برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

salamatfa

Registered User
لایک‌ها
163
یه کاربر دوس داره پست بذاره یکی کمتر پست می ذاره ملاک که پست گذاشتن نیست

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
سلام . اگر امکانش هست این تاپیک روزه داران پی تی رو یا ببندید یا عنوانش رو عوض کنید .یه عده فقط میان توهین میکنن یا مسخره میکنن .

با روزه داران پی تی

ضمنا گزینه گزارش تخلف چرا حذف شده؟
تو که سال به سال نمیای پاتوق فعالیتی هم توش نداری تو اون پستت هم گفتی اصلا بوجود اومدن پاتوق اشتباه بود از اسپم 40 ساله ها هم بدت میاد پست جدی میخوای خب کی مجبورت کرده بیای پاتوق و اظهار نظر کنی؟ بخشهای جدی و بدون اسپم و بدون مسخره بازی فعالیت کن بخش پاتوق برا سرگرمی و دور هم بودنو مسخره بازیه

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
چون تحت فشارن و تنها جایی که میتونن خودشونو خالی کنن اینجاست.منم یه زمان میگفتم چرا پاتوق پرشین تولز اینقدر نابوده ولی بعد درک کردم.
اکثرا کسب و کارشون اینترنتیه کار و بارشون کساده دلار گرونه همه چی تحریمه و میبینه مسبب خیلی از این مشکلات کسایین که تو راس اداره کشور دم از مذهب میزنن
خب این زورش به اونا که نمیرسه میاد خودشو رو مذهبی های اطرافش خالی میکنه میاد اینجا تو تاپیک های مذهبی اسپم میکنه میره تو اینستا زیر پست های اونا فحش میده
باعث میشه یه بار روانی هرچند کم از ذهنش برداشته بشه.
کاری هم نمیشه کرد بجز ایگنور کردن
من نمیدونم یکی مثل تو و امثال شما رو مجبور کردن بیاین پاتوق و پستهاش رو بخونین؟ اغا خوشت نمیاد جمع کن برو دیگه چرا قصیده میسرایی

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,658
این تایید فعلا برای کاربرهای تازه وارد هست و در مرحله بعد برای همه کاربرا
ربطی به اسپمر بودن نداره
تایید پیامکی باید برای همه کاربران اجباری بشه, از وقتی که این طرح اجرا شده من احساس امنیته بیشتری میکنم, خدا خیرتان بده.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
تایید پیامکی باید برای همه کاربران اجباری بشه, از وقتی که این طرح اجرا شده من احساس امنیته بیشتری میکنم, خدا خیرتان بده.
اونوقت خیلی ها مثل افتک هم دیگه اینجا رو ترک میکنن..

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,722

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
افتکی که بود و نبودش به یه پیامک بند باشه میخوام صد سال سیاه نباشه
حالا اون افنک رو شوخی کردم که توی این تاپیک هم جاش نبود..
ولی حریم خصوصی دیگه نداریم..
هر ننه قمری که به برکت انقلاب، هفتیر کش شده میاد میگه شماره موبایل کاربراتون رو بدید..

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,312
کسانی که میگن اگر تایید پیامکی اجباری بشه ما دیگه نمییایم و قهر قهر قهر ... اولین نفر شماره رو میزنن 10.gif
بعد امنیتی که با شماره موبایل به خطر بیوفته امنیت پوشالی هست، من نگاه کردم همه آی پی ایران دارن و اگر قرار باشه کسی رو بگیرن شماره موبایل رو نیاز ندارن
همچنین الان نیمی از سایت ها عضویتشون با شماره موبایل هست و ایمیل رو برداشتن

