برگزیده های پرشین تولز

درخواست براي افزايش مديران انجمن ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
ما عقده ی پست نداریم. واگرنه الان 7000 تا پست داشتیم!
gmouse.gif

داکس..عادت داری خودتو نخود کنی..
3977.gif
منظورش اینکه تو خودتو با چه ادمایی یکی میکنی..یکم دست بالا بخیر..:D

والا مهدی نمیدونه تو کل ایدیات رو هم از 20 هزار پستم بیشتر پست زدن..
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داکس..عادت داری خودتو نخود کنی..
3977.gif
منظورش اینکه تو خودتو با چه ادمایی یکی میکنی..یکم دست بالا بخیر..:D

والا مهدی نمیدونه تو کل ایدیات رو هم از 20 هزار پستم بیشتر پست زدن..
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif
من با تو مشکلی ندارم رکس جان.
مشکل من شخصیه با یه عده تو بیمس. و هیچوقت نگفتم از همه ی آدمای بیمس بدم میاد و اتفاقاً کلی هم رفیق اونجا دارم. نمونش خودت.

دوستیمون پاینده باد

پ.ن: با کدوم آدما یکی میکنم؟
404pmom.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من با تو مشکلی ندارم رکس جان.
مشکل من شخصیه با یه عده تو بیمس. و هیچوقت نگفتم از همه ی آدمای بیمس بدم میاد و اتفاقاً کلی هم رفیق اونجا دارم. نمونش خودت.

دوستیمون پاینده باد

نمیفهمه که حالا...مهدی میگه خودتو یکی نکن با بقیه..:) تو فکر میکنی فلانی میدونه تو کی بودی قبلا و چیکارا کردی و سابقت چیه؟ همین ایدی رو نیگا میکنه و خلاص..

والا این تاپیک هم راجع به مدیریت مگه نیست..سابقت انقدر نبود که مدیر قسمت بازیا بشی؟ حداقل اون زمان که توش پرنده پر نمیزد؟

البته الان فکر نکنم اینجا مدیر کم داشته باشه..اکثر بخشا کار خودشون رو میکنن بجز 1-2 تا بخش که اونم بیشتر از مدیر کاربر میخواد که توش فعالیت کنه..ازاد هم همون دردسرای قدیمی رو داره..

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نمیفهمه که حالا...مهدی میگه خودتو یکی نکن با بقیه..:) تو فکر میکنی فلانی میدونه تو کی بودی قبلا و چیکارا کردی و سابقت چیه؟ همین ایدی رو نیگا میکنه و خلاص..

والا این تاپیک هم راجع به مدیریت مگه نیست..سابقت انقدر نبود که مدیر قسمت بازیا بشی؟ حداقل اون زمان که توش پرنده پر نمیزد؟

البته الان فکر نکنم اینجا مدیر کم داشته باشه..اکثر بخشا کار خودشون رو میکنن بجز 1-2 تا بخش که اونم بیشتر از مدیر کاربر میخواد که توش فعالیت کنه..ازاد هم همون دردسرای قدیمی رو داره..
من متوجه نمیشم. پرا گنگ حرف میزنی؟

داری پیشنهد مدیریت بخش بازی بیمس رو به من بدی؟
308.gif

کی نگاه میکنه و منو نمیشناسه و خلاص؟ ادمینا؟ یا اونایی که خودمو میگی باهاشون یکی کردم؟

liyapeng

کاربر فعال تاریخ
لایک‌ها
259
دوست عزیز، لیاپنگ:

