برگزیده های پرشین تولز

کسانی که از فروشگاهای بانه خرید اینترنتی کردن بیان داخل

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
والا من خریدم نزدیک یه هفتست هنوز ارسال نکردن,نزدیک 200 هم هزینه ارسالش شد

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk
سلام
دوست عزیز ما برای تهران فقط ظرف 12 ساعت تحویل مشتری می دیم. باور نمی کنی؟ خرید کن ! فقط کافیه به ما یاد اوری کنی که می خام 12 ساعته برسه و ترجیحا در چه ساعتی برسه را هم می تونی سفارشی کنی

Last edited:

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
مگه پست tv و کولر هم ارسال میکنه؟؟!
خیر- - منطقه تجاری بانه با توجه به اینکه اینجا منطقه ویژه اقتصادیه نه پست حملشو قبول می کنه نه باربری. ارسال فقط با پیک انجام می شود.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
کدوم شرکت گارانتی بازی در نمیاره
"" هیچ شرکتی پنل TV بانه رو گارانتی نمیکنه و معلوم نیست چیرو گارانتی میکنن! ""
اکثرا" گارانتی های شرکت های معتبر هم کار رو با اسرار انجام می دن. اما شرکت های طرف قرار داد ما به جواب پس می دن. کافیه یک مشتری نارازی باشه - ما براش پیگیری می کنیم. شرکت گارانتی موظفه که مشکل مشتری رو حل کنه ما در صورتی که حق با مشتری باشه هیچ شرکتی از شرکت های طرف قرار داد ما نمی تونند بد سرویس بدن ما پیگیری می کنیم. یادتون نره -ما از اونها تضمین می گیریم قبل از قرار داد. و همیشه ما به اونها بدهکاریم.;):general601:

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با این حرفت خیلی حال کردم ممنون
منم همین طور
همه چیز غیر از پنل=
مین برد-مادر برد- سوکت- منبع های تغذیه- پاور- باند- تمام ای سی و ترانزیستور و فلات ها بندگو- سیم پیچی و هر چیز دیگری
(صورت دلخواه می توانید کالا را به مدت 18ماه گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش و نصب رایگان انجام دهید
گارانتی توسط شرکت طرف قرار داد که دفتر مرکزی آنها در تهران است انجام می شود قابل ذکر است , که در همه شهرستانها سرویس کار های شرکت حضور دارند. برای نصب باید با شرکت یا سرویس کار آنها تماس بگیرید. نصب کالا رایگان است و هزینه ایاب ذهاب را با توجه به نرخ آژانس باید پرداخت نمایید. بعد از نصب توسط شرکت یک سال گارانتی آغاز می شود. و در این مدت غیر از پنل سایر موارد از قبیل – برد مادر برد – پاور – سوکت ها – بلندگو- و سیم پیچی و بقیه موارد شامل گارانتی می با شد . گارانتی تعمیر اگر نشد تعویض می باشد.)
ایا می دانید که بیشترین خرابی تلویزیون ها 2 مورد است 1-آی سی هایی که می سوزند 2- فلات هایی که گرم می کنند.:general601:
باور نداری از تعمیر کار بپرس.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
تمام اين كالا ها وارداتي غير گمركي هستند فقط تست ميشن سالم باشن ديگه يه عمر كار ميده ولي خب از لحاظ گارانتي خير جنسي كه خارجي هست گارانتي داخل نداره چون از اونور هم گارانتي نميشن دردسر اومدن تا اينجا زياد داره و كرايه هم ميخوره هيچ فايده اي نداره براي شركت كه بخواد گارانتي كنه فقط اگر مثل بچه هاي خدماتي ماديران و سام سرويس داخلي منتاژ و پنل تعمير بشه
بله شما کافیه اصالت و سلامت دستگاه را مطمئن بشی دیگه وقتی 100% می دونی این اصله (از روی شماره سریال نامبر (ایمیل کن برای شرکت سازنده)و 100% سالمه (تعمیر کار یا سرویس کار یا چه می دنم هر کسی که تو کشورت وارده و مورد اطمینانته تست کنه) و 100% کار نکرده(از رو منوی مخفی) دیگه نگران چیزی نباش این دستگاه 10 سال طول عمر مفید داره= شرکت های داخلی(سامسرویس- مادیران- گلدیزیا- سونی ) هم 2 سال گارانتی می کنن- یعنی این دستگاه باید 10 سال بدون کوچکترین مشکلی کار کنه - اون موقع هم به دلیل از مد رفتگی عوضش می کنی.:general601:

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم تجربیات خودم رو برای دوستان عرض می کنم اول اینکه خرید از بانه فقط برای تلویزیون و کولر مناسب است و اونم وقتی که خودتون تشریف ببرید برای سیاحت مسافرت.اما اگر همون تلویزیون یا کولر را خودشون براتون بیارن کلی پول میگیرند و صرف نمی کند.
من بارها به بانه سفر کرده ام وبارها هم با پیک از خودشون کالا دریافت کرده ام.ودر این راه حتی ضرر هایی هم متحمل شده ام.دی ماه گذشته من یک مانیتور- تلویزیون چینی 15 اینچ به قیمت 420 هزار تومان اینترنتی از بانه گرفتم که فروشنده بخاطر کوچک بودن با پست ارسال کرد.وقتیکه دستم رسید متوجه شدم پیکسل سوخته دارد.دوباره بعد از کلی جر وبحث فروشنده کالا را پس گرفت اما گفت فقط می توانم برایت عوض کنم.یکی دیگه ارسال کرد سالم بود اما هزینه پست برای بار دوم با من تمام شد و طرف فقط عذرخواهی کرد.اسفند ماه گذشته هم یک تلویزیون الجی 55 سری la660 از بانه با پیک خودشون برای من ارسال کردند 4.200 میلیون که 250 هزار تومان کرایه انرا گرفتند.و100 هزار تومان هم اضافه برای گارانتی دادم{نه گارانتی معتبر} که جمعا شد 4.550 میلیون جالب اینه که شهر من فقط 7 ساعت با بانه فاصله دارد. دوستان بانه مثل سابق نیست مگر برای اجناس خاص وگرنه اصلا صرف نمی کند.
دوست عزیز ممنونم از اینکه همه وسایل منزلتو از بانه خریدی چیزی خاستی بازم از بانه مارکت بگیر من بهت تضمین می دم . مثل قبله اما همون طور که گفتی باید برات بصرفه و اینکه خودت بیای برات هزینه بیشتری بر می داره - اما کافیه یه جای مورد اعتماد پیدا کنی.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من سال 87 و 89 به بانه رفتم به قصد خرید رفتم اما هیچوقت خرید نکردم! چون مطمئن بودم بهترین جنس ها توی تهران خودمون هست و با بهترین قیمت حتی گاها از بانه پایین تر!
ضمن اینکه شنیدم پنل کولرها رو جابجا میکنن مثلا کولر 12 رو جای 18هزار میدن ،ترجیح میدم تهران بخرم اما با خیال راحت نه شهری که 10ساعت دوره و دیگه دستم به جایی نمیرسه
در کل اون دوسفر هم تفریحی شد بازم میخوایم بریم ان شاالله تابستوناش خیلی خنک و خوبه :)
اگه اومدی بانه خوش حال می شیم به ما سر بزنی خالی از لطف نیست. کافیه از یه شرکت معتبر که ثبت شده باشه و پشتیبانی انلاین داشته باشه- و نماد اعتماد دو ستاره داشته باشه و پروانه کسب هم داشته باشه اگه حضوری هم داشته باشه که دیگر اصلا" جای نگرانی نیست( اجناس بد هم می دن به مردم - کسی اجناس بد می ده به مردم که شناخته شده نیست . زود اومده و زود هم می ره نه کسی که شرکت ثبت کرده انلاین می فروشه حضوری هم می فروشه = این اومده که اعتماد جلب کنه مشتری رو رازی کنه = یک عمر هم معرفی بشه از طرف مشتریا و یک عمر بمونه= با خدمات خوب و در خور مشتری)

