برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام
علت عدم ساپورت از depositfiles.org چیست و امکانش هست که اضافه بفرمایید ، یا خیر ؟
ممنون
سلام
متاسفانه سایت دیپوزیت فایلز اجازه استفاده از سرویسش رو در حجم های بالا نمیده، علیرغم اینکه هر اکانتش در روز محدودیت حجم دانلود داره، یعنی در یک روز بیشتر از 30 گیگ نمیشه با یک اکانت ازش دانلود کرد، اما با این حال باز هم شما حتی اگر چند تا اکانت هم ازش داشته باشید و بخواهید هر روز مقدار زیادی دانلود ازش بکنید، کلا سرویس دهی به آیپی شما رو قطع می کنه، روی این حساب بوسیله لیچرهایی که کاربران زیادی دارند قابل ساپورت نیست.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
امکان دانلود فایل زیرنویس برای اون دسته از ویدئوهای یوتیوب که زیرنویس فارسی و یا انگلیسی دارند، فراهم شد.
YouTube. com
توجه بفرمایید برای دانلود زیرنویس ویدئو، موقع وارد کردن لینک باید گزینه "انتخاب فرمت و کیفیت دانلود از یوتیوب" رو تیک بزنید و از منوی باز شده همون اولین گزینه، یعنی "مشاهده حجم و کیفیت های موجود برای ویدئوی درخواستی" رو انتخاب کنید.

gk79_sub.png

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
مشکلی برای دانلود از ساندکلاود وجود داشت که برطرف شد.
SoundCloud. com

gyzz_11745654_1002794469764539_6929233536708841579_n.jpg

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
مشکلی برای دانلود بعضی لینک های دو-هاست وجود داشت که برطرف شد.
d-h.st
توجه بفرمایید که این هاست بصورت فری ساپورت میشه، اما هیچگونه محدودیتی برای مستقیم کردن لینک هاش وجود نداره، ضمن اینکه سایتش کلا فروش اکانت پریمیوم هم نداره.

989v_11703121_1003019899741996_2346090010700227179_n.jpg

jamalpour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام و عرض احترام
بنده امروز عضو سایت شما شدم میخواستم حدود 50 گیگ از سایت depfile که اکانت پرمیوم دارد دانلود کنم.با خرید حجم از سایت شما دیگر مشگلی نیست برای دانلود؟واینکه آیا لینک های بنده برای دانلود به صورت خصوصی باقی خواهد ماند؟چون برخی از سایتها این لینکها را به طور عموم برای دیگران به نمایش میگذارد.ممنون میشم در اسرع وقت پاسخ دهید

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با سلام و عرض احترام
بنده امروز عضو سایت شما شدم میخواستم حدود 50 گیگ از سایت depfile که اکانت پرمیوم دارد دانلود کنم.با خرید حجم از سایت شما دیگر مشگلی نیست برای دانلود؟واینکه آیا لینک های بنده برای دانلود به صورت خصوصی باقی خواهد ماند؟چون برخی از سایتها این لینکها را به طور عموم برای دیگران به نمایش میگذارد.ممنون میشم در اسرع وقت پاسخ دهید
سلام
بله مشکلی نیست، دقیقا همین کارهایی که می خواهید رو می تونید با داشتن اکانت فایل گیر انجام بدین، و فایلهاتون کاملا خصوصی و فقط در اختیار خودتون خواهند بود.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
امکان دانلود شکل های خاصی از لینک ویدئوهای فیس بوک که مخصوص موبایل هستند، به فایل گیر اضافه شد.
m.facebook.com

c7lh_11705380_1003602713017048_874210512153548803_n.jpg

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سایت فایل جوکر که اخیرا بصورت پریمیوم تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفته بود، ضریب دو به خود گرفت.
filejoker.net
این سایت به هر اکانت پریمیوم اجازه دانلود حجم بسیار کمی در یک روز می دهد و به همین دلیل قیمت تمام شده ترافیک دانلود از این سایت به ازای هر گیگ طوری هست که بدون داشتن ضریب قابل ساپورت با کیفیت خوب نیست.

q1hs_10306626_1003944042982915_5277737760902845698_n.jpg

black_roze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام میخواستم ببینم لین سایت Pan.baidu.com رو دارید و میتونید دانلود کنید ؟

