برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
چقدر یاد بارسای پارسال میندازه من رو این صحبت ها

مارتینو:آرژانتین ریتم بازی اش را از دست میدهد

جراردو مارتینو، سرمربی تیم ملی آرژانتین، پس از پیروزی 1-0 تیمش مقابل اروگوئه، از اینکه تیمش ‏نمی تواند در سراسر مسابقه، ریتم بازی اش را حفظ کند، ابراز نگرانی کرد.‏
01031169.jpg

به گزارش "ورزش سه"، آلبی سلسته در حالی در این دیدار با تک گل سرخیو آگوئرو به پیروزی رسید ‏که در دقایق پایانی، اروگوئه می توانست گل تساوی را به ثمر برساند. در دیدار قبلی هم آرژانتین با دو گل ‏از پاراگوئه پیش بود اما در نهایت به تساوی 2-2 رضایت داد.‏
مارتینو به خبرنگاران گفت:" آنچه من دیدم این بود که 70 دقیقه این بازی کاملا شبیه به بازی با پاراگوئه ‏بود. ‏
ما توپ را در اختیار داشتیم، تلاش کردیم موقعیت ایجاد کنیم، برنامه اروگوئه را به هم بریزیم، بین خطوط ‏بازی کنیم و از کناره ها پیشروی داشته باشیم؛ اما پس از آن خیلی تحرک در پاسکاری مان را ازدست ‏دادیم و بنابراین توپ را ازدست دادیم.‏
وقتی کنترل بازی را از دست دادیم، مشکلات زیادی برای مان ایجاد شد. اگر نکته ای وجود داشته باشد ‏که باید مراقب آن باشیم، این است که نتوانستیم ریتم بازی مان را در هر دو دیدار، در سراسر 90 دقیقه ‏حفظ کنیم."
دیگو رولان، مهاجم اروگوئه، در آخرین دقایق یک موقعیت خوب را از بالای دروازه به بیرون زد و یک ‏موقعیت عالی دیگر را هم سرخیو رومرو، دروازه بان آرژانتین، از حریف گرفت.‏
مارتینو با ستایش از دروازه بان تیمش، گفت:" اگر رومرو نبود، شاید بار دیگر صحبت از تغییر من بود. ‏دروازه بان ما آنچه در جام جهانی نشان داد را تایید کرد و یک بازی خوب دیگر ارائه داد. پاستوره هم ‏خیلی خوب بازی کرد.‏
او بیشتر از دیدار مقابل پاراگوئه صاحب توپ شد و در بازی اش تداوم بیشتری داشت. ما بازیکنان زیادی ‏داریم که می توانند برای حریف مشکل ایجاد کنند."‏

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
گفته میشه قرار دنیس سوارز رو دوباره بیاریم و شاید الن هال لویچ قرضی بدیم به سویا و دنیس رو بیاریم:general705:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
چرا اینقدر مفت جوونامونو از دست میدیم بعد واسه خریدن یکی دیگه پول خونشونو میدیم!؟واقعآ چرا!؟:general210:
دلوفئو رو اصلا نباید بفروشن چه برسه به اینکه مفت بدنش بره!!!آخه 2 میلیون لامصب!؟:eek::general112:حداقل حداقل باید 20 تا بگیرن بابتش...:(لااقل بندی گذاشتن در آینده بتونن همینطور مفت برش گردونن یا خبری از اینم نیست!؟
جالبه مثلآ بنفیکا واسه مارکوویچ 25 تا از لیورپول میگیره ما دلوفئو رو که 100 مرتبه بهتر از مارکو هست 2.5میلیون میدیم،خاک تو سر مدیریت،خــــــــــــــــــــــــــــــــــاک!(کمی هم تو سر انریکه خان!)!!!اونم به کی به اورتون که ندیدم کوچکترین خیری ازشون بهمون برسه!!!
تیو چی شد!؟اونم مفت میدن بره!؟:mad:
وضعیت سانگ هم نامعلومه،سانگی که یکی از بهترین های وستهام بود اگه نگیم بهترین بازیکن فصلشون!!!حتما اینم با 5 6 میلیون میدنش بره!!!
در کل در بخش خرید و فروش مخصوصآ فروش خیلی خیلی ضعف داریم و اینجا هم قوی بودیم هیچ تیمی هیچ وقت به گرد پامونم نمیرسید،حیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــف واقعآ!!!:general505:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
باید از ریال یاد بگیریم
اونا خوب بازیکناشونو قالب میکنن
پیشنهادشون واسه دخیا رو خوندم می خواستم سرمو بکوبم به دیوار

