برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای انتخاب سرویس دهنده ADSL ا

به نظر شما کدومیکی از سرویسها مناسبتره برای سرعت 256 و 512

• Total voters
    174

rezakheiry

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پارسي نت با جديت فعاليت ميكنه و جالب اينجاست كه بر خلاف چيزي كه تو سايتش نوشته امكاناتش را بهتر هم كرده در حالي كه سايتش را آپديت نكرده حتما‌ً يك سري به سايتش بزنيد و تماس هم بگيريد

parsuser_com

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
مثل اینکه به تازگی میگن تو تهران آی اس پی به نام آزاد نت اومده که سرعت دانلودی به اندازه 100 کیلوبایت میده
درسته؟

کوچیک شما علی:)

h4m1d.r3z4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ،

دوستان بنده چند ماهی میشه از اینترنت داتک استفاده می‌کنم . سابقاً Wireless ۲۵۶ داشتم ۵۰ تومن چون نمیتونستم ADSL بگیرم . اما بعدش ADSL ۵۱۲ گرفتم ۵۰ تومن . Wireless خیلی خوب بود ، برخلاف انتظارم اصلاً قطع و وصل نمی‌شد سرعتش هم خوب بود . فکر می‌کردم ADSL هم همین کیفیت رو داشته باشه ولی الآن ADSL در طول روز خیلی قطع و وصل میشه سرعتش هم نامحسوس پائین میاد . از اونجا که ۵۱۲ و بدون محدودیت ترافیک هستش ، به نظرتون ارزشش رو داره که آدم با کیفیت نسبتاً پائینش راه بیاد یا میشه سرویس بهتری با همین حدود قیمت پیدا کرد . محل کارم پارس‌آنلاین دارم ۲۵۶ ، ۴۰ تومن با محدودیت ترافیک و عجیب اینه که سرعتش از ۵۱۲ خونه بیشتره (خونه دانلودم متوسط ۵۰ کیلوبایت در ثانیه‌س ، محل کارم ۵۲).
یا اصلاً راه حلی چیزی وجود داره که مشکلش رو برطرف کنم ؟ ازشون سوال می‌کنم داتک میگه از مخابرته ، مخابرات میگه از داتکه ... خلاصه نهایتش خیلی لطف کنن میندازن گردن خودم که چون خونه تلفن بی‌سیم دارین قطع میشه ... حالا دفتر تلفن بی‌سیم و سانترال و ۱۰ تا خط داریم ...!

پیشاپیش از راهنمائیتون متشکرم

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام ،

دوستان بنده چند ماهی میشه از اینترنت داتک استفاده می‌کنم . سابقاً Wireless ۲۵۶ داشتم ۵۰ تومن چون نمیتونستم ADSL بگیرم . اما بعدش ADSL ۵۱۲ گرفتم ۵۰ تومن . Wireless خیلی خوب بود ، برخلاف انتظارم اصلاً قطع و وصل نمی‌شد سرعتش هم خوب بود . فکر می‌کردم ADSL هم همین کیفیت رو داشته باشه ولی الآن ADSL در طول روز خیلی قطع و وصل میشه سرعتش هم نامحسوس پائین میاد . از اونجا که ۵۱۲ و بدون محدودیت ترافیک هستش ، به نظرتون ارزشش رو داره که آدم با کیفیت نسبتاً پائینش راه بیاد یا میشه سرویس بهتری با همین حدود قیمت پیدا کرد . محل کارم پارس‌آنلاین دارم ۲۵۶ ، ۴۰ تومن با محدودیت ترافیک و عجیب اینه که سرعتش از ۵۱۲ خونه بیشتره (خونه دانلودم متوسط ۵۰ کیلوبایت در ثانیه‌س ، محل کارم ۵۲).
یا اصلاً راه حلی چیزی وجود داره که مشکلش رو برطرف کنم ؟ ازشون سوال می‌کنم داتک میگه از مخابرته ، مخابرات میگه از داتکه ... خلاصه نهایتش خیلی لطف کنن میندازن گردن خودم که چون خونه تلفن بی‌سیم دارین قطع میشه ... حالا دفتر تلفن بی‌سیم و سانترال و ۱۰ تا خط داریم ...!

