برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

saeedtm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
متاسفانه چند روزی میشه برای دانلود کردن به مشکل برخوردم مثلا برای دانلود یک فایل هنگامی که میزان دانلود به 54 یا 55 مگ میرسه دیتا قطع میشه و حتما باید مودمو ریست کنم.
سرعت دانلودم 1 مگ به بالاست اما چه فایده، به پشتیبانی هم زنگ زدم میگه کیفیت خط مطلوب نیست.
جالب اینجاست که اگه میزان دانلود هنوز به 55 مگ نرسیده خودم pause و resume کنم مشکلی پیش نمیاد.
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید.

amin94z

Registered User
لایک‌ها
224
شاتل یک ماهه 128 نامحدود تا چقدر میشه دانلود کرد ؟

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
سلام به همه دوستان
متاسفانه چند روزی میشه برای دانلود کردن به مشکل برخوردم مثلا برای دانلود یک فایل هنگامی که میزان دانلود به 54 یا 55 مگ میرسه دیتا قطع میشه و حتما باید مودمو ریست کنم.
سرعت دانلودم 1 مگ به بالاست اما چه فایده، به پشتیبانی هم زنگ زدم میگه کیفیت خط مطلوب نیست.
جالب اینجاست که اگه میزان دانلود هنوز به 55 مگ نرسیده خودم pause و resume کنم مشکلی پیش نمیاد.
دوستان اگه میشه راهنمایی کنید.
سلام .
مشکل میتونه از مودم باشه . حتما یه تست با یه مودم دیگه انجام بدید تا بشه قطعی نظر داد .

behzadnoor

Registered User
لایک‌ها
287
دوستان به نظرتون یک سرویس 128 نامحدود برای عملکرد روزانه پیام دادن و و فوقش چند عکس روز واتس اپ و تلگرام کافیه؟ نت اشتراکی هست و نمیخوایم زیاد هزینه کنیم که دانلود زیاد بشه . سرعت کم پینگ رو زیاد نمیکنه؟ قبلا که اینطور بود

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
دوستان به نظرتون یک سرویس 128 نامحدود برای عملکرد روزانه پیام دادن و و فوقش چند عکس روز واتس اپ و تلگرام کافیه؟ نت اشتراکی هست و نمیخوایم زیاد هزینه کنیم که دانلود زیاد بشه . سرعت کم پینگ رو زیاد نمیکنه؟ قبلا که اینطور بود

از نظر کیفیت در سرویس های نامحدود فقط شاتل هست که سرعت و پینگ بهتری در سرویس های نامحدودش داره . بقیه سرویس دهنده ها نامحدودشون کیفیت لازم رو نداره . لذا توصیه میکنم نامحدود شرکتی به غیر از شاتل رو طرفش نرید .

omid9922

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستت همتون دردنکنه

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
از نظر کیفیت در سرویس های نامحدود فقط شاتل هست که سرعت و پینگ بهتری در سرویس های نامحدودش داره . بقیه سرویس دهنده ها نامحدودشون کیفیت لازم رو نداره . لذا توصیه میکنم نامحدود شرکتی به غیر از شاتل رو طرفش نرید .
میدونی
وقتی زنگ میزنی شرکت شاتل ازشون قانون مصرف منصفانه ی سرویس های نامحدود رو میپرسی، هیچ پاسخ روشنی بهت تحویل نمیدن. منظورم جزئیات افت سرعت بعد از رسیدن به حد تعیین شده، هست.
این خودش میتونه بزرگترین دلیل برا چشم پوشی از سرویس های نامحدود این شرکت باشه.
دسته کم آسیاتک و پارس انلاین همه ی جزئیات رو به صورت روشن در اختیار قرار میدن.

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
میدونی
وقتی زنگ میزنی شرکت شاتل ازشون قانون مصرف منصفانه ی سرویس های نامحدود رو میپرسی، هیچ پاسخ روشنی بهت تحویل نمیدن. منظورم جزئیات افت سرعت بعد از رسیدن به حد تعیین شده، هست.
این خودش میتونه بزرگترین دلیل برا چشم پوشی از سرویس های نامحدود این شرکت باشه.
دسته کم آسیاتک و پارس انلاین همه ی جزئیات رو به صورت روشن در اختیار قرار میدن.
در قسمت تعرفه هاشون نوشتن دیگه . http://www.shatel.ir/Prices-Of-Services/default.loco#Special-Prices-For-Services-ART

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
منظورم جزئیات دقیق افت سرعت بعد از رسیدن به حد تعیین شده، هست.
این یه جورایی کلاه برداری شمرده میشه، چون به قصد، جزئیات رو در اختیار قرار نمیدن.
تمام ارزش سرویس نامحدود به سرعتش هست و اگر جزو کاربرای مصرف بالا باشین، دائما با مشکل محدودیت سرعت بعد از رسیدن به حد نصاب سرویستون مواجه میشین، وقتی شرکتی دقیقا جزئیات محدود شدن سرعت رو پنهان میکنه، یعنی این جزئیات با توجه به پهنای باند متغیر شرکت، کاملا شناور هست. دقیقا همین سیاست رو روی عدم ثبات سرعت شبانه ی شاتل هم مشاهده خواهید کرد.
بعضیا خیال میکنن این شرکت ها عاشق چشم و ابروی مصرف کننده هستن که به صورت کاملا ناگهانی جشنواره ی یک گیگ بخر سه گیگ ببر راه میندازن، ولی انصافا شاتل تو این مورد دست و دلبازتره.

نکته ی جالب اینه که دیده شده چند تا از شرکت ها جزئیات رو هم در اختیار قرار میدن ولی با توجه به عدم نظارت درست و درمون، به راحتی اطلاعات رفرنس سرویسشون رو نقض میکنن.

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
منظورم جزئیات دقیق افت سرعت بعد از رسیدن به حد تعیین شده، هست.
این یه جورایی کلاه برداری شمرده میشه، چون به قصد، جزئیات رو در اختیار قرار نمیدن.
تمام ارزش سرویس نامحدود به سرعتش هست و اگر جزو کاربرای مصرف بالا باشین، دائما با مشکل محدودیت سرعت بعد از رسیدن به حد نصاب سرویستون مواجه میشین، وقتی شرکتی دقیقا جزئیات محدود شدن سرعت رو پنهان میکنه، یعنی این جزئیات با توجه به پهنای باند متغیر شرکت، کاملا شناور هست. دقیقا همین سیاست رو روی عدم ثبات سرعت شبانه ی شاتل هم مشاهده خواهید کرد.
بعضیا خیال میکنن این شرکت ها عاشق چشم و ابروی مصرف کننده هستن که به صورت کاملا ناگهانی جشنواره ی یک گیگ بخر سه گیگ ببر راه میندازن، ولی انصافا شاتل تو این مورد دست و دلبازتره.

من خودم نامحدود 3 شرکت رو داشتم که صبانت بدترین بوده . چرا که دقیقا سر همون مقدار مصرف منصفانه سرعت رو میاره اسمی .
نامحدود های شاتل شرف داره به دیگر شرکت ها . چه از نظر کیفیت و چه از نظر سرعت . بازهم شاید نظرات مختلف باشد .

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
نکته ی جالب اینه که دیده شده چند تا از شرکت ها جزئیات رو هم در اختیار قرار میدن ولی با توجه به عدم نظارت درست و درمون، به راحتی اطلاعات رفرنس سرویسشون رو نقض میکنن.
سرویس های نامحدود خوبی در کشور وجود نداره متأسفانه . خوب در حد ماهیانه 60 70 گیگ با قیمت مناسب و پینگ خوب . برا همین شرکت ها هر طور دوست دارن کاربرو اذیت میکنن .

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام دوستان
کلا چند روز طول میکشه اینترنت اسیاتک فعال بشه؟مال من خط رانژه شده چراغ adsl هم ثابته اما چراغ اینترنت روشن نمیشه اینترنت ندارم خط تلفن دیروز رانژه شده مدل مودم هم tp link 8151n هست

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
سلام دوستان
کلا چند روز طول میکشه اینترنت اسیاتک فعال بشه؟مال من خط رانژه شده چراغ adsl هم ثابته اما چراغ اینترنت روشن نمیشه اینترنت ندارم خط تلفن دیروز رانژه شده مدل مودم هم tp link 8151n هست
سلام .
شما در اولین فرصت به پشتیبانی زنگ بزن و ازشون یوزر و پسورد رو بگیر . اگه خط رانژه شده باشه بلافاصله میدن بهتون یوزر و پس رو . دلیلی نداره الکی طولش بدن .

naseri18

Registered User
لایک‌ها
142
سلام .
شما در اولین فرصت به پشتیبانی زنگ بزن و ازشون یوزر و پسورد رو بگیر . اگه خط رانژه شده باشه بلافاصله میدن بهتون یوزر و پس رو . دلیلی نداره الکی طولش بدن .
ممنون
یوزر پسورد با اونی که سایتش میده وارد پنل میشیم فرق می کنه؟وقتی از سایتش ثبت نام کردم یه یوزر پسورد داد

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
ممنون
یوزر پسورد با اونی که سایتش میده وارد پنل میشیم فرق می کنه؟وقتی از سایتش ثبت نام کردم یه یوزر پسورد داد
نه فک نکنم فرقی کنه . ولی مشکلی که هست اینه که پشتیبانی باید خط رو تایید کنه تا اتصال به اینترنت برقرار بشه . برا همین باید حتما یا خودتون زنگ بزنید یا صبر کنید تا بهتون زنگ بزنن .

make16

Registered User
لایک‌ها
38
سلام دوستان این تعرفه های نامحدود اسیاتک چطور هستش خوبه؟؟؟
میخوام این دوره ۵۱۲ برنزه بگیرم

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312

اصلا سمت نامحدود نرید
سرعتش افتضاح هست - من نامحدود گرفتم همون روز کنسلش کردم و محدود گرفتم

pasia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام من اسیاتک دارم تو بازی فیفا هرچن دقیقه بازی سه چهار ثانیه استپ میشه بعد ادامه پیدا میکنه با کاهش پینگ و فیلتر هم درس نشد راه دیگه ایی نداره؟

rewiecs

Registered User
لایک‌ها
17
من اینترنتم محدود بود ده گیگ یک ماهه سرعت یک مگ دوتا هشت صبح رایگان . امروز پچ جدی وارکرفت اومد بیست گیگ گفتم دانلود کنم تا حجمم تموم شه نا محدود بگیرم همین سرعتو
تا قبل این که اینترنت نا محدود بگیرم سرعت دانلود بازی 400 کیلوبات در ثانیه بود با پهنا باند یک الان همینو نا محدود کردم داره 50 کیلوبایت دانلود میکنه بازیو
سرویس فعلی :
اینترنت پرسرعت چابکـ نامحدود برنزی 1024 با امکـان تبادل حداقل 40 گیگ درماه پایان سرویس : 1395/05/30
الان داره حالم بهم میخوره . چه غلطی کردم

بالا