صد انداختی تیر و هر صد خطاست اگر هوشمندی یک انداز و راست
هدف من از بیان این بیت مصداق مصراع اولش با عمکرد شماست. امیدوارم بودم مزاح روشن من در پست اولم آنقدر روشن باشد که کسی نخواهد آن را بر ضد خودم -به عنوان یک کاربر بی ادب- استفاده کند هرچند مطمینا لفظ آن پست به بی ادبی لفظ به کار برده شده توسط یکی از کاربران فعال فروم در بخش گفتگوی آزاد -همان تاپیک قفل شده- هم نمی رسد.
هدف من از بیان پست اولم نکوهش غرور به سال و تعداد پست بوده و سعی کردم به شوخی و مخاطب قرار دادم خودم -در قسمتی- به آن هدف برسم و با در جریان قرار دادن دوستان به بقیه اهداف نیز هم -که خوشبختانه همانطور هم شد، مثلا پست های 5، 10، 19 و20 بعلاوه روح چند پست دیگر همین تاپیک-
در ضمن اگر سوگولی کلمه ای زشت و بی ادبانه بود طی هفته ای که گذشت باید چند روزنامه ورزشی توقیف می شد ولی نشد، پس اشکال کار کجا می تواند باشد!؟

در کل من می خواستم موافقت و حمایت کاملم را از منظور کلی شما "از آنجايي كه فروم در حال پيشرفته و روز به روز به كاربران آن اضافه ميشه بنابراين به تعداد مديران بيشتري هم نياز هست" ابراز کنم ولی بحث تاپیک کمی به جنجال کشیده شد.

اگر باز هم مشکلی در لحن، طرز فکر و یا... من می بینید بسیار خوشحال تر می شوم که موضوع را با پیام خصوصی بیان کنید

بابا تو هم منو كشتي با اين شعرهات . شيطونه ميگه برم يه كتاب شعر بزارم جلوم شروع كنيم به مشاعره .....
92.gif

در هر صورت اون يك انداز كه شما گفتي رو من بارها انداختم ولي ظاهرا هيچ كدوم به شما اصابت نكرد .........

در هر صورت از اونجايي كه خودتم به اين نتيجه رسيدي كه بحث بين من و شما عاقبت خوبي نداره پس همون بهتره كه همين جا تمومش كنيم . شما هم كه با هدف تاپيك كه من تشريح كردم موافقت كردي .پس بحث سر مسائل ديگه به انحراف كشوندن صورت مساله هست . پس بي خيال
93.gif

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من متوجه نمیشم. پرا گنگ حرف میزنی؟

داری پیشنهد مدیریت بخش بازی بیمس رو به من بدی؟
308.gif

کی نگاه میکنه و منو نمیشناسه و خلاص؟ ادمینا؟ یا اونایی که خودمو میگی باهاشون یکی کردم؟

اونایی که خودتو الان یکی کردی باهاشون..:D

( چرا من انقدر اسپم شدم در این لحظه وسط تاپیک پست بیربط میزنم ایا؟:blink:)

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اونایی که خودتو الان یکی کردی باهاشون..:D

( چرا من انقدر اسپم شدم در این لحظه وسط تاپیک پست بیربط میزنم ایا؟:blink:)
آها! فهمیدم

نکته: رشوه؟
404pmom.gif

حالا منظر از اون "خلاص" رو نمیفهمم.
2zxsidw.gif

نکته: بقیش رو تو پی ام بگو که دیگه این تاپیک بیشتر ازین منحرف نشه.
2gubcdk.gif
فراموش نکن که الان تو غار خرسها هستیم و هر لحظه ممکنه ببینن بدلیل اسپم اخطار بدن.
2gubcdk.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
دو صد گفته چون نیم کردار نیست دوست عزیز

متاسفانه برخی گمان میکنند تعداد پست بالا یا سابقه زیاد مزیتی به شما میرود .

جالب است بدانید الان آقای بهروز با چند سال سابقه و 11 هزار پست ، کوچکترین ادعایی ندارند و این جای تحسین دارد اما برخی ..... ؟؟؟؟؟
یکسری ها هم هستن فکر میکنن مدیر پی تی شدن هم خودش کلی افتخاره ! بعدشم دچار جو گرفتگی میشن. اما برخی ... :D

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اتفاقا من خوشم نمیاد
جالبه بدونی من توی این 2 سال حتی تذکر شفاهی هم نگرفته بودم
البته این اخطاری که گرفتم چند روز دیگه پاک میشه اونش خیالی نیست ولی منی که تو چند تا بخش فعال هستم و خیلی جاها سعی میکنم مشکل بقیرو حل کنم و توی 2 سال عضویتم هیچ مشکلی نداشتم انتظار نداشتم حالا با یه پست بد باهام چنین رفتاری بشه
درسته اون پستم حقش بود ولی خودمم حقم بود؟

البته بدون شک در هیج فرومی تعداد پست زیاد و تاریخ عضویت قدیمی نمی تواند برای یک کاربر مزیتی به شمار آید.
اما نکته در اینجاست که آیا اگر تعداد پستهای شما از این که هست بیشتر می بود و تاریخ عضویتتان هم قدیمی تر بود، باز هم این سخن گفته می شد؟
کد:
[COLOR="Red"]Join Date: Jan 2006

بله ، گفته میشد .

