برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اینجا برای خندیدن از پاتوق بهتره :giggle: چه گیری داده به پاتوق در نوع خودش بیمار جذابی به نظر میرسه :p
آقا فرجاد کاربرهای 2012 کم کار سوا کن بزار برای فروش 50/50 با احسان شریک شو :D

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
شماره موبایل رو که ثبت کردم محدودیت ها برداشته نشده. در انجمن هایی مثل ارز یجیتال مجوز برای ایجاد تاپیک یا پست ندارم و همچنین عدم دسترسی به انجمن پاتوق.
سلام
کاربر تازه وارد امکان پست گذاشتن در این دو بخش رو نداره فقط برای رجیسترها باز هست

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
میشه یه برسی کنید کسی به تاپیک های من جواب داد اطلاعیه بگیرم
اطلاعیه فقط برای نقل قول و تگ شدن میاد
دکمه اشتراک هم بزنم فایده نداره
مجبورم دستی تاپیک ها رو چک کنم
چک می کنم ولی دسترسی های شما هم مثل بقیه هست

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
اینجا از اولشم مشکل نداشتم ولی تو اونجا نمیشه پست بدم حتی ورود و خروج هم زدم درست نشد شما همکارشونی؟ میشه به مدیر بگی درست بکنه؟
شما وقتی می تونی داخل فروم تاپیک بزنی به اسم مشکل عجیب کامپیوتر من پس دسترسی هات بدون مشکل هست اگه متنظورتون دسترسی به بخش ارز دیجیتاله که اونو باید رجیستر بشه ویه دوماهی طول می کشه

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
شماره رو کجا ثبت کردی
اطلاعیه برای کاربران تازه وارد هست که برای ایجاد تاپیک و پست و پیغام خصوصی باید شماره تلفن ثبت کنند و تایید پیامکی داشته باشند اما قرار نیست که با این کار به بخش ارز دیجیتال و بقیه قسمت هایی که برای تازه وارد ها محدودیت دسترسی دارند وارد بشن

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,730
اطلاعیه برای کاربران تازه وارد هست که برای ایجاد تاپیک و پست و پیغام خصوصی باید شماره تلفن ثبت کنند و تایید پیامکی داشته باشند اما قرار نیست که با این کار به بخش ارز دیجیتال و بقیه قسمت هایی که برای تازه وارد ها محدودیت دسترسی دارند وارد بشن
احسنت

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
شما وقتی می تونی داخل فروم تاپیک بزنی به اسم مشکل عجیب کامپیوتر من پس دسترسی هات بدون مشکل هست اگه متنظورتون دسترسی به بخش ارز دیجیتاله که اونو باید رجیستر بشه ویه دوماهی طول می کشه
خوب اینو از اول بگو دیگه منم از همون اول لینکم دادم که کجارو دارم میگم که دسترسی ندارم منم میخواستم اونجا سوال بپرسم در مورد دوج کوین که اونم دستتون درد نکنه انقد لفتش دادید بازار به هم ریخته
کاربر تازه وارد چرا نباید به بخش ارز دیجیتال دسترسی داشته باشه؟ خوب ما تازه کاریم باید سوالامونو بپرسیم که بشیم حرفه ای
این بالایی ها در مود پاتوق دارن میگن من اصلا اهل جک و لطیفه و این چیزها نیستم که برم پاتوق اونجارو اصلا برای من باز نکنید همینمون مونده بریم جک بگیم

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
اصلا اونجارم اگه باز نمیکنی خودت زحمت بکش این سوال منو بپرس جوابشو برام پیام بده:
سوال: من کیف پول تراست والتو نصب کردم چرا تو کیف پول تراست والت trustwallet این والتای bnb و EOS و ADA آدرسشون یکیه؟ مگه نباید ادرس والتا با هم فرق کنه؟
پرسیدی جواب دادن من آنلاین نبودم برام پیامک کن
دستت درد نکنه

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,730
اصلا اونجارم اگه باز نمیکنی خودت زحمت بکش این سوال منو بپرس جوابشو برام پیام بده:
سوال: من کیف پول تراست والتو نصب کردم چرا تو کیف پول تراست والت trustwallet این والتای bnb و EOS و ADA آدرسشون یکیه؟ مگه نباید ادرس والتا با هم فرق کنه؟
پرسیدی جواب دادن من آنلاین نبودم برام پیامک کن
دستت درد نکنه
@MihanV ایشون خبره بازار هستن جواب میدن

