برگزیده های پرشین تولز

پیشنهاد غیر اخلاقی استاد به دانشجو در قبال نمره(فایل صوتی)

viviyan

Registered User
لایک‌ها
212
به نظر شما خانمه خیلی "راضی و خوشحال" میاد؟

این کار معادل تـــــــــجــ*اوز (Ra*pe) هستش و همه جای دنیا اگر بفهمند کسی همچین غلطی کرده باباش رو جلوی چشمش میارند (علت قوانین سخت گیرانه اش به خاطر اینه که متاسفانه تعداد زیادی از خانم هایی که بهشون تــــ*جاوز میشه انقدر تحت استرس شدیدی قرار می گیرند که خودکشی می کنند).

البته این رو هم باید بگم که متاسفانه این عادت و اخلاق یه عده ای از خانم ها که برای پیشرفت خودشون از بدن شون استفاده می کنند هم بسیار قابل سرزنشه و یه احتمالی هم هست که این خانم خودش هم پایه یه همچین قضیه ای بوده. من رد نمی کنم این احتمال رو، ولی حتی اگر قضیه این هم باشه باز هم حساب نفع بچه های دیگه و عدالتی که به این راحتی داره نابود میشه مطرحه که اون هم وحشتناکه...

با قسمت بولد شده واقعا موافقم. من یه بار یکی از استادامون بهم زنگ میزد، با وجودی که دیگه استادمون نبود و کاری بهش نداشتیم اونقد دچار استرس شدم که اصلا جواب ندادم هرچی زنگ میزد (اصلا شاید کار دیگه ای هم ممکن بود داشته باشه). :|
یا میخواستم برم بیمارستان سرکار، مرده که باید زیر دستش کار میکردیم اس ام اس میداد بهم، با وجودی که تو اس ام اساش نگفت منظورش چیه دقیقا و تازه فرداشم زنگ زد گفت که یه وقت سوءتفاهم نشه و این حرفا ولی دیگه پامو نزاشتم بیمارستان، با وجودی که خیلی به کاره نیاز داشتم و تا یه مدت هم ناراحت بودم و استرس داشتم. :(

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5
هیچوقت رو راست کسی نباشید، حتی دوست عزیز

Minus

Registered User
لایک‌ها
0
یکی از رفیقای ما از 88 ریاضی 1 رو داره یدک کش میکنه، یه دفعه به استاده (زن) گفته بود استاد جان هر کی دوس داری کل شهریه یه ترممو تقدیم شما میکنم فقط کمک کن اینو پاس کنم!
استاده قاطی کرده بود گیر داده بود بیا بریم حراست پدرتو در میارم! این رفیق ما هم به غلط کردن افتاده بود بالاخره استاده به حذف راضی شد! بهش گفته بود یه دفعه دیگه ببینمت یه راست میبرمت حراست :دی

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5
یکی از رفیقای ما از 88 ریاضی 1 رو داره یدک کش میکنه، یه دفعه به استاده (زن) گفته بود استاد جان هر کی دوس داری کل شهریه یه ترممو تقدیم شما میکنم فقط کمک کن اینو پاس کنم!
استاده قاطی کرده بود گیر داده بود بیا بریم حراست پدرتو در میارم! این رفیق ما هم به غلط کردن افتاده بود بالاخره استاده به حذف راضی شد! بهش گفته بود یه دفعه دیگه ببینمت یه راست میبرمت حراست :دی

یعنی استاده فکر کرده پسره میخواسته با راستش بره تو استادش؟

Altair

Registered User
لایک‌ها
42
استاده ببین چقدر تو کف بوده :D

Minus

Registered User
لایک‌ها
0
یعنی استاده فکر کرده پسره میخواسته با راستش بره تو استادش؟

نه پیشنهاد این دوست ما پیشنهاد مادی بوده، اونی که تو پست اوله بعد معنوی داره یکم بحثشون جداس:دی

suckerlove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظر شما خانمه خیلی "راضی و خوشحال" میاد؟

این کار معادل تـــــــــجــ*اوز (Ra*pe) هستش و همه جای دنیا اگر بفهمند کسی همچین غلطی کرده باباش رو جلوی چشمش میارند (علت قوانین سخت گیرانه اش به خاطر اینه که متاسفانه تعداد زیادی از خانم هایی که بهشون تــــ*جاوز میشه انقدر تحت استرس شدیدی قرار می گیرند که خودکشی می کنند).

البته این رو هم باید بگم که متاسفانه این عادت و اخلاق یه عده ای از خانم ها که برای پیشرفت خودشون از بدن شون استفاده می کنند هم بسیار قابل سرزنشه و یه احتمالی هم هست که این خانم خودش هم پایه یه همچین قضیه ای بوده. من رد نمی کنم این احتمال رو، ولی حتی اگر قضیه این هم باشه باز هم حساب نفع بچه های دیگه و عدالتی که به این راحتی داره نابود میشه مطرحه که اون هم وحشتناکه...

اون اگه وجدان داشت درسش رو میخوند و نمیرفت منت کشی!

در مورد تجاوزم شما یه چیزایی شنیدی فقط ;)

Wikipedia:
Rape is a type of sexual assault usually involving sexual intercourse, which is initiated by one or more persons against another person without that person's consent.

بدون رضایت شخص!!

در اینجا یارو استاده پیشنهاد داده و اون دختره اگه راضی نبود... همون اول تلفن رو قطع میکرد!!

نه تنها راضی بود بلکه خوشحالم بود. اون ادا اصولا برای توجیه هوسش بازیش بوده...

!

suckerlove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
هیچوقت رو راست کسی نباشید، حتی دوست عزیز

laughingsmiley.gif

lord-hamed

Registered User
لایک‌ها
408
دختره از این استاد زخم خورده اومده صداشو ظبط و پخش کرده که ابروی استاد بره وگرنه هیچ ادم عاقلی نمیاد ابروی خودشو ببره

tabotekhali

Registered User
لایک‌ها
3
فاجعه ای که کمتر کسی بهش توجه کرد اینه که موضوع صرفا سر هوسبازی و ... این دختر یا این استاده نیست،‌به نظر من این موضوعیه که به اون دوتا صرفا ربط داره،‌عمق فاجعه اینه که فردا یه همچین کسی می خواد یه کاره ی این مملکت بشه کسی که هیچی بارش نیست. بعد میگیم چقدر مهندس بی سواد داریم و ...
فردا روزی می شه یکی شبیه این استاده!
واقعا قبلنا استادی و معلمی و ... حرمت داشت اما حالا چی...

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5
بنظرمن باید در شهر تهران کاباره ساخته بشه تا دیگه سواستفاده نشه

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
ما باید همه دانشگاهها را خراب کرده و در جای آن حوزه علمیه بسازیم.

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
اون اگه وجدان داشت درسش رو میخوند و نمیرفت منت کشی!

در مورد تجاوزم شما یه چیزایی شنیدی فقط ;)

Wikipedia:

بدون رضایت شخص!!

در اینجا یارو استاده پیشنهاد داده و اون دختره اگه راضی نبود... همون اول تلفن رو قطع میکرد!!

نه تنها راضی بود بلکه خوشحالم بود. اون ادا اصولا برای توجیه هوسش بازیش بوده...

!

ببخشید، ولی شما چه تعبیر خنده داری از "رضایت" دارید!

اگر کسی مثلا بچه یه خانم رو بدزده و بعد زنگ بزنه و تهدیدش کنه که باید بدن خودت رو در اختیار من بذاری تا بچه ات رو آزاد کنم، و خانم از ترس مرگ بچه اش گوشی رو قطع نکنه هم باز به نظر شما معنی اش اینه که اون خانم راضی بوده، وگرنه گوشی رو قطع می کرد؟ لابد اون هم تجاوز نیست! :blink: :blink:

اگر پیشنهاد این قضیه از طرف دختر باشه که داستانش جداست، ولی خودتون دارید می بینید که اصلا این طور نبوده و طرف می بینه دختر به یه دلیلی نیاز شدیدی داره، و اون رو به شدت تحت فشار گذاشته تا مجبورش کنه تن به رابطه ای که نمی خواد بده! دختر بدبخت هم هر جوری سعی می کنه یه طوری بپیچونه که من پریـــود هستم و نمی دونم نامزد دارم و غیره و ذلک طرف کوتاه نمیاد که نمیاد. حالا بگذریم از این که اصولا این قضیه کوچک تر از این حرف هاست و دختره هم داره بچگی می کنه که خودش رو به خاطر همچین مساله ای می فروشه، ولی به نظر من در نهایت همچین قضیه ای دقیقا تجاوزه!

حالا اگر از نظر شما این معنی اش رضایته که دیگه هیچی...

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
ما باید همه دانشگاهها را خراب کرده و در جای آن حوزه علمیه بسازیم.

شما چرا همش اینجوری نظر میدی؟؟

شما تبدیل به یک مذهبی تندرو و خشکه مذهب شدید و دیگه کم کم دارید از کنترل خارج میشید!!!

هر چیزی حدی داره هم مذهب و هر چیزی یک حدی داره اگه فراتر از اون قدم بردارید به یک تندرو تبدیل میشوید و باعث میشوید که در جامعه دیگران در مقابلتان جبهه بگیرند!!!

یعنی چی دانشگاه را خراب کنیم حوزه علمیه بسازیم؟؟ یه نگاه به دخترها و پسرها بکنم همه فشن هستند کی میره خوزه علمیه؟؟

خیلی از مسئولان در مملکت مثل شما فکر میکنند و همینها باعث عقب ماندگی شده از هر لحاظ وقتی جامعه به تندرو بودن روی آورد اون وقته که جوان از دین و مذهب زده میشه و مخالفش عمل میکنه و میشه این چیزی که دارید در سطح جامعه میبینید!!!

tape

Registered User
لایک‌ها
505
بابا اگه مي خواست دختره تن به اين كار بده چرا اومده ضبط كنه صدا رو!فيلم كرده يارو رو!ولي خداييش بايد سر قرار يه چند تا قلچماق مي كاشت به ماتت استاده بذارن:p استاد رو چند نفري بتركونن:lol:

Mr. X

Registered User
لایک‌ها
5

شما تبدیل به یک مذهبی تندرو و خشکه مذهب شدید و دیگه کم کم دارید از کنترل خارج میشید!!!
!!

جدی نگیرش، (هرکسی دیدی زیاد توی سایت هست و زیادپست میده بدون یه مشکلی داره)
این اقا طرفش هیچوقت معلوم نیست اما درکل هدفش ..خل کردن کاربراست، بنظرم

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555

هر چیزی حدی داره هم مذهب و هر چیزی یک حدی داره اگه فراتر از اون قدم بردارید به یک تندرو تبدیل میشوید و باعث میشوید که در جامعه دیگران در مقابلتان جبهه بگیرند!!!

یعنی چی دانشگاه را خراب کنیم حوزه علمیه بسازیم؟؟ یه نگاه به دخترها و پسرها بکنم همه فشن هستند کی میره خوزه علمیه؟؟

خیلی از مسئولان در مملکت مثل شما فکر میکنند و همینها باعث عقب ماندگی شده از هر لحاظ وقتی جامعه به تندرو بودن روی آورد اون وقته که جوان از دین و مذهب زده میشه و مخالفش عمل میکنه و میشه این چیزی که دارید در سطح جامعه میبینید!!!

:blink::blink:

suckerlove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ببخشید، ولی شما چه تعبیر خنده داری از "رضایت" دارید!

اگر کسی مثلا بچه یه خانم رو بدزده و بعد زنگ بزنه و تهدیدش کنه که باید بدن خودت رو در اختیار من بذاری تا بچه ات رو آزاد کنم، و خانم از ترس مرگ بچه اش گوشی رو قطع نکنه هم باز به نظر شما معنی اش اینه که اون خانم راضی بوده، وگرنه گوشی رو قطع می کرد؟ لابد اون هم تجاوز نیست! :blink: :blink:

اگر پیشنهاد این قضیه از طرف دختر باشه که داستانش جداست، ولی خودتون دارید می بینید که اصلا این طور نبوده و طرف می بینه دختر به یه دلیلی نیاز شدیدی داره، و اون رو به شدت تحت فشار گذاشته تا مجبورش کنه تن به رابطه ای که نمی خواد بده! دختر بدبخت هم هر جوری سعی می کنه یه طوری بپیچونه که من پریـــود هستم و نمی دونم نامزد دارم و غیره و ذلک طرف کوتاه نمیاد که نمیاد. حالا بگذریم از این که اصولا این قضیه کوچک تر از این حرف هاست و دختره هم داره بچگی می کنه که خودش رو به خاطر همچین مساله ای می فروشه، ولی به نظر من در نهایت همچین قضیه ای دقیقا تجاوزه!

حالا اگر از نظر شما این معنی اش رضایته که دیگه هیچی...

عزیز من نمیدونم چند سالته. این آخرین جوابیه که توی این تاپیک میدم:

توی مثالی که زدی اون مادر اگه تلفن رو قطع کنه: بچه ش امکان داره کشته بشه.
ولی توی این قضیه اگر این دختر تلفن رو قطع کنه: فقط اون درس رو میفته. = گرفتن حق خودش

یعنی اگه تلفن رو قطع کنه فقط به حقش میرسه چون درس نخونده بود

درس نخوندن = افتادن

درس نخوندن = افتادن

خیلی سادست:)

دختر و پسر هم نداره. هرکی درس نخونه میفته.
اون دختر داره از جنسیتش سو استفاده میکنه...

!

بابا اگه مي خواست دختره تن به اين كار بده چرا اومده ضبط كنه صدا رو!فيلم كرده يارو رو!ولي خداييش بايد سر قرار يه چند تا قلچماق مي كاشت به ماتت استاده بذارن:p استاد رو چند نفري بتركونن:lol:

این یه مثال ساختگی بود. از این اتفاقا تو واقعیت زیاد میوفته.

بالا