برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
ببخشبد من از فروشنده ای که خرید کردم سوال کردم چیزی که توی سایت واسه رهگیریش زده به چه معنیه؟ که گفت یعنی تو پست محلی هست! الان این یعنی چی؟ رسیده تهران؟ یا اهواز؟ و اینکه مثلا الان یه بسته دارم که تاریخ ورودش به پست محلی مال 6 روز پیش هستو هنوز به من تحویل داده نشده. ممنون.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
دقیقا چی نوشته ؟ هرچند معمولا به پست محلی برسه خودشون میارن، یا زنگ میزنن بری بگیری

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
ببخشبد من از فروشنده ای که خرید کردم سوال کردم چیزی که توی سایت واسه رهگیریش زده به چه معنیه؟ که گفت یعنی تو پست محلی هست! الان این یعنی چی؟ رسیده تهران؟ یا اهواز؟ و اینکه مثلا الان یه بسته دارم که تاریخ ورودش به پست محلی مال 6 روز پیش هستو هنوز به من تحویل داده نشده. ممنون.
زنگ بزن اداره پست مرکزی اهواز

aria_1200

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان ممنون می شم سوال منو جواب بدین
اگه بخوایم بین 50 تا 100 تا فلش از چین بیاریم با پست اینجا توی ترخیص به مشکل می خوره؟! اگه آره چیکار میشه کرد؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
Arrival at delivery office IR

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

معمولا یکم طول میکشه بیان تحویل بدن یا زنگ بزنن. خودت برو اداره پست. من چند بار که با پست جنس آوردم خودم سریع رفتم گرفتم. یه بار بعدِ یه هفته یکی زنگ زد گفت آقا جنستون تو پسته بیاید پول گمرک و انبارش رو بدید ببرید ! ( خر تو خریه تو این اداره )

neda7

Registered User
لایک‌ها
154
معمولا یکم طول میکشه بیان تحویل بدن یا زنگ بزنن. خودت برو اداره پست. من چند بار که با پست جنس آوردم خودم سریع رفتم گرفتم. یه بار بعدِ یه هفته یکی زنگ زد گفت آقا جنستون تو پسته بیاید پول گمرک و انبارش رو بدید ببرید ! ( خر تو خریه تو این اداره )
مرسی. ظهر رفتم اما دیر رسیدم ارزیابشون رفته بود گفت فردا صبح بیا. حالا میترسم الکی ارزش زیاد بزاره رو خریدام!! زیر ۵۰ دلارن

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دنبال یک شرکت بازرگانی هستم که اجناسی که از سایت علی اکسپرس و.. میخواهم بخرم رو وارد ایران کنه ( یا از این سایت ها جنس رو بگیره یا خود طرف بازار چین بخره من مدل رو بهش میدم مسئله اصلی من پست هستش که DHL هزینه زیادی رو در بر میگیره کسیکه میتونه جنس رو سریع به ایران بیاره و پول هزینه چین تا ایران قیمت مناسبی داشته باشه برای من اعلام کنه برای همکاری
یعنی شرکت چین از این سایت ها تحویل بگیره

hunter2000

Registered User
لایک‌ها
416
دنبال یک شرکت بازرگانی هستم که اجناسی که از سایت علی اکسپرس و.. میخواهم بخرم رو وارد ایران کنه ( یا از این سایت ها جنس رو بگیره یا خود طرف بازار چین بخره من مدل رو بهش میدم مسئله اصلی من پست هستش که DHL هزینه زیادی رو در بر میگیره کسیکه میتونه جنس رو سریع به ایران بیاره و پول هزینه چین تا ایران قیمت مناسبی داشته باشه برای من اعلام کنه برای همکاری

شما هر کالایی رو خواستید خرید کنید و به ادرس ما در شنزن ارسال کنید همه کالاهاتون رو یکجا هوایی ارسال میکنیم به ایران اگر ارزشش زیر 1000 دلار بشه یکروره ترخیص و تحیولتون میدیم اگر بیشتر بشه باید ثبت سفارش بشه . برای پرداخت یوان هم اگر تمایل داشتید میتونیم در کمتر از 1 ساعت و با کارمزد مناسب براتون انجام بدیم

mm.caffee

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
اگه بخوام به وسیله دوستم چند تا گوشی کارکرده بیارم، گمرک میخوره؟
اگه آره چکار کنم گمرک نخوره؟
تا چند تا میشه آورد؟
ممنون میشم جواب بدید

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام
اگه بخوام به وسیله دوستم چند تا گوشی کارکرده بیارم، گمرک میخوره؟
اگه آره چکار کنم گمرک نخوره؟
تا چند تا میشه آورد؟
ممنون میشم جواب بدید
نمی تونی بیاری

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
مرسی. ظهر رفتم اما دیر رسیدم ارزیابشون رفته بود گفت فردا صبح بیا. حالا میترسم الکی ارزش زیاد بزاره رو خریدام!! زیر ۵۰ دلارن
اگر خواستن گمرکی بگیرن اعتراض کن

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
فرقی نمی کنه چون خریدت پایینه اگر از طریق شرکت بازرگانی یا دی اچ ال بخوای هوایی بیاری در هردو صورت برات گرون در میاد
پول بارت زیاد میشه

takeitez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هر کالایی که میاد چه تک چه تعداد فاکتور می خواد
فرقی نمیکنه با هر چی بیاد
شما یک بار در سال تا 50 دلار معافیت داری
مجوز استاندارد برای کلیه کالاها
مجوز ارشاد برای اسباب بازی
مجوز سازمان تنظیم مقررات برای کنترل از راه دور
سلام @glc_engineer

من تصمیمم رو گرفتم و قطعات ربات پرنده رو مثله 4تا موتور و3تا باتری و ملخ و قطعات الکترونیکی که در مجموع میشه 1500-1600 دلار رو از طریق پست وارد کنم , تو مناطق آزاد تجاری(مثله انزلی ) هم گمرک و شرایط گمرکی و معافیت هایی که تو نوشته های قبلی گفتی مثله مناطق دیگه ی کشوره ؟

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
سلام @glc_engineer

من تصمیمم رو گرفتم و قطعات ربات پرنده رو مثله 4تا موتور و3تا باتری و ملخ و قطعات الکترونیکی که در مجموع میشه 1500-1600 دلار رو از طریق پست وارد کنم , تو مناطق آزاد تجاری(مثله انزلی ) هم گمرک و شرایط گمرکی و معافیت هایی که تو نوشته های قبلی گفتی مثله مناطق دیگه ی کشوره ؟
گمرکی نمیدی فقط عوارض داره
عوارض ورود

glc_engineer

Registered User
لایک‌ها
1,422
شما میدونی حداکثر عوارضش چقدر میشه ؟
سوالهای سخت نکن دی
یه ذره هم همت شما مورد نیاز است
گمرکی لوازم شما به اضافه مالیات ارزش افزوده حدودا 15 درصده
البته حدسی چون من اچ اس کد کالای شما را ندارم
حالا عوارض ورودی بند انزلی را خودت پیدا کن !
مورچه چیه که کله پاچش چی باشه !!!

mm.caffee

Registered User
لایک‌ها
3
علامت تعجب برای چیه ؟
واردات کلیه لوازم دست دوم ممنوعه !
ممنون که پاسخ میدید
منظور واردات تعداد خیلی بالا نیست
منظورم مثلا 7 8 تاست
مسافرتی
یکی از دوستانه که اگه بشه میخواد بیاره