پیشاپیش از راهنمائیتون متشکرم

توی محاسبه سرعتا اشتباه نمیکنی؟ 256 چطوری میتونه 52 باشه! خیلی زیاده برای 256

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
به سیستم اکانتیگ شرکت سرویس دهنده بستگی داره که اگر بخوان با 64 هم میتونه 100 کیلوبایت بگیره! :);)

h4m1d.r3z4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

برای همین از کلمهء عجیب استفاده کردم! البته شایدم یه اشتباه از اونطرف بوده که من ۲۵۶ خریدم ولی اونجا اشتباهاً ۵۱۲ ست شده ، شاید ... ولی بعید می‌دونم .

همچنان منتظر معرفی ISP محبوب از طرف دوستان هستم...

bad_sectore

Registered User
لایک‌ها
2
البته ميدونم همه شركت ها با ارائه كارت دانشجويي يا مدركي كه مرتبط به كار شركتي باشه 256 به بالا هم ميدن!‌ ولي براي كسي كه هيچ كدوم از اينارو نداره كدوم شركت ميده كه قيمت ارزون و كيفيت سرويس دهي خيلي خوبي داشته باشه ؟

الان آسياتك دارم 128. منطقه قلهك.

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
اینجه مشهد ، هر سرعتی که بخی بهت مدن... هچیم نمخن

m-sh

Registered User
لایک‌ها
9
البته ميدونم همه شركت ها با ارائه كارت دانشجويي يا مدركي كه مرتبط به كار شركتي باشه 256 به بالا هم ميدن!‌ ولي براي كسي كه هيچ كدوم از اينارو نداره كدوم شركت ميده كه قيمت ارزون و كيفيت سرويس دهي خيلي خوبي داشته باشه ؟

الان آسياتك دارم 128. منطقه قلهك.
مگه هنوز این مشخره بازی ها هست ؟!

منم به راحتی هر چی بخوام می تونیم بگیرم !

rshr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه

یک سال و اندی میشه که از داتک 256 داریم تو خونمون( مرکز مخابرات صالح طبری)
داتک دیگه رفته رو اعصاب. هر 20 دقیقه یک بار قطع میشه :thumbsdow
--> داتک پرپر 28-29 دانلود میکنه <--
حالا دنبال جایکزینم:f34r:
ازتون کمک می خام

موارد مهم:

دانلود: با تورنت زیاد دانلود میکنم پس IP باید ولید و از این جور چیزا باشه (چند وقتیه داتک انگولکمون میکنه)
محدودیت ترافیک هم نداشته باشه.
سرعتش هم خوب باشه(مث داتک به جای 32 به ما 28 نده)
آپلود : مهم نیست

قطعی هم کم داشته باشه
گرون هم نباشه

(سپنتا خوبه ولی گرونه)

مرسی خدافز

دیریست که دلدار پیامی نفرستاد
ننوشت کلامی و سلامی نفرستاد

صد نامه فرستادم و آن شاه سواران
پیکی ندوانید و سواری نفرستاد

سوی من وحشی صفت عقل رمیده
هو روشی کبک خرامی نفرستاد

دانست که خواهد شدنم مرغ دل از دست
و از آن خط چون سلسله دامی نفرستاد

فریاد که آن ساقی شکرلب سرمست
دانست که مخمورم و جامی نفرستاد

چندان که زدم لاف کرامات و مقامات
هیچم خبر از هیچ مقامی نفرستاد

حافظ به ادب باش که واخواست نباشد
گر شاه پیامی به غلامی نفرستاد

4روز بعد...
جوابی نفرستاد ...
:(

cordless

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اینترنت با بستر خوب در ایران گشتم نبود نگرد نیست!

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
من ميخوام اي دي اس ال بخرم بچه به نظرتون از كجا بخرم ؟‌قيمت مناسب سرعت 128 من روزانه حداقل 5 ساعت به بالا نت هستم و 50% وبگردي ميكنم ، 30% آپلود و 20 % دانلود .. از كجا بگيرم ؟‌

به سوال من هيشكي جواب نميده ؟!