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام میخواستم ببینم لین سایت Pan.baidu.com رو دارید و میتونید دانلود کنید ؟
سلام
بله ساپورت میشه، اما متاسفانه این سایت baidu.com یک سایت چینی هست که سرعت سرورهاش شدیدا پایین هست و به همین خاطر اغلب انتقال فایلهای بزرگتر از 200-300 مگ از این سایت بطور کامل انجام نمیشه و باید فایل رو یکبار دیگه بصورت دستی برای کاربر ترمیم کنیم، که البته ترمیم فایل به درخواست کاربر انجام میشه، اگر فایلی در پنلتون بطور ناقص منتقل شده بود می تونید درخواست بدین که اون رو ترمیم کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
با سپاس

black_roze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
بله ساپورت میشه، اما متاسفانه این سایت baidu.com یک سایت چینی هست که سرعت سرورهاش شدیدا پایین هست و به همین خاطر اغلب انتقال فایلهای بزرگتر از 200-300 مگ از این سایت بطور کامل انجام نمیشه و باید فایل رو یکبار دیگه بصورت دستی برای کاربر ترمیم کنیم، که البته ترمیم فایل به درخواست کاربر انجام میشه، اگر فایلی در پنلتون بطور ناقص منتقل شده بود می تونید درخواست بدین که اون رو ترمیم کنیم یا اینکه حذفش کنیم و حجمش رو به اکانتتون برگردونیم.
با سپاس
سلام من کانت دارم حالا میشه لینک دانلود رو برای من ارسال کنید ؟
http://pan.baidu.com/s/1jGrITPc
password :cfq9
yek file 2GB

black_roze

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
با سپاس
این لینک فلیل چک میفرمایید ببینید انتقال پیدا میکنه ؟
password:cfq9

اگر دانلود میشه ( 2 گیگ حدودا) من یوزرم رو بدم
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
این لینک فلیل چک میفرمایید ببینید انتقال پیدا میکنه ؟
password:cfq9

اگر دانلود میشه ( 2 گیگ حدودا) من یوزرم رو بدم
با سپاس
سلام
نه متاسفانه، این لینک قابل دانلود بصورت فری نیست، اکانت vip سایت baidu رو لازم داره، ضمن اینکه با توجه به اینکه سایت چینی هست و روشهای خرید بین الملیی رو نداره، نمی تونیم اکانتش رو بخریم، وگرنه می خریدیم و بصورت پریمیوم ساپورتش می کردیم.
با سپاس

isf

Registered User
لایک‌ها
70
سلام
من از اوایل سال 2013 عضو فایلگیر هستم و به جرءت میگم که این یکی دوماهه سرویستون واقعا بد شده
اول فکر میکردم ایراد از سرویس دهنده اینترنتم باشه که صبانت بود ولی روی شاتل و مبین نت هم چک کردم همینطوره
مثل اینه که سروراتون ریست یا قطع و وصل میشند البته قطعا اینطور نیست و ترافیک بالا هست که کار رو کند کرده
اکثرا شبا سایتتون قطعی داره و چند دقیقه زمان میبره تا سایتتون لود بشه و بعدشم که فایل میدیم بش کاری نمیکنه (البته بعضی وقتا مشخصه که فایلو رفته تو لیست دانلود ولی صفحه نمایش نمیده و باید رفت توی لیست)
جالب اینه که یهویی دوباره چند دقیقه عالی میشه و مثل برق کار میکنه ولی دوباره همون آش و همون کاسه
سرعت دانلود هز از سایتتون هم اومده پایین (که البته مشکل اصلی نیست)
قبلن یک مگ راحت دانلود میداد ولی الان در بهترین حالت 800 کیلوبایته
الان اکانت دپوزیت فایلز دارم و 1200 کیلوبایت دانلود میده ولی همزمان که میزنم از سایت شما لینکی رو دانلود کنم ندیدم جدیدن بیش از 700 یا 800 کیلوبایت
اولن امیدوارم یه فکری به حال سروراتون بکنید و مثل خیلی از شرکتا نخاید توجیه کنید که ایراد از ساز و کار سیستمای اینترنتی ایران و این مسائله
در آخر هم تشکر باید کرد بابت زحماتتون چون سرویس خیلی کارایی دارید وامیدوارم بهتر هم بشه (و نه ایشالا بدتر)

