برگزیده های پرشین تولز

خاطرات دوران مجردی و عاشقی و شکست عشقی

migmig3000

Registered User
لایک‌ها
2,705
دادا اگر تورو میخواست انقدر اذیتت نمیکرد معلوم نیست چه نقشه ای برات کشیده بود
یه پیشنهاد میکنم زیاد بحرف دخترا توجه نکن دوست دارم عاشقتم همه کشکه مهم عمل نه حرف تو یه قدم بردار ببین چندقدم برات برمیداره ؟ اینجا عیارش مشخص میشه
منم یه رفیق داشتم یه نفر میخواست دختره هی بهش میگفت دوست دارم بدون تو میمرم واسش گریه میکرد اینم خر شده بود خیال میکرد بهترین مرد روی زمینه کلا جو گرفته بودتش آخرم مشخص شد دختره همزمان با این با چندنفر دیگه هم بود!

امان از دست این جنسیت بی ریش :دی

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

من یه سوال جدی داشتم

مثلن در خیابان یه دختری میبینی که حالا در بدو احساس میکنی این دختر خوبی هست و میتونید با هم زندگی خوبی داشته باشید
حالا ممکنه بعد از کمی آشنایی نسبی متوجه بشی اون هم نیستا ولی کلن . با مادرشم هست و شما تنهایی

به نظرتون مثلا برای ازدواج باشه زشته بری به مادرش بگی ؟
کلن در این مورد باید چکار کرد ؟ خودتم تنهایی ولی خوب از دختره هم خوشت اومده . با مادرشم هم هست
رسمی باشه چکار کنیم زشت نباشه ؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
عاغا ما هم عاشق یکی شدیم ولی روو نداریم بریم بگیم ! خیلی وقت زیادیه هم هست که میخوایمش ولی اون طرف 3 سال ازم بزرگتره و اینم بگم که فامیل هستیم و هر جمعه با هم میریم بیرووون من داغووووون میشم ! اون یه کارایی میکنه که من فکر میکنم اونم منو میخواد ولی من نمیخوام برم بگم و برگرده بهم بگه که دچار سوءتفاهم شدی و خودمو خراب کنم و این صفا صمیمیت از بینمون بره !

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
عاغا ما هم عاشق یکی شدیم ولی روو نداریم بریم بگیم ! خیلی وقت زیادیه هم هست که میخوایمش ولی اون طرف 3 سال ازم بزرگتره و اینم بگم که فامیل هستیم و هر جمعه با هم میریم بیرووون من داغووووون میشم ! اون یه کارایی میکنه که من فکر میکنم اونم منو میخواد ولی من نمیخوام برم بگم و برگرده بهم بگه که دچار سوءتفاهم شدی و خودمو خراب کنم و این صفا صمیمیت از بینمون بره !
شده حکایت فیلمای هندی و ایرانی
البته تو فیلمای هندی حتی دختر به شب عروسی و پای سفره عقد هم میرسه ولی عاقد تا میاد خطبه رو بخونه میبینی یه موتور شیشه تالار رو شکست اومد داخل دختره رو انداخت پشت موتور بگازون رفت ! :blink:
داداش بی شوخی منم میگم فعلا کاری نکن
سعی کن یجوری ازش حرف بکشی
این دیگه هنر خودته
بستگی به طرف مقابلت هم داره که از نظر اخلاق در چه حدی باشه
یکیو میبینی اعصاب معصابش مگسیه هنوز حرف نزدی قهوه ایت میکنه
یکیم مث انسان رفتار میکنه به احساس طرف مقابل احترام میذاره
ایشالا همه چی ردیف شه

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
شده حکایت فیلمای هندی و ایرانی
البته تو فیلمای هندی حتی دختر به شب عروسی و پای سفره عقد هم میرسه ولی عاقد تا میاد خطبه رو بخونه میبینی یه موتور شیشه تالار رو شکست اومد داخل دختره رو انداخت پشت موتور بگازون رفت ! :blink:
داداش بی شوخی منم میگم فعلا کاری نکن
سعی کن یجوری ازش حرف بکشی
این دیگه هنر خودته
بستگی به طرف مقابلت هم داره که از نظر اخلاق در چه حدی باشه
یکیو میبینی اعصاب معصابش مگسیه هنوز حرف نزدی قهوه ایت میکنه
یکیم مث انسان رفتار میکنه به احساس طرف مقابل احترام میذاره
ایشالا همه چی ردیف شه

مرسی داداش واسه راهنمایی . دارم همین کارا رو هم می کنم و جواب های نسبتا خوبیی هم گرفتم ! ولی موقعیت زیاد پیش نمیاد که من بخوام حس حسادتشو تحریک کنم !