میتوانید صبر کنید و ببینید .

فوروم ارث پدری کسی نیست .

دلیلی هم ندارد که یک کاربر فکر کند حالا که تعداد پستهاش زیاد شده حق داره هر کاری دلش میخواد بکنه . مثلا به کاربرا توهین کنه ، به مدیرا توهین کنه ، مثل بعضی ها لمپن بازی دربیاره و به تهدید و ارعاب بپردازه و ....

رعایت نکردن قانون = برخورد با کاربر خاطی

آیا درک این تساوی اینقدر مشکل است ؟؟؟

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
اتفاقا من خوشم نمیاد
جالبه بدونی من توی این 2 سال حتی تذکر شفاهی هم نگرفته بودم
البته این اخطاری که گرفتم چند روز دیگه پاک میشه اونش خیالی نیست ولی منی که تو چند تا بخش فعال هستم و خیلی جاها سعی میکنم مشکل بقیرو حل کنم و توی 2 سال عضویتم هیچ مشکلی نداشتم انتظار نداشتم حالا با یه پست بد باهام چنین رفتاری بشه
درسته اون پستم حقش بود ولی خودمم حقم بود؟

شروین جان ، شما از کاربران خوب Asp هستید و بنده از شما به خاطر پستهایتان تشکر میکنم.

اما دلیلی نمیشود که پستی بزنید که خلاف قوانین فوروم باشد.

:) :)

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
تو بخش هاي گفتگوي ازاد وفرهنگ وهنر بايد مديراني بگذاريد كه زود به زود چك كنند وپست هاي نامربوط وخلاف را پاك كنند بعضي اوقات ديده ميشه يه تاپيك ناجور (گفتگوي ازاد)1روز سرپااست:blink:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
بله ، گفته میشد .

میتوانید صبر کنید و ببینید .

فوروم ارث پدری کسی نیست .

دلیلی هم ندارد که یک کاربر فکر کند حالا که تعداد پستهاش زیاد شده حق داره هر کاری دلش میخواد بکنه . مثلا به کاربرا توهین کنه ، به مدیرا توهین کنه ، مثل بعضی ها لمپن بازی دربیاره و به تهدید و ارعاب بپردازه و ....

رعایت نکردن قانون = برخورد با کاربر خاطی

آیا درک این تساوی اینقدر مشکل است ؟؟؟
البته شاید عملکرد بگیر و ببند و حکومت نظامی برخی مدیران باعث تشدید این مسائل و در پی اون از بین رفتن تاثیر کارت های قرمز و زرد بشه. اتفاقی که الان به عینه شاهدش هستیم. مثل اینکه بعضی از مدیران اینجارو با چراغ راهنمایی اشتباه گرفتن !!

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
البته شاید عملکرد بگیر و ببند و حکومت نظامی برخی مدیران باعث تشدید این مسائل و در پی اون از بین رفتن تاثیر کارت های قرمز و زرد بشه. اتفاقی که الان به عینه شاهدش هستیم. مثل اینکه بعضی از مدیران اینجارو با چراغ راهنمایی اشتباه گرفتن !!

شاید هم عملکرد برخی کاربران که فوروم را با میدان کهنه های 50 سال پیش اشتباه گرفته اند و مدام از الفاظ رکیک و توهین و .... استفاده میکنند و تازه دو قورت و نیم شان هم باقی است ، مدیران را وادار میکند تا از امکانات فوورم برای برخورد با ابن کاربرها استفاده کنند.

