برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

mahdijoon123

Registered User
لایک‌ها
63
عجب !
شما شبا از ساعت نه شب تا ساعت دو بامداد از اینترنت استفاده می کنی ؟
مودمت همیشه روشنه ؟
قطعی داری ؟
اگه مودمت همیشه روشن نیست چه وقتایی خاموشش می کنی ؟
از کدوم تعرفه استفاده می کنی ؟
سلام
من همیشه مودمم روشنه تا حالا قطعی نداشتم (یبار 1 دقیقه قطع شد با روشن خاموش مودم حل شد)
تا ساعت دو که نه از نه تا دوازده استفاده دارم بعدش مودم همینجوری روشن میمونه تا ساعت 5 صبح که دانلود رایگان شروع میشه
من 6 گیگ 4 مگ دارم با هزینه رانژه 40 هزار برای یک ماه دادم
شبی هم حداقل 6.5 گیگ(لینک غیر مستقیم)و 7.75 گیگ(لینک مستقیم دان میکنم

diaclost

Registered User
لایک‌ها
82
میخام 128 نامحدود ماهی 14 تومن از آسیاتک بگیرم. کسی گرفته؟ سرعتش خوبه؟

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
میخام 128 نامحدود ماهی 14 تومن از آسیاتک بگیرم. کسی گرفته؟ سرعتش خوبه؟
سرعتش ۱۶ کیلوبایت هست ، بعد از حداقل ترافیک هم به ۸ کیلوبایت کاهش پیدا می کنه

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
دوستانی که از اینترانت استفاده میکنن لطفا از کیفیت و نوع سرویسشون بگن.
من الان 128 نامحدود با تبادل 10 گیگ گرفتم ، نزدیک به فاجعه است.
نوسان بسیار شدید داره و عملا هر چند لحظه یکبار دانلود که میکنی چند ثانیه از حرکت می ایسته و بعد با نذر و نیاز چند ثانیه دوباره دانلود میکنه!
خیلی خیلی بده.

پشتیبانی پرسیدم میگن چون نامحدوده . ولی آخه همه سرویس هاشون نامحدوده ! مگه حجمی هم دارن !؟
یا مثلا این سرویس الماس چیه و چه فرقی داره ؟

لطفا راهنمایی کنید.

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
یک مطلب جالب :
زنگ زدم پشتیبانی میگم فرق سرویس نامحدود الماس با بقیه چیه ؟
میگه اونو فقط از طریق نمایندگی های خاص میتونی بخری و برای امثال شما قابل اعمال و خرید نیست! اونا تعرفه ها و پلن های خاصی دارن که از خودشون باید بپرسین !:D
ولی من تا آخر پرداخت فاکتور و صفحه بانک هم رفتم قابل خرید بود!!

در مورد نامحدودهایی که مقدار تبدلی هم دارن گفت اینا 1 به 4 هستن! ( خیلی وقت بود این مذخرفات و نشنیده بودم!! )
و بعد از مقدار تبدلی سرعتشون کمتر هم میشه ...
البته یکی از دوستان تو PM گفتن سرعت 1 مگ دارن و اسمی هم هست ومن که تو تهران 128 دارم به نظر میاد همون 1 به 4 باشه!

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
یک مطلب جالب :
زنگ زدم پشتیبانی میگم فرق سرویس نامحدود الماس با بقیه چیه ؟
میگه اونو فقط از طریق نمایندگی های خاص میتونی بخری و برای امثال شما قابل اعمال و خرید نیست! اونا تعرفه ها و پلن های خاصی دارن که از خودشون باید بپرسین !:D
ولی من تا آخر پرداخت فاکتور و صفحه بانک هم رفتم قابل خرید بود!!

