برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام خدمت شما و تشکر ویژه بابت خدمات عالیتون
من اخیرا یدونه سیستم برای دانلود جمع کردم .
2 تا سیستم و 2 تا هم لپ تاپ دارم که اکانتم تو اونا هم فعال هست.
الان سوال بنده اینه که آیا میتونم همزمان که سیستم دانلودرم داره دانلود میکنه
1- با سیستمهای دیگه ام لینک های جدید به اکانتم اضافه کنم ؟
2- با سیستمهای دیگه ام که با مودم دیگه ای کانکت هستن فایل دیگه ای رو دانلود کنم ؟
ممنونم
سلام
ممنون از نظر مثبت شما
بله می تونید، با توجه به اینکه اکانت های فایل گیر حجمی هست، برای همین هیچ گونه محدودتی از لحظا تعداد آیپی های استفاده کننده همزمان از یک اکانت وجود نداره و در آن واحد می تونید با چند سیستم مختلف و حتی با چند اینترنت مختلف در اکانتتون لینکها رو مستقیم کنید و دانلود کنید.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سایت اوپن لود دات آی او بصورت فری تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفت.
openload.io
فعلا که ظاهرا هیچگونه محدودیتی برای دانلود در حالت فری نداره و رنک سایتش هم نشون میده که خیلی سریع داره جا می افته در بین آپلودسنترهای برتر

rehp_11227596_998108263566493_5757104293618498237_n.jpg

ali2040

Registered User
لایک‌ها
193
سلام.این ترکیب کردن صدا و تصویر خیلی عالیه.که امروز خیلی به کارم خورد.موفق باشید.

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.ترکیب کردن صدا وتصویر چه زمانی به درد میخوره؟وهمچنین منظور از md5وsha چیست؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.ترکیب کردن صدا وتصویر چه زمانی به درد میخوره؟وهمچنین منظور از md5وsha چیست؟
سلام

برای کیفیت های 1080 یوتیوب و بالاتر و همینطور برای کیفیت 480 شما باید گزینه انتخاب کیفیت دانلود از یوتیوب رو روی همون گزینه اولی یعنی "مشاهده حجم و کیفیت های موجود برای ویدئوی درخواستی" بذارید، بعد کیفیتهای موجود اون ویدئو رو همراه با حجم هاشون براتون لیست می کنه، همه کیفیتها رو با دقت نگاه کنید، در پایین همون قسمت توی کادر قرمز رنگ نکته مهمی گفته شده که اون رو هم نگاه کنید.
توضیح بیشتر اینکه یوتیوب برای کیفیت های 1080p و بالاتر، و همینطور کیفیت 480p، به این صورت عمل می کنه که فایلهای صدا و تصویر برای اون ویدئوی موردنظر رو بصورت دو فایل جدا از هم برای دانلود در اختیار می گذاره، اما پلیر یوتیوب این دو فایل جدا از هم رو با هم تلفیق می کنه و صدا و تصویر رو شما با هم دارید، از این رو توی فایل گیر برای این کیفیتها که صدا و تصویرشون جدا از هم هست، فقط این امکان وجود داره که ابتدا فایل ویدئو و سپس فایل صدا رو بصورت جدا جدا مستقیم کنید که بعد می تونید با کمک ابزار " ترکیب کردن فایلهای صدا و تصویر مستقیم شده از یوتیوب " در فایل منیجر فایل گیر اونها رو خیلی راحت با هم ترکیب کنید و فایل کامل و اوریجینال صوتی تصویری 1080p رو خواهید داشت.

در مورد کاربرد md5: شما با مقایسه md5 فایل موجود در پنلتون در فایل گیر با md5 فایل دانلود شده می تونید بفهمید دقیقا همون فایلی رو که در پنلتون در فایل گیر هست رو درست دانلود کردید یا نه، اگر فایلها یک بایتش هم با هم فرق داشته باشه md5 شون برابر نخواهد بود.
برای دیدن md5 فایل در فایل گیر که راحت می تونید فایل رو در پنلتون سلکت کنید و از ابزار مربوطه استفاده کنید.
برای دیدن md5 فایل دانلود شده در کامپیوتر خودتون هم می تونید نرم افزار HashTab رو از لینک زیر دانلود و نصب کنید:
http://implbits.com/products/hashtab/
sha1 hash هم کاربردش مثل md5 هست.