=-===================
ماكس نت يه سرويس ويژه گذاشته توي قسمت خريد آنلاين سايتش 128خانگي 12هزار و خورده اي دون مخابرات و عوارضي . .اين چطوره ؟؟‌ و يه قسمت گذاشته به نام noise filter : مي خواهم يا نمي خواهم اين چيه ؟

اين سرويس 512ن 9500تومان شاتل چيه ؟‌:wacko:

منتظرم . ;)

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
هر کی نشناسه شما رو فکر میکنه تهران هستی

اول از همه باید بگی که تبریز هستی تا اونایی که تبریز هستن شما رو راهنمای کنند

من تا 7 ماه پیش به مدت 2 سال از شاتل استفاده میکردم مشکلی هم نداشتم باهاش

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
خب من تو تايپيك ماله تبريز هم اين سوال را پرسيدم ولي ديدم كسي نديده يه تايپيك ديگه باز كردم به هر حال حق با شماست .

دوستان عزيز لطفا راهنمايي كنند .

Daryaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
من تو تهرانسر زندگی میکنم در منطقه 21 شهرداری و منطقه مخابراتی شهید توکلی با پیش شماره 4450.
حالا میشه یه شرکتی رو معرفی کنید که اینجا ADSL یا هر نوع اینترنت دیگه ای که میشناسید بده
راستش من که پیدا نکردم:(

دوست عزیزی که دقیقا شرایط من رو دارید . میشه بپرسم الان از چه شرکتی سرویس گرفتید ؟ آیا از شهراد گرفتید ؟
این صبانت با مرکز مخابراتی باحال شهید توکلی ، باعث شد موهای سر من همرنگ دندونام بشه !!!

Daryaa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
منطقه ما رو فقط دو شرکت صبانت و شهراد پشتیبانی می کنند:( شما کدام یک رو ترجیح میدین؟

من هم مثل شما .
فقط لطفا بگید تو چه مرکز مخابراتی هستید ؟ اگه شهید توکلی هست ، شدیدا توصیه می کنم طرف صبانت نرید !!! البته صبانت عالیه اما مرکز مخابراتی شهید توکلی باهاش مشکل داره . الان یک هفته ست برای من هیچ page ای نمیاد ( البته اینترنت وصله ) و همین یک ساعت پیش درست شد . در ماه ، یک هفته 10 روزی این طوری میشه !!!
من خودم در فکر این هستم که شرکت رو عوض کنم و از شهراد سرویس بگیرم .

aliani.maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من که یه 5 یا 6 ماهیه از شهراد میگیرم همه ماهارو 256 با حجم 5 گیگ گرفتم که سرعت دانلودش اکثرا روی 28 یا 30 هست البته این ماه 45 تومن پول دادم و بدون حجم گرفتم برا دانلود که زیاد مشکل نداشتم باهاش .
تا الان که 26 روز گذشته روزی 16 17 ساعت دانلود کردم که تا الان حدود 35 گیگی میشه یا بیشتر دقیقا نمیدونم.
در کل بد نبوده.
منم توی شهید توکلیم

aliani.maya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هم مثل شما .
فقط لطفا بگید تو چه مرکز مخابراتی هستید ؟ اگه شهید توکلی هست ، شدیدا توصیه می کنم طرف صبانت نرید !!! البته صبانت عالیه اما مرکز مخابراتی شهید توکلی باهاش مشکل داره . الان یک هفته ست برای من هیچ page ای نمیاد ( البته اینترنت وصله ) و همین یک ساعت پیش درست شد .

سلام
ما که از یه نفر که 512 گرفته بود صبانت از همین مرکز شنیدیم که 19 مگابایت رو تو 1 دقیقه و نیم دانلود کرده بود!!! خیلی تعجب کردم
شایدم چون تازه گرفته بود این سرعت رو بهش داده بودن.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
دوستانی که از شاتل سرویس گرفتن ، تا چه حد راضی هستن؟ (قیمت ، پشتیبانی ، سرعت و ...)

و اینکه سرویسی که شاتل در تهران ارایه میکنه با سرویسی که در شرستانها ارائه میده یکیه؟

و اینکه آیا شاتل فقط سرویس adsl2 ارائه میده؟

بالا