برگزیده های پرشین تولز

۞۞ فروش ویژه عطر و ادکلن با تخفیف فوق العاده تا 84 % به مدت محدود ۞ این فرصت ویژه را از دست ندهید ۞۞

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
سلام مجدد
من بلو شنل رو + تام فورد رو حتما میخوام
کارولین هررا 212 کدوم مدل هاشو دارید؟

دنبال دیور فارنهایت+ آکوآ گشتم ولی پیدا نکردم اینجا که ببینم چه بویی دارن

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام مجدد
من بلو شنل رو + تام فورد رو حتما میخوام
کارولین هررا 212 کدوم مدل هاشو دارید؟

دنبال دیور فارنهایت+ آکوآ گشتم ولی پیدا نکردم اینجا که ببینم چه بویی دارن
همه را داریم کارولینا هررا 90 درصد مدل هاشو داریم شما کدام مدلش را میخواهید آکوا هم داریم رایحه آن : خنک و تلخ

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
همه را داریم کارولینا هررا 90 درصد مدل هاشو داریم شما کدام مدلش را میخواهید آکوا هم داریم رایحه آن : خنک و تلخ
212 نقره ایشو میخوام
http://www.atrafshan.ir/images/product/gallery/6cab3342273d181a752134a6ce80e7ec.jpeg

اینم دارید:
http://www.atrafshan.ir/images/product/gallery/ca3affcddeec719eed8898e412123f5a.jpeg

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316

sevenkel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
خسته باشید، با این قیمت واضحه که کیفیت معمولی دارن و این تخفیف هایی که شما میگی هم درست نیس دیگه 110 تومن واسه اصله بعضیاشونه، اینی که شما میذاری کپیه دیگه.البته فقط بعنوان سوال میپرسم چون احتمالا خرید کنم از سایتتون

saeedoffice

Registered User
لایک‌ها
75
212 را داریم ولی اون مدل را خیر

قیمتاشونو پس بی حمت پ.خ کنید که واریز کنم
212 + بلو شنل + تام فورد

اینا رو فعلا سفارش بدم تا ببینم اون فارنهایت32 و اکوا چه مدل هاییشو میتونم پیدا کنم و تست کنم

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
خسته باشید، با این قیمت واضحه که کیفیت معمولی دارن و این تخفیف هایی که شما میگی هم درست نیس دیگه 110 تومن واسه اصله بعضیاشونه، اینی که شما میذاری کپیه دیگه.البته فقط بعنوان سوال میپرسم چون احتمالا خرید کنم از سایتتون
با سلام خواهش میکنم شما از مغازه ها و مراکز فروش یه قیمت بفرمایید بگیرید و مخصوصا سایت های تخفیف یاب مشخص هست قیمت ها چه جوری هست در ضمن ما زدیم طرح اصل هست .تاپیک را با دقت مطالعه بفرمایید. همیشه هر چیزی گران باشه دلیل نمیشه کیفیتش یعنی خوب باشه چند ساله پیش کرم حلزون 5 هزار تومانی را 120 الی 150 هزار تومان فروختند و 500 میلیارد تو چند ماه کلاه برداری کردند کسی هم صداش در نیامد در صورتی که افرادی مثله ما میدونستند که قیمتش این نیست و دارند گران میدن و هرچی هم به ملت میگفتیم آقا قیمت این اینقدر هست کسی باورش نمیشد و هزار یک جور ایراد میگرفتند حقیقت را هم به کسی راست میگوییم جالبه کسی باور نمیکند .ما داریم کالاهایی را که چندین برابر قیمت ما ارزش دارند و به فروش میرسانند را ارزان تر از همه جا میدهیم.شما یه قیمت از مغازه های شهر یا محله تان کنید متوجه میشید که دارند چند میفروشند و مطمئن باشید گران تر از ما دارند میفروشند و مطمئن باشید یک مغازه دار که ماهی 1 الی 2 تومان و بیشتر اجاره میده نمیاد با سوده جزئی کالایی را به فروش برساند چون به ماه نرسیده مجبور میشه جمع کنه اگر قبول ندارید خودتان یک مغازه تو هر کجای ایران خواستید باز کنید تا متوجه عرض بنده بشوید ما داریم به قیمت واردات و پخش به مصرف کننده نهایی میفروشیم در صورتی که این ادکلن ها را مراکز فروش از 60 تومان تا 110 هزار تومان و در مواقعی هم اگر فروشنده کادر درست نباشد و متوجه هم بشود که خریدار از ادکلن چیزی سر در نمی آورد به نام اصل میفروشند مشتریانی هم داشتیم که چنین مشکلاتی برایشون پیش آماده و فروشنده هم کالا را پس نگرفته من نمیدونم شما کجا هستید ولی یک مغازه دار تو خیابان جیحون همین ادکلن ها را دارند از 60 تومان به بالا میفروشند حالا به بینید بالا شهر دیگه چه خبر هست البته هستند فروشندگان با انصافی هم که به قیمت منصفانه دارند میفروشند اما مطمئن باشید هرجایی به قیمت ما پیدا نمیکنید ما داریم زیره قیمت همه جا و سایت های تخفیف یاب به فروش میرسانیم و اگر هم کالای ما با کالاهای مشابه حالا هر کجای ایران که میخواهد باشد که دارند گران تر به فروش میرسانند و در مواقعی هم با قیمت های نجومی و باور نکردنی اندازه سره سوزنی تفاوت داشته باشد بدون هیچ گونه قید و شرطی کالای خودمان را پس خواهیم گرفت با تشکر

