برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
لینک دیگه نداری از یه سایت دیگه؟ چون تو این سایت باید اکانت داشته باشی تا بالای ۱گيگ دان کني
لینک دوم که میری وسط صفحه cuontiniu رو بزن ، میره صفحه ای که پلیر برای پخش این ویدیو داره ، ویدئو رو که پلی کنی اگه idm داشته باشی لینک دانلود میده .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
لینک دوم که میری وسط صفحه cuontiniu رو بزن ، میره صفحه ای که پلیر برای پخش این ویدیو داره ، ویدئو رو که پلی کنی اگه idm داشته باشی لینک دانلود میده .
بهع من فکر کردم یک لينکه !!
با گوشی میام .چون پی سیم پوکيده
ممنونم

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
چند روز پیش فینال 2009 رو گذاشته بود نشستم دیدم ، مسی چقدر توپ خراب میکرد ، الان واقعا خیلی عالی شده نسبت به اون موقع .
کوپا آمریکا رو کدوم شبکه ها پخش میکنن ؟ نکنه اینم bein تصاحب کرده ؟

امیدوارم سرنوشت پوگبا مثل زلاتان نشه ، آخه این بازیکن چیش به بارسلونا میخوره ؟ :angrybirds8:

بیشتر توضیح بده چی بوده ؟ :android22:
گزارشگر بازی کلمبیا پرو میگفت سالگرد بازی خوبمون مقابل آرژانتین رو تبریک میگم.
شرم نمیکنن آیا؟ این طوری تا صد سال دیگه هم پیشرفت نمیکنیم

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
یکی مثل والیبال میاد آمریکا رو دو بار 3 هیچ میبره مردم حرفی ازش نمیزنن

یکی هم مثل فوتبال با سیستم اتوبوسی تونستن 90 دقیقه جلو آرژانتین بدون سبک و سردرگم دوام بیارن و بعدش 1 گل بخورن و ببازن فکر میکنن شاهکار کردن

مردمه خوشحال ما هم میریزن خیابون شادی میکنن بعضی ها هم به مسی فحش میدادن که چرا گل زدی :|

به شخصه خودم خیلی جوگیر بودم که گفتم تو اون بازی حق ایران برد بودo_O

اون همه آرژانتین موقعیت گل از دست داد رو کسی هیچی نمیگه یه پنالتی مشکوک رو اشکان رو همه بولد کردن

اگه بازی مساوی شده بود یا ایران برده بود دیگه بازیکنای تیم ملی خدا رو بنده نبودن

الان هم عیار تیم ملی جلو ترکمنستان و این جور تیما مشخص میشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
گزارشگر بازی کلمبیا پرو میگفت سالگرد بازی خوبمون مقابل آرژانتین رو تبریک میگم.
شرم نمیکنن آیا؟ این طوری تا صد سال دیگه هم پیشرفت نمیکنیم
جدا اینجوری گفت!!!!:eek:
من که یک ثانیه هم بازیهای ایران روو ندیدم :general602::general602:حتی بازی با ارژانتین
میگن تو بازی برزیل و ونزویلا هم علیفرد هم در افشانی کرده :D من صدا رو بسته بودم .بازیهای ون صدا لذت بخش تره
---------------------------
دیشب دنی خیلی عالی بازی کرد

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
آره دقیقا همین طوری گفت.یادی هم از پیروزی غرور افرینمون مقابل آمریکا در سال 98 کرد.
:general507::general507::general507:
اینا بجای تیم های دیگه باشه چیکار میخوان بکنند. جو گیر ها
دقیقا یادمه اون سال که امریکا رو بردن بابا بزرگ :general604:اومد رو تصویر گفت ما شیطان بزرگ رو شکست دادیم:general702:
من دیگه هیچ حرفی ندارم :general701::general111:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
اه اه بندازنش بیرون این مردک رو:D،اومده تو بهترین تیم دنیا بازی میکنه تازه راضی نیست و ازش شکایت هم میکنه!!!:general210:آخه اینو چه به بارسا!!!باعث شد تراشتگن عزیز هم کسب تجربش به تعویق بیوفته وگرنه الان گلر شماره یک آلمان بود!!!:rolleyes:
میگم ریال و یونایتد دنبال دروازه بانن،چرا اینو قالب نکنیم بهشون!!!؟:D:pالبته خیلییم دلشون بخواد...:general206::D

Last edited:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
الان دیدم مردک ابله کم تو کار تیم میزارن اقایون دولتی اینم قوز بالاقوز شده بابا نمیخوان دو ملیون تورو بخورن ک ابله
البته بدم نشد داشتم فکر میکردم بازم تراشتگن مل فصل رو رو نیمکت میشینه چیزی نگه یا نه ک تکلیف ذخیره روشن شد

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
لاپورتا نظرشو تغییر داده ، گفته مربی من انریکه هست !
البته قبلا هم رسمی نگفته بود پپ مربیشه ولی تکذیب هم نکرده بود .

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
الان دیدم مردک ابله کم تو کار تیم میزارن اقایون دولتی اینم قوز بالاقوز شده بابا نمیخوان دو ملیون تورو بخورن ک ابله
البته بدم نشد داشتم فکر میکردم بازم تراشتگن مل فصل رو رو نیمکت میشینه چیزی نگه یا نه ک تکلیف ذخیره روشن شد
تکذیب شد :D
شرمنده :p

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تولدت مبارک حضرت لیونل کینگ مسی

11377819-404975649705952-1159938407-n.jpg

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
غیر رسمی : توافق بارسلونا و یوونتوس . پوگبا 2016 به بارسلونا می آید !
pogba11.jpg

اختصاصی / روزنامه ی نزدیک به بارسلونا , موندو دپورتیو در گزارشی اعلام کرد مدیران باشگاه ایتالیایی یوونتوس به توافقی با بارسلونا رسیده اند .

بر اساس این گزارش پل پوگبا هافبک فرانسوی یوونتوس یک سال دیگر در این باشگاه ایتالیایی به کار خود ادامه میدهد و سپس در سال 2016 راهی بارسلونا خواهد شد .

امروز منچستر سیتی و پاری سن ژرمن با حقوق و دستمزد بالا برای خرید این هافبک پیشنهاداتی ارائه کرده اند اما این بازیکن آگاه است که بارسلونا چندین سال است که یکی از بزرگترین باشگاه های فوتبال در سطح جهان است .

اقدامات برایدا

آریدو برایدا مدیر ورزشی بارسلونا به همراه مدیر باشگاه یوونتوس دوشنبه شب در میلان ضمن صرف شام در مورد جزئیات این توافق نیز صحبت کردند .

مذاکرات برایدا تحت فشار پیشنهادات منچستر سیتی و پاری سن ژرمن تا پیش از این به نتیجه نرسیده بود . بر اساس توافق به دست آماده پوگبا یک فصل دیگر در یوونتوس باقی می ماند و پس از رفع محرومیت بارسلونا راهی نیوکمپ خواهد شد . این ترفندی برای دور زدن محرومیت هایی است که فیفا برای خرید بازیکن برای بارسلونا وضع کرده است .

آریدو برایدا جزو تیم اجرایی جوزپ ماریا بارتومئو است . بارتومئو با نامزدی لاپورتا شانس کمی برای انتخاب شدن به عنوان ریاست باشگاه بارسلونا دارد و امضای قرارداد با پوگبا میتواند مسیر را برای انتخابش به عنوان رئیس باشگاه هموار کند .
-----------------
o_O:general703::general105::general710::general405::general709::general707::general206:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
لیو بیست و هشت ساله شد.امیدوارم در 35 سالگیش هم به عنوان بازیکن بارسا بهش تبریک بگیم.
مثل هر سال از اینکه روز تولدمون یکیه ذوق می کنم.

میگن بارسا و یوونتوس سر پوگبا به توافق رسیدن برای فصل بعد.یعنی در 2016-2017 در تیم بازی خواهد کرد.با توجه به اینکه آندرس هم سنش داره بالا میره و اینکه برای امسال
راکی هم حسابی بهتر خواهد شد شاید این یک سال دیر اومدنش بد هم نباشه برای تیم.