اتفاقی که الان به عینه شاهدش هستیم .

peiman

Registered User
لایک‌ها
21
شاید هم عملکرد برخی کاربران که فوروم را با میدان کهنه های 50 سال پیش اشتباه گرفته اند و مدام از الفاظ رکیک و توهین و .... استفاده میکنند و تازه دو قورت و نیم شان هم باقی است ، مدیران را وادار میکند تا از امکانات فوورم برای برخورد با ابن کاربرها استفاده کنند.

دوست عزیز
من کاری به دلائل شما ندارم
اما یه قاضی قبل از صدور حکم همیشه از متهم دلیل و دفاع میخواد!!
اما در مورد توهین که الان چند باره در مورد shahed دارید استفاده میکنید باید بگم طبق عقل و عرف و قانون و مرامنامه "توهین باید شاکی خصوصی داشته باشه" یا یه همچین چیزی!!
ضمنا
خیلی ها با نظرات شما در مورد یوزرهای قدیمی مخالفن
یوزرهای قدیمی مثل ریش سفیدهای فروم میمونن!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34

البته گاهی هم پیش میاد که جیک جیک امسال میاد جلوی جیک جیک پارسال اظهار لحیه میکنه !! بعدم به اسم مقابله با توهین توجیه میکندش !!
حالا اینا رو بیخیال !! اصل حالت چطوره؟
121fs725372.gif

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
دوست عزیز
من کاری به دلائل شما ندارم
اما یه قاضی قبل از صدور حکم همیشه از متهم دلیل و دفاع میخواد!!
اما در مورد توهین که الان چند باره در مورد shahed دارید استفاده میکنید باید بگم طبق عقل و عرف و قانون و مرامنامه "توهین باید شاکی خصوصی داشته باشه" یا یه همچین چیزی!!
ضمنا
خیلی ها با نظرات شما در مورد یوزرهای قدیمی مخالفن
یوزرهای قدیمی مثل ریش سفیدهای فروم میمونن!!

فرمایشات شما کاملا صحیح

ولی از یوزهای قدیمی و ریش سفید بیشتر از اینها انتظار میره .

آیا من میتوانم بیایم وسط خیابان و به مثلا صدام حسین رکیک ترین الفاظ رو در انظار مردم بگم و بگم کسی حق نداره جلوی منو بگیره چون خود صدام حسین نیومده شکایت کنه ؟؟؟

یک محیط عمومی ،قوانین و آداب خود را دارد . در مرامنامه هم من شاکی خصوصی ندیدم !

در مورد موافق و مخالف بودن دیگران ، نظر بنده همانی است که در امضایم میبینید .

ده ها کاربر هم پی ام میزنن تشکر میکنن

alireza sh

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
70
البته گاهی هم پیش میاد که جیک جیک امسال میاد جلوی جیک جیک پارسال اظهار لحیه میکنه !! بعدم به اسم مقابله با توهین توجیه میکندش !!
حالا اینا رو بیخیال !! اصل حالت چطوره؟
121fs725372.gif

جیک جیک و ... رو نشنیده میگیرم ! ;)

اصل حالم هم خوبه :)

شما خوبین ؟

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
ولی از یوزهای قدیمی و ریش سفید بیشتر از اینها انتظار میره .

ولی جدیدا مد شده که یوزر های قدیمی کارهایی می کنند که اصلا انتظار نمی رود . انگار همین نیم ساعت پیش برای اولین بار ثبت نام کرده اند .

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34

اصل حالم هم خوبه :)

شما خوبین ؟
در عین شوخی مطلب کاملا جدی بود. در اینکه به ظاهر نشنیده بگیری حرفی نیست ولی اینکه در باطن روی این جمله فکر کنی یا نکنی برمیگرده به سطح درکت از اجتماع !

حالا بگذریم !

میگم آدم بخواد بره گارسون ساندویچی هم بشه یه مدتی وردست وامیسته کار رو یاد بگیره چم و خم کار دستش بیاد !
حالا این دکمه های چراغ راهنمای سر چهار راه ما خراب شده بلدی درستش کنی؟ روی زرد و قرمز هنگ میکنه !!
crazy.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا