برگزیده های پرشین تولز

فروش متنوع ترین و با کیفیت ترین اسانس های سوئیسی ،فروش انواع عطر و ادکلن تستر و بی جعبه

aiza1372

Registered User
لایک‌ها
86
درود
سفارش سوم هم امروز رسید !
مثل همیشه همه چیز استاندارد !
فرزین جان ممنون !
+
فرزین جان برای فصل سرما بغیر از کارای فوق العاده تام فورد چه عطرایی داری ؟
گرم و چوبی ! یا معتدل تلخ ! پخشش هم خوب باشه !
یاعلیـ

سلام رضا جان
مبارکت باشه عزیزم

بالاخره تموم جنسامون بعد از حدود 5 ماه رسیده
این چند روز رو درگیر مرتب کردن و تقسیم بندی اسانس ها برای شعبه ها هستیم
1-2 روز دیگه یاد اوری کنی یه لیست خوب از سبک مورد علاقت میدم بهت
مرسی
درود
آپدیتــــــــــ توسط بنده !
یاعلیـ

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
ممنون فرزین جان. شما همیشه لطف داری نسبت به من.
در اولین فرصت وقتی که رسیدن تست می کنم.
میدونم که مثل همیشه از خریدم راضی خواهم بود ;)
کارای قبلی که خریدم سلیقه خودت بود همیشه تعریف میشه ازشون :general406:
سلام پیام جان
خواهش میکنم
انجام وظیفست در قبال شما
سفارشاتت خداروشکر امروز رسیده فکر کنم
ایشالا به خوبی تستشون کنی و نظراتتون رو اینجا با بچه های دیگه در میون بزاری
جز اولین کسانی شاید در کشور باشی که این کارای ناسوموتو رو داری استفاده میکنی ( به صورت اسانس طبیعی البته ) پس مسلما نظراتت واسه خیلیا مهم هست
ادکلنی که سفارش دادید رو هم ایشالا مادر گرامیتون مورد پسندشون واقع بشه و شرمندتون نشیم چون پیشنهاد خودم بود و به سلیقه ی خودم تهیش کردی
منتظر شنیدن ریویوهات هستم :)

امیر موسر

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
121
سلام ، ادکلن آدیداس هم دارید ؟! PURE GAME یا TUCH .

ممنون .

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
سفارش به دستم رسید و مثل همیشه عالی و درجه یک,
با وجود کارهای با کیفیت ایشون خریدن عطر تو شیشه و جعبه دیگه کار عاقلانه ای به نظر نمی رسه, چون این اسانس ها دقیقا بوی عطر اصلی رو می دن (در تمامی مراحل ابتدا, میانی و پایان) با این تفاوت که بعضا از خود عطر هم ماندگارتر و با پخش بیشتری هستند, ضمن این الکل و فیکسیتور های شیمیایی هم ندارند.

همین اخیرا از یه جای معتبر یه اسانس تهیه کردم که با کیفیت و دقیقا بوی عطر رو داره, اما باید بگم که متاسفانه مدتی بعد از تماس روی پوست حساسیت و قرمزی ایجاد می کنه. همه ی این چیزها دلیل این هست که نزدیکه 2 ساله که مشتری این فروشنده ی محترم هستم از یه شهر دیگه. سفارش ها رو خیلی دقیق و با پیگیری مداوم ارسال می کنن. حتی یه بار که من به ایشون یه سفارش دادم یادم رفت و به جاش عطر دیگه ای خریدم, ایشون با وجود مشتری های دیگه و این که شاید سرشون شلوغ باشه به فکر سفارش سمپل من بودن و خیلی از کارهای پرفروش رو واسه مشتری های اینترنتی شون هم نگه می دارن.

چه خوب که هم چین نمایندگی معتبری در ایران داریم

با سپاس فراوان

سلام خانم بیگلری
یکی از دلایلی که فروش اینترنتیمون رو ادامه دادیم تو این چند سال وجود مشتری هایی همچون شما هست
باعث افتخار هست که بتونیم نظر شما رو جلب کنیم
مشتری هایی همچون شما که قبلا عطر هارو به صورت اوریجینال و در بسته بندی تهیه میکردند به صورت حرفه ای اونقدر مشام و بینیشون خوب کار میکنه و نت های عطر هارو میشناسند که سخته فروش اسانس به صورت باز و به قولی فله ای بهشون
ما تو این تاپیک خوشبختانه یا متاسفانه بلدنیستیم بوق و کرنا کنیم و از کار های بی کیفیت غول بسازیم و دست مشتری بدیم .
تبلیغات ما وجود مشتری هایی همچون شما هستند که به خوبی نت های اسانس و عطر هارو میشناسند و همین که بعد از تست بتونیم مشتری هایی چون شما رو راضی نگه داریم با محصولاتمون بالاترین میزان رضایت رو از خودمون خواهیم داشت
همونطور که فرمودید ما در کار هامون به هیچ وجه ناخالصی و فیکساتور اضافه نمیکنیم چون کاملا اسانس هامون طبیعی هستند و شفاف و باید به صورت کاملا طبیعی و خالص هم استفاده بشند و دلیل گرونی بعضی کار هامون هم همین موضوع هست
اگر کسی در اسانسش فیکساتور میزنه یا توصیه میکنه به این کار به خاطر روغنی بودنه بیش از حد از کار های بی کیفیتی که میاره هست و با زدن فیکساتور میخواد سبک کنه کار رو و اون حالت سنگین رو تا حدی که میشه از بین ببره یا کم کنه که خب شما هم حتما از مضرات فوق العاده وحشتناک این فیکساتور ها اگاهی دارید
بابت پیگیری و ارسال به موقع هم که مسلما انجام دادن کاریه که به عهده دارم و تماما وظیفه هست

یه سری کار های جدید برام رسیده اگر فرصت کنم و شما هم یاد اوری کنید حتما ازشون سمپل براتون میفرستم که شما هم با این سری کار ها اشنایی بیشتری پیدا کنید هرچند که این ها کار هایی هست که شب عید برامون میرسه و تو این پارتمون موجود نداریم ازشون
به هر حال بازم متشکر ازتون بابت بیان نظرتون در تاپیک اون هم بعد از حدود 2 سال همکاری :)
موفق باشید

R3ND

Registered User
لایک‌ها
122
سلام علیکم
آقا فرزین کدوم ازین عطرها رو در حال حاضر موجود داری ؟ بی زحمت قیمت ها رو هم بگین. تشکر
M7 Oud Absolou .
Lalique Voyager
Givenchy Insense .
Azzaro Pour Homme .
Moschino Pour Homme .
Dunhill Edition .
Gurlain L'Instant .
Gurlain Vetiver .
Guerlain Derby .
Gurlain Mitsouko .
Gurlain Shalimar

amn1694

Registered User
لایک‌ها
11
سلام خسته نباشید ، من این چند تا ادکن حدود 30 میل فکر میکنم کافیم باشه میخوام لطفا قیمت بدید و اگر تهران هستید با پیک برام ارسال کنید ، فقط همه مردانه .
amouage jubilation xxv
giorgio armani sport cod
Parfums de Marly Galloway

DARK FEAR

Registered User
لایک‌ها
45

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
تبریک میگم
بعد از اونهمه اواتارهای عجیب و غریب! :general109: بالاخره یه اواتار خوب گذاشتی ادم لذت میبره نگاش کنه :general601:
اونم چه اواتاری. بلاماژ. میشه بگی تو چه سبک کارهایی هست. ذهنم نزدیک بشه بهش

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
تبریک میگم
بعد از اونهمه اواتارهای عجیب و غریب! :general109: بالاخره یه اواتار خوب گذاشتی ادم لذت میبره نگاش کنه :general601:
اونم چه اواتاری. بلاماژ. میشه بگی تو چه سبک کارهایی هست. ذهنم نزدیک بشه بهش

سلام ابولفضل جان
بخدا خیلی وقته میخواستم اواتار رو عوض کنم اما ارور میداد نمیدونم چطور یهو چند روز پیش که اقدام کردم حالش خوب بود مخالفت نکرد با تعویض تصویر

بلامیج رایحش خب خیلی عجیبه
به خیلی از کسایی که زیاد حرفه ای نیستن وقتی رایحه رو معرفی کردم خوششون نیومد و هرکی یه پیشوند و پسوندی به این کار اضافه کرد که رایحش شبیه به چه چیزی هست یا یاداور چه مکانی و ...
من خودم بی نهایت لذت میبرم ازین دسته بو ها که تلخ باشند و عجیب , به نوعی تاریک و دودی
من تو چند تا مقاله خونده بودم که برای تولید این عطر در موقع ساخت و ترکیب رایحه ها از سرب و گچ استفاده کردن و به نظرم شکل درب این ادکلن هم شاید یاداوری برای این موضوع باشه
کار اون تلخی و سنگین بودن افغانو رو نداره اما بازم رایحش گیج و گمراه هست و خیلی نمیشه مثال در شباهت بهش اورد

من قبلا ازین برند هیندو گراس و چایینیز رو هم تست کرده بودم و تو مجموعمون برای فروش هم داریم این 2 کار رو هنوز , اون ها کمی رایحه هاشون بنگی و گیاهی بود و سبک