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
باید از ریال یاد بگیریم
اونا خوب بازیکناشونو قالب میکنن
پیشنهادشون واسه دخیا رو خوندم می خواستم سرمو بکوبم به دیوار
ریال هم قبلنا تعریف زیادی نداشت ولی تازگیا آره زرنگ شدن و گاهآ قالب میکنن!!!
در مورد ده خیا هم خب فقط 1 سال از قراردادش مونده خودشم مایله بره اونجا و درخواست خروج داده!!!نکته بعد هم اینکه دروازه بان هست و تا حالا شاهد انتقال دروازه بان با قیمت خیلی بالا نبودیم!!!
خود ما تراشتگن رو 12 تا گرفتیم که ب جرات میگم من به ده خیا ترجیحش میدم و دروازه بان آینده دار تر و مطمئن تری میدونمش!!!هر چند قدش کوتاه تره و ای کاش قدش بالای 1.90 92 بود ولی بازم ترجیحش میدم!!!:general504:;)
ویرایش:در مورد ده خیا جالب اینکه در طول فصل و وقتی همه ی یونایتدیها داشتن قربون صدقه ش میرفتن و بهترین دروازه بان جهان و بالاتر از همه میدیدنش و دروازه خودشون رو واسه سالها تضیمن! بهشون گفتم دارید واس ریال آمادش میکنین و فصل بعد ثمرش رو ریال میبینه که همشون گر و قیافه حق به جانب میگرفتن!!!:Dحالا به حرفم میرسن...:general206:(بدید،فحشش بدید الان!!!:general304:)

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
دوستان میگم این بازی های کوپا آمریکا تی وی پخش نميکنه؟
......
راستی داریم واسه کندوگيبا با موناکو مزاکره میکنیم فسخ قراردادش ۳۰تا هست گفته میشه بجای پوگبا قراره بگيريمش
بازيشو ندیدم .ضدهر،را بازیکن سابق سویا بوده

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
ریال هم قبلنا تعریف زیادی نداشت ولی تازگیا آره زرنگ شدن و گاهآ قالب میکنن!!!
در مورد ده خیا هم خب فقط 1 سال از قراردادش مونده خودشم مایله بره اونجا و درخواست خروج داده!!!نکته بعد هم اینکه دروازه بان هست و تا حالا شاهد انتقال دروازه بان با قیمت خیلی بالا نبودیم!!!
خود ما تراشتگن رو 12 تا گرفتیم که ب جرات میگم من به ده خیا ترجیحش میدم و دروازه بان آینده دار تر و مطمئن تری میدونمش!!!هر چند قدش کوتاه تره و ای کاش قدش بالای 1.90 92 بود ولی بازم ترجیحش میدم!!!:general504:;)
ویرایش:در مورد ده خیا جالب اینکه در طول فصل و وقتی همه ی یونایتدیها داشتن قربون صدقه ش میرفتن و بهترین دروازه بان جهان و بالاتر از همه میدیدنش و دروازه خودشون رو واسه سالها تضیمن! بهشون گفتم دارید واس ریال آمادش میکنین و فصل بعد ثمرش رو ریال میبینه که همشون گر و قیافه حق به جانب میگرفتن!!!:Dحالا به حرفم میرسن...:general206:(بدید،فحشش بدید الان!!!:general304:)
این جور که بوش میاد با رفتنش مشکل ندارن ناراحتیشون سر قیمت پایین هر چی باشه یکی از بهترین بازیکنای تیمشه ریال بای. پول برند منچستر رو هم بده
اتلتیکو چند سال دروازه باناش خوبن هر سال یکیو رو میکنه این یکی هم احتمالا بره منچستر
خبری از بارسا نیست ؟؟
حوصلمون سر رفت. !!!!!! :(

