برگزیده های پرشین تولز

خاطرات دوران مجردی و عاشقی و شکست عشقی

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
داداش نفست از جای گرم بلند میشه هاااا :rolleyes:
البته شوخی میکنم شما جدی نگیر، خدا رو شکر الان چیزی گم ندارم، اگه اون بود ممکنه مدل ماشینم یا جای خونم بالاتر بود ولی یه عمر باید تحملش میکردم الان خونم دو تا کوچه پایین تره ماشینم 1 مدل پایینتر تفاوت ها زیاد به چشم نمیاد :D :cool:

خوب پس دیگه حسرت خوردن نداره داوش.

ali diesel

Registered User
لایک‌ها
259
آی گفتی از شکست عشقی و جگرمونو سوزوندی
بجز هر شب م.س.ت بودن و آهنگ باران امید و قلیون و حال بدی چیزی یادم نمیاد.
یه نفر که زندگیمو بخاطرش زهر مار کرده بودم باعث شد دیگه نتونم تو زندگیم با هیچ کس رابطه بذارم.اینقدر منو به جنس مخالف بی اعتماد کرد.
اینقدر گفتیم این نیز بگذرد سرویس شدیم.
4 سال از بهترین روزای زندگیم که دیگه خوابشم نمیتونم ببینم رو فدای یه آشغال بی ارزش کردم و آخرشم هیچ...
آۀزایمر گرفتم.
عشق چرند و پرندی بیش نیست.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
آی گفتی از شکست عشقی و جگرمونو سوزوندی
بجز هر شب م.س.ت بودن و آهنگ باران امید و قلیون و حال بدی چیزی یادم نمیاد.
یه نفر که زندگیمو بخاطرش زهر مار کرده بودم باعث شد دیگه نتونم تو زندگیم با هیچ کس رابطه بذارم.اینقدر منو به جنس مخالف بی اعتماد کرد.
اینقدر گفتیم این نیز بگذرد سرویس شدیم.
4 سال از بهترین روزای زندگیم که دیگه خوابشم نمیتونم ببینم رو فدای یه آشغال بی ارزش کردم و آخرشم هیچ...
آۀزایمر گرفتم.
عشق چرند و پرندی بیش نیست.
بعضی از دخترا واقعا خیلی بی شعورن اما بعضیاشون هم خیلی خوبن به هر حال خوب و بد همه جا پیدا میشه اینم از شانست بوده
tnp.gif

ali diesel

Registered User
لایک‌ها
259
حرف شما رو کاملا تایید میکنم دوست من.
منم خدای نکرده نمیگم همه بد یا همه خوب میگم اون پست فطرت کاری با روان من کرده که دیگه به چشم خودم هم نمیتونم اعتماد کنم.از نظرمن عشق افلاطونیو این حرفا واقعآ شده پشم.اینم که میگن یه سریا دنبال پولن و این حرفا هم قبول ندارم.
خد ا ی من شاهده از نظر مالی عاطفی و حمایتی و هر جور که فکر کی نذاششتم حتی دغدغه داشته باشه چه برسه به اینکه بره تو مذیقه.ولی اخر چی منو فروخت به چار تا آدم بلا نسبت کسایی که میخونن آش و لاش که سرشون به تنشون نمیرزه و از همه بدتر که باعث میشه دلم برا خونوادش بسوزه (مخدر شیشه)
یادم میفته حالم از زندگی گذشته ام بهم میخوره و دلم برا خودم میسوزه با اینکه خیلی وقته از یاد بردم همه چیززو.

پی نوشت : چه اسمایلی با حالی گذاشتی.دقیقا خود منم.:hmm:

Sector.

Registered User
لایک‌ها
24
منم خدای نکرده نمیگم همه بد یا همه خوب میگم اون پست فطرت کاری با روان من کرده که دیگه به چشم خودم هم نمیتونم اعتماد کنم.از نظرمن عشق افلاطونیو این حرفا واقعآ شده پشم.اینم که میگن یه سریا دنبال پولن و این حرفا هم قبول ندارم.
خد ا ی من شاهده از نظر مالی عاطفی و حمایتی و هر جور که فکر کی نذاششتم حتی دغدغه داشته باشه چه برسه به اینکه بره تو مذیقه.ولی اخر چی منو فروخت به چار تا آدم بلا نسبت کسایی که میخونن آش و لاش که سرشون به تنشون نمیرزه و از همه بدتر که باعث میشه دلم برا خونوادش بسوزه (مخدر شیشه)
یادم میفته حالم از زندگی گذشته ام بهم میخوره و دلم برا خودم میسوزه با اینکه خیلی وقته از یاد بردم همه چیززو.

