برگزیده های پرشین تولز

واردات و فروش تبلت Dell Venue 8 Pro با 32 گیگ حافظه

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
داداش اگه تبلت چینی هم وارد میکنی بگو تا لینک بدم
سلام و عرض ادب
متاسفانه تبلت چینی وارد نمی کنیم
در صورت تمایل به خرید برند موجود در خدمتم

پیروز باشید

mjzamani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
قیمت ها در سایت
www.rayadell.com
موجود است
به خریدار واقعی یک مقدار تخفیف هم میدم
پیروز باشید
با سلام
میخواستم بدونم که مقدار تخفیف چقدره؟
مثلا من دنبال تبلت Dell Venue 8 بودم آیا هر دو رنگش رو دارید؟

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
با سلام
میخواستم بدونم که مقدار تخفیف چقدره؟
مثلا من دنبال تبلت Dell Venue 8 بودم آیا هر دو رنگش رو دارید؟
دوست عزیز با توجه به بالا رفتن قیمت دلار و گمرک
قیمت ها در حال حاضر کاملا مقطوع می باشد
فقط ارسال کالا برای شما بصورت رایگان خواهد بود
همچنین در حال حاضر فقط رنگ مشکی موجود می باشد

در صورت تمایل در خدمتم
پیروز باشید

کهکشان خاورمیانه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تهران خیابان ولیعصر بالاتر از چهار راه طالقانی
Kasmaco Inventory ©
DELL VENUE 32GB , 64GB:
CPU: Intel ATOM Processor Z3740D(2MB Cache up to 1.8GHZ)
HDD: 64GB Storage Capacity
RAM: 2GB Memory
Display: 8" IPS HD(1280*800) Multi Touch Display
SOFTWARE: Windows 8.1 / Microsoft Office Home & Student 2013
Includes : Wireless-N + Bloutooth / MicroSD Card Reader
CAMERA: 5MP Photo Camera = Back / 1.2MP Webcam = Front
Size and Weight : Thickness: 0.35 = 9mm / Weight : starting at .87 lbs = 395g
فروش به همکار و تعداد دارای تخفیف ویژه میباشد.
ساخت چین به درخواست امریکا(ORGINAL)
tel:88936963 ext:[ 107 , 108 ]

viperpix

Registered User
لایک‌ها
32
با سلام

پس از رفتن به مکان اعلام شده
  1. مدل ارزانتر مدل Latitude بود که مدل از رده خارج Dell می باشد. حتی مدل Latitude هم دارای انواع مختلفی می باشد که برخی از آنها دارای اختلاف قیمتی در حدود 600 دلار با مدل ارزانتز می باشند.
  2. مدل مورد نظر در بازار کامپیوترایران موجود می باشد. کل اطلاعاتی که از این مدل از طریق این افراد در دست بود دیده شدن این مدل در یکی از فروشگاههای این مرکز خرید و با قیمت 1390000بود. لازم به ذکر است این مدل در مرکز کامپیوتر ایران و درطبقه دوم! و نه سوم موجود می باشد. اطلاعات تماس نیز در برگه ای که از طرف آن شرکت دریافت شده در پایین پیوست شده است و اطلاعات تماس نیز موجود است.
  3. مدل مورد نظر مدل latitude ST می باشد که این مدل به علت قدیمی بودن حتی در Outlet سایت Dell هم موجود نمی باشد. این مدل بنا به اظهار فروشنده دارای گارانتی نمی باشد و ویندوز آن window 8 می باشد.در صورت پیدا شدن این مدل در اینترنت باید توجه داشت ویندوز نصب شده بر روی آن windows 7 می باشد که احتمالا می توان حدس زد ویندوز نصب شده از نوع کرک شده می باشد. در صورت در خواست همین مدل تبلت با قیمت 1150000 و با یک سال گارانتی تعویض بی قید و شرط قابل ارائه می باشد.
  4. در صورت مراجعه به سایتDell و قسمت Outlet( از رده خارج) قیمت خرید تبلتهای Latitude قابل مشاهده می باشد که می توان دید قیمت خرید انها از دوبرابر قیمت فروش این مدل بالاتر می باشد.شاید این قیمت تلنگری برای افرادی باشد که در مورد قیمت بالای Venue شاکی هستند!
  5. تمامی تبلتهایDell ارایه شده توسط شرکت به طور مستقیم ار آمریکا وارد شده و دارای گارانتی بدون قید و شرط یکساله می باشند.
  6. در ضمن تمامی تبلتهایی که برای کشور آمریکا تولید می شوند به علت عدم نیاز به استفاده از سیم کارت برای استفاده از اینترنت، دارای اسلات سیم کارت نیستند، مدل dell موجود در بازار ایران دارای اسلات سیم کارت بود که ساده ترین افراد هم می تونن به تقلبی بودن مدل Latitude پی ببرن! مطمئنا فروش تبلت Dell با اسلات سیم کارت به مسخره گرفتن شعور خریدار هست.

دوست عزییییز!! این چه حرفیه داری میگی شما؟!!
معلوم کلا از محصولات برندی که میفروشی اطلاعی نداری پس بقیه نظراتم مشکوکن صحتشون!!
سایت معروف laptopmag رو که میشناسین انشالا..؟
http://www.laptopmag.com/reviews/tablets/dell-latitude-10.aspx

قسمت Ports رو آخرین خطشو بخون... میگه Latitude 10 سیمکارت میخوره.. حالا یبار دیگه موردی که قرمز کردم از صحبتات بلند بخون.. حستون چیه الان؟!

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
دوست عزییییز!! این چه حرفیه داری میگی شما؟!!
معلوم کلا از محصولات برندی که میفروشی اطلاعی نداری پس بقیه نظراتم مشکوکن صحتشون!!
سایت معروف laptopmag رو که میشناسین انشالا..؟

قسمت Ports رو آخرین خطشو بخون... میگه Latitude 10 سیمکارت میخوره.. حالا یبار دیگه موردی که قرمز کردم از صحبتات بلند بخون.. حستون چیه الان؟!

با سلام و عرض ادب
1- قبلا اعلام شده بود که بحث کارشناسی دیگه در این تاپیک ممنوعه و دوست من اگر تکرار بشه حتما گزارش خواهد شد (این قانون این تاپیکه)
2- مرجع خرید و کانفیگ های خریداری شده سایت رسمی کمپانی دل (www.dell.com)می باشد اگر میخواین دقیق به حرف بنده برسید برین مدلی که فرمودین رو تو همین سایت چک کنید - ضمنا قابل ذکر است این سری (Latitude ) دیگه توسط کمپانی تولید نمیشه
3- فکر نکنم دیگه از خود سایت کمپانی تولید کننده بالاتر هم وجود داشته باشه

ضمنا قبل از اظهار نظر اون هم بعد از گذشت چندین ماه حتما دقیق خواندن و درست سرچ کردن رو یاد بگیرین
باز هم ذکر میکنم در تاپیک اجازه بحث کارشناسی وجود نداره چون همه چیز در سایت رسمی دل موجوده و نیازی به کارشناسی کردن نیست اگر هم دوست دارین بحث رو کش بدین در پ.خ در خدمتتون هستم

پیروز باشید

Last edited:

viperpix

Registered User
لایک‌ها
32
راس میگین دقیق نخوندم وگرنه متوجه شخصیت جالب شما میشدم و هرگز پست نمیدادم. اگر شما تو کار خرید و فروش موفقین منم دانشم بارها از شما بیشتره و نیازی هم نیست ثابت کنم اون سایت بوضوح داره میگه وجود داره!! از سایت دل هم مراجعینش حتی بیشترن.. اکی بهرحال حق با شماست، تاپیییک شماست! روز خوش

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
راس میگین دقیق نخوندم وگرنه متوجه شخصیت جالب شما میشدم و هرگز پست نمیدادم. اگر شما تو کار خرید و فروش موفقین منم دانشم بارها از شما بیشتره و نیازی هم نیست ثابت کنم اون سایت بوضوح داره میگه وجود داره!! از سایت دل هم مراجعینش حتی بیشترن.. اکی بهرحال حق با شماست، تاپیییک شماست! روز خوش
مرجع تمام خریدهای شرکت ، کمپانی دل واقع در کشور امریکاست
پس مرجع اطلاعات دقیق درباره محصولاتش هم سایت کمپانی مذکوره
من از سایت هایی مثل آمازون و ebay و ... خرید نمی کنم که بخواد مرجع اطلاعات و کانفیگم هم اونها باشن

دیگه از این واضح تر هم وجود نداره

پیروز باشید استاد

kakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام دوستان عزیز.
یه سوال دارم و میخوام اگه بشه فوری ج بدید چون دوستم دیشب رفت چین برای واردات جنس میخوام یه راهنمایی کنید که چه جنسی بگم واسم بیاره
من یه تبلت 10 اینچ یا 11 میخوام که سی پی یو خوبی داشته باشه سیم کارت بخوره طراحی شیکی داشته باشه قیمتشم آن چنان بالا نباشه مثل مایکروسافت.چی پیشنهاد میکنید؟
دل 11 پرو عالیه ولی سیم نمیخوره.خودم lenovo miix 2 10 FHD مدل سیمکارت خورشو بهش گفتم بیاره.مدل بهتری شما دوستان عزیز سراغ ندارید؟
ممنون میشم زود جواب بدید
راستی چند سوال دیگه هم دارم که جایی جواب نگرفتم.ایشالا که اینجا ج میگیرم
مثلا این دل 11 پرو که 1 دونه USB میخوره (رو خود تبلت نه داکش) این usbhub هم ساپورت میکنه؟میشه هاب بهش زد و کیبورد و موس و اینجور چیزا بهش وصل کرد؟پرینتر چی؟ج میده؟
ممنون از همگی
lenovo-miix-2-10-136387

طراحیش فوق العاده هست

Last edited:

kakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه سوال دیگه یادم رفت بپرسم
این تبلت dell venue 11 pro یا lenovo miix 2 10 FHD رو میشه به عنوان یک pc ازش استفاده کرد؟تمام برنامه های ویندوز رو اجرا میکنه؟
چون یه بنده خدایی که خیلی ادعاش میشد میگفت اینه ویندوزفون روش نصبه !!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه من یک برنامه نویسم.میخوام بدونم میتونم از این دو نمونه تبلت به جای لپ تاپ یا pc استفاده کنم؟
مرسی

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
سلام دوستان عزیز.
یه سوال دارم و میخوام اگه بشه فوری ج بدید چون دوستم دیشب رفت چین برای واردات جنس میخوام یه راهنمایی کنید که چه جنسی بگم واسم بیاره
من یه تبلت 10 اینچ یا 11 میخوام که سی پی یو خوبی داشته باشه سیم کارت بخوره طراحی شیکی داشته باشه قیمتشم آن چنان بالا نباشه مثل مایکروسافت.چی پیشنهاد میکنید؟
دل 11 پرو عالیه ولی سیم نمیخوره.خودم lenovo miix 2 10 FHD مدل سیمکارت خورشو بهش گفتم بیاره.مدل بهتری شما دوستان عزیز سراغ ندارید؟
ممنون میشم زود جواب بدید
راستی چند سوال دیگه هم دارم که جایی جواب نگرفتم.ایشالا که اینجا ج میگیرم
مثلا این دل 11 پرو که 1 دونه USB میخوره (رو خود تبلت نه داکش) این usbhub هم ساپورت میکنه؟میشه هاب بهش زد و کیبورد و موس و اینجور چیزا بهش وصل کرد؟پرینتر چی؟ج میده؟
ممنون از همگی
lenovo-miix-2-10-136387

طراحیش فوق العاده هست
یه سوال دیگه یادم رفت بپرسم
این تبلت dell venue 11 pro یا lenovo miix 2 10 FHD رو میشه به عنوان یک pc ازش استفاده کرد؟تمام برنامه های ویندوز رو اجرا میکنه؟
چون یه بنده خدایی که خیلی ادعاش میشد میگفت اینه ویندوزفون روش نصبه !!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه من یک برنامه نویسم.میخوام بدونم میتونم از این دو نمونه تبلت به جای لپ تاپ یا pc استفاده کنم؟
مرسی

با سلام و عرض ادب
ورودتون رو به فروم پرشین تولز تبریک میگم
1- لنوو با شرایطی که فرمودین اوکی هست اگر دوستان تبلت ویندوزی سیم کارت خور با سخت افزار و نرم افزار بروز میتونن بهتون پیشنهاد بدن
2- بحث استفاده نرم افزاری هم باید خدمتتون بگم بنده روی venue 8 Pro 64G نرم افزار Visual Studio 2012 + SQl Server 2010 رو نتصب کردم و مشکلی هم نداشت دیگه مشخثه که venue 11 pro جای خود داره
3- ویندوز روی تبلتتون اگه نسخه RT نباشه شما محدودیتی از نظر سیستم عامل برای نصب برنامه روی تبلتتون با PC ندارین
4- روی تبلت venue 11 pro با همون تک پورت usb بصورت جداگانه صفحه کلید و موس و فلش 64 گیگ رو چک کردم و اوکی بود . به ظاهر اگر از هاب usb که مستقیما جهت تامین برق آداپتور داشته باشه استفاده کنی نباید مشکلی وجود داشته باشه

پیروز باشی دوست عزیز

kakat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تشکر از جوابتون دوست عزیز !
شما میتونید لنوو رو وارد کنید؟مثلا همین LENOVO MIIX 2 10FHD رو چی؟کیتونید وارد کنید؟
قیمت سایتش 499 $ هست.بخواد وارد بشه قیمتش چند میشه و پای من چندی آب میخوره؟
یه سوال دیگه اینکه سایز 8 اینچ برای تبلت ویندوزی بنظرتون کوچیک نیست؟؟؟
اگر نه که شاید thinkpad 8 رو بخرم چون فوق العاده هست
ممنون از سایت خوبتون

moosa2008

Registered User
لایک‌ها
34
تشکر از جوابتون دوست عزیز !
شما میتونید لنوو رو وارد کنید؟مثلا همین LENOVO MIIX 2 10FHD رو چی؟کیتونید وارد کنید؟
قیمت سایتش 499 $ هست.بخواد وارد بشه قیمتش چند میشه و پای من چندی آب میخوره؟
یه سوال دیگه اینکه سایز 8 اینچ برای تبلت ویندوزی بنظرتون کوچیک نیست؟؟؟
اگر نه که شاید thinkpad 8 رو بخرم چون فوق العاده هست
ممنون از سایت خوبتون
با سلام و عرض ادب
1- با توجه به اینکه فرمودین یکی از آشنایان شما در حال حاضر چین هستند ایشون میتونند با همون 499 دلار وارد کنند و از نظر بنده چون جنس تک هست برای ایشون هم مشکلی از نظر گمرک پیش نمیاد ولی ما به دلیل واردات مستقیم از کشور امریکا با توجه به اضافه شدن هزینه اوپک + مالیات + پست DHL + گمرگ نسبت به اون هزینه 499 حداقل 200 تا 250 دلار افزایش قیمت خواهیم داشت که این موضوع با توجه به تک بودن جنس شما به شما اصلا پیشنهاد نمی شود
2- سایز 8 اینچ سایز استانداریس بنده که با اسن موضوع مشکلی نداشتم اما این کاملا مورد کاربریست و جهت وضوح و سهولت در کار کاربر هست که سایز 10 یا 8 را انتخاب کنید

باز هم اگر سئوالی بود در خدمتم
پیروز باشید

بالا