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
خوب اینو از اول بگو دیگه منم از همون اول لینکم دادم که کجارو دارم میگم که دسترسی ندارم منم میخواستم اونجا سوال بپرسم در مورد دوج کوین که اونم دستتون درد نکنه انقد لفتش دادید بازار به هم ریخته
کاربر تازه وارد چرا نباید به بخش ارز دیجیتال دسترسی داشته باشه؟ خوب ما تازه کاریم باید سوالامونو بپرسیم که بشیم حرفه ای
این بالایی ها در مود پاتوق دارن میگن من اصلا اهل جک و لطیفه و این چیزها نیستم که برم پاتوق اونجارو اصلا برای من باز نکنید همینمون مونده بریم جک بگیم
منم همون اول زیر همون پست گفتم کاربر تازه وارد محدودیت دسترسی داره
خداروشکر بانی خیر شدم و گرنه سرمایتو باد می برد :)

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
منم همون اول زیر همون پست گفتم کاربر تازه وارد محدودیت دسترسی داره
خداروشکر بانی خیر شدم و گرنه سرمایتو باد می برد :)
خوب نگفتی که فقط برای اون بخش
بعدشم کی گفته خیر؟ برو نمودار دوج رو ببین از کجا به کجا رسید
حالا ولش کن من حلالت میکنم ولی دیگه اذیت نکن مردمو
شب خوش

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
خوب نگفتی که فقط برای اون بخش
بعدشم کی گفته خیر؟ برو نمودار دوج رو ببین از کجا به کجا رسید
حالا ولش کن من حلالت میکنم ولی دیگه اذیت نکن مردمو
شب خوش
مرسی حلال کردی
ظهر شما هم خوش :)
امیدوارم بای فور اوور باشه ایندفه

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
سلام . اگر امکانش هست این تاپیک روزه داران پی تی رو یا ببندید یا عنوانش رو عوض کنید .یه عده فقط میان توهین میکنن یا مسخره میکنن .

با روزه داران پی تی

ضمنا گزینه گزارش تخلف چرا حذف شده؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,087
سلام . اگر امکانش هست این تاپیک روزه داران پی تی رو یا ببندید یا عنوانش رو عوض کنید .یه عده فقط میان توهین میکنن یا مسخره میکنن .

با روزه داران پی تی

هر کی دوست نداره جمع کنه از ایران بره :دی
1368.gif

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356

با روزه داران پی تی

چون تحت فشارن و تنها جایی که میتونن خودشونو خالی کنن اینجاست.منم یه زمان میگفتم چرا پاتوق پرشین تولز اینقدر نابوده ولی بعد درک کردم.
اکثرا کسب و کارشون اینترنتیه کار و بارشون کساده دلار گرونه همه چی تحریمه و میبینه مسبب خیلی از این مشکلات کسایین که تو راس اداره کشور دم از مذهب میزنن
خب این زورش به اونا که نمیرسه میاد خودشو رو مذهبی های اطرافش خالی میکنه میاد اینجا تو تاپیک های مذهبی اسپم میکنه میره تو اینستا زیر پست های اونا فحش میده
باعث میشه یه بار روانی هرچند کم از ذهنش برداشته بشه.
کاری هم نمیشه کرد بجز ایگنور کردن

ziro00

Registered User
لایک‌ها
586
چون تحت فشارن و تنها جایی که میتونن خودشونو خالی کنن اینجاست.منم یه زمان میگفتم چرا پاتوق پرشین تولز اینقدر نابوده ولی بعد درک کردم.
اکثرا کسب و کارشون اینترنتیه کار و بارشون کساده دلار گرونه همه چی تحریمه و میبینه مسبب خیلی از این مشکلات کسایین که تو راس اداره کشور دم از مذهب میزنن
خب این زورش به اونا که نمیرسه میاد خودشو رو مذهبی های اطرافش خالی میکنه میاد اینجا تو تاپیک های مذهبی اسپم میکنه میره تو اینستا زیر پست های اونا فحش میده
باعث میشه یه بار روانی هرچند کم از ذهنش برداشته بشه.
کاری هم نمیشه کرد بجز ایگنور کردن
منم دلیلش رو نپرسیدم . اونم ازشما . فقط از مدیریت یه درخواست و یک سوال کردم .

morimr

Registered User
لایک‌ها
392
منم دلیلش رو نپرسیدم . اونم ازشما . فقط از مدیریت یه درخواست و یک سوال کردم .
خوب شما روزتو بگیر کسی با شما کاری نداره که منم میگیرم کسی چیزی نمیگه ولی گرما اذیت میکنه

morimr

Registered User
لایک‌ها
392

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,305
که برم پاتوق اونجارو اصلا برای من باز نکنید همینمون مونده بریم جک بگیم
بخاطر این حرفت..
هروقت اومدی پاتوق،یه هفته اول فقط باید ذغال ها و تنباکو ها رو عوض کنی..

بالا