برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

arman931139

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من قبلا خطم رو 5 بسته شده بود ولی چون سرعتا خوب بود نیازی به سرعت بیشتر نداشتم ولی از چند روز قبل زنگ زدم پشتیبانی گفتم سرعت خطمو زیاد کنن. ولی بهم گفتن خطت بیشتر از 6 نمیکشه در حالی که ماکزیمم ریت خط تو تنظیمات مودم رو 10 مگ بود!!!! و اینکه قبلا از شبدیز خطمو رو 10 مگ گذاشته بودم. ینی مشگلی نداشت خطم با این سرعت
سرتونو درد نیارم وقتی سرعتمو تا 6 برد بالا ماکزیمم ریت در عین ناباوری اومد رو همون 6.البته snr از 12 به 15 رسیده بود حالا من امروز اومدم دیدم خطم دوباره رو 5 بسته شده. و snr به 16 رسیده.
یه سوال دارم مگه اونا میتونن کیفیت خط منو کم کنن؟؟؟؟

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    12.4 KB · نمایش ها: 10

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
سلام ، دوستان جدیدا توی قسمت باشگاه مشتریان نوشته هر هفتاد امتیاز یک گیگابایت رایگان میدن !
کسی میدونه چجوری باید دریافت کرد ؟

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
دوستانیکه در تهران و یا ... اینترانت دارن و با یه سرویس اضافه میرن اینترنت اعلام وضعیت کنن .
من چند روزه بدجوری مشکل دارم .
همش این کانکشن های اضافه قطع میشن ، وصل نمیشن !

nicEngineer

Registered User
لایک‌ها
61
2 ماه اینترنت آسیاتک هدیه گرفتم از آسیاتک "ویژه ثبت نام اولیه"
اطلاعات بیشتر
هر کی خواست بگه کد رو پ.خ کنم.

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
سلام . امروز بخش امتیازات باشگاه مشتریان اسیاتک فعال شده و میتونید ازش 1 گیگابایت ترافیک اضافه بگیرید به ازای هر 70 امتیاز !

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
سلام دوستان
من که از آسیاتک اینترنت 10mb گرفتم و واقعا راضی هستم.
بین ساعات 2 تا 8 هم رایگانه و از سرورهای داخلی مثل soft98 و... اصلا افت سرعت نداره.
در کل آساتک عالیه.

daniel7198

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من اینترنت 10 مگ شهابرو یه پنج روزی میشه فعال کردم.سرعتم دانلودم تو روز میانگین 500 شبانه رایگان 250 .
زنگ زدم سرعت خطمو بالا ببرن نشد.میگن کیفیت خط شما بسیار پایین است در هنگام افزایش سیستم ارور میده.
اینم وضعیت خطم.
Upstream Speed 511 kbps
Downstream Speed 4483 kbps
حال من باید چه کنم؟

در ضمن با این وضعیت خطم بالا ترین بسته در ماه چی پیشنهاد میدین؟

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
سلام من اینترنت 10 مگ شهابرو یه پنج روزی میشه فعال کردم.سرعتم دانلودم تو روز میانگین 500 شبانه رایگان 250 .
زنگ زدم سرعت خطمو بالا ببرن نشد.میگن کیفیت خط شما بسیار پایین است در هنگام افزایش سیستم ارور میده.
اینم وضعیت خطم.
Upstream Speed 511 kbps
Downstream Speed 4483 kbps
حال من باید چه کنم؟

در ضمن با این وضعیت خطم بالا ترین بسته در ماه چی پیشنهاد میدین؟
سلام.
من با شهاب در روز با سرعت 1.300mb دانلود میکنم و در شب هم بصورت رایگان از سایت های سرور داخلی با همین سرعت دانلود میکنم و سایت های سرور خارجی 300kb.
اگر خط شما بیش از این کشش نداره بهتره از اینترنت 5 مگ استفاده کنید و هزینه اضافی ندید.

afshin313

Registered User
لایک‌ها
3,767
سلام.
من با شهاب در روز با سرعت 1.300mb دانلود میکنم و در شب هم بصورت رایگان از سایت های سرور داخلی با همین سرعت دانلود میکنم و سایت های سرور خارجی 300kb.
اگر خط شما بیش از این کشش نداره بهتره از اینترنت 5 مگ استفاده کنید و هزینه اضافی ندید.
ماهی چند تومن هزینه سرویستونه؟