در مورد نامحدودهایی که مقدار تبدلی هم دارن گفت اینا 1 به 4 هستن! ( خیلی وقت بود این مذخرفات و نشنیده بودم!! )
و بعد از مقدار تبدلی سرعتشون کمتر هم میشه ...
البته یکی از دوستان تو PM گفتن سرعت 1 مگ دارن و اسمی هم هست ومن که تو تهران 128 دارم به نظر میاد همون 1 به 4 باشه!
این پشتیبان ها حرف مفت زیاد میزنن .
اینترانت اگه میخواهی بگیری سرعت بالا بگیر چون دقیقا همون سرعت رو ارایه میدن و بعد از حداقل ترافیک سرعتشون حدودا نصف میشه .
۱۲۸ کیلوبیت میشه شونزده کیلوبایت بر ثانیه
پیشنهاد می دم حداقل دو مگابیت بگیری واسه اون
تعرفه های الماس هم تموم نمیشن ، یعنی شما اگه کل سی روز رو دانلود کنی مشکلی نداری برعکس این نامحدود ها که حداقل ترافیک دارن
تعرفه های شباب هم محدود هستن ، قیمت هر گیگابایت حدود ۶۰۰ هست به گفته دوستان . سرعت هم دقیقا همون سرعته ، مثلا دو مگابیت ۲۵۶ کیلوبایت دانلود دارید ، این تعرفه رو باید یکساله بخرید
*به کیلوبایت و کیلوبیت دقت کنید

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
ممنون دوست عزیز ...
الماس که گرونه ولی سوال اینجاست چرا اینترانت ملی که باید خیلی ارزونتر در بیاد ، تعرفه های به درد بخورتری نداره؟
مثلا سرعتهای بالا بدن مثل 10 مگ ولی با حجم مصرفی که قاعدتا از حجم اینترنت خیلی ارزونتر هم هست!! :confused:

حالا در مورد سرعتهای بالاتر مشکلم الان اینجاست که همین 128 که گرفتم سرعت 16 به من نمیده . سرعت و کیفیت فاجعه است ...
فقط به درد سایت باز کردن میخوره و بس نه دانلود!
میترسم الان تغییر سرعت بدم و ماوالتفاوتشو پرداخت کنم برای 1 مگ ، ولی کیفیت همچنان بد باشه .

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
ممنون دوست عزیز ...
الماس که گرونه ولی سوال اینجاست چرا اینترانت ملی که باید خیلی ارزونتر در بیاد ، تعرفه های به درد بخورتری نداره؟
مثلا سرعتهای بالا بدن مثل 10 مگ ولی با حجم مصرفی که قاعدتا از حجم اینترنت خیلی ارزونتر هم هست!! :confused:

حالا در مورد سرعتهای بالاتر مشکلم الان اینجاست که همین 128 که گرفتم سرعت 16 به من نمیده . سرعت و کیفیت فاجعه است ...
فقط به درد سایت باز کردن میخوره و بس نه دانلود!
میترسم الان تغییر سرعت بدم و ماوالتفاوتشو پرداخت کنم برای 1 مگ ، ولی کیفیت همچنان بد باشه .
ممکنه مشکل از وی پی اس باشه ، کلا هم شبکه یکم تاخیر داره تو سرعت های کم که شاد مشکل نرم افزار اکانتینگ باشه
بهترین تعرفه فعلی اش اش همون شباب هست
قبلا تعرفه خوب داشت برداشتنش
من فکر می کنم بخاطر اینکه فقط ادارات و
سازمان ها بگیرن اینکارو کردن .
یک مگابیت و دو مگابیت وضعیت خیلی بهتری داره

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
vps اگه منظورتون همون داستانه که بدون اون هم فرقی نمیکنه ...
دیروز همون و با اینترنت آسیاتک تست کردم توپ جواب داد . سرعت دانلود از سرور خارجی از 250 کیلوبایت به 1 مگابایت رسید.

پشتیبانی رو کلا بیخیال شدم !
با توصیه شما و دوست عزیز دیگه یی که تو pm مزاحمش شدم ، علی الحساب البته با مسئولیت خودم :general112: سرعتش رو تغییر میدم به 1 مگ ببینم چی میشه ...

کاش یه isp بود اینترانت با سرعت 10 مگ به بالا میداد حالا با هر حجم دانلودی! بدجوری احتیاجه!