فکر میکنم داستان مشابهی داشتیم...

متاسفانه...

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674

داداش یه جمله ای هست که من همیشه به همه میگم: هر چی به دختر اهمیت بدی بیشتر ازت دور میشه هر چی هم که محلش نذاری بیشتر به عشق تو تشنه میشه اون ادم های اش و لاش هم چون به دخترا اهمیت نمیدن انقدر دختر ها جذبشون میشن.. به هیچ کس جز زن خودت نباید انقدر محبت کنی حتی به نامزدت!!

چ پ.ن: قابلی نداشت:D

متاسفانه...

شوما هم تعریف کن بهره ببریم.

ali diesel

Registered User
لایک‌ها
259

متاسفانه...

متاسفانه.درک
ت میکنم داداش

داداش یه جمله ای هست که من همیشه به همه میگم: هر چی به دختر اهمیت بدی بیشتر ازت دور میشه هر چی هم که محلش نذاری بیشتر به عشق تو تشنه میشه اون ادم های اش و لاش هم چون به دخترا اهمیت نمیدن انقدر دختر ها جذبشون میشن.. به هیچ کس جز زن خودت نباید انقدر محبت کنی حتی به نامزدت!!

چ پ.ن: قابلی نداشت:D

شوما هم تعریف کن بهره ببریم.

داداش این مسئله که میگه با وفا باشی خیانت میکنند و مهربان باشی رهایت میکنند برای تمام روابط صادقه.چه رابطه رفاقت پسرها با هم یا دختر ها با هم و از همه مهمتر پسر و دختر مگه اینکه واقعا طرفت خیلی دیگه ذات دار باشه و درک و فهمش بالا باشه.

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
سلام
ببخشید اینجا پست میزنم شرمنده:D
فقط من توی بعضی تاپیک ها نمیتونم پست بزنم!علتش چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.مرسی
برای اینکه نیو یوزری یا شایدم مدیرا دست و بالتو بستن!!

متاسفانه.درک
ت میکنم داداش

داداش این مسئله که میگه با وفا باشی خیانت میکنند و مهربان باشی رهایت میکنند برای تمام روابط صادقه.چه رابطه رفاقت پسرها با هم یا دختر ها با هم و از همه مهمتر پسر و دختر مگه اینکه واقعا طرفت خیلی دیگه ذات دار باشه و درک و فهمش بالا باشه.

کلا زیاد برای دوستی های کوچیک علاقه به خرج نده چون اخرش اگه جور نشه ضربه ی بدی میخوری!

ali08ll

Registered User
لایک‌ها
111
میدونم باید برم بهش بگم. ولی خوب چی بگم؟ یا چجوری بگم ؟ خیلی رسمی بگم؟ خودمونی بگم؟

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
میدونم باید برم بهش بگم. ولی خوب چی بگم؟ یا چجوری بگم ؟ خیلی رسمی بگم؟ خودمونی بگم؟

اول سعی کن شمارشو بگیری صمیمی تر شی تا بعد ،یه دفعه نری یدفعه بهش بگی با من ازدواج کن اونم با کفشش بزنه تو سرت بعد بیای اینجا بگی تقصیر تو بودا!!!:D

ali08ll

Registered User
لایک‌ها
111
:lol: اول باید تحقیق کنم ببینم با کسی هست یا نه. شماره دادن از راه جزوه رو پیشنهاد میکنین؟

Mohammad Star

Registered User
لایک‌ها
1,674
:lol: اول باید تحقیق کنم ببینم با کسی هست یا نه. شماره دادن از راه جزوه رو پیشنهاد میکنین؟

تو هنوز نمیدونی طرفت با کسی هست یا نه انوقت بهش دل بستی و الانم داری شکست عشقی میخوری:lol: باو دمت گرم ما رو گرفتی:lol:
جزوه هم خوبه.

ali08ll

Registered User
لایک‌ها
111
تقریبا میدونم 90% درصد احتمال میدم نباشه. ترم شروع شد سعیم رو میکنم ...! :D

lion33

Registered User
لایک‌ها
316
حالا اول ترم نرو سراغ جزو.. بزار دو هفته بعد كه استاد يه خورده درس بده كه طرف جزوشو بنويسه

Sent from my MB525 using Tapatalk 2

بالا