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
من از اوایل سال 2013 عضو فایلگیر هستم و به جرءت میگم که این یکی دوماهه سرویستون واقعا بد شده
اول فکر میکردم ایراد از سرویس دهنده اینترنتم باشه که صبانت بود ولی روی شاتل و مبین نت هم چک کردم همینطوره
مثل اینه که سروراتون ریست یا قطع و وصل میشند البته قطعا اینطور نیست و ترافیک بالا هست که کار رو کند کرده
اکثرا شبا سایتتون قطعی داره و چند دقیقه زمان میبره تا سایتتون لود بشه و بعدشم که فایل میدیم بش کاری نمیکنه (البته بعضی وقتا مشخصه که فایلو رفته تو لیست دانلود ولی صفحه نمایش نمیده و باید رفت توی لیست)
جالب اینه که یهویی دوباره چند دقیقه عالی میشه و مثل برق کار میکنه ولی دوباره همون آش و همون کاسه
سرعت دانلود هز از سایتتون هم اومده پایین (که البته مشکل اصلی نیست)
قبلن یک مگ راحت دانلود میداد ولی الان در بهترین حالت 800 کیلوبایته
الان اکانت دپوزیت فایلز دارم و 1200 کیلوبایت دانلود میده ولی همزمان که میزنم از سایت شما لینکی رو دانلود کنم ندیدم جدیدن بیش از 700 یا 800 کیلوبایت
اولن امیدوارم یه فکری به حال سروراتون بکنید و مثل خیلی از شرکتا نخاید توجیه کنید که ایراد از ساز و کار سیستمای اینترنتی ایران و این مسائله
در آخر هم تشکر باید کرد بابت زحماتتون چون سرویس خیلی کارایی دارید وامیدوارم بهتر هم بشه (و نه ایشالا بدتر)
سلام
شما لطفا یک کاری بکنید، وقتی این مشکلات رو با فایل گیر دیدید، در همون لحظه سرعت و کیفیت دانلودتون برای دانلود لینک زیر رو هم بررسی کنید:
http://mirror.de.leaseweb.net/speedtest/100mb.bin
اگر مثل فایل گیر بود که خب نشون میده مشکل سرویس دهنده اینترنتتون با کل دیتاسنتر لیزوب هست، کل سرویس دهنده ایران هم با لیزوب مشکل داشته باشند نمی تونیم بگیم مشکل از لیزوب هست، مشکل از خود اینترنت ایران هست اون موقع و این چیزی هست که قابل مقایسه با هم نیست، هر چند که اولی فقط یک دیتاسنتر هست و دومی اینترنت کل یک کشور!
اما اگر دیدید با این لینک لیزوب هیچ مشکلی ندارید ولی با لینکهای فایل گیر مشکل دارید، این دیگه بحثش فرق می کنه، باید به من اطلاع بدین تا یک سری لینکهای دیگه ای از خود فایل گیر به شما بدم تا اونها رو هم تست کنید تا دقیق معلوم بشه مشکل چیه.
از طرف فایل گیر که گراف هایی که ما تحت کنترل داریم نشون میده که همه چی نرمال هست مثل قبل، توی ساعات پیک دانلود کاربران، گراف ها داره نشون میده فقط از 40% پورتهای سرور داره استفاده میشه که این ظرفیت جا داره حتی نزدیک به 100% هم برسه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام
سایت مگافایل آپلود بصورت فری، یعنی بدون داشتن اکانت پریمیومش، تحت ساپورت فایل گیر قرار گرفت.
megafileupload.com
فعلا که ظاهرا هیچگونه محدودیتی برای دانلود در حالت فری نداره.

q0xk_11752526_1006368529407133_4832229774173026509_n.jpg

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام

مشکلی که برای دانلود از سایت فایل جوکر وجود داشت، برطرف شد.
filejoker.net

توجه بفرمایید که این سایت با ضریب دو ساپورت میشه.
ضرایب هاست ها در قسمت پائین صفحه اصلی فایل گیر درج شده و توضیحاتش در راهنما هست.

ضمنا تداوم ساپورت فایل جوکر مشروط هست و به سرویس دهی این سایت بستگی داره. فعلا در دوره آزمایشی قرار داره و تا اینجا رضایت بخش نبوده.

m3wb_11822457_1009139752463344_5169856402231411973_n.jpg

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام

در دو روز اخیر مشکلی برای دانلود از سایت دیتافایل وجود داشت، که الان برطرف شد.

datafile.com

3ade_11011941_1009176515793001_1771098901076736237_n.jpg

بالا