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
دوست عزیز شما کدوم شهر هستید؟
من مشهد هستم به مدت 4 روز محدودیت سرعت دانلود از سرور های داخلی رو برداشتن ولی دوباره بعد از 4 روز محدودیت اعمال شد و الانم ساعات رایگان همون 250 رو دانلود میکنم(چه خارجی.چه داخلی).خطم روی 12 مگ بسته شده و 10 مگابیت دارم مثل شما روز سرعتم 1.5 مگابایت یا 1.4 مگابایت هست.

amir1365

همکار بازارچه
همکار انجمن
لایک‌ها
215
من مشهد هستم به مدت 4 روز محدودیت سرعت دانلود از سرور های داخلی رو برداشتن ولی دوباره بعد از 4 روز محدودیت اعمال شد و الانم ساعات رایگان همون 250 رو دانلود میکنم(چه خارجی.چه داخلی).خطم روی 12 مگ بسته شده و 10 مگابیت دارم مثل شما روز سرعتم 1.5 مگابایت یا 1.4 مگابایت هست.
من تهران هستم...
الان چند روزه به این شکل شده ؟
تقریبا یک هفتس اومدم مسافرت و تو این یک هفته تست نکردم ببینم سرعت شبانه رایگان چطوره ولی تا هفته پیش که تهران بودم مشکلی با سرعت نداشتم.
سرور soft98 رو شبانه تست کنید ببینید چطوره ، من که با همون سرعت روز ازش دانلود میکردم.

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
پیششون در رفته بود !
باگ بوده وگرنه اینکارو نمی کردن .

daniel7198

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
چرا امشب نمیتونم دانلود کنم؟
نکنه به علت زیاد دانلود کردن دانلودمو مسدود کرده؟

xwoman2

Registered User
لایک‌ها
92
بنده تایید میکنم که 4 5 روز سرعت داخلی رو افزایش داده بودن ولی قطع کردن دوباره همون 250 محدوده

manoit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
هرکسی هر مطلب جدیدی از این شرکت اینترنت پرسرعت پیدا کرد اینجا بگه تا مطالب قاطی نشه

خلاصه هر کی باهاشون قرارداد داره حتما نتیجه رو بطور کامل اینجا بگه

چون شرکت جالبیه و از همه جا قیمت کمتر میده

http://www.asiatech.ir/
سلام
صبح همگی بخیر
بچه ها کسی نمیدونه چطور میتونم پین تخفیف آسیاتک(دیلینک) تهیه کنم ؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم کمکم کنین
مرسی

MozikShop

Registered User
لایک‌ها
67
سلام
دوستان یک سوالی داشتم
من یک سالی هست سرویس چلچله 10 گیگ در ماه آسیاتک رو میگیرم و مصرفم از اینترنت همیشه یکسان هست و 10 گیگ زیاد هم میاد آخر ماه اما این دو ماه اخیر با اینکه مصرفم از اینترنت کم شده و ساعت های کمتری نت میام و چیزی هم دانلود نمی کنم اما حجم به صورت غیر عادی تموم میشه !!!!!!!!!!!! کسی میدونه داستان چیه؟ برای شما هم اتفاق افتاده؟ چه می کنه آسیا تک؟ یکم مشکوک میزنه!!!!!!!

912

Registered User
لایک‌ها
472
سلام
دوستان یک سوالی داشتم
من یک سالی هست سرویس چلچله 10 گیگ در ماه آسیاتک رو میگیرم و مصرفم از اینترنت همیشه یکسان هست و 10 گیگ زیاد هم میاد آخر ماه اما این دو ماه اخیر با اینکه مصرفم از اینترنت کم شده و ساعت های کمتری نت میام و چیزی هم دانلود نمی کنم اما حجم به صورت غیر عادی تموم میشه !!!!!!!!!!!! کسی میدونه داستان چیه؟ برای شما هم اتفاق افتاده؟ چه می کنه آسیا تک؟ یکم مشکوک میزنه!!!!!!!
وای فایت هک شده! کسی داره استفاده میکنه پسوردتو عوض کن!

بالا