برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
فقط لینک خبرا رو میزارم که یه گذری ببینیم چه اتفاقاتی افتاده:general105:eek:_O

اسپورت ؛ بارسا از خرید گوندوغان منصرف شد
به نظر میرسد که دستمزد سالیانه این بازیکن دلیلی بوده است که دیگر مسولان باشگاه بارسلونا وی را نخواهند او برای هر سال دستمزد 6.5 میلیون یوریی طلب کرده است و این مورد قابل بارسایی ها واقع نشده است و به نظر میرسد که تمرکز مسولان بارسا تنها روی خرید جواهر فرانسوی تیم یووه یعنی پاول پوگبا است و خیلی از رسانه های اسپانیایی این بازیکن فرانسوی را نزدیک به بارسلونا میدانند.
+++++++++++++++

تِوِز : کسی که مسی را دوست ندارد ، چیزی در مورد فوتبال نمی داند
messi-tevez-19qazccu0twjp1k4u4v7yl8n5k.jpg

اختصاصی / کارلوس توز ، مهاجم آرژانتینی باشگاه یوونتوس ، بیان کرده است که هم تیمی او یعنی لیونل مسی سزاوار احترام از طرف طرفداران آرژانتین است.

او بیان کرده است که کاهش وزن رمز موفقیت او در بارسا بوده است.

همچنین افزوده است که هر کس ، مسی را دوست ندارد و از او تشکر نکند چیزی در مورد فوتبال نمی داند.

آرژانتین شنبه شب ( یک شنبه 2 بامداد به وقت ایران ) به مصاف پاراگوئه از گروه B می رود تا نخستین گام خود برای قهرمانی در کوپا آمریکا را بردارد.

بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و همه ی توجه ها به سمت مسی است و احتمال می رود کارلوس توز بازی را از روی نیمکت دنبال کند.

مهاجم بارسلونا و برنده ی 4 دوره توپ طلای جهان ، لیونل مسی ، سال گذشته در جام جهانی 2014 توانست به فینال برسد درحالیکه توز به تیم دعوت نشده بود.

با این حال به نظر می رسد توز از محبوبیت بیشتری نسبت به مسی نزد مردم آرژانتین برخوردار است.

او با این جمله ها که در مورد مسی گفته است ، خود را بسیار متواضع نشان داده است و نزد مردم از احترام زیادی برخوردار است.

ولی او همچنان به تعریف و تمجید از لئو پرداخته است و گفته که باید به او احترام بگذاریم و طرفدار او باشیم.

او در این مورد افزود :

"من مطمئنم مردم لئو را دوست دارند چون او آرژانتینی است و او بهترین در جهان است.

کسی که مسی را دوست ندارد ، چیزی در مورد فوتبال نمی داند.

من واقعا نمی دانم در ذهن این افراد چه می گذرد ! "

اکنون توز خود را بازیکن بهتری نسبت به سال های گذشته می داند و فکر می کند مسی با کاهش وزن توانست فراتر از انتظار ها ظاهر شود.

او در این باره افرود :

"اکنون من 8 کیلو کاهش وزن داشته ام . من فکر می کنم از وضعیت جسمانی بهتری برخوردار هستم ؛ چه از نظر ذهنی و چه از نظر فوتبال !

من بازیکن بهتری نسبت به گذشته هستم.

مسی هنوز مثل گذشته است و چیزی که تغییر کرده است آن است که مسی 3 یا 4 کیلو کاهش وزن داشته است.

این نشان می دهد که او میل فراوانی برای بازی دارد . این میل است که همه چیز را عوض می کند و باعث تغییر طرز تفکر می شود.

من فکر می کنم مسی در بهترین لحظات خود به سر می برد. "
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
عکس / پیام تبریک قهرمانی بارسا در لاهیجان!:general112::D:D:p
1434186561989-130948-750.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
عکس روز : جنگ بر سر پادشاهی آمریکا
11169242-1015109645173612-7628055148534119373-n.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اینتر خواستار مونتویا به ارزش 10 میلیون یورو:general601:

