برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
سلام
من یک سوال دارم
قدم 182 و وزنم حدود 70 هست
ولی به خاطر استخون بندی درشتمون لاغر دیده میشم با این وزنم
الان میخوام چاق شم
چه مکملی پیشنهاد میکنید و از کجا بخرم چون الان هیچ جا اصلش نیستا همه قاطی دارن
سلام جناب .
شما برای افزایش بهتر هستش در مرحله ی اول از دو مکمل گینر و گلوتامین استفاده کنید و اگر مکمل بیشتری مد نظر دارین کراتین رو برای افزایش انرژی مصرف کنید .
اگر مکمل با ضمانت اصل بودن خواستید در خدمت شما هستم.
گینر 5.75 کیلویی مارک توینلب - کیلو پایین تر هم خواستید داریم .
گلوتامین هم مارک ها و قیمت های مختلف هستش.
09058052420 - تلگرام بنده

gprime

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من میخوام وارد عرصه بدنسازی بشم فقط درخواستم اینه اگر میشه برنامه بدنسازی معرفی کنید و چند تا تمرینات بدنسازی مفید برای مبتدی هارو قرار بدید. من که شخصا عاشق بدنسازی هستم و کل دیوار اتاقم شده عکس بدنسازی. امیدوارم کسایی که این ورزشو دوست دارن به خواستشون برسن.

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام من میخوام وارد عرصه بدنسازی بشم فقط درخواستم اینه اگر میشه برنامه بدنسازی معرفی کنید و چند تا تمرینات بدنسازی مفید برای مبتدی هارو قرار بدید. من که شخصا عاشق بدنسازی هستم و کل دیوار اتاقم شده عکس بدنسازی. امیدوارم کسایی که این ورزشو دوست دارن به خواستشون برسن.

http://bodytak.ir/post/beginner-bodybuilders

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
سلام جناب .
شما برای افزایش بهتر هستش در مرحله ی اول از دو مکمل گینر و گلوتامین استفاده کنید و اگر مکمل بیشتری مد نظر دارین کراتین رو برای افزایش انرژی مصرف کنید .
اگر مکمل با ضمانت اصل بودن خواستید در خدمت شما هستم.
گینر 5.75 کیلویی مارک توینلب - کیلو پایین تر هم خواستید داریم .
گلوتامین هم مارک ها و قیمت های مختلف هستش.
09058052420 - تلگرام بنده
ضمانت اصل بودن چطوری میدین ؟
گینر از شرکت on دارید ؟ گینر سریوس مس میخوام

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
ضمانت اصل بودن چطوری میدین ؟
گینر از شرکت on دارید ؟ گینر سریوس مس میخوام

پشتش بارکد داره میتونید بزنید ببینید .

متاسفانه ON خیلی کم هستش در حال حاظر ولی یکجا میشناسم فکر کنم داشته باشن . اگر میخواید بگید استعلام بگیرم

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655

متاسفانه ON خیلی کم هستش در حال حاظر ولی یکجا میشناسم فکر کنم داشته باشن . اگر میخواید بگید استعلام بگیرم
اون که الان همه جا هستش ولی نامردا محتویات داخلش رو تغییر میدن
اره فقط گینر سریوس مس on میخوام چون رفیقم شدید جواب گرفت ازش
ایدی تلگرام میدی

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129

کی تا حالا بارکد شده ضمانت جنس اصل ؟
کافیه کلمه barcode generator رو سرچ کنید و داخل یکی از همون سایتا بشید و هر لینکی رو که‌ دوس دارید بصورت بارکد دریافت کنید:/

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
اون که الان همه جا هستش ولی نامردا محتویات داخلش رو تغییر میدن
اره فقط گینر سریوس مس on میخوام چون رفیقم شدید جواب گرفت ازش
ایدی تلگرام میدی
این نوع خرید رو هم از ذهنتون دور کنید چون یکی با ی برند خاصی جواب گرفته شما هم همونجوری قراره حواب بگیرید
تغذیه
سابقه تمرینی
سبک زندگی و ... خیلی چیزای دیگه تعیین کنندس شما قراره از ی محصول چقدر جواب بگیرید
البته این فقط نظر بنده بود هر طور خودتون صلاح میدونید

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
کی تا حالا بارکد شده ضمانت جنس اصل ؟
کافیه کلمه barcode generator رو سرچ کنید و داخل یکی از همون سایتا بشید و هر لینکی رو که‌ دوس دارید بصورت بارکد دریافت کنید:/

پس من چجوری باید ضمانت کنم ... من خودم ازش استفاده میکنم گفتم شاید به کار کسی هم بخوره ;)

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
پس من چجوری باید ضمانت کنم ... من خودم ازش استفاده میکنم گفتم شاید به کار کسی هم بخوره ;)
فقط خواستم بگم که بارکد معنی برای ضمانت نداره البته قصد توهینم ندارم دوست عزیز بازار خیلی خرابه و انصافا اینقد های کپی عالی میزنن که اصل و فیکو بزاری کنار باید چشم تیزبینی داشته باشی که بتونی تشخیص بدی .

