برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
لطفا این گزینه ها رو بصورت پیش فرض فعال کنید چون خیلی مواقع پیش اومده که یادم رفته و کیفیت دیگری بصورت پیش فرض انتخاب شده:

iOfP.png

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
لطفا این گزینه ها رو بصورت پیش فرض فعال کنید چون خیلی مواقع پیش اومده که یادم رفته و کیفیت دیگری بصورت پیش فرض انتخاب شده:

iOfP.png
این گزینه اگر بصورت پیش فرض فعال باشه ممکن هست برای خیلی از کاربرها آزار دهنده باشه، چون باعث میشه فرآیند مستقیم کردن لینک دو مرحله ای بشه، یعنی با یک کلیک لینک مستقیم نمیشه، منتقل میشه به یک صفحه دیگه که کیفیت ها رو نشون میده و کاربر باز باید یکی از کیفیتهای موجود رو انتخاب کنه.
برای همین اگر این چیزی که مدنظر شما هست رو بخواهیم عملی کنیم، بهترین راهش این هست که در قسمت مشخصات کاربری این تنظیمات رو اضافه کنیم که کاربر بتونه برای اکانت خودش تنظیم پیش فرض دلخواه خودش رو سیو کنه.
با سپاس

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
این گزینه اگر بصورت پیش فرض فعال باشه ممکن هست برای خیلی از کاربرها آزار دهنده باشه، چون باعث میشه فرآیند مستقیم کردن لینک دو مرحله ای بشه، یعنی با یک کلیک لینک مستقیم نمیشه، منتقل میشه به یک صفحه دیگه که کیفیت ها رو نشون میده و کاربر باز باید یکی از کیفیتهای موجود رو انتخاب کنه.
برای همین اگر این چیزی که مدنظر شما هست رو بخواهیم عملی کنیم، بهترین راهش این هست که در قسمت مشخصات کاربری این تنظیمات رو اضافه کنیم که کاربر بتونه برای اکانت خودش تنظیم پیش فرض دلخواه خودش رو سیو کنه.
با سپاس

بله دقیقا همین امکان رو میخواستم البته بازم دو مرحله ای شدن بهتر هست چون معلوم نیست که کدوم کیفیت مد نظر هر کاربر هست

John Marston

Registered User
لایک‌ها
220
با سلام خدمت شما
خیلی خیلی ممنونم بابت اضافه کردن امکان دانلود زیرنویس .

خیلی برای من پیش اومده که اکثرا تو قسمت فایل منیچر مجبور میشم تمامی فایل های توی پروفایلم رو داشته باشم.
منتها به محض اینکه یکی رو پاک میکنم یا اسمش رو تغییر میدم یا کلا هر کاری میکنم مجدد صفحه فقط فایلهای اخیر رو میاره و باید تمامی فایلها رو از اول لود کنم.
مشکل زمانی پیش میاد که 300-400 تا قایل هست و اسامی هم اصلا شبیه هم نیستن.
امکان داره امکانی فراهم کنین که وقتی میرم تو صفحه نشون دادن تمام فایلها دیگه از اونجا بیرون نیاد تا خود یوزر بخواد بیاد بیرون.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام خدمت شما
خیلی خیلی ممنونم بابت اضافه کردن امکان دانلود زیرنویس .

خیلی برای من پیش اومده که اکثرا تو قسمت فایل منیچر مجبور میشم تمامی فایل های توی پروفایلم رو داشته باشم.
منتها به محض اینکه یکی رو پاک میکنم یا اسمش رو تغییر میدم یا کلا هر کاری میکنم مجدد صفحه فقط فایلهای اخیر رو میاره و باید تمامی فایلها رو از اول لود کنم.
مشکل زمانی پیش میاد که 300-400 تا قایل هست و اسامی هم اصلا شبیه هم نیستن.
امکان داره امکانی فراهم کنین که وقتی میرم تو صفحه نشون دادن تمام فایلها دیگه از اونجا بیرون نیاد تا خود یوزر بخواد بیاد بیرون.
سلام
خواهش می کنم
این درخواستی که دارید مستلزم این هست که کلا فایل منیجر رو بازنویسی کنیم، بله درست می فرمایید، برای فایلهای زیاد یک مقدار سخت هست کار کردن باهاش، سعی می کنیم در فرصت مناسب این رو مجددا بازنویسی کنیم و بصورت پیج بندی شده باشه و هر عملیاتی که توی یک پیج انجام میدید در ادامه اش بعد از انجام شدن عملیات فایلهای همون پیج بهتون نشون داده بشه.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
برای دانلود بعضی لینک های تلوبیون مشکلی وجود داشت که برطرف شد.
telewebion.com
همچنین فایل های دانلودی از این سایت دارای نام های پیچیده با ترکیبی از کاراکترهایی نامفهوم بودند که این مشکل نیز برطرف شد و منبعد فایل های دانلودی از این سایت دارای نامی متناسب با عنوان ویدئوی موردنظر خواهند بود.

uora_11817173_1010642992313020_4234003021212082487_n.jpg

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام.سرعت مستقیم کردن لینکا خیلی پایین هست.قابلیت مستقیم کردن همزمان رو هم بزارید.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام.سرعت مستقیم کردن لینکا خیلی پایین هست.قابلیت مستقیم کردن همزمان رو هم بزارید.
سلام
سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت بسیار ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.
برای مستقیم کردن همزمان می تونید یکی یکی لینکها رو در تب های جداگانه دانلود تکی بذارید که مستقیم بشن، در هر تب که نوار انتقال فایل ظاهر شد می تونید اون تب رو ببندید و به این شکل تعداد خیلی زیادی لینک رو بطور همزمان می تونید بذارید که مستقیم بشن.
بعدا هم به فایل منیجرتون مراجعه کنید و لینکهای مستقیم شده رو تحویل بگیرید.

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
سلام
سرعت انتقال (یا همون لیچ شدن) به سرعت سرور مبداء میزبان فایل بستگی داره، هر چقدر که سرور مبداء سرعت داشته باشه فایل با همون سرعت به فایل گیر منتقل میشه.این نکته نیز حائز اهمیت هست که هر هاستی برای خودش سرورهای متعددی داره که لزوما سرعت همه سرورهای یک هاست با هم برابر نیستند، برای همین شما ممکن هست دو لینک مختلف از یک سایت رو مستقیم کنید یکیش سرعت خوبی داشته باشه و یکی دیگه سرعت بسیار ضعیفی، همه چیز به اون سروری که فایل رو میزبانی کرده بستگی داره، اگر اون سرور به هر دلیلی نتونه آپ استریمش با سرعت عمل کنه دیگه هیچکس در اون زمان از هر جای دنیا که باشه نمیتونه بالاتر از سرعتی که اون سرور در اختیار میذاره ازش دانلود کنه.
برای مستقیم کردن همزمان می تونید یکی یکی لینکها رو در تب های جداگانه دانلود تکی بذارید که مستقیم بشن، در هر تب که نوار انتقال فایل ظاهر شد می تونید اون تب رو ببندید و به این شکل تعداد خیلی زیادی لینک رو بطور همزمان می تونید بذارید که مستقیم بشن.
بعدا هم به فایل منیجرتون مراجعه کنید و لینکهای مستقیم شده رو تحویل بگیرید.
سلام پس چرا سایت mul همه فایلها خیلی سریع و در یک لحظه لیچ میشن؟واسه مستقیم کردن همزمان متوجه نشدم چیکار کنم:)

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام پس چرا سایت mul همه فایلها خیلی سریع و در یک لحظه لیچ میشن؟واسه مستقیم کردن همزمان متوجه نشدم چیکار کنم:)
سایت مول دارای دو بخش هست، یکی مبدل لینک یکی مدیریت فایل
شما بخش مبدل لینکش رو میگید که سریع مستقیم می کنه، چون در این بخش فقط تبدیل لینک انجام میشه و شما بواسطه سایت مول دارید مستقیم از سایت مبداء دانلود می کنید.
اما بخش مدیریت فایل اون مثل فایل گیر هست، به این صورت که وقتی لینک رو به سیستم میدین، خود سیستم ابتدا اون رو از سایت مبداء بطور کامل دانلود می کنه و در هارد خودش ذخیره می کنه و بعد لینک مستقیم شده از هارد خودش رو به شما میده، برای همین این روش که بهش میگن لیچ کردن یک مقدار ممکن هست که زمان ببره، و این زمان به سرعت سرور مبداء میزبان فایل بستگی داره، اما این روش ها مزیت های زیادی داره، مثلا اینکه دیگه بعد از لیچ شدن لینک، هر اتفاقی برای لینک مبداء بیافته، تأثیری توی دانلود شما نداره، چون شما دارید یک کپی از فایل رو که در سرور فایل گیر ذخیره شده دانلود می کنید و دیگه کیفیت دانلودتون هم به کیفیت لینک مبداء هیچ ارتباطی پیدا نمی کنه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
برای دانلود از آپ تو باکس مشکلی وجود داشت که الان برطرف شد.
uptobox.com

kpse_11822841_1013773048666681_4658695542962981016_n.jpg

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
مشکلی برای دانلود از سایت دو-هاست وجود داشت که الان برطرف شد.
d-h.st

b0ui_11846797_1014728951904424_1751389624805483481_n.jpg

iGeek

Registered User
لایک‌ها
122
با سلام،

محسن جان اگر این سایت رو بتونی به صورت فری تحت پوشش قرار بدی خیلی خوب میشه:

megabitload.com

مدتی هست فایل های زیادی توی این هاست آپلود میشه

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام،

محسن جان اگر این سایت رو بتونی به صورت فری تحت پوشش قرار بدی خیلی خوب میشه:

megabitload.com

مدتی هست فایل های زیادی توی این هاست آپلود میشه
سلام
این سایت برای دانلود در حالت فری کپچای گوگل گذاشته که متاسفانه اخیرا کپچاها گوگل خیلی سخت شده برای آیپی سرورها، برا همین فایده نداره ساپورت کردنش بصورت فری، چون بخاطر کپچاهای خیلی سخت بیشتر اذیت میشید و وقتتون گرفته میشه، خودتون اگه بصورت فری ازش دانلود کنید راحت تر خواهید بود.
ضمن اینکه رتبه و میزان محبوبیت و کاربرد این سایت هنوز به حدی نرسیده که بخوایم بصورت پریمیوم ساپورتش کنیم.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سایت دیلی آپلودز بصورت فری، یعنی بدون داشتن اکانت پریمیومش، تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفت.
dailyuploads.com
این سایت در حال حاضر هیچ گونه محدودیتی برای دانلود در حالت فری نداره.

1p0a_11822389_1015063415204311_2793010875356197579_n.jpg

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
ُلام یه سری فایل را با فیلتر شکن گرفتم و تو سایت مستقیم کردم الان موقعه دانلود فقط وقتی فیلتر شکن بالا هست میشه دانلود کرد چرا اخه

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
ُلام یه سری فایل را با فیلتر شکن گرفتم و تو سایت مستقیم کردم الان موقعه دانلود فقط وقتی فیلتر شکن بالا هست میشه دانلود کرد چرا اخه
سلام
اگر توی نام فایل شما عبارت های غیر مجاز وجود داشته باشه، لینک مستقیم اون فایل فیلتر خواهد بود که با تغییر نام فایل در پنلتون و حذف اون عبارت های غیر مجاز از نام فایل مشکل حل میشه.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سایت ایزفایل بصورت پریمیوم تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفت.
ezfile.ch
توجه بفرمایید که این سایت مرتبط با سایت فایل کلود دات آی او قدیم هست که الان به این سایت تبدیل شده که کاملا متفاوت هست با سایت قبلی، اما ظاهرا فایل های سایت قبلی رو به این سایت جدید منتقل کردند و می تونید لینک های فایل کلود رو هم در فایل گیر مستقیم کنید، اگر سالم باشند.
filecloud.io

9ijt_11822437_1015581621819157_1181613679540363699_n.jpg

بالا