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
قیمتاشونو پس بی حمت پ.خ کنید که واریز کنم
212 + بلو شنل + تام فورد

اینا رو فعلا سفارش بدم تا ببینم اون فارنهایت32 و اکوا چه مدل هاییشو میتونم پیدا کنم و تست کنم
قیمت برای شما ارسال خواهد شد با تشکر

sevenkel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
سلام، یه دانهیل سفارش دادم پرداخت کردم زده پرداخت ناموفق ولی از حسابم کم شده؟این شماره سندی هست که بانک پیامک زده:185640

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
سلام، یه دانهیل سفارش دادم پرداخت کردم زده پرداخت ناموفق ولی از حسابم کم شده؟این شماره سندی هست که بانک پیامک زده:185640
با سلام درگاه فعلا دوست عزیز مشکل پیدا کرده داریم با درگاه های مختلف داریم تست میکنیم تا مشکل را حل کنیم و به بینیم مشکل از کجا هست .به دلیل مشکل به وجود آمده هم از شما عذر میخواهیم .تا یک ربع الی نیم ساعت دیگه پول به حسابتون بر میگرده شما اگر فعلا چیزی میخواهید به شماره حساب ما واریز کنید و بعد از واریز آدرس کاملتان را به ما بدهید تا براتون ارسال کنیم

sevenkel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
  • پست سفارشی مدت زمان تحویل کالا 3 الی 4 روز و حداکثر 7 روز کاری:4,700 تومان
  • پست پیشتاز : مدت زمان تحویل کالا 1 الی 2 روز و حداکثر 3 روز کاری:9,300 تومان
  • حمل و نقل رایگان
ببخشید این گزینه اخر رو هم میشه انتخاب کرد یا شرایط خاصی داره؟و اینکه عطر دانهیل دیزایر چطوره جوون پسند هست؟

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
  • پست سفارشی مدت زمان تحویل کالا 3 الی 4 روز و حداکثر 7 روز کاری:4,700 تومان
  • پست پیشتاز : مدت زمان تحویل کالا 1 الی 2 روز و حداکثر 3 روز کاری:9,300 تومان
  • حمل و نقل رایگان
ببخشید این گزینه اخر رو هم میشه انتخاب کرد یا شرایط خاصی داره؟و اینکه عطر دانهیل دیزایر چطوره جوون پسند هست؟
اونو برای این آوردیم که تست کنیم مشکل از کجا هست تا تست درگاه بگیریم .شما فعلا واریز را از طریق شماره کارت یا حساب واریز بفرمایید تا ما امروز قالب را عوض کنیم چون مشکل از قالب هست که با درگاه اختصاصی سامان هماهنگی نداره پشتیبان هم که قربونش برم چیزی بلد نیست و زیره بار برای پس دادن پول هم نمیرود ما هم مجبوریم از شر این قالب بگذریم و یک قالب دیگه خریداری کنیم تا بعدا اختصاصی بدیم برامون سایت طراحی کنند که چنین مشکلاتی دیگه پیش نیاد با تشکر

sevenkel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
الان دانهیل که 19 هست با پست سفارشی جمعا 23700 واریز کنم؟
و نگفتید چطوره جوون پسند هست؟

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
الان دانهیل که 19 هست با پست سفارشی جمعا 23700 واریز کنم؟
و نگفتید چطوره جوون پسند هست؟
بله 23700 به این شماره حساب واریز بفرمایید همه ادکلن ها پر فروش هستند دوست عزیز بستگی به سلیقه شما داره
دانهیل ها هم جزو پر فروش ترین ها هستند
محمد رضا شریفی حسینی - بانک تجارت
شماره کارت:
6273-5310-5031-6838
شماره حساب:
3758526509

با تشکر

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
یک عدد ادکلن مردانه تام فورد بلک ارکید به کاربر گرامی septemer فروخته شد و برایشان ارسال شد

بازار عمده

Registered User
لایک‌ها
316
یک عدد ادکلن مردانه مونت بلنک لجند به کاربر گرامی فروخته شد MoReNu و برایشان ارسال شد

aseman0152

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز
کیفیت کارای شما درمقابل کارای ریو و اسمارت درچه سطحی قرارداره؟؟؟؟؟
اگه لطف کنیدیه مختصرتوضیحی بدین ممنون میشم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا