برگزیده های پرشین تولز

پایگاه مشاوره و راهنمایی درباره خدمت سربازی اعزام - معافیت

alireza.civil

Registered User
لایک‌ها
107
سلام. من دانشجو ارشد هستم واسه منم پیامک اومده.

معافیت تحصیلیم ثبت نشده دانشگاه هم مدرک لیسانس رو بهم نمیده ببرم ثبت کنم .

نیان در خونه آبروریزی راه بندازن !!!

nima_fk

Registered User
لایک‌ها
6
دوستان من میخوام سوالی از **** وظیفه بپرسم واسه اینکه غیبت دارم اونجا گیر نمیدن بهم؟

btmn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان کسی هست توی کمیسیون معاف نشده و نرفته باشه خدمت؟

I_Love_NY

Registered User
لایک‌ها
464
دوستان من میخام دی ماه اعزام بشم از طرفی هنوز با دانشگاه تسویه نکردم و آبان ماه کارم با دانشگاه تموم میشه میشه قبل از این که با دانشگاه تموم بشه کارم درخواست بدم اعزامم کنند ؟؟؟؟؟؟؟

نمیخام تاریخ اعزامم عقب بیفته و همین امسال اعزام بشم

cotgnx

Registered User
لایک‌ها
470
دوستان من میخام دی ماه اعزام بشم از طرفی هنوز با دانشگاه تسویه نکردم و آبان ماه کارم با دانشگاه تموم میشه میشه قبل از این که با دانشگاه تموم بشه کارم درخواست بدم اعزامم کنند ؟؟؟؟؟؟؟

نمیخام تاریخ اعزامم عقب بیفته و همین امسال اعزام بشم

اعزامت با این تفاسیر میوفته اردیبهشت 95. تعجیل بزنی شاید اسفند هم بتونی بری

SinaLavigne

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. می‌خواستم بدونم معاف از رزم شامل چه چیز‌هایی میشه و چه مزایا و معایبی داره؟ ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
دوستانی که فراری هستن یا غایب هستن و سوالی چیزی دارن می ترسن برن **** وظیفه باید بگم که پسر دایی من 12 سال فراری بود و مثل سگ می ترسید از **** وظیفه و از طرفی نمیدونست که این طرح فروش شامل حالش میشه یا نه. خلاصه من اونقدر بهش گفتم راضی شد با هم بریم. اومد یه روز رفتیم میدون **** رفتیم تو کلی هم ترس و لرز داشت. یه اون گیت ورود که رسیدیم گفتم ایشون میخواد بره بپرسه که آیا میتونه خدمتش بخره و برگه دادن و موقع ورود بمن گفتن شما نمیتونی بری تو خودش باید بره. ولی دیگه تو عمل انجام شده قرار گرفته بود رفت و تو 45 دقیقه بعد اومد بیرون گفت شاملم میشه و ... اصلا هم کاریش نداشتن که فراریه. خلاصه نترسید برید کارتون انجام بدین. اگر بگیر بگیر باشه صداش در بیاد همه گریزان میشن پس کاری با فراری ها ندارن خیالتون راحت باشه. کارت پسر داییم هم اومد 2 ماه پیش

lucifer_quest

Registered User
لایک‌ها
748
سلام دوزدان!
کسی از جزویات و مراحل خرید سزبازی اطلاع داره؟
تا حالا کسی این کارو کرده؟

XBOX ONE

Registered User
لایک‌ها
121
کارتی بی ارزش تر از کارت سربازی نداریم و نمیدونم چرا مردم دنبال خریدن و داشتنش هستند اینقدر بها ندید اصلا داشتنش مهم نیست مگر اینکه مرد بودن شما به آن وابسته باشه که اگر اینطور است حتما باید داشته باشید

hermose

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام . یه سوالی داشتم . من داخل ویکی پدیا در مورد موارد معافیت پزشکی جستجو کردم . یه موردی بود به نام تعغیر شکل واضح جمجمه مادرزادی مانند هیدروسفالی و میکرو سفالی یا همچین چیزی . معافیت دائم . الان من یه تعغیر شکل واضح جمجمه دارم . که کاملا مشخصه . یعنی عقب سرم از دو طرف بزرگ تر هست . یه جوری جمجمه سرم مثلثی شکل هست . این میتونه معافم کنه ؟. یعنی واقعا دارم کلافه میشم . به خاطر همین تعغیر شکل اصلا نمیخوام برم سربازی . چون الان حداقل با حالت دادن موها یه جوری اون رو میپوشونم ولی اگه بخوام کچل کنم یعنی نابود میشم . اگر معاف نشم محاله برم سربازی . به زورم ببرنم باز فرار میکنم . دوستان نمیدونن چجوری هست این ؟ ممنون میشم جواب بدید .

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
سلام
دوستان بنده برای خدمت مقدس! سربازی دو راه پیش روم هست.
اول اینکه از طریق پروژه های کسری در حین تحصیل ارشدم (+ کسری هایی که از رزمندگی پدرم و مقطع لیسانس هست) بتونم 19 ماه مجموعا کسری بگیرم و بعد فارغ التحصیلی دو ماه آموزشی رو برم و تمام. بدی این روش اینه بعد فارغ التحصیلی باید کارای اعزام رو انجام بدم و بعدِ اعزام برا کسری اقدام کنم که ریسکیه.
دوم اینکه صبر کنم ارشدم تموم شه و از پروژه های جایگزین بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم. بدی این روش اینه باید حتما فارغ التحصیل بشم تا بتونم از این امتیاز استفاده کنم. یعنی عملا از وقت خالیم تو ارشد نمیتونم استفاده کنم و یه سال بعد ارشدو درگیرم.
ازونجایی که هرچه سریعتر بتونم کار سربازیو تموم کنم و برا خارج از کشور اقدام کنم بهتره، شما کدوم روشو پیشنهاد می کنید؟
آیا اطلاعاتی یا تجربه ای از هرکدوم از این روش ها دارید؟
ممنون

epsi1on

Registered User
لایک‌ها
2,595
سلام
دوستان بنده برای خدمت مقدس! سربازی دو راه پیش روم هست.
اول اینکه از طریق پروژه های کسری در حین تحصیل ارشدم (+ کسری هایی که از رزمندگی پدرم و مقطع لیسانس هست) بتونم 19 ماه مجموعا کسری بگیرم و بعد فارغ التحصیلی دو ماه آموزشی رو برم و تمام. بدی این روش اینه بعد فارغ التحصیلی باید کارای اعزام رو انجام بدم و بعدِ اعزام برا کسری اقدام کنم که ریسکیه.
دوم اینکه صبر کنم ارشدم تموم شه و از پروژه های جایگزین بنیاد ملی نخبگان استفاده کنم. بدی این روش اینه باید حتما فارغ التحصیل بشم تا بتونم از این امتیاز استفاده کنم. یعنی عملا از وقت خالیم تو ارشد نمیتونم استفاده کنم و یه سال بعد ارشدو درگیرم.
ازونجایی که هرچه سریعتر بتونم کار سربازیو تموم کنم و برا خارج از کشور اقدام کنم بهتره، شما کدوم روشو پیشنهاد می کنید؟
آیا اطلاعاتی یا تجربه ای از هرکدوم از این روش ها دارید؟
ممنون
به نظرم در حین تحصیل پروژه ی کسری خدمت انجام بدید، البته شاید کمی دویدن و این حرفها هم داشته باشه.
بنیاد ملی نخبگان هم شرایط خاصی میخواد (مثلا معدل بالا و یا استعداد درخشان بودن).

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
کوفتت بشه الهی. دوره ما این چیزا نبود.:D
به نظر من اگر معافیتت بخاطر رزمندگی پدر، بیشتر از 10 ماهه، بخاطر اون 9 ماه اضافه نمی ارزه که خودت رو درگیر این پروژه ها کنی. همون وقت رو بذار روی مقاله و بهبود سی وی ... اون 9 ماه سربازی رو هم کارهای اداری رفتنت رو انجام بده

new24-5

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
2,697
من شرایطتو نمیدونم ولی اگه همچین وضعیتی داشتم واسه کسری اقدام میکردم و خودمو عذاب نمیدادم
فقط قبلش مطمئن شو که کارات حلّه و کسری بهت تعلق میگیره

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,083
به نظرم در حین تحصیل پروژه ی کسری خدمت انجام بدید، البته شاید کمی دویدن و این حرفها هم داشته باشه.
بنیاد ملی نخبگان هم شرایط خاصی میخواد (مثلا معدل بالا و یا استعداد درخشان بودن).
نگران همین دوندگی هاش هستم. چون دوندگی هاش برا الان نیست. برا بعد اعزامه.
شرایط پروژه جایگزین خدمت نخبگان رو با تقریب خوبی دارم.
کوفتت بشه الهی. دوره ما این چیزا نبود.:D
به نظر من اگر معافیتت بخاطر رزمندگی پدر، بیشتر از 10 ماهه، بخاطر اون 9 ماه اضافه نمی ارزه که خودت رو درگیر این پروژه ها کنی. همون وقت رو بذار روی مقاله و بهبود سی وی ... اون 9 ماه سربازی رو هم کارهای اداری رفتنت رو انجام بده
نه بابا بیشتر از 10 ماه اصلا نداره.
7 ماه کسری مربوط به پدرم (اگه قوانین ثابت بمونه) هست، یک ماه کسری هم مربوط به داشتن لیسانس و یه مقداری بابت ارشد احتمالا. یعنی حدود 10-11 ماه نیاز به کسری دارم. میشه رو دوتا پروژه 5 ماه و 6 ماه کسری کار کنم. ولی خب بدلیل نبود ثبات تو قوانین یه مقدار ریسک داره.
من شرایطتو نمیدونم ولی اگه همچین وضعیتی داشتم واسه کسری اقدام میکردم و خودمو عذاب نمیدادم
فقط قبلش مطمئن شو که کارات حلّه و کسری بهت تعلق میگیره
ممنون:general504:

بالا