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
vps اگه منظورتون همون داستانه که بدون اون هم فرقی نمیکنه ...
دیروز همون و با اینترنت آسیاتک تست کردم توپ جواب داد . سرعت دانلود از سرور خارجی از 250 کیلوبایت به 1 مگابایت رسید.

پشتیبانی رو کلا بیخیال شدم !
با توصیه شما و دوست عزیز دیگه یی که تو pm مزاحمش شدم ، علی الحساب البته با مسئولیت خودم :general112: سرعتش رو تغییر میدم به 1 مگ ببینم چی میشه ...

کاش یه isp بود اینترانت با سرعت 10 مگ به بالا میداد حالا با هر حجم دانلودی! بدجوری احتیاجه!
اسیاتک هم میده تا هشت مگابیت ولی هزینش میره بالا

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
اقا این که میگین هر گیگ اینترانت 600 میده اگر ترافیک زیاد بگیری تخفیف نداره؟مثلا 1 ترابایت یه جا بگیری

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
اقا این که میگین هر گیگ اینترانت 600 میده اگر ترافیک زیاد بگیری تخفیف نداره؟مثلا 1 ترابایت یه جا بگیری
تا چهل گیگ یه تخفیف مشخصی داره ، بعد اون ارزون تر نمیشه ، شما اگه کاربرد خاص داری یا میخواهی سفارش دانلود بگیری باید خط اینترانت از ای اس پی ها بگیری

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
اسیاتک هم میده تا هشت مگابیت ولی هزینش میره بالا
اره فقط بدیش اینه که یکساله باید بخری و حجمی هم که میده حال نمیده.
اینترانت رو من بالای 300 گیگ حجم با سرعت 10 مگابیت احتیاج دارم o_O
نمیدونم همچین اکانتی رو با قیمت نسبتا مناسب کی محقق میشه بشه گرفت. البته مشکل سر دانلود نیست ...

ضمنا سرعتم رو از 128 تبدیل به 1 مگ کردم و حالا راحت میشه استفاده کرد.
از راهنمایی ات ممنون ;)

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
تا چهل گیگ یه تخفیف مشخصی داره ، بعد اون ارزون تر نمیشه ، شما اگه کاربرد خاص داری یا میخواهی سفارش دانلود بگیری باید خط اینترانت از ای اس پی ها بگیری
خوب همون تخفیفش چه مقداری هست؟نه من برای دانلود فایل های مورد نیاز خودم میخوام.سفارش دانلود نمیخوام بگیرم.ماهی حدود 500 600 گیگ دانلود دارم.تا الان که پارس انلاین داشتم شبی 20 گیگ مینداختم.الان دیگه هیچی ندارم موندم چی کار کنم واسه دانلودم.

CableInternet

Registered User
لایک‌ها
77
خوب همون تخفیفش چه مقداری هست؟نه من برای دانلود فایل های مورد نیاز خودم میخوام.سفارش دانلود نمیخوام بگیرم.ماهی حدود 500 600 گیگ دانلود دارم.تا الان که پارس انلاین داشتم شبی 20 گیگ مینداختم.الان دیگه هیچی ندارم موندم چی کار کنم واسه دانلودم.
ترافیک اینترانت تخفیف نداره. هر چقدر هم بگیری. بیشترین میزان حجمی هم که در ماه میتونید بگیرید 250 گیگ هست که 8% هم مالیات زوری روش میره.

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
اوه یعنی پس در حقیقت با این حرکتشون دارن علنی اعلام میکنن که حتی همون نامحدودهاشون هم از 250 گیگ بیشتر نباید دانلود کنی.این که خیلی مسخرست.گیگی 600 به انترانت بدی خوب همونو گیگی 600 میدی های وب اینترنت میگیری.

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
پینگ داخلیش چنگی به دل نمیزنه.ولی سرور های خارجی خوبه بدک نیست.

HomeFront

Registered User
لایک‌ها
92
تهران می خوام و پینگ با خارج .برای بازی آنلاین زمان بازیم بیشتر 6 7 بعد از ظهره

بالا