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,636
فقط خواستم بگم که بارکد معنی برای ضمانت نداره البته قصد توهینم ندارم دوست عزیز بازار خیلی خرابه و انصافا اینقد های کپی عالی میزنن که اصل و فیکو بزاری کنار باید چشم تیزبینی داشته باشی که بتونی تشخیص بدی .

بله ولی مهم نتیجس . البته مارک های بهتری هستن بازم دوستمون خواستن من براشون بفرستم . من خودم برندهای مختلفی رو امتحان کردم و هیچوقت با بچه های پی تی این کارو نمیکنم که پولشون هدر بشه . البته بدن بعضی ها به گینر جواب نمیده باید یه دوره بخورن اگه جواب دادن بازم بخورن مثل دوست من که 20 کیلو خورد 1 کیلو نیاورد

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
این نوع خرید رو هم از ذهنتون دور کنید چون یکی با ی برند خاصی جواب گرفته شما هم همونجوری قراره حواب بگیرید
تغذیه
سابقه تمرینی
سبک زندگی و ... خیلی چیزای دیگه تعیین کنندس شما قراره از ی محصول چقدر جواب بگیرید
البته این فقط نظر بنده بود هر طور خودتون صلاح میدونید
بله حرف شما کاملا درسته
ولی منظور بین مارک های گینر موجود بود که شرکت on گینر سرویس مس فوق العاده هستس
من لاغر هستم فقط به دنبال افزایش وزنم در حال حاظر

miladsharifitedi

Registered User
لایک‌ها
1,655
پس از کجا جنس اصل بگیریم

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129
بله حرف شما کاملا درسته
ولی منظور بین مارک های گینر موجود بود که شرکت on گینر سرویس مس فوق العاده هستس
من لاغر هستم فقط به دنبال افزایش وزنم در حال حاظر
شما در وهله اول بیا کالری مورد نیازتو برای ثابت نگه داشتن وزنت حساب کن بعدش 300الی 500کالری بیشتر بخور مطمئنا وزن میگیرید
اگه سبک زندگیتون جوریه که نمیتونی مثلا 5-6 وعده غذا بخورید اونوقت به فکر گینر باشید

i.sharifi

کاربر حرفه ای گرافیک و انیمیشن
لایک‌ها
410
مکمل رو فقط از داروخانه بگیرید .
هر کی گفت بیا جنس اصل میدم بهت بگید نمیخوام .

Funnyboy2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
اساتید عزیز ,
من حدود 34 سالمه 183 قد و 70 کیلو وزن. تا این سن و سال هم فقط یه کیفمو کتاب و دفتر سنگین ترین چیزایی بوده که بلند کردم.
سه چهار روزه میرم باشگاه چشاتون روز بد نبینه الان دستام داره از جا در میاد یعنی انگار گرفتن کتکم زدن اینقدر درد دارم. کل حرکات رو هم با میله خالی زدم بدون وزنه . این درد ایا طبیعیه؟ چلاغ ملاغ نشم یوقت؟
این حرکت پشت بازو با هالتر خوابیده رو اصلا دو تا هم نمیتونم بزنم فقط روز اول سه تا ست ده تاییشو زدم ( با هالتر خالی بدون وزنه) الان که اصلا دست چپمو کامل حتی نمیتونم صاف کنم. موقع پرس سینه( با هالتر خالی:) ) یکی بهم گفت داداش اشتباه میزنی چرا دست چپتو صاف نمیکنی. ای بابا فکر کنم چلاق شدم رفت. این طبیعیه ؟ بعد از چند روز درست میشه یا ترک ورزش کنم؟؟

Last edited:

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,053
اساتید عزیز ,
من حدود 34 سالمه 183 قد و 70 کیلو وزن. تا این سن و سال هم فقط یه کیفمو کتاب و دفتر سنگین ترین چیزایی بوده که بلند کردم.
سه چهار روزه میرم باشگاه چشاتون روز بد نبینه الان دستام داره از جا در میاد یعنی انگار گرفتن کتکم زدن اینقدر درد دارم. کل حرکات رو هم با میله خالی زدم بدون وزنه . این درد ایا طبیعیه؟ چلاغ ملاغ نشم یوقت؟
این حرکت پشت بازو با هالتر خوابیده رو اصلا دو تا هم نمیتونم بزنم فقط روز اول سه تا ست ده تاییشو زدم ( با هالتر خالی بدون وزنه) الان که اصلا دست چشمو کامل حتی نمیتونم صاف کنم. موقع پرس سینه( با هالتر خالی:) ) یکی بهم گفت داداش اشتباه میزنی چرا دست چپتو صاف نمیکنی. ای بابا فکر کنم چلاق شدم رفت. این طبیعیه ؟ بعد از چند روز درست میشه یا ترک ورزش کنم؟؟
سلام..
کاملا طبیعیه..
یک ماهی طول میکشه تا بدنتون بیدار و آماده بشه..
ولی این درد معمولا بین دو روز تا یک هفته ست..
حالا شما باز خوبه کار درست رو کردی..
بعضی ها همون روز اول وزنه سنگین میزنن فکر میکنن اگه میله خالی بزنن بقیه تو دلشون مسخرشون میکنن..
فرداش میفهمن چه اشتباهی کردن :D:general509:
یادت باشه خواب به موقع و کافی به شدت مهمه.. 8 تا 9 ساعت..
هرچی پارگی ریز توی بافت عضله حین تمرین به وجود میاد در حین خواب ترمیم میشه.. اگه خوابت به موقع و کامل نباشه فقط بدن خودتو مستهلک میکنی..

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اساتید عزیز ,
این حرکت پشت بازو با هالتر خوابیده رو اصلا دو تا هم نمیتونم بزنم فقط روز اول سه تا ست ده تاییشو زدم ( با هالتر خالی بدون وزنه) الان که اصلا دست چپمو کامل حتی نمیتونم صاف کنم. موقع پرس سینه( با هالتر خالی:) ) یکی بهم گفت داداش اشتباه میزنی چرا دست چپتو صاف نمیکنی. ای بابا فکر کنم چلاق شدم رفت. این طبیعیه ؟ بعد از چند روز درست میشه یا ترک ورزش کنم؟؟

شما از هفته دوم شروع کن :D شوخی میکنم..
همونطور که دوستمون گفتن کاملا طبیعی هست و یک هفته این درد و خستگی رو حس میکنید
خود من با وجود سابقه چند سال تمرین ، ماه رمضان رو تمرین نمیکنم و بعد از 30 روز باز این درد بمدت یک هفته تا ده روز ( بستگی به سرعت بازسازی و ترمیم داره ) برقراره...
فقط کوفتگی با خستگی متفاوت هست... کوفتگی یعنی انجام نادرست حرکات، بیش از حد نادرست! (حواستون بهش باشه)

برای ترمیم بافت هایی که آسیب دیده مکمل هایی وجود داره که با توجه به اینکه تازه ورزش رو شروع کردید بهتره از ویتامین ها بهره بگیرید

هرچند حدود 10 کیلو کمبود وزن دارید و باید جبران بشه که بعد از گذر از دوره آماتوری میتونید گینر مصرف کنید ( الان هرکی حتی مربی و صاحب باشگاه پیشنهاد مکمل داد قبول نکنید )
فقط **** غذایی و تغذیه تون رو اصلاح کنید.

متاسفانه اشتباه میزنی رو زیاد خواهید شنید! صبور باشین و بهتره از مربی های باشگاه کمک بگیرید و قبل از حرکات روز تمرین کلیپ ها و تصاویر مربوط به اون حرکت رو مرور کنید

به هیچ وجه این ورزش رو ترک نکنین... من چهار سال شده که شب به امید اینکه فردا صبح برم باشگاه و تمرین کنم میخوابم...
روحیه بهتر ، اجتماعی تر شدن ، اعتماد به نفس بشدت بالاتر ، کنترل خشم و... برای خود من بهمراه داشت.
و مهم تر اینکه الان چند سال شده قلیون نکشیدم، نوشابه و فست فود و هله هوله نخوردم ، وقتم رو به بطالت نگذروندم و ...
یک سبک زندگی عالی و بی نظیر عایدتون خواهد شد
اگر صبور باشید ، علاقه داشته باشید ، و وسط راه جا نزنید...

آرزوی بهترین ها
سوالی در مورد تغذیه و حرکات تمرینی و .. داشتین در خدمتم

بالا