++++++++++++++++++++++++++++++++

کلیپ / گلها و مهارت های جرسون 2014/2015
174.jpg

در ادامه می توانید کلیپی از مهارت ها و گلهای جرسون ، بازیکن مد نظر بارسلونا که در فلومینزه برزیل توپ می زند مشاهده کنید.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,420
خدا کنه کار به کسر امتیاز نرسه !!!!!
پوگبا که خیلی قیمتش بالاست
البته اگه این عربای عزیز بزارن بخریم !؟!؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اون قضیه شایعه تبانی دپور تموم شد و رد شد نمیدونم دوستان گذاشتن خبر رو یا نه
........
در اون شکی نیست دولت اسپانیا ضد بارسا هست چیز اولیه نیست
تخصيرشون نیست بند خدا ها تو سرود هو میشن و هم تیم هاشون رو چپ راستشون کرديم

پرچممون بالاس

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
بازی آرژانتین - پاراگوئه چقدر مهیج بود! خود بازیکن های پاراگوئه هم نفهمیدن آخرش چطوری بازی مساوی تموم شد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دلوفیو احتمالا به صورت قطعی میره لیگ برتر واسه اورتون بازی کنه.
افراد مختلفی از بارسا در حال صحبت در مورد پوگبا هستند و شاید این قضیه جدی بشه خیلی زود
از طرفی ریال به نظر دنبالش نیست و سیتی و پی اس جی هم در اولویت های شخصی بازیکن نیستند. میمونن بارسا و منچستر و چلسی. احتمال اومدنش به بارسا با یه عددی حدود 80 تا 90تا داره زیاد میشه.
بازیکن فوق العاده قابلیه و امیدوارم اگر اومد در ترکیب خوب جا بیافته
این دوتا برزیلی هم تعریف زیاد ازشون شده ولی این چند سال فقط برزیلی های معروف که خریدیم خوب بودن و بقیه فایده ای نکردن به حالمون و اصلا معلوم نیست چی شدن و کجا رفتن.
میگم تا پپ رو داریم در مونیخ باید سریع آلبا رو بدیم آلابا رو بگیریم وگرنه دیگه از دست میره این فرصت به کل☺
مونتویا هم که رفتنیه قطعا
داگلاس نمیدونم چی میشه وضعش ولی احتمالا برای ذخیره نیم فصل اول نگهش دارند
بارترا رو هم اگر بدن بره حماقت محضه. یکی مثل متیو مثلا با اون سن خیلی بهتره از بارترا آیا؟ چی تو سرشونه آخه؟
نیم فصل سال آینده رو خیلی نگران بودم که با موندن دنی و احتمالا پدرو دست کمش اینه از امسال کمتر مهره نداریم. یه ژاوی نیست که با بیشتر بازی دادن به رافینیا و راکیتیچ مساله ش حل میشه. در حقیقت تیم فصل آینده همین تیم فعلی خواهد بود و تغییرات مهم در ارکان تیم نخواهیم داشت.
احتمالا فرمایلن بیشتر بازی کنه در دفاع
دروازه بان نیمدونم کی فیکس باشه ولی هرکدوم باشن آسیب نخواهیم دید
چپ و راستمون آلبا و آلوز
وسط پیکه در کنار ماسکی یا فرمایلن یا متیو
وسط بوسکتس و اینیستا و راکی ثابت و ماسکی و رافینیا و سرخیو برای رزرو
حمله هم که کی جرات داره دست بزنه بهشون
نقاط مثبت فصل بعد ایناست
از اول فصل یه ام اس ان هماهنگ داریم
دروازه بان هامون استرس امسال رو ندارن
فرمایلن و متیو این فرصت رو دارند که کاملا خودشون رو نشون بدن
راکیتیچ میتونه نقش محوری تری بازی کنه با بیشتر جاافتادن
رافینیا در سن خوب و شرایط خوبی خواهد بود و بازی بیشتری بهش خواهد رسید.
در مورد ام اس ان غیر بحث هماهنگ شدنشون با هم نکته مهم برطرف شدن فشار از روی سوارز و باتجربه تر شدن نیماره. این دو عامل در کنار قدرت گلزنی و بازیسازی وحشتناک مسی بارسای سال آینده رو تبدیل به یه تیم فوق ترسناک خواهد کرد.
امیدوارم چهارهفته زودتر جشن قهرمانی لیگ رو بگیریم. در سی ال و حذفی هم که کار کمی دست خدا و حضرت عباس ایناست گاهی وقتها ولی اونجا هم مدعی خواهیم بود
به امید شاید تکرار قهرمانی سی ال و لیگ