با سپاس

amori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام.من اون فایل یلزده گیگی رو به 24 تا 500 مگی تقسیم کردم.حالا سه تا رو گرفتم وبا hjsplitهمون کارایویی که گفته بودید رو انجام دادم.یه فایل زیپ بهم داده که حجمش شده یک ونیم گیگ.(حجم سه فایل 500 مگی میشه یک ونیم گیگ).حالا موقع اکسترکت کردن میگه unexpected end of archive.موقعی که تست رو در winrarمیزنم میگه is no formatیا the file is damaged.از اینه که فایلها کامل انلود نشدن>ممنون

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.من اون فایل یلزده گیگی رو به 24 تا 500 مگی تقسیم کردم.حالا سه تا رو گرفتم وبا hjsplitهمون کارایویی که گفته بودید رو انجام دادم.یه فایل زیپ بهم داده که حجمش شده یک ونیم گیگ.(حجم سه فایل 500 مگی میشه یک ونیم گیگ).حالا موقع اکسترکت کردن میگه unexpected end of archive.موقعی که تست رو در winrarمیزنم میگه is no formatیا the file is damaged.از اینه که فایلها کامل انلود نشدن>ممنون
سلام
خب درسته دیگه، باید همه 24 تا پارت رو دانلود کنید، بعد در آخر با hjsplit اونها رو به یک فایل تبدیل کنید و فایل ایجاد شده تون درست و قابل استفاده خواهد بود.

achardownload

Registered User
لایک‌ها
96
با سلام
به تازگی با سایتتون آشنا شدم. واقعا دستتون در نکنه ولی یه سوال داشتم ، آیا سایت شما هم مثل آپلود سنر هایی مثل آپلود باز ، آپلود بوی ، اکسپرس لیچ و ... که هم مستقیم کنننده ارائه میدن و هم لینک دانلود برای سایت ها ، آیا این امکان رو می تونید به سایتتون اضافه کنید.
اگه این کارو کننی که محشره. می تونین با اونها هم رقابت کنین.
با تشکر از پاسخ گوییی شما

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام
به تازگی با سایتتون آشنا شدم. واقعا دستتون در نکنه ولی یه سوال داشتم ، آیا سایت شما هم مثل آپلود سنر هایی مثل آپلود باز ، آپلود بوی ، اکسپرس لیچ و ... که هم مستقیم کنننده ارائه میدن و هم لینک دانلود برای سایت ها ، آیا این امکان رو می تونید به سایتتون اضافه کنید.
اگه این کارو کننی که محشره. می تونین با اونها هم رقابت کنین.
با تشکر از پاسخ گوییی شما
سلام
از اینکه به ما پیوستید خوشحالیم.
اون سایتهایی که نام بردید همشون آپلودسنتر هستند، هیچ کدوم مستقیم کننده لینک نیستند، البته توی خودشون بخشی برای ریموت آپلود دارند که میشه لینکهای مستقیمی که قابلیت ریموت آپلود دارند رو در اونجا وارد کرد و فایل در این آپلودسنترها آپلود بشه، پس مستقیم کننده نیستد، شما از اول لینک مستقیم بهشون دادین و بعد از آپلود شدن در این سایتها یک لینک غیر مستقیم تحویل گرفتید که البته اگر اکانت پریمیویم این آپلودسنترها رو داشته باشید اونوقت لینکش براتون مستقیم هست و می تونید دانلود کنید.
کاربرد آپلودسنترها برای آپلود کردن فایلها و نگهداری طولانی مدت فایلها و به اشتراک گذاشتن لینک فایلها هست، اما فایل گیر یک سرویسی دقیقا برعکس آپلودسنترها هست، یعنی اینکه شما لینکهای غیرمستقیم سایر آپلودسنترها رو به فایل گیر میدن، فایل گیر دریافتش می کنه و یک لینک مستقیم از اون فایل بهتون میده که هیچگونه محدودیتی نداره، و این لینک نباید به اشتراک گذاشته بشه.
بنابراین این چیزی که شما الان درخواست دادین در واقع ساخت یک سایت جدید آپلودسنتر هست که ارتباطی با فایل گیر پیدا نمی کنه.
با سپاس

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
با سلام مجدد
ممنونم برای پاسختون
یه سوال دیگه دارم.
بعضی وقتها ویدیوهای یو توب زیرنویس دارن.
ولی موقع دانلود زیرنویس حذف میشه.
امکان داره کاری بشه کرد که زیرنویس هم دانلود بشه ؟
ممنونم

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام مجدد
ممنونم برای پاسختون
یه سوال دیگه دارم.
بعضی وقتها ویدیوهای یو توب زیرنویس دارن.
ولی موقع دانلود زیرنویس حذف میشه.
امکان داره کاری بشه کرد که زیرنویس هم دانلود بشه ؟
ممنونم
سلام
بله یک نمونه از این لینکهای زیرنویس دار یوتیوب رو از طریق تماس با پشتیبانی سایت برام ارسال کنید:
http://www.filegir.com/support
تا در فرصت مناسب روی اضافه کردن این قابلیت کار کنم.
با سپاس

u z e r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام نام کاربری من p3dram هست و دو روزی هست نمیتونم لاگین کنم
مشکل از سایت هست یا اکانت من مشکل داره و هک شده؟
قبل از این مشکل فایل هایی تو فایل منیجر ظاهر میشد که برای من نبود گفتم حتما مشکل فنی هست

ممنون از راهنمایی تون

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام نام کاربری من p3dram هست و دو روزی هست نمیتونم لاگین کنم
مشکل از سایت هست یا اکانت من مشکل داره و هک شده؟
قبل از این مشکل فایل هایی تو فایل منیجر ظاهر میشد که برای من نبود گفتم حتما مشکل فنی هست

ممنون از راهنمایی تون
سلام
اکانتتون که مشکلی نداره و پسورد و ایمیل متصل بهش اخیرا تغییر نکرده، لطفا از طریق قسمت تماس با پشتیبانی سایت پسوردتون رو برام ارسال کنید.
http://www.filegir.com/support

dsaipdsadsaewqk

Registered User
لایک‌ها
1,379
بنده هم چند نوبت از سرویس های فایل گیر استفاده کردم و راضی بودم. سرورهای مورد نیاز بنده رو با سرعت بالایی مستقیم میکنه. امیدوارم کیفیت همینطور باقی بمونه. با تشکر.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
مشکلی برای دانلود بعضی لینک های انون فایلز دات کام وجود داشت که برطرف شد.
anonfiles.com
توجه بفرمایید که این سایت بصورت فری ساپورت میشه، ولی هیچگونه محدودیتی برای دانلود در حالت فری نداره و کلا سایتش فروش اکانت پریمیوم هم نداره.

zkyu_18384_999675356743117_9030290106914539838_n.jpg

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
امکان دانلود فولدر از سایت روسی یاندکس در فایل گیر فراهم شد.
yandex.com & yandex.ru & yadi.sk
قبلا فقط امکان مستقیم سازی لینک فایل از این سایت وجود داشت، اما حالا علاوه بر اون فولدرهای این سایت نیز بصورت یک فایل زیپ دانلود میشن.

za6t_yandex.png

Last edited:

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
مشکلی برای دانلود بعضی فولدرهای گوگل درایو وجود داشت که برطرف شد.
drive.google.com & docs.google.com
لینک فولدر گوگل درایو رو که به فایل گیر بدین، لینک فایل های درون اون فولدر استخراج میشه و منتقل میشید به دانلود گروهی.

http://www.aparat.com/v/yLZRk

persianlicence

Registered User
لایک‌ها
105
با سلام
علت عدم ساپورت از depositfiles.org چیست و امکانش هست که اضافه بفرمایید ، یا خیر ؟
ممنون

Doom

Registered User
لایک‌ها
789
درود
وقتتون بخیر
من یه لینک دارم که یه رام برای گوشی موبایلم داره
هرکاری کردم نتونستم توی سایت مذکور ثبت نام کنم یا اینکه فایل رو دانلود کنم
امکان انتقال فایل یا مستقیم کردنش برای شما وجود داره؟
سپاس فراوان

این لینک هست:
http://pan.baidu.com/wap/shareview?...6i&page=1&num=20&fsid=741850685488352&third=0

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
درود
وقتتون بخیر
من یه لینک دارم که یه رام برای گوشی موبایلم داره
هرکاری کردم نتونستم توی سایت مذکور ثبت نام کنم یا اینکه فایل رو دانلود کنم
امکان انتقال فایل یا مستقیم کردنش برای شما وجود داره؟
سپاس فراوان

این لینک هست:
http://pan.baidu.com/wap/shareview?&shareid=3058797252&uk=3962498243&dir=/手机文件/SONY/Xperia_Overlay/MK16i&page=1&num=20&fsid=741850685488352&third=0
سلام
از طریق پشتیبانی سایت که تماس داشتید پاسخ رو به ایمیلتون ارسال کردم.
با سپاس

بالا