برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81
دوستان سرعت دانلود این سرویس چقدره ؟

چابک نامحدود برنزی 1024 با امکان تبادل حداقل 40 گیگ درماه

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوستان سرعت دانلود این سرویس چقدره ؟

چابک نامحدود برنزی 1024 با امکان تبادل حداقل 40 گیگ درماه
برا من 110 تا 120 کیلو بر ثانیه بود، هر روز اگر مصرفت به 1200 مگابایت برسه، سرعتت به 50 تا 60 کیلو افت میکنه.
برای من که بصرفه نبود.

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
سرویس نا محدود اکثر شرکت ها رو امتحان کردم ! هیچکدوم مثل پیشگامان نبوده و نیست .
پیشگامان | 2048 تا 8192 کیلوبیت نامحدود | یکماهه |135 گیگابایت1,998,165 ریال
تا 135 گیگابایت شما با سرعت 8 مگ دانلود میکنید بعد از اون سرعت میره روی 2 مگابیت ! ولی راحت شما 240 کیلوبایت دانلود رو همیشه دارید !

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
شما از های وب استفاده کن ، ماهی 10 هزارتومان برای اشتراک بده و ماهی سه تا فشفشه 50 گیگ بخر هر فشفشه 30 هزارتومان در کل ماهی 150 گیگ دانلود داری و ماهی 100 هزارتومان پرداخت می کنی .
بدون کوچکترین افت سرعت
خب چه کاریه. سرویس 8 مگابیت همین پیشگامان میگیرم با 3 گیگ ترافیک 12 تومن . بعد 10 تا 15 گیگ ترافیک میگیرم هر 15 گیگی میشه 6900 واسه سه روز. 69000 + 12 هزار . همونه تقریبا. ببین اینا سیست پولیشون نهایتا به همدیگه میرسه و میشه یکی ! چون از جایی که تامین میکنن یکیه ! :))
ولی خب من دو تا سرویس دارم ازشون. راضیم هستم. ماهی سیصد گیگی دانلود دارم.

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81
شما از های وب استفاده کن ، ماهی 10 هزارتومان برای اشتراک بده و ماهی سه تا فشفشه 50 گیگ بخر هر فشفشه 30 هزارتومان در کل ماهی 150 گیگ دانلود داری و ماهی 100 هزارتومان پرداخت می کنی .
بدون کوچکترین افت سرعت

دوست عزیز میشه بگی سرعت دانلود فشفشه های های وب چقدره ؟ من میخوام های وب بگیرم تبریز پیشگامان نداره . کلا حدود 50 گیگ در ماه مصرف من میشه. الان نامحدود 128 دارم لامصب سرعت نداره که پیرمون کرده . ماهی 20 تومن هم میدم . کلا فکر کنم فشفشه های وب بصرفه باشه . این بسته های فشفشه افت سرعت دارن یا نه ؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
دوست عزیز میشه بگی سرعت دانلود فشفشه های های وب چقدره ؟ من میخوام های وب بگیرم تبریز پیشگامان نداره . کلا حدود 50 گیگ در ماه مصرف من میشه. الان نامحدود 128 دارم لامصب سرعت نداره که پیرمون کرده . ماهی 20 تومن هم میدم . کلا فکر کنم فشفشه های وب بصرفه باشه . این بسته های فشفشه افت سرعت دارن یا نه ؟
آقا افت سرعت نداره. همون ترافیک هستش. ولی خب سازمان تنظیم مقررات یه وعده ای گذاشته واسشون به این اسم. یک قیمتی هم مصوب کرده ! حالا شرکت ها اومدن بالا پایینش کردن. مثلا یکی 10 گیگ رو زده توی سه روز استفاده کنی 2 تومن میگیره. یکی 10 گیگ رو گذاشته توی 10 روز استفاده کنی 5 تومن میگیره ! ولی توی سرعت هیچ افتی نداره . شما از کجا سرویس دارین الان ؟ اگر مخابراتی که فاتحه تخلیه پورت رو بخونین

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81
آقا افت سرعت نداره. همون ترافیک هستش. ولی خب سازمان تنظیم مقررات یه وعده ای گذاشته واسشون به این اسم. یک قیمتی هم مصوب کرده ! حالا شرکت ها اومدن بالا پایینش کردن. مثلا یکی 10 گیگ رو زده توی سه روز استفاده کنی 2 تومن میگیره. یکی 10 گیگ رو گذاشته توی 10 روز استفاده کنی 5 تومن میگیره ! ولی توی سرعت هیچ افتی نداره . شما از کجا سرویس دارین الان ؟ اگر مخابراتی که فاتحه تخلیه پورت رو بخونین

من از همارا سیستم دارم . سرعت دانلود فشفشه چقدره ؟

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
من از همارا سیستم دارم . سرعت دانلود فشفشه چقدره ؟
والا این ترافیک های زماندار میگم که همون سرویس شما هست ! تفاوتی توی سرعت ایجاد نمیکنه ! فقط یک ترافیک با مدت زمان معین جهت مصرف به شما میده با قیمت پایین تر .