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
بابا من تاپیکای اینجا رو خوندم خودم نمیدونم باید چیکار کنم
اصلان واس چی اومدم اینجا::دی
من یه چی بگم
عشق اگه گدایی باشه اون دیگه عشق نیست

Sector.

Registered User
لایک‌ها
24
دادا اگر تورو میخواست انقدر اذیتت نمیکرد معلوم نیست چه نقشه ای برات کشیده بود
یه پیشنهاد میکنم زیاد بحرف دخترا توجه نکن دوست دارم عاشقتم همه کشکه مهم عمل نه حرف تو یه قدم بردار ببین چندقدم برات برمیداره ؟ اینجا عیارش مشخص میشه
منم یه رفیق داشتم یه نفر میخواست دختره هی بهش میگفت دوست دارم بدون تو میمرم واسش گریه میکرد اینم خر شده بود خیال میکرد بهترین مرد روی زمینه کلا جو گرفته بودتش آخرم مشخص شد دختره همزمان با این با چندنفر دیگه هم بود!

دوستمون کاملا درست میفرماین داداشم

منم دقیقا همین اتفاق برام افتاد یه زمانی... یه زمانی که خر شده بودم ( بلا نسبت ) و هی میگفت : "دوست دارم، عاشقتم... نفسمی... زندگیمی..."

منم باورم شده بود... اما بعد یه مدت که به یه نحوی امتحانش کردم دیدم نه بابا این کارش از نخ دادن به دیگران گذشته، داره طناب میده...!!

دستش برام رو شد و فهمیدم که من فقط زاپاس اون بهتروناش بودم...

اون روز بود که به حرف بزرگان رسیدم که وقتی یه با تجربه که چارتا پیرن بیشتر از تو پاره کرده میگه : " از حرف تا عمل یه دنیا فاصلست... " بهش گوش کنم و خودم دوباره دنبال تجربه کردن و هدر دادن عمر و سرمایم نرم...

و چقدر خوب گفتن دوستمون که :

مهم عمله نه حرف تو یه قدم بردار ببین چندقدم برات برمیداره ؟ اینجا عیارش مشخص میشه

امضا : داداش کوچیکت

Sadhu

Registered User
لایک‌ها
499
یه روز دست بر قضا توی یه روستایی کوچیک به اسم ونگ وینگ داخل لاوس داشتیم بیلیارد شرطی می زدیم ( نه سر پول، هر کی می باخت ، می رفت)داخل یه کافه ای و منم روز شانسم بود دست روی هر خالی می ذاشتم دو سوته تو پاکت بود ، همین طور که سرگرم بودم دیدم یه دخترکی بلند کنارم وایساده و یهو گفت ک"جا یادگرفتی ایتجوری بازی کنی؟" به ضرس قاطع می تونم بگم زیباترین دختری بود که تا به اون روز دیده بودم، هیچی سرتون درد نیارم به تته پته افتادم و هیچ حرفی نتونستم بزنم و فقط نگاش کردم ، احتمالا اونم فکر کر چت مغزم و بعد چند دقیقه رفت .

ah60008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
اقا دمتون گرم با این تاپیکی که زدین اقا یه زمانی ما با یه بنده خدایی بودیم, از اون بنده خداهایی بود که خدا چند تا از معدنای سنگشو زده بود به نام بابای این خانوم خلاصه کنم خر مایه بودن مام که آسو پاس، احمق نمیدونم عاشق چیه ما شده بود را برا خرجمون میکرد ماهانه کمش 1 تومن فقط برام کادو مادو میخرید دختر خوبی بود ولی عاشقش نبودم بهشم گفته بودم ولی فکر میکرد خرج کنه عاشق میشیم مام بعد یه مدت مامانمون گیر داد زن بگیریم براتو خلاصه خرمون کردن زنمون دادن ولی واقعا خانوممو دوست دارم که گرفتمش آقا این دختره رسید به گوشش که من نامزد کردم دماری از روزگاره ما دراورد که بیاو ببین نه به خاطر خرجایی که کرده بود به خاطر شکست عشقی که خورده بود خلاصه گذشت و الان به این نتیجه رسیدم که اونی که شکست خورده من بودم دهنمون سرویس شده تا 1 قرون دوزار در بیاریم. بچه بودیم خر بودیم نمیفهمیدیم که, از من به شما نصیحت همچین موردایی تو زندگیتون پیش اومد معطل نکنید