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
یعنی رویی که بعضی از دوستان اونوری دارن اگه سنگ پای قزوین داشت میگفت من حجرالاسود هستم بیاین منو ماچ کنین یعنی اینکه ضایع ترین خبرگزاریا رو بگردی بدنبال پیدا کردن یه مسئله کوچک از مسی که مثلا بگی فلان و ... فکر کنم دوربین بدست منتظرن ببینن یوقت غیر از دستشویی جایی بشاشه بدون بیان بگن ا دیدین گفتین رونالدو وسط خیابون و...مسی هم اینکارو کرد بابا جمع کنید خدایی بگی رونالدو اگه میدونست اینقدر عاشق دلسوخته داره حتما ملیتش رو تغییر میداد ایرانی میشد خلاصه اگه فردا اومدن گفتن مسی از طریق گرده افشانی با 5 نفر رابطه نامشروع داشته و بچه دار هست تعجب نکنید

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
یعنی رویی که بعضی از دوستان اونوری دارن اگه سنگ پای قزوین داشت میگفت من حجرالاسود هستم بیاین منو ماچ کنین یعنی اینکه ضایع ترین خبرگزاریا رو بگردی بدنبال پیدا کردن یه مسئله کوچک از مسی که مثلا بگی فلان و ... فکر کنم دوربین بدست منتظرن ببینن یوقت غیر از دستشویی جایی بشاشه بدون بیان بگن ا دیدین گفتین رونالدو وسط خیابون و...مسی هم اینکارو کرد بابا جمع کنید خدایی بگی رونالدو اگه میدونست اینقدر عاشق دلسوخته داره حتما ملیتش رو تغییر میداد ایرانی میشد خلاصه اگه فردا اومدن گفتن مسی از طریق گرده افشانی با 5 نفر رابطه نامشروع داشته و بچه دار هست تعجب نکنید

این مقایسه ی مضحک و چسبوندن اسم ک. رونالدو هر جا اسم مسی هست واقعاً از بازی های مسخره ی روزگاره. آدم نخودی هم که فت و فراوون.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,420
کسر امتیاز واسه چی؟
هیچی گفتم به خاطر این جریانا که سر سرود ملی اسپانیا شد و قضیه استقلال طلبی و....
که سر بازی فینال اون جور که گفتن مقام رسمی از اسپانیا نرفته
ریال هم که امسال هیچی جام کاسب نشده
بیان به بهونه تبانی چند امتیاز کم کنن جام رو بدن ریال

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
هیچی گفتم به خاطر این جریانا که سر سرود ملی اسپانیا شد و قضیه استقلال طلبی و....
که سر بازی فینال اون جور که گفتن مقام رسمی از اسپانیا نرفته
ریال هم که امسال هیچی جام کاسب نشده
بیان به بهونه تبانی چند امتیاز کم کنن جام رو بدن ریال
درسته توی فوتبال اسپانیا خر میزنه الاغ میرقصه ولی دیگه نه تا این حد
از این کارها نمیتونن بکنن دیگه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
عکس / 2 ستاره برزیلی مورد علاقه بارسلونا

01031048.jpg

آریدو برائیدا، مدیر ورزشی بین المللی بارسلونا، در مصاحبه خود با گاتزتا تی وی فاش کرد که این هفته برای مذاکره با باشگاه فلومیننزه، راهی برزیل خواهد شد.

هدف از این مذاکرات، جذب دو بازیکن 18 ساله فلومیننزه به نام های جرسون و کندی است. جرسون، هافبکی با فیزیک بدنی بسیار عالی است که او را با پوگبا مقایسه می کنند و کندی نیز مهاجمی کناری با شوت های مثال زدنی. هدف بارسا به خدمت گرفتن این دو بازیکن برای ژانویه 2016 است.
...........
اینم دو تا بچه های برزیلی گل که خیلی تو فاز نقل انتقالات بارسا .
فکر کنم پوگبا هم اومدنش رو باید کلا فراموش کنیم با این اوضاع سیتی و میتی (مبارکشون)
اوج افتضاح و اشتباه مسئولان فروختن مارک بارترا هست

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
جرسون خیلی فانتزیه، تکنیکیه. فکر کنم چپ پا هم هستش، خوشبینانه ترین حالت توی پست اینیستا پتانسیل بازی کردن رو داره. البته بنظر میرسه از هوش نسبی این پست هم برخورداره
رابرت کندی هم، هم قد سوارز هستش، چپ پا، شوت زن. استیل شوت زدنش آدم رو یاد ریوالدو و هالک میاندازه. فیزیکی با قدرت بدنی خیلی بالا، از القابش هالک جدید هستش.(منو یاد آدریانو مهاجم انداخت و البته خود هالک)
از اون دسته چپ پاهاست که پای راستش فقط واسه راه رفتنه. اما سریع و درگیر بازی میکنه. استیل فوتبالیش و سبک بازیش شباهت هایی به سوارز داره. اما این کجا و آن کجا
سوارز خارق العاده ترین مهاجمیه که تا بحال دیدم ( منهای مسی)
شاید درست نباشه اما پیش من از رونالدوی برزیلی هم بهتره، این فصل که یک سوم فصل قبلش در لیورپول نبود. خارق العاده بازی میکرد. وحشتناک گل میزد، چه سرعتی، چه قدرت دریبلی. یکی از کارشناس های فوتبال جمله بسیار زیبایی در موردش گفته بود. گفت که لوییز سوارز خیابونی فوتبال بازی میکنه.
این بشر به حقش توی فوتبال اروپا نرسیده. پارسال با اون درخشش بی نظیر در لیورپول باید بین 5 بازیکن برتر فیفا میبود. جالب اینه که این نابغه 10 بازی اول فصل قبل لیورپول رو محروم بود و چندهفته اول بازی در بارسا رو هم با محرومیت سپری کرد. اما استانداردهای بینظیری واسه چنین شرایطی خلق کرده.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
فکر کنم پوگبا هم اومدنش رو باید کلا فراموش کنیم با این اوضاع سیتی و میتی (مبارکشون)
یوونتوس پوگبا را به بارسا می‌ دهد نه منچسترسیتی !
1433194754-262930-1433194995-noticia-grande.jpg

یک روزنامه معروف ایتالیا ادعا می‌کند بانوی پیر برای فروش ستاره فرانسوی‌اش، بارسلونا را بر منچسترسیتی ترجیح می‌دهد.
بعد از آنکه شایعات زیادی در مورد واگذاری پل پوگبا به تیم‌هایی که خواهانش هستند، مطرح شد روزنامه کوریردلواسپرت ایتالیا امروز(دوشنبه) ادعای جالبی کرده است.
این روزنامه در گزارشی عنوان کرد یوونتوس اگر تصمیم نهایی خود را برای فروش ستاره خط میانی تیمش بگیرد، تمایلی به انجام معامله با منچسترسیتی ندارد. بلکه بارسلونا اسپانیا را بر حریف انگلیسی ترجیح می‌دهد.
براساس این گزارش این موضوع دلایلی چند دارد. از جمله این که با واگذاری بازیکن جوانش به خاطر محرومیت 6 ماهه‌ایی که هنوز با آن مواجه است،‌ می‌تواند پوگبا را برای نیم فصل اول قرض گرفته و در دور رفت کالچو از قابلیت‌های ستاره 22 ساله بهره‌ گیرد.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
برایدا : مارک بارترا قابل انتقال نیست

braida-107918462.jpg

اختصاصی بارسانیوز : در یک مصاحبه بایک سایت ایتالیایی برایدا عضو کمیته فنی باشگاه در مورد اتقال مونتویا و بارترا صحبت کرد.

از او در مورد مارک بارترا سوال شد که او جواب داد ما قصد تجارت با بارترا را نداریم بنابراین او در باشگاه میماند و قابل انتقال نیست .

در ادامه افزود که مونتویا نسبت به بارترا متفاوت است . و در سمت راست بارسا معلوم است که چه میگذرد و اینده چیست . برایدا در مورد اینده مونتویا درست صحبت نمیکند و میگوید در مورد او در چند روز اینده تصمیم گیری خواهد شد
..........
دمت گرم بسی خوشحال شدیم از این خبر بريدا

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
مایکل من چشممم آب نمیخوره
چون تیم به پول نیاز داره .هیچ تیمی از پول بیشتر بدش نمياد:D
بابا اسپانسرمون قطریه هااااا
بعضی از بچه ها یه بازیکن کم و زیاد میخریم خیلی ناراحت میشن
خب بابا پول که از جیب منو شما نمیره بزار بخرن تیم خوبی داشته باشیم فقط:D:D:D

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بابا اسپانسرمون قطریه هااااا
بعضی از بچه ها یه بازیکن کم و زیاد میخریم خیلی ناراحت میشن
خب بابا پول که از جیب منو شما نمیره بزار بخرن تیم خوبی داشته باشیم فقط:D:D:D
قطریه باشه!!هیچ فرقی نمی کنه .
منظورمو نگرفتی .اینو گفتم چون من سیتی بالای ۱۰۰ میخواد پیاده کنه واسه پوگبا .دو تیم هستن واقعا نمیشه باهاشون تو نقل انتقالات رقابت کرد من سیتی و پاریس که خیلی بی کله هستن و نباید باهاشون رقابت کرد
وگرنه نه از جیب منو دوستان خرج میشه .نه اینکه ما از اومدن بازیکن تاب بدمون میاد اتفاقا بسی هم خوشحال ميشيم

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
کوتاه از نقل و انتقالات فوتبال اروپا ( 3 خبر ) - 16 ژوئن

f241e77f0f63da925887b3762c4bc98b.jpg

اختصاصی / وب سایت بین المللی گل اقدام به انتشار جدیدترین شایعات در زمینه ی نقل و انتقالات فوتبال اروپامیکند . خبرهای منتشر شده در این مطلب از طرف ما قابل تایید نمی باشند . در ادامه همراه ما باشید .
سیتی در رقابت با بارسلونا برای پوگبا
منچستر سیتی برای خرید پوگبا با بارسلونا رقابت میکند اما به نظر میرسد این هافبک جوان بیشتر علاقه دارد تا به تیم قهرمان اسپانیا ملحق شود .
Source: Daily Star
اورتون در آستانه ی عقد قرارداد با دلوفئو
تیم فوتبال اورتون انگلیس به امضای قرارداد با دلوفئو نزدیک شد . مبلغ این قرارداد 3 میلیون یورو ذکر شده است .
Source: Daily Mail
پی اس جی رقیب آرسنال برای خرید چک
تیم فوتبال پاری سن ژرمن در رقابت با آرسنال برای خرید پیتر چک دروازه بان چلسی پیشنهادی به ارزش 39 میلیون یورو ارائه میکند .
Source: Daily Mirror

++++++++++++++++++++++++++++++++
مارکو وراتی بجای پوگبا
11401197-10153332295802349-6495652116781518417-n.jpg

اختصاصی / الموندو دپورتیوو کاتالونیا گزارش داد که در صور به توافق نرسیدن سران بارسلونا با پوگبا گزینه ی جانشینی پوگبا مارکو وراتی ایتالیایی بازیکن تیم پی اس جی خواهد بود .
پل پوگبا هم اکنون از دو تیم منچسترسیتی و بارسلونا پیشنهاد نجومی و رسمی دریافت کرده است و باید دید که او چه انتخابی انجام خواهد داد و از طرفی دیگر مارکو وراتی بازیکن مد نظر باشگاه رئال مادرید هم بوده است .
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
بــهترینهای لالیگا

براوو ، بهترین دروازه بان لالیگا
11537936-378748375650610-6847251918412995123-n.jpg

++++++++++++++++++++++++++++

بهترین مدافعان لالیگا مشخص شدند
11377311-378748582317256-3117845168816195698-n.jpg

اختصاصی / اتحادیه ی فوتبال لالیگا بهترین مدافعان لالیگا را مشخص کرد.
جوردی آلبا ، دنی آلوز ، جرارد پیکه و اوتامندی بهترین مدافعان لالیگا در فصل 2014/2015 بودند

520bd3126a5b08255d460068f61818a5.jpg

7e6ab24ba1c343ae9a35436f5a7cf6a1.jpg

c0470e40c41ceff1985a4c414bcc00ee.jpg

++++++++++++++++

بهترین مهاجمان لالیگا معرفی شدند
1375983-378776778981103-7460525459632808242-n.jpg

اختصاصی / اتحادیه ی لالیگا نام بهترین مهاجمان فصل 2014/2015 لالیگا را منتشر کرد .
لیونل مسی و کریستیانو رونالدو و آنتوان گریژمان بعنوان بهترین مهاجمان لالیگا شناخته شدند.
5f26f0407ccc5c85f36e5eda1cc9613a.jpg

123adc59d02aa87e2d0012cadb95e350.jpg

لوییز انریکه بهترین مربی فصل 2014/2015 لالیگا شد
11406348-1093068444055170-6613839036426898495-o.jpg

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
میگم سلطان کارلس پویول کاندید انتخابات واسه ریاست شده؟:general501::general501::general501::general501::general501:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بالا