم های شركت مبین نت استفاده نمود ، بدلیل اینكه مودمها از طرف شركت مذكور بر روی آدرس مَك ( mac ) بسته شده اند ، این شرایط در مورد ایرانسل نیز صدق می كند.
5 – دلیل اختلاف قیمت سرویس های مبین نت و ایرانسل در نوع خدمات و كیفیت سرویسی است كه ارائه می کنند .
6 – بعضاً مناطق آنتن دهی مبین نت و ایرانسل متفاوت است ، و این دو شركت از نظر آنتن دهی و سرویس دهی كاملاً مجزا می باشند ، لذا ممكن است در مناطقی وایمكس مبین نت سیگنال داشته باشد ولی ایرانسل سیگنال كافی نداشته باشد و یا بلعكس .

حالا شباهت>>هردوفقط بلدن بچاپن

آیا مبین نت همان (همراه اول) است؟
خیر، مبین نت یك شركت نیمه خصوصی مستقل می باشد و هیچ ربطی به همراه اول ندارد ، فقط جهت نصب تجهیزات خود بعضاً از ( دكل های ) همراه اول استفاده میكند.و((ضدمشتری میباشد!!))

Trans AM

Registered User
لایک‌ها
9
سلام،
دوستان من مودم جیبی مبین نت دارم.
شارژرش رو گم کردم، جایی هست که بشه تهیه کرد؟
یک کابل USB داره، همون رو نمیشه به این شارژرهای USB خور وصل کرد و استفاده کرد؟

esteghlalsepahan

Registered User
لایک‌ها
29
دمین پاسخ مبین نت ب من درجواب زمان ارایه سرئیسای نامحدودش

به استحضار می رساند که نحوه ی محاسبه قیمتها و لیست طرحها و یا هرنوع خدمات دیگر در شرکت مبین نت توسط تیم مدیریتی و تحقیقاتی موجود در بازار یابی انجام پذیرفته و مطمئنا مورد تایید مدیران ارشد سازمان می باشد.
اما در این جهت مطمئنا نظرات و پیشنهادات و رضایت مشترکین در الویت این تصمیم گیری قرار دارد.
شرکت با در نظر گرفتن و بررسی آمار هاو طرحهای انتخابی و در خواست مشترکین لیست سرویسهای ارائه دهنده را تغییر داده است

شایان ذکر می باشد که انتقادات شماجهت بهبود انتقال خواهد یافت
لذا برای تغییر و تمدید فقط می توانید از لیست سرویسهای موجود استفاده نمایید.

عمراتمدید کنیم بیاااااههه!

نظرات و پیشنهادات و رضایت مشترکین در الویت این تصمیم گیری قرار دارد. اره واقعاااااا؟//؟؟ا

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
دوستان کسی هست که حجم رایگان شبانش رو تموم کرده باشه؟

mo_toori

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
260
بالا