ولی رایحه ی این یه جورایی بین همون چایینیز و افغانو شاید باشه

نه اونقدر تلخ هست و نه خیلی سبک و ملایمی و گلی

موندگاری هم که بی نظیره
فعلا که رو کاغد تستر وارد 23 روز شده که به راحتی هنوز رایحش رو داره و قابل استشمام و حس کردنه
خط و پخش بوی عالی هم داره

کلا این برند بی نظیره تو سبک خودش
مثه امواج که تو کارایی که میزنه تو سبک و دسته ی خودش واقعا عالی کار میکنه

abolfazl taghie

Registered User
لایک‌ها
43
عاشق كمپاني ناسوماتو هستم. تعداد معدودي كار اما همه با كيفيت و هر كدام كاملا متفاوت از ديگري و متفاوت از همه كاراي ديگه اي كه ادم ديده.
بسيار توصيف جالبي كردي.
رایحه هاشون بنگی و گیاهی بود
برام جالبه كه اين شركت اينقدر به كاراي به قول شما بنگي علاقه داره. بلك افغان-چايننيز-هيندوگرس و تازه يه كار داره كه شما نداري ولي اصلا اسمش هم بنگ هست!!! بنام
Narcotic Venus
جالبتر اينكه اين بلاماژ ظاهرا اينقدر گمراه كننده است كه حتي سايت فرگرنتيكا هم گيجه و هيچ نتي ازش نگذاشته!
اين كارو با اين توصيفي كه شما كردي و اينكه اينقدر گيج كننده س من حتما دوست دارم. چون بلك افغان كه سوگولي منه. چاينييز برام ميانه است اما اينكار بايد چيز ديگه اي باشه. با اين موندگاري كه شما گفتي كه ديگه بايد بيهوش كننده باشه.

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
سلام خسته نباشید ، من این چند تا ادکن حدود 30 میل فکر میکنم کافیم باشه میخوام لطفا قیمت بدید و اگر تهران هستید با پیک برام ارسال کنید ، فقط همه مردانه .
amouage jubilation xxv
giorgio armani sport cod
Parfums de Marly Galloway

سلام
سفارش شما ۲ روزه اماده و بسته بندی شده
منتظر خبر از شماییم برای ادرس

jaCsaf

Registered User
لایک‌ها
298
سلام علیکم
آقا فرزین کدوم ازین عطرها رو در حال حاضر موجود داری ؟ بی زحمت قیمت ها رو هم بگین. تشکر
M7 Oud Absolou .
Lalique Voyager
Givenchy Insense .
Azzaro Pour Homme .
Moschino Pour Homme .
Dunhill Edition .
Gurlain L'Instant .
Gurlain Vetiver .
Guerlain Derby .
Gurlain Mitsouko .
Gurlain Shalimar

سلام
خوبی شما ؟
وقتت بخیر
به شما هم دیر پاسخ داده بودم پوزش میخوام همینجا
راهنمایی های لازم رو سعی کردم تو پیام خصوصی انجام بدم
بازم امری باشه در خدمتت هست

singles

Registered User
لایک‌ها
29
سلام
بلو شانل 5 گرمی
بولگاری 5 گرمی
بلک افغان 5 گرمی
چند میشه ؟
لطفا قیمت هاشونو جدا جدا بگو

skellig

Registered User
لایک‌ها
93
سلام. سفارش های من هم رسید. تشکر زیاد.
ظروف اسپری که خیلی خوب بود، اسانس ها بهتر. چند روزیه استفاده می کنم، ماندگاری خیلی خوبی دارن. مهمتر اینکه بعد یه مدت همچنان رد بوی خیلی خوبی بجا میزارن از خودشون

sajjad.vn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
عرض ادب
میشه یه چند نوع عطر خاص به انتخاب خودتون با پخش و موندگاری خوب با قیمت معرفی کنید ؟!

p30p30

Registered User
لایک‌ها
41
سلام؛
من هر ساله بین 300 هزار تا 800 هزار تومان از فرزین جان اسانس و ادکلن می گیرم. امسال هم یه سری از خرید هامو انجام دادم، یک اسانس و یک ادکلن. واقعا راضی بودم. ادکلن رو هدیه دادم که خیلی خوششون اومد، اسانس هم برای خودم بود که روحیه امو عوض کرد :-D
از نظر اطمینان خرید و فروش و شخصیت من به کسی اندازه ایشون اعتماد ندارم توو pt ... خیلی کارت درسته داداش. بازم ممنون

meysam480

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام
قیمت کارهای زیر رو میخواستم تو حجم های پایین و ظرف های رولی (اسپری نباشه) :

پگاسوز دی مارلی
پگاسوز هرود
فلاور بامب
اسپایس بامب
گرلن ال اینستنت
دیور هوم اینتنس