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81
نامحدود اصلا توصیه نمیشه
راستش دوست عزیز توی خونه مصرف کننده زیاد داریم حجمی برا من نمیصرفه میبینن سرعت زیاده میرن تو کار دانلود :general307::general307::general307:

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
راستش دوست عزیز توی خونه مصرف کننده زیاد داریم حجمی برا من نمیصرفه میبینن سرعت زیاده میرن تو کار دانلود :general307::general307::general307:

های وب بگیر و فشفشه 50 گیگ بزن (30 تومن)
نامحدود ها فایده نداره

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81
به میزان همان سرعتی که میگیرید ، مثلاً الان سرویس 16 مگابیت را بگیرید ، سرعت دانلود 2 مگابایت می باشد، خب البته باید خط تلفن شما کشش این پهنای باند را داشته باشد ، یعنی نویز نداشته باشد و فاکتور SNR Margin آن بالا در پهنای باند مذکور بالای 10 باشد
راستش متوجه نشدم . یعنی طرح فشفشه سرعت پایه نداره ؟ هر سرعتی بخوایم فعال میشه ؟

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81
خیر ، شما سرویس 8 مگ فعال کردید ، با همان سرعت فشفشه دانلود می کنید ، طرح فشفشه محدودیت زمانی دارد ، مثلاً این فشفشه 50 گیگ را باید در یک ماه مصرف نمایید و گره از بین می رود.
بنده از اکثر سرویس ها استفاده کردم ، های وب بهترین.
سرویس 8 مگ با این حجم واقعا عالیه . من 5 ساله همارا دارم و اکثرا نامحدود 128 داشتم حداکثر سرعت دانلود بهترین زمان 35 کیلوبایت بود . الان که همه جا میگن ارزون شده از دیروز نامحدودهای خودشو گرون کرده . 256 مگابایت رو 38 هزار کرده . منم بشترین حجمی که توی این 5 سال استفاده کردم 60 گیگ استفاده بود که فشفشه 50 گیگ بهترین گزینه هست با اون سرعت خوبش . ممنون از دوستانی که کمک کردن

vooroojack1989

Registered User
لایک‌ها
81

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
آقا من چند نکته رو باید بگم خدمتون.
سرویس های نا محدود اگر Dedicated باشند به معنای واقعی که تعرفه 1 به یک هستو درست. یعنی شما 128 کیلو بیت میگیرید میشه 12 کیلوباید سرعت دانلود. 1 مگابیت میگیرید میشه 120 کیلوبایت سرعت دانلود . این درست .
ولی زمانی که سرویس اشتراکی میگیرید سرعتی که میگیرید فرضا 256 کیلوبیت هست و پورتتون رو روی 10 مگابیت می بندن تا جایی که شبکه اجازه بده دانلود میکنید و میکشید ! اینم صرفه اینکه حجمتون زود تر تمام شه و باز برید خرید کنید . ! اینم مسئله روشنی هست.
توی مودمتون میتونید پروفایلتون رو چک کنید که روی چه سرعتی بسته شده !

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
خدا به خیر کنه. با توضیحاتی که دادین اصلا علمه اینترنت دگرگون شد !
به هر حال. کاملا موضوع مشخصه. اینطوریم که دوستان میگن توی استان این دوستمون های وب سرویس داره میده ...

make16

Registered User
لایک‌ها
38
دوستان این ارزان شدن سرویس ها چی شد پس
خبری از اسیاتک که نیست همون قیمتها هستش
انگار شرکت ها نمیخوان زیر بار برن:):):general208:

plusoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
دوستان این ارزان شدن سرویس ها چی شد پس
خبری از اسیاتک که نیست همون قیمتها هستش
انگار شرکت ها نمیخوان زیر بار برن:):):general208:
فعلا اسیاتک فقط ترافیک اضافی رو ارزون کرده . واسه بقیه سرویس ها باید منتظر موند

noori1379

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دزد یعنی ی کلام آسیاتک و سلام
من یه سال داشتم نه پشتیبانی خوبی داره نه سرعت مناسب دزدی هم که می کنه میگه 2 تا 8 صبح رایگانه ولی همون موقع کم نمی کنه می زاره تو طول روز حجمتو می کشه دزدی هست که مجوز داره قیمتاش خیلی گرونن.
هرکی شاتل داشته دیگه آسیاتک به چشش نمیاد من اول شاتل 128 داشت سرعت رو دو برابر میداد یعنی 256 اونم تو اهواز تا اینکه مخابرات فلان فلان شده خطوت منطقمون رو فیبر نوری کرد که مجبور شدیم آسیاتک بگیریم چون شاتل فیبر نوری پشتیبانی نمی کرد بعد قرارداد آسیاتک با مخابرات خوزستان تموم شده و بازم مجبور شدیم بریم سمت نت مخابرات دومگ ازش گرفتم حداکثر 500 کیلو سرعتمه ولی خدا رو شکر دزدی نمی کنه ولی لعنت به تو مخابرات به خاطر فیبر نوری کردن خطوت منطقه پاداد شهر اهواز
شاتل نسل برتر ADSL در ایران

بالا