پ ن : جهت تایید حساب کاربری بدون درج شماره موبایل ابتدا 50 تتر شیتیل برای من بزنید و پیام بدید :دی

ideaneshan

Registered User
لایک‌ها
1,356
من نمیدونم یکی مثل تو و امثال شما رو مجبور کردن بیاین پاتوق و پستهاش رو بخونین؟ اغا خوشت نمیاد جمع کن برو دیگه چرا قصیده میسرایی
باشه حالا حرص نخور درست میشه بالاخره اینجوری نمی‌مونه
ولی من اصلا خودم دوست دارم پاتوق رو

F B I

Registered User
لایک‌ها
885
یعنی اگه احسان شماره های بچه ها رو داشته باشه ازشون استفاده ابزاری نمیکنه !!!؟؟؟؟؟
یعنی شماره ها رو فقط پیش خودش نگه میداره؟؟!!
اگه سایت پی تی هک بشه و شماره ها به دست نااهلان بی افته آیا احسان مسولیتش قبول میکنه ؟؟؟؟
چه کسی به احسان این اجازه رو داده که شماره ها رو داشته باشه کدوم مرجع ؟؟؟ اینها بار حقوقی و کیفری داره و به سادگی برای احسان مشکل ساز میشه فقط کافی یکی از کاربرا شکایت کنه .
و در انتها آیا احسان شماره ها رو به نهادهای امنیتی نمیده مثل همون داستان شهریور 91 که با یه احضاریه ساده که احسان میتونست با یه وکیل آماتور حلش کنه بی انصاف اومد و رید به چندین سال فعالیت کاربرا و تمام تاپیک ها رو حذف کرد.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,100
والا خدایش ما خودمون موندیم از دسته شما جماعت
از یک طرف تاپیک میزنید شلوغ بازی که طرف میاد فحاشی می کنه به تمام خاندانه ما یه کاری بکنید فلانتون می کنیم و...
می آییم محدویت می زاریم باز میاید میگید اینجوری...

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
کسانی که میگن اگر تایید پیامکی اجباری بشه ما دیگه نمییایم و قهر قهر قهر ... اولین نفر شماره رو میزنن مشاهده پیوست 1236024
بعد امنیتی که با شماره موبایل به خطر بیوفته امنیت پوشالی هست، من نگاه کردم همه آی پی ایران دارن و اگر قرار باشه کسی رو بگیرن شماره موبایل رو نیاز ندارن
همچنین الان نیمی از سایت ها عضویتشون با شماره موبایل هست و ایمیل رو برداشتن

پ ن : جهت تایید حساب کاربری بدون درج شماره موبایل ابتدا 50 تتر شیتیل برای من بزنید و پیام بدید :دی
ببین منم ip ایران دارم 😟

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,247
از یک طرف تاپیک میزنید شلوغ بازی که طرف میاد فحاشی می کنه به تمام خاندانه ما یه کاری بکنید فلانتون می کنیم و...
میگیم مورد تاییده اس ام اس برای کاربرای قدیمی رو بردارید..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,035
TAEL_SmileyCenteds.gif
هدف پیدا کردن فحاش بود
نه تنها به هدف نرسیدید بلکه اون یک نفر یوزر تونست روی تصمیمات و تغیرات کلی فروم تاثیر بزاره
یعنی اون داره شماره کنترل میکنه بجای اینکه شما پیداش کنید
آیپی ایرانی طرف رو دارید ، هنوز فرصت هست برای پیدا کردنش ولی بعدا دیگه نه، فقط با همین ورفای تلفن ، اونم که نمیخوایید پیداش کنید نهایتش شمارش رو یه گوشه نگه دارید :دی

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
نهاد امنیتی اگر بخواد شخصی گیر بیاره بیشتر از یک روز طول نمی کشه مثل اینکه از امکاناتی که دارن خبر ندارید :giggle: شماره موبایل فقط زمان دسترسی کم میکنه
برای هکر میشه شماره ها که داخل دیتابیس ذخیره میشن چند رقم آخرش ستاره دار کرد
میمونه بحث دسترسی مدیران که میشه به خود احسان محدودش کرد

در کل معمولا در اینطور موارد رفراندوم برگزار میکنن

بالا