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
این جور که بوش میاد با رفتنش مشکل ندارن ناراحتیشون سر قیمت پایین هر چی باشه یکی از بهترین بازیکنای تیمشه ریال بای. پول برند منچستر رو هم بده
اتلتیکو چند سال دروازه باناش خوبن هر سال یکیو رو میکنه این یکی هم احتمالا بره منچستر
خبری از بارسا نیست ؟؟
حوصلمون سر رفت. !!!!!! :(
با رفتنش هم مشکل داشتن(همون پستهای اول فصل منو ببینی که در مورد رفتن ده خیا میگفتم،میبینی بعضیاشون چه قدر عصبی میشدن و بعضیاشونم میخندیدن و باور نمیکردن و مسخره میکردن!!!) ولی وقتی دیدن دیگه چاره ای نیست قبولش کردن و حالا سر مبلغش مشکل دارن که گفتم با توجه به: 1-دروازه بان بودن 2-تمایل خودش به ترانسفر شدن 3-یک سال باقی موندن از قراردادش پیشنهاد 15-20 میلیونی کاملآ واقع بینانس ولی آره اگه شرایط بالا نبودن و ریال هر جوری شده میخواست بیارتش اون موقع شاید تا 40 تا هم پیشنهاد میدادن!!!
در مورد بارسا هم همون کوندوگبیا که فک نکنم زیاد جدی باشه مگر اینکه پوگبا منتفی شه و اینکه آدریانو هم گفته شاید بره به تیمی که بیشتر فرصت بازی داشته باشه!!!(یعنی مدیر برنامه هاش گفته!)

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب چون دوست لیورپولیمون یچیزی گفتن منم جواب بدم اتفاقا من مطمعن بودم ک میره منتها با رفتن کاسیاس نه اینکه بره اونجا کاسیاس هم باشه .راستی یچیز دیگه هم در مورد لیورپول پیشبینی کرده بودم و خودت جواب منو دادی اگه یادته گفتم باید لیورپول این فصل وبدون سوارز رو دید که خط حمله و کلا تیمش چکارست که گفتی اتفاقا بهتر میشه و فلان داره و ....
در مورد سوارز اول فصل که بحث برگشتش ب انگلیش .. بود گفتم بهش فرصت بدن مطمعنم عالی میشه اصولا اگه بازیکن عاشق تیمی باشه از جون و دل مایه میزاره .مثالش خداروشکر تو تیم بارسا زیاده همین سوارز مسی و نیمار و اینیستا و دنی الوز و پیکه و ماسکرانو و تقریبا همشون مثلا خود رافینیا هر وقت تو زمینه تا جون داره میدوه واسه همین من میگم خیلی بهتر از امثال گوندوغان هست اگه فرصت بهش داده شه ولی مطمعنم از یکی مثل تیو و مونتویا صد سال دیگه هم چیز تاپی در نمیاد
نظرتون چیه من برم بجای برایدا :D

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
خب چون دوست لیورپولیمون یچیزی گفتن منم جواب بدم اتفاقا من مطمعن بودم ک میره منتها با رفتن کاسیاس نه اینکه بره اونجا کاسیاس هم باشه .راستی یچیز دیگه هم در مورد لیورپول پیشبینی کرده بودم و خودت جواب منو دادی اگه یادته گفتم باید لیورپول این فصل وبدون سوارز رو دید که خط حمله و کلا تیمش چکارست که گفتی اتفاقا بهتر میشه و فلان داره و ....
در مورد سوارز اول فصل که بحث برگشتش ب انگلیش .. بود گفتم بهش فرصت بدن مطمعنم عالی میشه اصولا اگه بازیکن عاشق تیمی باشه از جون و دل مایه میزاره .مثالش خداروشکر تو تیم بارسا زیاده همین سوارز مسی و نیمار و اینیستا و دنی الوز و پیکه و ماسکرانو و تقریبا همشون مثلا خود رافینیا هر وقت تو زمینه تا جون داره میدوه واسه همین من میگم خیلی بهتر از امثال گوندوغان هست اگه فرصت بهش داده شه ولی مطمعنم از یکی مثل تیو و مونتویا صد سال دیگه هم چیز تاپی در نمیاد
نظرتون چیه من برم بجای برایدا :D
دادا نمیخوام بحث اینجا تو تاپیک بارسا کش پیدا کنه،هیچ یونایتدی اول فصل که خبری هم نبود این حرف رو قبول نمیکرد ولی من با توجه به قضیه بکهام و رونالدو یه جورایی از این قضیه مطمئن بودم،شاید نیم فصل و بعدش کم کم بعضیا قبول کرده باشن ولی اول فصل فکرنمیکنم!!!;)
در مورد لیورپول بدون سوارز هم خب معلوم بود افت میکنه ولی تا این حدشو آره اصلا پیشبینی نمیکردم چون علم غیب نداشتم بدونم استوریج 70 80% فصل رو مصدوم میشه و بالو هم به سبک بازی تیم نمیسازه و عملآ تیم بدون تمام کننده بازی میکنه!!!:general210:
در مورد با جون و دل بازی کردن بازیکن هم کاملآ باهات موافقم...:)
گوندوگان هم میتونه خرید کم هزینه و خوبی باشه و مطمئنآ به دردمون میخوره...