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منم میخاستم یه سونی از یکی از فروشگاهای بانه بگیرم ،بالا پایین کردم دیدم نمیصرفه.
من کلا تا تی وی که میخم بخرم از نزدیک چک نکنم دلم واسه خرید مطمئن نمیشه : دی
متشکرم
دوست عزیز به نکته خوبی اشاره کردی
شما می رو تو مغازه 5تا 10 دقیقه برات تست می کنه نه بیشتر
تازه خودت نمی تونی با تلویزیون زیاد بازی کنی یا ور بری یا بررسی کنی
(زیاد راحت نیستی) مغازه دار هم که همه چیز رو برات تست نمی کنه مثل وای فای - گیرنده دیجیتال- قابلیت ضبط- سه بعدی اینها 1 ساعت وقت می گیره
پس بهترین راه حل اینه (اگه واقعا" هیچ جا خونه خود ادم نمیشه) بهتره تلویزیون یا یخچال یا لباسشویی رو بیارن تو خونه یه چای گرم بریزی برای پیک و (از قبل یا سرویس کار وارد هماهنگ کرده باشی) یا خودت کنترل رو به دست بگیری و همه چیزشو تست کنی -تصویر- صدا- خط خوردگی- اصالت- سلامت- امکانات- و..... (فقط پیچاشو باز نکن) که اگه خراب برو بتونی پس بفرستی تازه اگه مثل ما 7 روز گارانتی و تضمین تعویض بده که خیلی عالی میشه بهتر از اینه که اگه از مغازه بردی بیرون مغازه دار بگه (جنس فروخته شده پس گرفته ن....:general509:)
دیگه عشق کن:general504: الان فروش اینترنتی بیشتر از نصف کل فروش در جهان رو انجام میده
:general601:

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
من گمون کنم آمار اشتباه به شما دادندچرا که تلویزیون مورد ذکر شما با گارانتی رسمی با توجه به قیمتی که من دارم حداقل 600 تا اختلاف داره
حق با شمارست - از اطلاعات درستتون سپاسگذارم.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
منظورتون چیه؟ یعنی بنده گرون خریدم یا ارزون؟ کسی به بنده آمار نداده.من خودم قیمت گرفتم عزیز.....
شما میتونی بری بیرون سوال کنی : W670 42 INCH از 2.200 بنده قیمت دارم تا 2.690 . خودم این تی وی رو خریدم با ضمانت نامه بازرگانی ایران.2.255.... در ضمن من قبل از خرید وسایل برقی تقریبا همه جارو میگردم چه شهره خودم چه داخل اینترنت.اول قیمتهارو میسنجم بعد میخرم.حالا منظوره شمارو من نفهمیدم ؟ 600 تفاوت داره یعنی چی؟ اگه منظورتون بانه هست که بنده این مدل رو کمتر از 1.900 پیدا نکرد.و تازه بانه مفت هم بدن نمیخرم.چون موقع خرید تی وی شما فقط دارید پوله پنل رو میدید.که اگر گارانتی بهش نخوره مفت هم نمی ارزه....بنده فکر میکنم مدل 32 اینچ رو منظورتونه که میگید 600 اختلافشه. مدل 32 اینج قیمت در بانه با گارانتی مسخرش از 1.200 قیمت بود تا 1.400 .میتونی زنگ بزنی قیمت کنی. اما اینجا از 1.600 قیمت بود تا 1.790 با گارانتی اصلی بازرگانی ایران.....
دوست عزیز ما یک کالای مفت به شما بدهکار شدیم. هر موقع خواستی بگو تا بهت بدیم. فقط تو همین تاپیک یاد اوری کن(به انتخاب خودت)

