برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام همگی
من میخوام 2000 تا رم میکرو از یه فروشنده تو علی بابا خریداری کنم ، مبلغ زیادیه ، اصلا کاری با کلاه برداریو اینا ندارم ، فعلا مشکلم گمرک ایرانه ، چقد براش میبره؟ کسی میدونه؟
رم کوچیکه و راحت تو جبعه متوسط همشون جا میشن. ولی نمیدونم گمرک چیکار میکنه! اگه کسی اطلاعات داره ممنونم میشم بده

مطمعنا این تعداد باید ثبت سفارش بشه و بعد اقدام به واردات نمایید
گمرکی هم بر اساس تعرفه مشخص هست و ارزش کالای شما رم با رم فرق میکنه رم موبایل رم کامپیوتر حجم ذخیره سازی رم برند رم و همه اینها تو ارزش گذاری مهم هستند
اگر تمایل داشتید از ابتدا تا تحویل خروجی گمرک رو میتونیم براتون انجام بدیم . بار رو تحویل نماینده ما تو شنزن بدید ارسال هوایی میشه و اینجا ترخیص و تحویلتون میدیم .

aria_1200

Registered User
لایک‌ها
43
آقا ما می خوایم 50 تا فلش 128 گیگ از dhgate وارد کنیم... می خواستم بدونم توی ایران چه کارایی لازمه؟! کارت بازرگانی می خواد؟ گمرکش چقدر میشه؟! راحت ترخیص می کنن؟!

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
دوستان يه سري كتاب هست براي يه بنده خدايي ايشون اينو ميخواهد بفرسته امريكا ميخواهد ببينه ميشه اصلا ؟ هزينه اش چقدره ؟
چه پستي ميفرسته ؟

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk

poury.amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام لطفا به من کمک کنید ؟
من کارم در زمینه تعمیرات پرینتر و پلاتر هستش .
من با یک شرکت چینی مکاتبه کردم بابات خرید پودر دستگاه کپی و قطعات یدکی حالا از دوستان عزیز چنتا سوال داشتم.
وزن بار من حدود 54 کیلوگرم هستش و حجمش میشه گفت دو تا کارتن جای پودر رختشویی هستش و به همراه دوتا بسته بلند یک متری با قطر کم و یکسری خورده ریز.
طرف چینی به من پیشنهاد داده که از طریق پست هوایی برات میفرستم به فرودگاه امام ***** و اینجا تحویل بگیر الان مشکل من اینجا هستش اگر سفارش من بیاد فرودگاه امام ***** و بخوان به سفارش من گیر بده و به قول گفتنی قبض انبار بشه باید چکار کنم و مراحل قانونی چی هستش. و چقدر زمان میبرد .
دو تا مسئله رو هم باید اینجا بگم ارزش واقعی بار من 2760 دلار آمریکا هستش و قرار شده قیمتش رو یک سوم بزنه در فاکتور همراه بار و اینکه من نصف وزن همین بار رو سری قبل از طریق پست آرامکس آوردم و بدون مشکل به دستم رسید .
الان واقعا من ماندم باید چکار کنم که بدون کمترین درد سر سفارشم به دستم برسه شما دوستان چه راهی رو پیشنهاد میکنید در آخر هم فایل پیش فاکتور رو براتون ضمیمه میکنم تا ببینیدIMG_05082014_100308.png

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
من 5~6 صفحه آخر رو خوندم!
ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم.

برای خرید از الی اکسپرس و ارسال با "China Post Air Mail" ، ادرس رو چطوری وارد کنم؟
یعنی فارسی؟انگلیسی؟فینگلیش؟(منظورم ادرس شهر و خیابون و پلاک و ... هست)

1:مثلا اگه ادرس من این باشه:
تهران، خیابات میرداماد، کوچه 15 ، پلاک 10 اپارتمان بام شهر ، واحد 15
اینو چطوری تو الی اکسپرس وارد کنم؟(ادرس فرضی هست)

و اینکه وقتی من از الی اکسپرس یه خرید انجام میدم، ولی این خرید از 3 فروشنده مختلف هست!
همه سفارشات تو یک بسته میاد؟ یا هر فروشنده برای خودش بستبندی میکنه و جدا جدا ارسال میشه؟

و برای 4 قلم جنس که قیمت 4 تاشون با هم حدود 60 دلاره و هزیه ارسال هم حدود 6 دلار.
از همشونم فقط یک عدد سفارش داده خواهد شد، (لوازم جانبی دوربین های عکاسی هستند/مثل اداپتور لنز های دوربین و ...)
حداکثر چقدر گمرکی میگیرن؟ در حد 5~10 دلاره؟ یا مثلا میگن 100 دلار باید بدی؟(حداکثر مقداری که بنظر ما ممکنه بگیرن؟ یه رقم حدودی هم بگید ، منو از سردرگمی در میاره)

و اینکه مثلا اگه بجای 60 دلار، مبلغ سفارش رو به 200 دلار برسونم، هزیه گمرکی تصاعدی بالا میره؟(چون هر چقدر مبلغ سفارش بالاتر باشه، قیمت هر دلاری که خریداری میکنم مناسبتر میوفته...)