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
این خبر مسخره چیه دیگه :general306: درمورد مدافع تیم.... . همین مونده اینو بیارن:general502: مرتیکه گوسفند ملت میرند واسه فاز انتخاباتی میگن ستاره میاریم اونوقت این میره از تیم حریف مدافع بیاره
جالب اینجاست تا دید خبر بابا میل طرفدارا نیست گفت نه همچین خبری نیست . پ ن پ همین مونده خبری باشه
++++++++++++++++
سلطان کارلس پویول هم گفت من جز هیچ کاندیدایی نیستم . خرابتم سلطان:general501::general501::general501::general501::general501:

یا حضرت 100 میلیون :general611: شایعه شده واسه پوگبا 100 تا میخوان بدیم:general611: چه خبره زیاده انصافا"

احتمالا 90 درصد لاپورتا ریس میشه

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
شوک روز؛ پیشنهاد 100 میلیونی بارسلونا به زودی به تورین خواهد رسید

آبی اناری ها در حال آماده کردن پیشنهادی وسوسه انگیز می باشند.
طرفداری- به گزارش forzaitalianfootball و به نقل از نشریه کاتالانی اسپورت، باشگاه بارسلونا در پی این است تا تیمی قدرتمند برای فصل آینده آماده کند و به همین دلیل قصد دارد به هر شکلی شده است پل پوگبا ستاره خط میانی یوونتوس را برای فصل بعد جذب کند. به گفته این منبع نزدیک به باشگاه بارسلونا، بلوگرانا قصد دارد با قدرت وارد این معامله شود و می خواهد هر چه سریع تر یکی از سوژه های داغ این فصل نقل و انتقالات را به خدمت بگیرد و به همین منظور سران این تیم در حال آماده سازی یک پیشنهاد 100 میلیون یورویی برای پوگبا می باشند.

همین طور آن ها در نظر دارند تا دستمزد سالیانه 12 میلیون یورو به بازیکن پیشنهاد بدهند تا این ستاره 22 ساله نیز فشار را برای خروج از یووه و پیوستن به اردوی آبی اناری ها بیشتر گند.

+++++++++++++++++
انریکه به دنبال فروش بارترا با 32 میلیون یورو
11377338-1006972615994273-6553975820431780894-n.jpg

اختصاصی | در حالی که لوئیز انریکه در تعطیلات به سر می برد اما کاملا در کار مدیریتش فعال است ، او فعلا در حال متقاعد کردن مارک بارترا و پدرو رودریگز برای ماندن در بارسلوناست .

به تازگی برای هر دو بازیکن پیشنهاداتی ارائه شده و این آینده دو بازیکن را به شک و تردید کشانده . در صورتی که انریکه موفق به حفظ بارترا نشود او را به قیمت 32 میلیون یورو خواهد فروخت .

با این که بند قرارداد مارک به 12 میلیون کاهش یافته اما مربی حاضر به فروش او با این قیمت نیست .

اولویت باشگاه بارسلونا حفظ بازیکنان است تا فروش آن ها و خرید بازیکنانی جدید ...

+++++++++++++++++++
100 تا زیاده انصافا:general702:
الان مدیر باشگاه کسی نیست کی داره پیشنهاد رو صادر میکنهo_O
یووه اینقدر دندون گرد نباش:D عوض کن دندون رو :general404:
80 تا بده بعد از اونور وراتی هم با 50 تا بخریم من راضیم :D

Last edited:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
نیمار هم که محروم شد و ادامه بازیا نیست
ببینیم مسی کی برمیگرده

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بارسلونا برای خرید پوگبا این بازیکنان را میفروشد !
pogba11.jpg

اختصاصی / روزنامه ی کاتالانی اسپورت در گزارشی اعلام کرد بارسلونا برای خرید مدافع فرانسوی یوونتوس نیاز به 50 میلیون یورو دارد که از محل فروش بازیکنان تامین خواهد کرد .

باشگاه بارسلونا در تلاش است تا لوئیس انریکه را نسبت به این خرید و فروش ها راضی کند .

بازیکنانی همچون جوردی ماسیپ , مارتین مونتویا , پدرو رودریگز , مارک بارترا , جراردو دیلوویو و آدریانو در لیست فروش احتمالی بارسلونا هستند .
بارسلونا میخواهد با فروش این بازیکنان حداقل نیمی از هزینه ی 100 میلیون یورویی خرید پل پوگبا را فراهم نماید .
---------------
باو مارک بارترا رو از لیست فروش درارید:general211::general211::general211::general211::general211::general211::general211::general211::general208:
33 تا پدرو
ماسیب 7 تا
مارتین 15 تا
دلوفلو 15 تا
ادریانو 10 تا
بنظرم با این قیمت بدیم خیلی بهتره

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,433
A look into Barcelona's 2014/15 Liga BBVA campaign.
Barcelona - Champions Special 720p HDTV x264 - Regmo
Language: English
Channel: beIN Sports HD
Resolution: 1280 x 720
Frame rate: 50.000 fps
Overall bit rate: 4 182 Kbps
Duration: 50 mins​

مستند شبکه بیین ، بررسی مسیر بارسا تا قهرمانی ، یه جور خلاصه ی فصله ، کیفیتشم خوبه .

http://ul.to/fagxbi5w
http://cloudyvideos.com/bwn2ltfmjhg1

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رئال ممکنه راموس رو از دست بده. معلوم نیست چقدر این صحت داره ولی اگر محقق بشه دو سه سال طول میکشه تا نبودش جبران بشه. البته بیشتر در حمله نبودش رو حس میکنن تا دفاع☺
همه طور سالروزی دیده بودیم. سالروز بازی خوب برابر آرژانتین ندیده و نشنیده بودیم که اتفاق افتاد توسط صدا و سیمای میلی
پوگبا رو باید کم کم بازیکن بارسا دونست انگار

یه نکته بانمک در مورد فصل آینده اینه که موربنیو طرفدار بارسا خواهد بود. یعنی با خاک یکی شدن بنیتز از اولویت های این جانوره

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,433
چند روز پیش فینال 2009 رو گذاشته بود نشستم دیدم ، مسی چقدر توپ خراب میکرد ، الان واقعا خیلی عالی شده نسبت به اون موقع .
کوپا آمریکا رو کدوم شبکه ها پخش میکنن ؟ نکنه اینم bein تصاحب کرده ؟

امیدوارم سرنوشت پوگبا مثل زلاتان نشه ، آخه این بازیکن چیش به بارسلونا میخوره ؟ :angrybirds8:

سالروز بازی خوب برابر آرژانتین

بیشتر توضیح بده چی بوده ؟ :android22:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
راستش ی بازیکن سرعتی تر و کم ادعا تر و قیمت پایینتر مثل وراتی رو ترجیح میدم ب پوگبا با پول پوگبا میشه وراتی و عبدنور مدافع خوب موناکو رو ک بحثش هم هست خرید

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
A look into Barcelona's 2014/15 Liga BBVA campaign.
Barcelona - Champions Special 720p HDTV x264 - Regmo
Language: English
Channel: beIN Sports HD
Resolution: 1280 x 720
Frame rate: 50.000 fps
Overall bit rate: 4 182 Kbps
Duration: 50 mins​

مستند شبکه بیین ، بررسی مسیر بارسا تا قهرمانی ، یه جور خلاصه ی فصله ، کیفیتشم خوبه .

http://ul.to/fagxbi5w
http://cloudyvideos.com/bwn2ltfmjhg1

.
لینک دیگه نداری از یه سایت دیگه؟ چون تو این سایت باید اکانت داشته باشی تا بالای ۱گيگ دان کني

بالا