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
یه روز دست بر قضا توی یه روستایی کوچیک به اسم ونگ وینگ داخل لاوس داشتیم بیلیارد شرطی می زدیم ( نه سر پول، هر کی می باخت ، می رفت)داخل یه کافه ای و منم روز شانسم بود دست روی هر خالی می ذاشتم دو سوته تو پاکت بود ، همین طور که سرگرم بودم دیدم یه دخترکی بلند کنارم وایساده و یهو گفت ک"جا یادگرفتی ایتجوری بازی کنی؟" به ضرس قاطع می تونم بگم زیباترین دختری بود که تا به اون روز دیده بودم، هیچی سرتون درد نیارم به تته پته افتادم و هیچ حرفی نتونستم بزنم و فقط نگاش کردم ، احتمالا اونم فکر کر چت مغزم و بعد چند دقیقه رفت .

منم جاش بودم فکر میکردم چت مغزی!!! به جای نگاه کردن باید آغوش گرمتو براش باز میکردی:lol::p

اقا دمتون گرم با این تاپیکی که زدین اقا یه زمانی ما با یه بنده خدایی بودیم, از اون بنده خداهایی بود که خدا چند تا از معدنای سنگشو زده بود به نام بابای این خانوم خلاصه کنم خر مایه بودن مام که آسو پاس، احمق نمیدونم عاشق چیه ما شده بود را برا خرجمون میکرد ماهانه کمش 1 تومن فقط برام کادو مادو میخرید دختر خوبی بود ولی عاشقش نبودم بهشم گفته بودم ولی فکر میکرد خرج کنه عاشق میشیم مام بعد یه مدت مامانمون گیر داد زن بگیریم براتو خلاصه خرمون کردن زنمون دادن ولی واقعا خانوممو دوست دارم که گرفتمش آقا این دختره رسید به گوشش که من نامزد کردم دماری از روزگاره ما دراورد که بیاو ببین نه به خاطر خرجایی که کرده بود به خاطر شکست عشقی که خورده بود خلاصه گذشت و الان به این نتیجه رسیدم که اونی که شکست خورده من بودم دهنمون سرویس شده تا 1 قرون دوزار در بیاریم. بچه بودیم خر بودیم نمیفهمیدیم که, از من به شما نصیحت همچین موردایی تو زندگیتون پیش اومد معطل نکنید

همه چی پول نیست داداش .. 4 نفر طرز فکر تو رو داشته باشن جامعه سمت بی اعتمادی پیش میره و عشق کم رنگ میشه!! به هر حال خوشحالم که با کسی که دوسش داری ازدواج کردی:)

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141

الان مجرده ؟ من یک مورد خوووب براش سراغ دارم . ( خودم)

hdnsoft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
اي روزگار .... عجب تاپيك معركه اي
كاش اين آشناييت ها تو اينترنت نبود
ادم ميتونست به طور ناشناس حرفاش رو بزنه و بره و سبك شه !‌
ارادتمندم

profile

Registered User
لایک‌ها
78
آخه از چــــــــــــــــــــی بگم برات!!

ما همش می خوایم از تجربه های خودمونم استفاده کنیم تو رابطه جدید بکار بگیریمش بازم نمیشه و منجر به . . . . . .

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
اي روزگار .... عجب تاپيك معركه اي
كاش اين آشناييت ها تو اينترنت نبود
ادم ميتونست به طور ناشناس حرفاش رو بزنه و بره و سبك شه !‌
ارادتمندم
خوب با یه یوزر جدید بیا و حرفاتو بزن تا سبک شی

الان مجرده ؟ من یک مورد خوووب براش سراغ دارم . ( خودم)

خوبه حالا یه ساعت داشتم زر میزدم که به خاطر پول نباید با کسی ازدواج کرد :دی

ah60008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
133
خوب با یه یوزر جدید بیا و حرفاتو بزن تا سبک شی

خوبه حالا یه ساعت داشتم زر میزدم که به خاطر پول نباید با کسی ازدواج کرد :دی

داداش نفست از جای گرم بلند میشه هاااا :rolleyes:
البته شوخی میکنم شما جدی نگیر، خدا رو شکر الان چیزی گم ندارم، اگه اون بود ممکنه مدل ماشینم یا جای خونم بالاتر بود ولی یه عمر باید تحملش میکردم الان خونم دو تا کوچه پایین تره ماشینم 1 مدل پایینتر تفاوت ها زیاد به چشم نمیاد :D :cool:

بالا