این خبر دی ماریا هم که بعید به نظر میاد ذره ای صحت داشته باشه.اصلا فرض کنیم ممکن.کجا میخوان بازیش بدن؟؟؟
از ایمن عبدنور خوشم میاد.مثل چی متعصبه توی زمین.توان ***** خوبی هم داره انصافا.دو سه تا بازی که از موناکو دیدم امسال یه تنه تیم رو جمع کرد.کوندوگبیا هم عالی بود.البته کار هجومیش اصلا و ابدا در حد پوگبا نیست ولی وسط زمین خوب می جنگید .اینتر خیلی بابتش پول داد ولی شاید وسطشون رو اساسی بیمه کنن با این خرید
یووه هم امسال خیلی خوب خرید کرده.مانژو دیبالا و زاتزا هر سه تا عالی هستند برای یووه.دیبالا واقعا آینده داره.نکته مهم اینه که الان خط حمله شون سه تا بازیکن یه شکل داره.معلوم نیس چی تو کله ماروتاست

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,468
لیو بیست و هشت ساله شد.امیدوارم در 35 سالگیش هم به عنوان بازیکن بارسا بهش تبریک بگیم.
مثل هر سال از اینکه روز تولدمون یکیه ذوق می کنم.
تولدت مبارک! :D
سال تولدتون چقدر تفاوت داره؟ :D

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
اه اه بندازنش بیرون این مردک رو:D،اومده تو بهترین تیم دنیا بازی میکنه تازه راضی نیست و ازش شکایت هم میکنه!!!:general210:آخه اینو چه به بارسا!!!باعث شد تراشتگن عزیز هم کسب تجربش به تعویق بیوفته وگرنه الان گلر شماره یک آلمان بود!!!:rolleyes:
میگم ریال و یونایتد دنبال دروازه بانن،چرا اینو قالب نکنیم بهشون!!!؟:D:pالبته خیلییم دلشون بخواد...:general206::D

برادران عزیز قبل از اینکه خبر تکذیب بیاد یکم پیش خودتون سبک و سنگین کنین که این خبر با عقل جور در میاد یا نه!؟

طرف تو تیم خودش که سه گانه و فلان قدر پول گرفته بیاد سره دو میلیون شکایت کنه!؟

بازم میگم هیچ جوره نمیفهمم چرا بعضی ها انقدر از براوو بدشون میاد و در عوض تراشتگن رو بت کردن

همیشه از مقایسه کردن دو بازیکن بدم میومده مگر در شرایطی که دیگه آدم مجبور باشه به طرفدار تیم مقابل اثبات کنه حرفشو

اصلا کار درستی نیست...عین هوادارای رئال نباشین که بازیکناشونو هوو میکنن

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
برادران عزیز قبل از اینکه خبر تکذیب بیاد یکم پیش خودتون سبک و سنگین کنین که این خبر با عقل جور در میاد یا نه!؟

طرف تو تیم خودش که سه گانه و فلان قدر پول گرفته بیاد سره دو میلیون شکایت کنه!؟

بازم میگم هیچ جوره نمیفهمم چرا بعضی ها انقدر از براوو بدشون میاد و در عوض تراشتگن رو بت کردن

همیشه از مقایسه کردن دو بازیکن بدم میومده مگر در شرایطی که دیگه آدم مجبور باشه به طرفدار تیم مقابل اثبات کنه حرفشو

اصلا کار درستی نیست...عین هوادارای رئال نباشین که بازیکناشونو هوو میکنن
دادا من پستم جنبه شوخی داشت تا!!!حتی شکایت هم میکرد باز بش توهین نمیکردم فقط دنبال یه فرصت بودم یه ذره بش بپرم!!!:Dولی جدآ این تراشتگن چی داره نمیدونم!!!لامصب یه جور خاصی دوست داشتنی هست!!!:Dاز براوو بدم نمیاد و زحمت زیادی هم برا تیم کشیده،دستشم درد نکنه ولی به خاطر سن و قیمتی که براش دادن(و یه مسئله شخصی دیگه!:دی) از همون اول زیاد به دلم ننشست!!!شاید 3 4 میلیون میدادن الان قربون صدقش میرفتم!!!:D:p
اتفاقآ بیشتر از همین خصلت ریال و ریالیها بدم میاد!!!:general210:

بالا