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
دوستان يه سري كتاب هست براي يه بنده خدايي ايشون اينو ميخواهد بفرسته امريكا ميخواهد ببينه ميشه اصلا ؟ هزينه اش چقدره ؟
چه پستي ميفرسته ؟

برید اداره پست و بر اساس وزن قیمت دقیق ارسال رو بهتون میگن . امکان ارسال هم وجود داره به امریکا و .... البته اگر کتاب باشه

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
من 5~6 صفحه آخر رو خوندم!
ولی جواب سوالم رو پیدا نکردم.

برای خرید از الی اکسپرس و ارسال با "China Post Air Mail" ، ادرس رو چطوری وارد کنم؟
یعنی فارسی؟انگلیسی؟فینگلیش؟(منظورم ادرس شهر و خیابون و پلاک و ... هست)

1:مثلا اگه ادرس من این باشه:
تهران، خیابات میرداماد، کوچه 15 ، پلاک 10 اپارتمان بام شهر ، واحد 15
اینو چطوری تو الی اکسپرس وارد کنم؟(ادرس فرضی هست)

و اینکه وقتی من از الی اکسپرس یه خرید انجام میدم، ولی این خرید از 3 فروشنده مختلف هست!
همه سفارشات تو یک بسته میاد؟ یا هر فروشنده برای خودش بستبندی میکنه و جدا جدا ارسال میشه؟

و برای 4 قلم جنس که قیمت 4 تاشون با هم حدود 60 دلاره و هزیه ارسال هم حدود 6 دلار.
از همشونم فقط یک عدد سفارش داده خواهد شد، (لوازم جانبی دوربین های عکاسی هستند/مثل اداپتور لنز های دوربین و ...)
حداکثر چقدر گمرکی میگیرن؟ در حد 5~10 دلاره؟ یا مثلا میگن 100 دلار باید بدی؟(حداکثر مقداری که بنظر ما ممکنه بگیرن؟ یه رقم حدودی هم بگید ، منو از سردرگمی در میاره)

و اینکه مثلا اگه بجای 60 دلار، مبلغ سفارش رو به 200 دلار برسونم، هزیه گمرکی تصاعدی بالا میره؟(چون هر چقدر مبلغ سفارش بالاتر باشه، قیمت هر دلاری که خریداری میکنم مناسبتر میوفته...)
No 10, Unit 15 , Bamshahr Building , 15 Alley , Mirdamad Street , Tehran , IRAN , post ode : ............................ Phone : ........................ Name
حدود 20 نومن ازتون گمرکی میگیرن

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
سلام لطفا به من کمک کنید ؟
من کارم در زمینه تعمیرات پرینتر و پلاتر هستش .
من با یک شرکت چینی مکاتبه کردم بابات خرید پودر دستگاه کپی و قطعات یدکی حالا از دوستان عزیز چنتا سوال داشتم.
وزن بار من حدود 54 کیلوگرم هستش و حجمش میشه گفت دو تا کارتن جای پودر رختشویی هستش و به همراه دوتا بسته بلند یک متری با قطر کم و یکسری خورده ریز.
طرف چینی به من پیشنهاد داده که از طریق پست هوایی برات میفرستم به فرودگاه امام ***** و اینجا تحویل بگیر الان مشکل من اینجا هستش اگر سفارش من بیاد فرودگاه امام ***** و بخوان به سفارش من گیر بده و به قول گفتنی قبض انبار بشه باید چکار کنم و مراحل قانونی چی هستش. و چقدر زمان میبرد .
دو تا مسئله رو هم باید اینجا بگم ارزش واقعی بار من 2760 دلار آمریکا هستش و قرار شده قیمتش رو یک سوم بزنه در فاکتور همراه بار و اینکه من نصف وزن همین بار رو سری قبل از طریق پست آرامکس آوردم و بدون مشکل به دستم رسید .
الان واقعا من ماندم باید چکار کنم که بدون کمترین درد سر سفارشم به دستم برسه شما دوستان چه راهی رو پیشنهاد میکنید در آخر هم فایل پیش فاکتور رو براتون ضمیمه میکنم تا ببینیدمشاهده پیوست 647896
اگه میخواهید با کمترین دردسر باشه همون ارامکس خوبه پست هوایی زمان بر هست ممکنه تا 60 روز هم طول بکشه البته اگه مستقیم بفرستن فرودگاه حدود 5 الی 10 روزه میرسه و باید برید از فرودگاه ترخیص کنید . اگر در شنزن هست تمایل داشتید بار رو تحویل نماینده ما بدید تا کار حمل صورت بگیره و اینجا ترخیص و تحویلتون بدیم .

poury.amir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی از لطف شما شماره تماس من 09128186174
هستش
ای دی اسکایپamir.poury

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
چه پستي ميفرسته ؟

پست سفارشی خارجی
گزینه مناسبتون هست
وزن و حجمش رو مشخص کنین تشریف ببرین اداره پست محل سکونت دقیق بهتون میگن

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
پست سفارشی خارجی
گزینه مناسبتون هست
وزن و حجمش رو مشخص کنین تشریف ببرین اداره پست محل سکونت دقیق بهتون میگن
اون وقت هوايي هست يا زميني ؟
با كشتي هم ميشه پست كرد چقدر ميگيرن به كجا بايد تحويل بديم ؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
اون وقت هوايي هست يا زميني ؟
با كشتي هم ميشه پست كرد چقدر ميگيرن به كجا بايد تحويل بديم ؟

استاد
برای آمریکا زمینی میشه به نظر خودت ؟
عرض کردم تشریف ببر اداره پست محل سکونت

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
و اين كه من تهران هستم از قوانين تهران سر درنمياري ؟
اخه يه بار زنگ زدم پيچوندن هي ميگفتن واسه چي ميخواهي بفرستي ؟ چي توشه ؟
جةاب دقيق نميداد طرف

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
و اين كه من تهران هستم از قوانين تهران سر درنمياري ؟
اخه يه بار زنگ زدم پيچوندن هي ميگفتن واسه چي ميخواهي بفرستي ؟ چي توشه ؟
جةاب دقيق نميداد طرف

ما که هیچی سر در نمی یاریم مخصوصا تهران !
شما خودت یک کم زحمت بکش حضوری تشریف ببر چهار راه لشکر
وظیفشونو سوال کنن از شما
همه جای دنیا وقتی میخوای باری بفرستی خارج از کشور ازت سوال میکنن

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
سلام. خرید من با پست هوایی چین ارسال شده. الان توی سایت رهگیری رو چک کردم این پیغام رو داد: Arrival at delivery office IR
یعنی رسیده ایران؟؟ اگه آره چند روز دیگه میرسه دستم؟ یا از کجا میتونم بگیرمش؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام. خرید من با پست هوایی چین ارسال شده. الان توی سایت رهگیری رو چک کردم این پیغام رو داد: Arrival at delivery office IR
یعنی رسیده ایران؟؟ اگه آره چند روز دیگه میرسه دستم؟ یا از کجا میتونم بگیرمش؟
بله ظاهرا رسیده ایران
نمی دونم
بسته پستی را اداره پست میاره براتون به آدرسی که دادین

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
با سلام خدمت دوستان
کسی هست که داخل کار واردات باشه که بخواد جنس با کانتینر وارد کنه از چین و اجناس من هم از چین بخره و بیاره ایران تا پول گمرک و پست رایگان بشه برام ضمنا زمان تحویل هم خیلی زود باشه
کارمزد طرفم میدم برای هر جنس چون من فروشگاه اینترنتی دارم اگر اوکی شد مشتری دائمی میشم
ID : takbarg70
لطفا تماس بگیرید

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
با سلام خدمت دوستان
کسی هست که داخل کار واردات باشه که بخواد جنس با کانتینر وارد کنه از چین و اجناس من هم از چین بخره و بیاره ایران تا پول گمرک و پست رایگان بشه برام ضمنا زمان تحویل هم خیلی زود باشه
کارمزد طرفم میدم برای هر جنس چون من فروشگاه اینترنتی دارم اگر اوکی شد مشتری دائمی میشم
لطفا تماس بگیرید
هیشکی برای شما رایگان نمیاره
هم پول بار میگیرن هم پول گمرک و ترخیص
مگه عقلش کمه
همه افرادی که کانتینری کالا میارن آمار بازار از من و شما بیشتر دستشون هست

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
با سلام خدمت دوستان
لطفا تماس بگیرید
سوال اینجاست که کسی که ترخیص کاره که صاحب بار نیست بخواد چیزی رو تو کانتینر اضافه کنه صاحب بار هم عاشق چشم گ ابروی شما نیست بخواد بارتون رو رایگان بیاره . نمیدونم چقدر فکر کردید و به همچین موضوعی رسیدید که کسی این کار رو براتون انجام میده
هر کاری راه و روش خودش رو داره شما اگر حجم خریدتون پایینه از طریق پستی اقدام کنید ا

بالا