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در کل تعداد قابل توجهی از مدلها حدود 500-600 در بانه ارزان تر هستن
دقیقا" همین طوره الان 55 سونی 555w800 در این تاریخ(قیمت های با تخفیف شب یلدا در تران دوستان لطف کردن از کاتالوگ تبلغاتی عکس گرفتن و برام ارسال کردن) در تهران=6.000.000 ملیون تومان ما می دیم=4.750.000 تومان --- تلویزیون 70w850 در تهران = با تخفیف شب یلدا = 14.999.000 هزار تومان ما در بانه مارکت می دیم=10.500.000 هزار تومان - سینمای خانگی n9200 در تهران با تخفیف شب یلدا = 3.249.000 تومان در بانه مارکت به قیمت 2.350.000 تومان اینها تفاوت قیمت بیشتر رو نشون می ده در این تاریخ هر کسی برای این قیمت ها که بعضا" از ملیون هم تفاوت و اختلاف قیمت بیشتره : بنده در قبال حرفم پاسخ گو و جوابگر هستم و به درستی این قیمت ها اعتقاد دارم.
1420298494IMG_20150101_103704.jpg

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان بانه دوربین دیجیتال حرفه ای هم گیر میاد کسی سراغ داره جایی رو؟

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
ما انواع دوربین دیجیتال موجود داریم . هر چی که تو بانه دوربین هست ما داریم.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوربین دیجیتال فقط تهران
فروشنده های هم که دوربین میارند اون کاره نیستند و از دوربین هیچ سررشته ندارند
من توصیه میکنم از تهران بخر خیالت راحت باشه الانم که بیمه هم میکنند
دوست گرامی از راهنماییت سپاسگذارم.
اما سر. رشته دست ما هست.
ما به درستی اطلاعاتی که تو سایت هست ایمان داریم. قیمت هم زدیم.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دوستان ببخشید اگه tv 32 اینچ هم بگیرید بازم 200 هزینه ارسال میگیرند چرا هزینه ارسالش اینقد بالاست؟
با باربری نمیشه فرستاد؟
دوست گرامی 32 اینچ 120.000 تومان هزینه حمل می خورد تا تهران.

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
ارسال فقط با باربري مسافربري امكانش هست كه هزينه 32 حداقل بين 80 تا 100 110 هست علتش پاسگاه هاي بين راه و قاچاق بودن كالاست راننده حداقل با مقداري از اين هزينه بتونه جوابگو مامور باشه;)
ضمن تشکر جواب نادرست است
پیک بدون این هزینه هم که صرف مامور بشه می تونه بیاد.
اما به لطف وزارت صنعت و معدن و تجارت و روحانی و البته **** برای اینکه ملت بی کار نباشند اجازه و مجوز حمل کالا با وانت یا کامیون نیست. فقط پیک می تونه بیاره اونم به مقاصد مصرفی نه تجاری و چون وانت نیست ایشون هم نمی تونه بیشتر از دو کالا حمل کنه و چون فقط دو کالا است برای اینکه این مسافت دربست براش بصرفه این هزینه رو می گیره و یه فروشنده خوب می تونه حرف دل پیک رو بگه - اگر به پیک بگی اقا شما برای یکیش هزینه نگیر می گه اقا اگر بشکنه هزینشو از من نمی گیری می گیم چرا - اونم میگه که پس منم کل کرایشو می گیرم. بعدش واقعا" قکر نمی کنم که 130.000 یا 120 تومان ارزش این رو داشته باشه یا به صرفه باشه تا مشتری متقاعد بشه خودش بیاد چون 2روز بیکاری و هزینه خورد و خوراک و هزینه بنزین و هزینه استهلاک ماشین وسایر هزینه های اقامتی سفری به صرفه باشه کسی بیاد در ضمن خطرات راه باعث میشه اکثر این پیکا چیزی براشون نه مونه . بس درب منزل با خیال راحت تحویل بگبربد. و حس خوب یک خرید مطمئن رو تجربه کنید.:general504:

Last edited:

banehmarket.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
آقای محترم ما و خیلی از دوستان که از پشت کوه نیمدیم.خب وقتی میگه جنس اینجوری بوده حتما بوده دیگه...منم خودم چند نفر رو میشناسم همینجور به سرشون اومده.الان بنده از بانه مارکت TV SONY W605B 40INCH قیمت گرفتم میگه با تخفیف 1.800. در صورتی که بنده همین جنس رو با گارانتی بازرگانی ایران خریدم 1.950 . خب چه کاریه از بانه بخرم؟ هزینه پست هم بهم گفتن 350 تومن. خب مگه مغزه خر خوردم اینجوری خرید کنم.بانه دیگه بانه قبل نیست.فقط همین.
دوست عزیز ضمن تشکر از اینکه قیمت رو از ما پرسیدید همون طور که خودتون فرموردید قیمت ها رو سایت هست . مقایسه کنید.
من این فرمای شما را رد می کنم .و هنوز تفاوت قیمت زیاده این مدل هم با گارانتی بازرگانی ایران نیست. این قیمت . عکسی هم که در مراحل بعدی براتون فرستام گویای اینه که این مدل ها به صورت انتخاب شده قیمتشون ارزون شده و انگشت شماره و طبیعتا" پیش میاد یک مدل خاص تفاوتشو عمدی بیارن پایین. هزینه رو هم خداییش بالا نبر با این هزینه 350.000 تومان یه تلویزیون 60- 70 اینچ مثل پایه دیوار بزرگه رو برات ارسال می کنند نه 47 یا 40 یا 42 یا 32 یا 55 . شکسته نفسی نفرمایید.

9527

Registered User
لایک‌ها
104
کله فرمایشات شما درست خوبه؟الان شما شوره چیو داری میزنی؟!!!!
بنده الان LG42 LB5610 با ضمانت خریدم 1.450 در صورتی که در فروشگاه شما قیمت خورده 1.440 . خب کدوم آدم خیلی ببخشید احمقی پیدا میشه از شما بدون ضمانت 1.440 خریداری کنه و هزینه حمل هم در کنارش بده...هیچ آدمی اینجوری خرید نمیکنه حالا شما می خای با زور حرفتو به کرسی بشونی اون بحثش جداست....هرکه میخاد خرید کنه از بانه کسی جلوش رو نگرفته;)...بانه فقط اسمی داره والا قیمتها خیلی هم بالاست.حتی اگر از همونجا بخری.خیلی از دوستان میان بانه یا حالا واسه خرید یا تفریحی ... این همه جنس میبینن اقدام به خرید می کنن بدونه در نظر گرفتنه قیمتش.فکر میکنن چون بانه هست ارزونه.کسی هم تو این فکرا نیست...خرید میکنن میرن....کلا شهرهای مرزی ایران برای جنس همین جوریه.جنس رو به قوله معروف میندازن حالا به هر زبونی شده.... <= این نکتش خیلی مهمه

ravi-shahram

Registered User
لایک‌ها
400
من الان دارم تو همین انجمن جنس با گارانتی اصلی میفروشم و مثلا شما 42 اینچ 6520 رو زدین 2090 و احتمالا 200 تومن هم هزینه ارسال میگیرید و میشه 2290
حالا من همینو به شما با گارانتی میدم 2300

من نمیگم جنس بانه ای مشکلی داره و فقط میخوام بگم اینقدر دیگه بزرگنمایی نکنید!

irajchevelle

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من تا یکی دوماه دیگه قراره تلویزیون و لباسشویی و یخچال رو بخرم من ساکن مشهد هستم
مد نظرم اینه که بیام تهران خرید.
سوال داشتم تهران جایی هست همین جنس های بانه رو بفروشن؟ حالا پول باربری و غیره رو هم روش بکشن.
تنها علت خرید من از بانه با بررسی هایی که انجام دادم اینه که صرف خرید از بانه اینه که جنس اصلی و مدل هایی که تو ایران نیست رو میشه خرید.
مشهد که اصلا نمونه هایی که تو بانه هست و نمیشه پیدا کرد مخصوصا تی وی
بچه هایی که تجربه خرید دارن بنظرتون از کجا خرید کنم؟
واسه خرید این سه قلم خوبه برم بانه. یا از تهران بگیرم؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

بالا